Hoşgeldiniz!

yüzmek

Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 00:16
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 2.185 izlenme - 1 hafta önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış sele neden oldu. Üsküdar'da sel sularının biriktiği bir sokakta bir vatandaşın yüzmesi kameralara böyle yansıdı.
Havuz Kazaları 04:59
Havuz Kazaları 180.570 izlenme - 3 yıl önce Havuz Kazaları
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 01:10
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 47.939 izlenme - 4 yıl önce Bu bebek gerçekten bir şampiyon gibi yüzüyor! inanılmaz!
Dayı  Müthiş  Daldı 00:08
Dayı Müthiş Daldı 94.000 izlenme - 9 yıl önce
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 00:41
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 2.500 izlenme - 5 ay önce Korkusuz maceraperest aklı başında herkesin mesafesini koruyacağı bir ortamda, okyanusa akan lavlara birkaç metre uzaklıkta yüzdü. Hayatını hiçe sayan maceraperest bir de "selfie" çekti.
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.436 izlenme - 11 ay önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
Havada yüzen sevimli yavru 00:14
Havada yüzen sevimli yavru 13.235 izlenme - 4 yıl önce Sahibinin kucağındayken havada yüzdüğünü düşünen sevimli köpekcik.
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 03:00
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 8.638 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'da kadın download etmenin pek çok yöntemi vardır.gazoza hap atmak, Emrah'ın sevgilisine asılmak, Banu Alkan'ı diskoya götürmek, Emrah'ın annesine asılmak, yabancı müzik dinlemek, Emrah'ın bacısına asılmak, eteğini sıvayıp leğende çamaşır yıkayan baldızı dikizlemek vb.bahsi geçen konuda Yılmaz Zafer'den orjinal bi çalışma izliyoruz. Ortalama türk erkeğinin zevk kartelasında üst sıraları işgal eden Müjde Ar'da videomuzun bonusudur.
Barbie Ve Maceraları 09:13
Barbie Ve Maceraları 6.591 izlenme - 3 yıl önce Elsa Play Doh Barbie Frozen Swim Suit Bikini Dress Up Beach Towel by ToysReviewToys and DisneyCarToys. Queen Elsa Barbie is making a Swimsuit from Playdough ...
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 6.699 izlenme - 2 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Ali Dayının Denizle İmtihanı 00:13
Ali Dayının Denizle İmtihanı 4.843 izlenme - 2 yıl önce Normalde betondan atlayan Ali Dayımız demirden atlamak isteyince ortaya bu görüntüler çıkmış. İzleyenlerin tekrar tekrar izlediği bu video izleyenleri kahkahalara boğuyor.
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 04:08
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 2.900 izlenme - 1 yıl önce Balıklar uzaya çıkarsa ne olur hiç düşündünüz mü? Japon Uzay ajansı ve NASA, Uluslararası Uzay İstasyonuna bir akvaryum göndermiş ve balıkların davranışlarını, yerçekimsiz ortamda ne tepki vereceklerini incelemişler. Ayrıca balıklar neredeyse saydam oldukları için iç organ ve kasların incelenmesini de kolaylaştırmış.Video 2013 yılına ait. Oksijen alabilmek için hava kabarcıklarını birer yem gibi yemeleri hayli ilginç.
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.637 izlenme - 3 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Bebekler Havuzda Yüzüyor 01:50
Bebekler Havuzda Yüzüyor 3.039 izlenme - 3 yıl önce Bebekler Havuzda Yüzüyor... Maşallah
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 2.452 izlenme - 2 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Yüzme Öğrenen Çocuk 00:37
Yüzme Öğrenen Çocuk 1.948 izlenme - 3 yıl önce Küçükten Yüzme Ögrenen Çocuk
Güldüren Havuz Kazaları 04:55
Güldüren Havuz Kazaları 1.487 izlenme - 2 yıl önce Güldüren Havuz Kazaları Havuza atlamak isterken yaşanan bu sakarlıkları izlerken kahkahalara boğulacaksınız...
