Hoşgeldiniz!

yüzmek

Havuz Kazaları 04:59
Havuz Kazaları 184.350 izlenme - 5 yıl önce Havuz Kazaları
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 01:10
Bu Bebek Bir Şampiyon Gibi Yüzüyor! 48.025 izlenme - 6 yıl önce Bu bebek gerçekten bir şampiyon gibi yüzüyor! inanılmaz!
Dayı  Müthiş  Daldı 00:08
Dayı Müthiş Daldı 94.197 izlenme - 10 yıl önce
Hülya Avşar'ın Muhteşem Yüzme Stili 00:34
Hülya Avşar'ın Muhteşem Yüzme Stili 4.750 izlenme - 1 yıl önce Avşar, denizde yüzerken çekilen videosunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü sanatçı yüzme stili ile de kendine hayran bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Havada yüzen sevimli yavru 00:14
Havada yüzen sevimli yavru 13.299 izlenme - 5 yıl önce Sahibinin kucağındayken havada yüzdüğünü düşünen sevimli köpekcik.
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 00:16
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 2.321 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış sele neden oldu. Üsküdar'da sel sularının biriktiği bir sokakta bir vatandaşın yüzmesi kameralara böyle yansıdı.
İşe Her Gün 2 Kilometre Yüzerek Giden Adam 03:04
İşe Her Gün 2 Kilometre Yüzerek Giden Adam 3.380 izlenme - 1 yıl önce Benjamin David, şehirde yaşayan ve iş yolundaki trafik stresinden bıkmış milyonlarca insandan biriydi. Ama yaşadığı Almanya'nın Münih kentindeki Isar Nehri ona, eşine az rastlanır bir fikir verdi. David, buna kış aylarının da dahil olduğu birkaç mevsimdir, olabildiğince kulaç atarak ulaşmaya çalışıyor. Taşınabilir bilgisayarını, kıyafetlerini ve diğer eşyalarını su geçirmez bir çantaya koyarak Isar Nehri'nin sularına kendisini bırakıyor. 2 kilometrelik bir hatta bazen akıntıya kendini bırakarak bazen de kulaç atarak hedefine varıyor. Suyun sıcaklığının yazın 14 derece ila 21 derece arasında değiştiği nehirde kışın yüzebilmek için ise David, wetsuit (yalıtımlı deniz giysisi) giyiyor.
Barbie Ve Maceraları 09:13
Barbie Ve Maceraları 6.620 izlenme - 5 yıl önce Elsa Play Doh Barbie Frozen Swim Suit Bikini Dress Up Beach Towel by ToysReviewToys and DisneyCarToys. Queen Elsa Barbie is making a Swimsuit from Playdough ...
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.444 izlenme - 2 yıl önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 7.095 izlenme - 3 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.693 izlenme - 5 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 00:41
Lavların Aktığı Denizde Yüzen Adam 2.568 izlenme - 2 yıl önce Korkusuz maceraperest aklı başında herkesin mesafesini koruyacağı bir ortamda, okyanusa akan lavlara birkaç metre uzaklıkta yüzdü. Hayatını hiçe sayan maceraperest bir de "selfie" çekti.
Ali Dayının Denizle İmtihanı 00:13
Ali Dayının Denizle İmtihanı 4.888 izlenme - 3 yıl önce Normalde betondan atlayan Ali Dayımız demirden atlamak isteyince ortaya bu görüntüler çıkmış. İzleyenlerin tekrar tekrar izlediği bu video izleyenleri kahkahalara boğuyor.
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 04:08
Balıklar Uzaya Çıkarsa Ne Olur 2.952 izlenme - 3 yıl önce Balıklar uzaya çıkarsa ne olur hiç düşündünüz mü? Japon Uzay ajansı ve NASA, Uluslararası Uzay İstasyonuna bir akvaryum göndermiş ve balıkların davranışlarını, yerçekimsiz ortamda ne tepki vereceklerini incelemişler. Ayrıca balıklar neredeyse saydam oldukları için iç organ ve kasların incelenmesini de kolaylaştırmış.Video 2013 yılına ait. Oksijen alabilmek için hava kabarcıklarını birer yem gibi yemeleri hayli ilginç.
