Hoşgeldiniz!

yüzümüz

Azer Bülbül - Yüzümüz 05:33
Azer Bülbül - Yüzümüz 144.515 izlenme - 3 yıl önce
Azer Bülbül Bir Kere Yüzümüz Güldümü Bizim 05:30
Azer Bülbül Bir Kere Yüzümüz Güldümü Bizim 124.780 izlenme - 9 yıl önce bir kere yüzümüz guldumu bızım he --------------
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 04:12
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 3.399 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 2012
Azer Bülbül- Bir Kere Yüzümüz Güldü Mü Bizim  ? 05:30
Azer Bülbül- Bir Kere Yüzümüz Güldü Mü Bizim ? 1.281 izlenme - 3 yıl önce Yılları geçirdik hep boynu bükük birkere yüzümüz güldümü bizim Kader bu kahretsin şansımız yokmuş (2) birkere yüzümüz güldümü bizim (2) Ellerin talihi durmadan gülmüüş (2) Bizimse gülümüz açmadan solmuş Geriye kahırdan başka ne kaldış Bir kere yüzümüz güldümü bizim Umutlar eridi bunca dert ile Benzedik rüzgarda savrulan küle Mecnunum misali düşSek nekele (2) Leylayı yolumuz buldumu bizim Ellerin talihi durmadan gülmüüş (2) Bizimse gülümüz açmadan solmuş Geriye kahırdan başka ne kaldış Bir kere yüzümüz güldümü bizim
Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Biraz 05:31
Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Biraz 415 izlenme - 1 yıl önce Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Biraz Şarkı Sözleri: YiLLari Gecirdik, hep boynu bükük. Bir kere Yüzümüz GüLdümü bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. UmutLar eridi, bunca dert iLe. Benzedik rüzgardan, savruLan küLe. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim.
Yalnız Prens Yüzümüz Güldümü Bizim 02:33
Yalnız Prens Yüzümüz Güldümü Bizim 668 izlenme - 5 yıl önce Yalnız prens yüzümüz güldümü bizim
Hatay Razor-Yüzümüz Gülmüyor 2009 04:06
Hatay Razor-Yüzümüz Gülmüyor 2009 1.530 izlenme - 8 yıl önce hatay razor-yüzümüz gülmüyor 2009
Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Dinle!... 02:41
Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Dinle!... 165 izlenme - 2 yıl önce Azer Bülbül - Yüzümüz Gülmedi Adlı Parçası izlesene.com'da Sizlerler!... Keyifli Dinlemeler!.... Şarkı sözleri; YiLLari Gecirdik, hep boynu bükük. Bir kere Yüzümüz GüLdümü bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim.
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok (Power Türk Akustik) 04:05
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok (Power Türk Akustik) 407 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok (Power Türk Akustik)
Ayşe Tunalı - Yüzümüz Olsun 03:56
Ayşe Tunalı - Yüzümüz Olsun 285 izlenme - 5 yıl önce
Zan-Yüzümüz Gülmedi Bizim 01:51
Zan-Yüzümüz Gülmedi Bizim 329 izlenme - 8 yıl önce yüzümüz gülmedi
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 04:12
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 370 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok (2012 Albüm)
Zana-Yüzümüz Gülmedi Bizim 01:51
Zana-Yüzümüz Gülmedi Bizim 274 izlenme - 8 yıl önce yüzüm gülmedi...
Yüzümüz Gülmedi Bizim 03:21
Yüzümüz Gülmedi Bizim 106 izlenme - 3 yıl önce İşte Azer Bulbul Şarkıları
Birkere Yüzümüz Güldümü Bizim 05:03
Birkere Yüzümüz Güldümü Bizim 58 izlenme - 2 yıl önce Birkere Yüzümüz Güldümü Bizim
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 04:05
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 190 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok (Power Türk Akustik)
Façalı As Rap Yüzümüz Qülmedi 01:27
Façalı As Rap Yüzümüz Qülmedi 106 izlenme - 6 yıl önce mp3 link http//www.sendedinle.net/asrap
Sevmediğimiz Şeyleri Yerken Yüzümüz Nasıl Oluyor? 01:12
Sevmediğimiz Şeyleri Yerken Yüzümüz Nasıl Oluyor? 81 izlenme - 4 yıl önce İnsanlar en nefret ettikleri şeyleri yerken yüzleri na hal alıyor ? İşte sorunun cevabı.
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 04:12
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 81 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok
Ayhan Ünal - Yüzümüz Güldü Mü Bizim 00:45
Ayhan Ünal - Yüzümüz Güldü Mü Bizim 69 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Muhit - Ayhan Ünal
Mutlaka İzleyin..! 04:47
Mutlaka İzleyin..! 103 izlenme - 8 yıl önce Dr.Mahmut AKYILDIZ ...... www.mahmutakyildiz.com
Azer Bülbül - Yüzümüz Güldümü Bizim 05:29
Azer Bülbül - Yüzümüz Güldümü Bizim 16 izlenme - 1 yıl önce YiLLari Gecirdik, hep boynu bükük. Bir kere Yüzümüz GüLdümü bizim. Azer Bülbül - Yüzümüz Güldümü Bizim Şarkı Sözleri: Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. UmutLar eridi, bunca dert iLe. Benzedik rüzgardan, savruLan küLe. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim.
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok - (2012) 04:12
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok - (2012) 23 izlenme - 4 yıl önce gökhan tepe - yüzümüz yok - (2012) - (alisayar)
Ayşe Tunalı - Yüzümüz Olsun 03:56
Ayşe Tunalı - Yüzümüz Olsun 1 izlenme - 2 ay önce
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 04:12
Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok 23 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Tepe - Yüzümüz Yok
Gökhan Tepe-Yüzümüz Yok (Yeni 2012) 04:12
Gökhan Tepe-Yüzümüz Yok (Yeni 2012) 13 izlenme - 5 yıl önce
Azer Bülbül - Bir Kere Yüzümüz Güldümü Bizim 05:29
Azer Bülbül - Bir Kere Yüzümüz Güldümü Bizim 5 izlenme - 1 yıl önce Azer Bülbül - Bir Kere Yüzümüz Güldümü Bizim Albüm: Kör Kurşun (Sana Yalan Gelebilir) Çıkış tarihi: 1999 Şarkı Sözleri: YiLLari Gecirdik, hep boynu bükük. Bir kere Yüzümüz GüLdümü bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. Kader Bu Kahretsin, sansimiz yokmus. Bir Kere YüzümüZ GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. UmutLar eridi, bunca dert iLe. Benzedik rüzgardan, savruLan küLe. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. Mecnunun misaLi düs'sekde cöLe. LeyLayi yoLumuz buLdumu bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim. eLLerin TaLihi, durmadan güLmüs. Bizimse güLümüz, acmadan soLmus. Geriye Kahirdan baska ne kaLmis. Bir kere Yüzümüz GüLdümü Bizim.
Ayşe Tunalı -Yüzümüz Olsun 03:56
Ayşe Tunalı -Yüzümüz Olsun 1 izlenme - 3 ay önce Ayşe Tunalı - Yüzümüz Olsun