Hoşgeldiniz!

Yüzü Olmayan Adam Videoları İzle

the man without a face 00:32
the man without a face 1.629 izlenme - 6 yıl önce justin mcleod mel gibson beş yıl önce geçirdiği trafik kazasında yüzünün bir kısmı yanmış olduğundan kasabanın en üç köşesinde yalnız yaşayarak hayatını geçiriyor. kazada yanında bulunan çocuğun ölmesi sonucu mahkemede yargılanıyor ve suçlu bulunuyor. onun 'küçük çocukları seven' biri olduğuna inanan halk onu yalnız bırakıyor. chuck nick stahl ile başlayan arkadaşlığını sorgulamaya başlayan kasaba halkı geçmişte olan olayları justin'a bir daha yaşatmaya başlıyor.
the man without a face 2 fragmanı 02:16
the man without a face 2 fragmanı 479 izlenme - 6 yıl önce justin mcleod mel gibson beş yıl önce geçirdiği trafik kazasında yüzünün bir kısmı yanmış olduğundan kasabanın en üç köşesinde yalnız yaşayarak hayatını geçiriyor. kazada yanında bulunan çocuğun ölmesi sonucu mahkemede yargılanıyor ve suçlu bulunuyor. onun 'küçük çocukları seven' biri olduğuna inanan halk onu yalnız bırakıyor. chuck nick stahl ile başlayan arkadaşlığını sorgulamaya başlayan kasaba halkı geçmişte olan olayları justin'a bir daha yaşatmaya başlıyor.
the man without a face 1 fragmanı 00:32
the man without a face 1 fragmanı 124 izlenme - 6 yıl önce justin mcleod mel gibson beş yıl önce geçirdiği trafik kazasında yüzünün bir kısmı yanmış olduğundan kasabanın en üç köşesinde yalnız yaşayarak hayatını geçiriyor. kazada yanında bulunan çocuğun ölmesi sonucu mahkemede yargılanıyor ve suçlu bulunuyor. onun 'küçük çocukları seven' biri olduğuna inanan halk onu yalnız bırakıyor. chuck nick stahl ile başlayan arkadaşlığını sorgulamaya başlayan kasaba halkı geçmişte olan olayları justin'a bir daha yaşatmaya başlıyor.