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 4.725 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 5.441 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Bebekler Havuzda Yüzüyor 01:50
Bebekler Havuzda Yüzüyor 3.127 izlenme - 5 yıl önce Bebekler Havuzda Yüzüyor... Maşallah
Gölde Yüzmek 01:02
Gölde Yüzmek 6.021 izlenme - 13 yıl önce Gölde yüzmek iyi bir fikir olabilir peki ama kış mevsiminin ortasında buz gibi havada nasıl olur?
Yüzme Öğrenen Çocuk 00:37
Yüzme Öğrenen Çocuk 1.958 izlenme - 4 yıl önce Küçükten Yüzme Ögrenen Çocuk
Karda Yüzmek 00:39
Karda Yüzmek 2.297 izlenme - 5 yıl önce iki kafadar mayolarını giyip buz gibi havada kara atlıyor ve yüzmeye başlıyor...
Güldüren Havuz Kazaları 04:55
Güldüren Havuz Kazaları 1.507 izlenme - 3 yıl önce Güldüren Havuz Kazaları Havuza atlamak isterken yaşanan bu sakarlıkları izlerken kahkahalara boğulacaksınız...
Serbest Stil Yüzme Nedir? 00:49
Serbest Stil Yüzme Nedir? 1.341 izlenme - 3 yıl önce Serbest stil yüzme çoğumuzun yüzmeyi ilk olarak algıladığımız stildir. Kolların yanda dönerek, kafanız içeride ve arkada ayaklarınızı vurarak yüzdüğünüz bir stildir. Burada amaç suyu en ilerden yakalayıp kendinize doğru bacağınızın yanına doğru çekip kollarınızı suya sürttürmeden yukardan tekrar ileri götürüp suyun üstünde kaymaktır. Arkadan da ayak vuruşu devamlı devam eder. Burada yapılan en büyük stil hatası kafayı dışarıda sallayarak gitmektir. Oysa kafanın içeride olması ve nefesin yan dönerek yandan alınıp devam edilmesi gerekmektedir. İstenildiği zaman nefes alınır, iki taraftan da nefes almaya alışık olmak tabi ki herkesin avantajınadır.
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 33:51
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 617 izlenme - 1 yıl önce Uğur Dündar'ın 70'li yıllarda yaptığı Çarşamba Gecesi programından, bir seri yurdum absürtlükleri ve bazı haberleri izliyoruz. Meğer kombi, çok eskiden icat edilmiş.Arada Zeki-Metin parodisi de var.
Temek İle Dursun  - Balik Tutmak Yasaktir 02:08
Temek İle Dursun - Balik Tutmak Yasaktir 2.984 izlenme - 8 yıl önce ula ben balik tutmayrum üzmek ögreteyrum
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 00:12
Havuza Atlayan Kız Fena Yandı 1.911 izlenme - 5 yıl önce Havuza Atlayan Kız Fena Yandı
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 02:04
İşte Günün Videosu Türk Malı Kamyondan Havuz Xd 3.910 izlenme - 8 yıl önce işte günün videosu türk malı kamyondan havuz xd
Dadaş Caillou Yüzir 03:15
Dadaş Caillou Yüzir 1.952 izlenme - 4 yıl önce Dadaş caillou piknige gidir orda yüzir yengeçnen oynir garga ele kapirki ekmegini bir bişey yapamir. ''baban kemigine saplıyam''. Önceki bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99945/erzurumlu-caillou-cimmek-istemier
Yunuslarla Yüzen Köpek 01:04
Yunuslarla Yüzen Köpek 1.147 izlenme - 3 yıl önce Louie oldukça cesur bir yavru köpek. Dost canlısı köpek, yüzen kocaman şeylerle arkadaş olmak istiyor fakat bazı dostlukların sürdürülmesi imkansız. Bunun farkında olan Louie onlarla biraz yüzdükten sonra tekrar sahibine dönüyor.
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 01:51
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 1.049 izlenme - 4 yıl önce Brüksel'deki Nemo33 yüzme havuzu dünyanın en derin yüzme havuzu olarak Guinness rekorlar kitabında. İçine girince adeta kaybolduğunuz dünyanın bu en derin havuzu.
Yüzmeyi Seven Kedi 00:41
Yüzmeyi Seven Kedi 1.086 izlenme - 5 yıl önce Suyu sevmeyen kedilerin aksne bu kedi suyu da seviyor yüzmeyi de.