Hoşgeldiniz!

Yüzmek Videoları İzle

Havuz Kazaları 04:59
Havuz Kazaları 179.230 izlenme - 3 yıl önce Havuz Kazaları
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 01:10
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 47.920 izlenme - 4 yıl önce Bu bebek gerçekten bir şampiyon gibi yüzüyor! inanılmaz!
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 00:41
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 2.465 izlenme - 3 ay önce Korkusuz maceraperest aklı başında herkesin mesafesini koruyacağı bir ortamda, okyanusa akan lavlara birkaç metre uzaklıkta yüzdü. Hayatını hiçe sayan maceraperest bir de "selfie" çekti.
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.433 izlenme - 8 ay önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
Havada yüzen sevimli yavru 00:14
Havada yüzen sevimli yavru 13.210 izlenme - 4 yıl önce Sahibinin kucağındayken havada yüzdüğünü düşünen sevimli köpekcik.
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 6.642 izlenme - 1 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 03:00
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 7.354 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'da kadın download etmenin pek çok yöntemi vardır.gazoza hap atmak, Emrah'ın sevgilisine asılmak, Banu Alkan'ı diskoya götürmek, Emrah'ın annesine asılmak, yabancı müzik dinlemek, Emrah'ın bacısına asılmak, eteğini sıvayıp leğende çamaşır yıkayan baldızı dikizlemek vb.bahsi geçen konuda Yılmaz Zafer'den orjinal bi çalışma izliyoruz. Ortalama türk erkeğinin zevk kartelasında üst sıraları işgal eden Müjde Ar'da videomuzun bonusudur.
Barbie Ve Maceraları 09:13
Barbie Ve Maceraları 6.581 izlenme - 3 yıl önce Elsa Play Doh Barbie Frozen Swim Suit Bikini Dress Up Beach Towel by ToysReviewToys and DisneyCarToys. Queen Elsa Barbie is making a Swimsuit from Playdough ...
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 04:08
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 2.888 izlenme - 10 ay önce Balıklar uzaya çıkarsa ne olur hiç düşündünüz mü? Japon Uzay ajansı ve NASA, Uluslararası Uzay İstasyonuna bir akvaryum göndermiş ve balıkların davranışlarını, yerçekimsiz ortamda ne tepki vereceklerini incelemişler. Ayrıca balıklar neredeyse saydam oldukları için iç organ ve kasların incelenmesini de kolaylaştırmış.Video 2013 yılına ait. Oksijen alabilmek için hava kabarcıklarını birer yem gibi yemeleri hayli ilginç.
Ali Dayının Denizle İmtihanı 00:13
Ali Dayının Denizle İmtihanı 4.800 izlenme - 2 yıl önce Normalde betondan atlayan Ali Dayımız demirden atlamak isteyince ortaya bu görüntüler çıkmış. İzleyenlerin tekrar tekrar izlediği bu video izleyenleri kahkahalara boğuyor.
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.621 izlenme - 3 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Bebekler Havuzda Yüzüyor 01:50
Bebekler Havuzda Yüzüyor 2.986 izlenme - 3 yıl önce Bebekler Havuzda Yüzüyor... Maşallah
Güldüren Havuz Kazaları 04:55
Güldüren Havuz Kazaları 1.483 izlenme - 2 yıl önce Güldüren Havuz Kazaları Havuza atlamak isterken yaşanan bu sakarlıkları izlerken kahkahalara boğulacaksınız...
Yüzme Öğrenen Çocuk 00:37
Yüzme Öğrenen Çocuk 1.946 izlenme - 3 yıl önce Küçükten Yüzme Ögrenen Çocuk
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 2.213 izlenme - 2 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Karda Yüzmek 00:39
Karda Yüzmek 2.291 izlenme - 3 yıl önce iki kafadar mayolarını giyip buz gibi havada kara atlıyor ve yüzmeye başlıyor...