Karda Yüzmek 00:39
Karda Yüzmek 2.292 izlenme - 3 yıl önce iki kafadar mayolarını giyip buz gibi havada kara atlıyor ve yüzmeye başlıyor...
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 2.764 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Gölde Yüzmek 01:02
Gölde Yüzmek 6.019 izlenme - 11 yıl önce Gölde yüzmek iyi bir fikir olabilir peki ama kış mevsiminin ortasında buz gibi havada nasıl olur?
Yunuslarla Yüzen Köpek 01:04
Yunuslarla Yüzen Köpek 1.121 izlenme - 2 yıl önce Louie oldukça cesur bir yavru köpek. Dost canlısı köpek, yüzen kocaman şeylerle arkadaş olmak istiyor fakat bazı dostlukların sürdürülmesi imkansız. Bunun farkında olan Louie onlarla biraz yüzdükten sonra tekrar sahibine dönüyor.
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 00:12
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 1.886 izlenme - 3 yıl önce Havuza Atlayan Kız Fena Yandı
Serbest Stil Yüzme Nedir? 00:49
Serbest Stil Yüzme Nedir? 989 izlenme - 2 yıl önce Serbest stil yüzme çoğumuzun yüzmeyi ilk olarak algıladığımız stildir. Kolların yanda dönerek, kafanız içeride ve arkada ayaklarınızı vurarak yüzdüğünüz bir stildir. Burada amaç suyu en ilerden yakalayıp kendinize doğru bacağınızın yanına doğru çekip kollarınızı suya sürttürmeden yukardan tekrar ileri götürüp suyun üstünde kaymaktır. Arkadan da ayak vuruşu devamlı devam eder. Burada yapılan en büyük stil hatası kafayı dışarıda sallayarak gitmektir. Oysa kafanın içeride olması ve nefesin yan dönerek yandan alınıp devam edilmesi gerekmektedir. İstenildiği zaman nefes alınır, iki taraftan da nefes almaya alışık olmak tabi ki herkesin avantajınadır.
Dadaş Caillou Yüzir 03:15
Dadaş Caillou Yüzir 1.715 izlenme - 3 yıl önce Dadaş caillou piknige gidir orda yüzir yengeçnen oynir garga ele kapirki ekmegini bir bişey yapamir. ''baban kemigine saplıyam''. Önceki bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99945/erzurumlu-caillou-cimmek-istemier
Temek İle Dursun  - Balik Tutmak Yasaktir 02:08
Temek İle Dursun - Balik Tutmak Yasaktir 2.979 izlenme - 7 yıl önce ula ben balik tutmayrum üzmek ögreteyrum
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 02:04
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 3.900 izlenme - 6 yıl önce işte günün videosu türk malı kamyondan havuz xd
Havuz Keyfi 00:39
Havuz Keyfi 1.238 izlenme - 3 yıl önce Havuz Keyfi
KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM 02:20
KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM 4.265 izlenme - 8 yıl önce OKYANUSU YÜZEREK GEÇ YORULMASSIN. MOLA VERİP KJİTAP OKUYABİLR BİŞİLER ATIŞTIRABİLİRSİN
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 01:51
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 975 izlenme - 3 yıl önce Brüksel'deki Nemo33 yüzme havuzu dünyanın en derin yüzme havuzu olarak Guinness rekorlar kitabında. İçine girince adeta kaybolduğunuz dünyanın bu en derin havuzu.
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 00:53
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 1.092 izlenme - 2 yıl önce Evet özlemiştik Pelin Batu felsefesini bayağıdır. Bu defa da su olmadan yüzmenin nasıl olduğunu ve de niçin yapıldığını öğreneceğiz kendisinden. Lakin Mesut Yar daha katlanabilir demiş yani konu esneklik pozisyonları felanmış bence ama yanlış anlaşılmış yaaani beenceeeee...