Hoşgeldiniz!

yüzmek

Havuz Kazaları 04:59
Havuz Kazaları 183.070 izlenme - 4 yıl önce Havuz Kazaları
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 01:10
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 47.972 izlenme - 5 yıl önce Bu bebek gerçekten bir şampiyon gibi yüzüyor! inanılmaz!
Dayı  Müthiş  Daldı 00:08
Dayı Müthiş Daldı 94.154 izlenme - 10 yıl önce
Hülya Avşar'ın Muhteşem Yüzme Stili 00:34
Hülya Avşar'ın Muhteşem Yüzme Stili 4.649 izlenme - 6 ay önce Avşar, denizde yüzerken çekilen videosunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü sanatçı yüzme stili ile de kendine hayran bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 00:16
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 2.295 izlenme - 8 ay önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış sele neden oldu. Üsküdar'da sel sularının biriktiği bir sokakta bir vatandaşın yüzmesi kameralara böyle yansıdı.
İşe Her Gün 2 Kilometre Yüzerek Giden Adam 03:04
İşe Her Gün 2 Kilometre Yüzerek Giden Adam 3.326 izlenme - 7 ay önce Benjamin David, şehirde yaşayan ve iş yolundaki trafik stresinden bıkmış milyonlarca insandan biriydi. Ama yaşadığı Almanya'nın Münih kentindeki Isar Nehri ona, eşine az rastlanır bir fikir verdi. David, buna kış aylarının da dahil olduğu birkaç mevsimdir, olabildiğince kulaç atarak ulaşmaya çalışıyor. Taşınabilir bilgisayarını, kıyafetlerini ve diğer eşyalarını su geçirmez bir çantaya koyarak Isar Nehri'nin sularına kendisini bırakıyor. 2 kilometrelik bir hatta bazen akıntıya kendini bırakarak bazen de kulaç atarak hedefine varıyor. Suyun sıcaklığının yazın 14 derece ila 21 derece arasında değiştiği nehirde kışın yüzebilmek için ise David, wetsuit (yalıtımlı deniz giysisi) giyiyor.
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 03:00
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 13.893 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da kadın download etmenin pek çok yöntemi vardır.gazoza hap atmak, Emrah'ın sevgilisine asılmak, Banu Alkan'ı diskoya götürmek, Emrah'ın annesine asılmak, yabancı müzik dinlemek, Emrah'ın bacısına asılmak, eteğini sıvayıp leğende çamaşır yıkayan baldızı dikizlemek vb.bahsi geçen konuda Yılmaz Zafer'den orjinal bi çalışma izliyoruz. Ortalama türk erkeğinin zevk kartelasında üst sıraları işgal eden Müjde Ar'da videomuzun bonusudur.
Havada yüzen sevimli yavru 00:14
Havada yüzen sevimli yavru 13.269 izlenme - 5 yıl önce Sahibinin kucağındayken havada yüzdüğünü düşünen sevimli köpekcik.
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.443 izlenme - 2 yıl önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
Barbie Ve Maceraları 09:13
Barbie Ve Maceraları 6.607 izlenme - 4 yıl önce Elsa Play Doh Barbie Frozen Swim Suit Bikini Dress Up Beach Towel by ToysReviewToys and DisneyCarToys. Queen Elsa Barbie is making a Swimsuit from Playdough ...
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 00:41
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 2.546 izlenme - 1 yıl önce Korkusuz maceraperest aklı başında herkesin mesafesini koruyacağı bir ortamda, okyanusa akan lavlara birkaç metre uzaklıkta yüzdü. Hayatını hiçe sayan maceraperest bir de "selfie" çekti.
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 6.807 izlenme - 2 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.661 izlenme - 4 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Ali Dayının Denizle İmtihanı 00:13
Ali Dayının Denizle İmtihanı 4.868 izlenme - 2 yıl önce Normalde betondan atlayan Ali Dayımız demirden atlamak isteyince ortaya bu görüntüler çıkmış. İzleyenlerin tekrar tekrar izlediği bu video izleyenleri kahkahalara boğuyor.
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 04:08
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 2.933 izlenme - 2 yıl önce Balıklar uzaya çıkarsa ne olur hiç düşündünüz mü? Japon Uzay ajansı ve NASA, Uluslararası Uzay İstasyonuna bir akvaryum göndermiş ve balıkların davranışlarını, yerçekimsiz ortamda ne tepki vereceklerini incelemişler. Ayrıca balıklar neredeyse saydam oldukları için iç organ ve kasların incelenmesini de kolaylaştırmış.Video 2013 yılına ait. Oksijen alabilmek için hava kabarcıklarını birer yem gibi yemeleri hayli ilginç.
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 33:51
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 610 izlenme - 6 ay önce Uğur Dündar'ın 70'li yıllarda yaptığı Çarşamba Gecesi programından, bir seri yurdum absürtlükleri ve bazı haberleri izliyoruz. Meğer kombi, çok eskiden icat edilmiş.Arada Zeki-Metin parodisi de var.