Yunuslarla Yüzen Köpek 01:04
Yunuslarla Yüzen Köpek 1.113 izlenme - 2 yıl önce Louie oldukça cesur bir yavru köpek. Dost canlısı köpek, yüzen kocaman şeylerle arkadaş olmak istiyor fakat bazı dostlukların sürdürülmesi imkansız. Bunun farkında olan Louie onlarla biraz yüzdükten sonra tekrar sahibine dönüyor.
Gölde Yüzmek 01:02
Gölde Yüzmek 6.019 izlenme - 11 yıl önce Gölde yüzmek iyi bir fikir olabilir peki ama kış mevsiminin ortasında buz gibi havada nasıl olur?
Aşk Çeşmesi'nde Çıplak Bir Şekilde Yüzen Adam 00:55
Aşk Çeşmesi'nde Çıplak Bir Şekilde Yüzen Adam 50 izlenme - 2 hafta önce Fontana di Trevi (Aşk Çeşmesi) Roma'nın ve İtalya'nın sembollerinden birisi. Polislerin bir hırsızlık olayına müdahale etmesini fırsat bilen İtalyan adam binlerce turist ağırlayan çeşmenin havuzuna çıplak olarak girdi.
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 00:12
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 1.883 izlenme - 3 yıl önce Havuza Atlayan Kız Fena Yandı
Dadaş Caillou Yüzir 03:15
Dadaş Caillou Yüzir 1.649 izlenme - 2 yıl önce Dadaş caillou piknige gidir orda yüzir yengeçnen oynir garga ele kapirki ekmegini bir bişey yapamir. ''baban kemigine saplıyam''. Önceki bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99945/erzurumlu-caillou-cimmek-istemier
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 1.986 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Temek İle Dursun  - Balik Tutmak Yasaktir 02:08
Temek İle Dursun - Balik Tutmak Yasaktir 2.979 izlenme - 6 yıl önce ula ben balik tutmayrum üzmek ögreteyrum
Serbest Stil Yüzme Nedir? 00:49
Serbest Stil Yüzme Nedir? 784 izlenme - 2 yıl önce Serbest stil yüzme çoğumuzun yüzmeyi ilk olarak algıladığımız stildir. Kolların yanda dönerek, kafanız içeride ve arkada ayaklarınızı vurarak yüzdüğünüz bir stildir. Burada amaç suyu en ilerden yakalayıp kendinize doğru bacağınızın yanına doğru çekip kollarınızı suya sürttürmeden yukardan tekrar ileri götürüp suyun üstünde kaymaktır. Arkadan da ayak vuruşu devamlı devam eder. Burada yapılan en büyük stil hatası kafayı dışarıda sallayarak gitmektir. Oysa kafanın içeride olması ve nefesin yan dönerek yandan alınıp devam edilmesi gerekmektedir. İstenildiği zaman nefes alınır, iki taraftan da nefes almaya alışık olmak tabi ki herkesin avantajınadır.
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 02:04
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 3.899 izlenme - 6 yıl önce işte günün videosu türk malı kamyondan havuz xd
Havuz Keyfi 00:39
Havuz Keyfi 1.234 izlenme - 3 yıl önce Havuz Keyfi
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 01:51
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 963 izlenme - 3 yıl önce Brüksel'deki Nemo33 yüzme havuzu dünyanın en derin yüzme havuzu olarak Guinness rekorlar kitabında. İçine girince adeta kaybolduğunuz dünyanın bu en derin havuzu.
KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM 02:20
KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM 4.263 izlenme - 8 yıl önce OKYANUSU YÜZEREK GEÇ YORULMASSIN. MOLA VERİP KJİTAP OKUYABİLR BİŞİLER ATIŞTIRABİLİRSİN
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 00:53
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 1.067 izlenme - 2 yıl önce Evet özlemiştik Pelin Batu felsefesini bayağıdır. Bu defa da su olmadan yüzmenin nasıl olduğunu ve de niçin yapıldığını öğreneceğiz kendisinden. Lakin Mesut Yar daha katlanabilir demiş yani konu esneklik pozisyonları felanmış bence ama yanlış anlaşılmış yaaani beenceeeee...
Nehirde Balina 02:13
Nehirde Balina 1.240 izlenme - 3 yıl önce Nehirdeki Balinalar