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 3.320 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Bebekler Havuzda Yüzüyor 01:50
Bebekler Havuzda Yüzüyor 3.093 izlenme - 4 yıl önce Bebekler Havuzda Yüzüyor... Maşallah
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 3.792 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Yüzme Öğrenen Çocuk 00:37
Yüzme Öğrenen Çocuk 1.955 izlenme - 4 yıl önce Küçükten Yüzme Ögrenen Çocuk
Gölde Yüzmek 01:02
Gölde Yüzmek 6.021 izlenme - 12 yıl önce Gölde yüzmek iyi bir fikir olabilir peki ama kış mevsiminin ortasında buz gibi havada nasıl olur?
Karda Yüzmek 00:39
Karda Yüzmek 2.295 izlenme - 4 yıl önce iki kafadar mayolarını giyip buz gibi havada kara atlıyor ve yüzmeye başlıyor...
Güldüren Havuz Kazaları 04:55
Güldüren Havuz Kazaları 1.500 izlenme - 3 yıl önce Güldüren Havuz Kazaları Havuza atlamak isterken yaşanan bu sakarlıkları izlerken kahkahalara boğulacaksınız...
99 Yaşındaki Yüzücü George Corones Dünya Rekoru Kırdı 01:26
99 Yaşındaki Yüzücü George Corones Dünya Rekoru Kırdı 43 izlenme - 3 hafta önce 99 yaşındaki Avustralyalı yüzücü George Corones, 50 metre serbest yarışta dünya rekoru kırdı. Avustralyalı 99 yaşındaki yüzücü George Corones, yaşın sadece bir rakam olduğunu tekrar kanıtladı. Nisan ayında 100 yaşında girecek olan George Corones, Queensland'de 50 metre serbest yarışında kendi yaş kategorisinin dünya rekorunu kırdı. BRİTANYALI JONH HARRİSON'A AİT REKORU KIRDI 50 metreyi 56.12 saniyede bitiren George Corones, bir önceki rekordan 35 saniye daha iyi bir derece yaptı. Bir önceki dünya rekorunun sahibi 1.31.19 ile Britanyalı John Harrison'a aitti. 80 YAŞINDA SPORA GERİ DÖNDÜ Rekorun ardından konuşan 99 yaşındaki yüzücü, 2. Dünya Savaşı sırasında spora ara verdiğini ve 80 yaşında havuza tekrar döndüğünü belirtirken ''Sonuçtan dolayı çok mutluyum. Örnek gösterilecek, dengeli bir yüzüş yaptım. Elimle duvara sert bir şekilde vurmaya hazırdım!'' diye konuştu.
Serbest Stil Yüzme Nedir? 00:49
Serbest Stil Yüzme Nedir? 1.229 izlenme - 3 yıl önce Serbest stil yüzme çoğumuzun yüzmeyi ilk olarak algıladığımız stildir. Kolların yanda dönerek, kafanız içeride ve arkada ayaklarınızı vurarak yüzdüğünüz bir stildir. Burada amaç suyu en ilerden yakalayıp kendinize doğru bacağınızın yanına doğru çekip kollarınızı suya sürttürmeden yukardan tekrar ileri götürüp suyun üstünde kaymaktır. Arkadan da ayak vuruşu devamlı devam eder. Burada yapılan en büyük stil hatası kafayı dışarıda sallayarak gitmektir. Oysa kafanın içeride olması ve nefesin yan dönerek yandan alınıp devam edilmesi gerekmektedir. İstenildiği zaman nefes alınır, iki taraftan da nefes almaya alışık olmak tabi ki herkesin avantajınadır.
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 00:12
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 1.907 izlenme - 4 yıl önce Havuza Atlayan Kız Fena Yandı
Yunuslarla Yüzen Köpek 01:04
Yunuslarla Yüzen Köpek 1.132 izlenme - 3 yıl önce Louie oldukça cesur bir yavru köpek. Dost canlısı köpek, yüzen kocaman şeylerle arkadaş olmak istiyor fakat bazı dostlukların sürdürülmesi imkansız. Bunun farkında olan Louie onlarla biraz yüzdükten sonra tekrar sahibine dönüyor.
Dadaş Caillou Yüzir 03:15
Dadaş Caillou Yüzir 1.883 izlenme - 3 yıl önce Dadaş caillou piknige gidir orda yüzir yengeçnen oynir garga ele kapirki ekmegini bir bişey yapamir. ''baban kemigine saplıyam''. Önceki bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99945/erzurumlu-caillou-cimmek-istemier
Temek İle Dursun  - Balik Tutmak Yasaktir 02:08
Temek İle Dursun - Balik Tutmak Yasaktir 2.982 izlenme - 7 yıl önce ula ben balik tutmayrum üzmek ögreteyrum
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 02:04
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 3.908 izlenme - 7 yıl önce işte günün videosu türk malı kamyondan havuz xd