Hoşgeldiniz!

yves

Genç Kalmanın 6 Yolu 01:29
Genç Kalmanın 6 Yolu 144.144 izlenme - 3 yıl önce Bitkisel Gücü Özümse, Gençleş! İşte, Genç Kalmanın 6 Yolu: 1. Güne Erken Başlayın! 2. Güzel Bir Kahvaltı Yapın! 3. Spor Yapın! 4. Kendinize Zaman Ayırın! 5. Hayal Kurun! 6. Bitkisel Gücü Önemseyin! Gençleşin! Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisi'nden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. ANINDA ETKİ: DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT(1) 1. 1. AYIN SONUNDA: DAHA SIKI BİR CİLT (2) ** Doğal Özümseme Teknolojisi nedir? · Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşudur. · Bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. · 0 doğaldır. Hiçbir çözücü kullanılmaz. · Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. · Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. · Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. ** Neden Yaşam Bitkisi? Yaşam bitkisi (Ficoide Glaciale), farklı iklimsel koşullarda ve çok farklı coğrafyalarda hayatta kalabilen, üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir. Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. mTor proteinleri cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yönetir. mTor proteinlerindeki 2 artışla birlikte; · Cilt hücreleri bağ dokuları oranında güçlenir. · Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında “ artış gözlenir. · Cilde sıkılık kazandıran Kolajen salgısında d artış gözlenir. · Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.
yeni zidane 6 yaşındaki yves audier 02:49
yeni zidane 6 yaşındaki yves audier 31.189 izlenme - 9 yıl önce harbiden yetenek var bu cocukda
Genç Kalmanın 7 Yolu 01:14
Genç Kalmanın 7 Yolu 6.604 izlenme - 3 yıl önce Bitkisel Gücü Özümse Gençleş! Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisi'nden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. ANINDA ETKİ: DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT(1) 1. 1. AYIN SONUNDA: DAHA SIKI BİR CİLT (2) ** Doğal Özümseme Teknolojisi nedir? · Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşudur. · Bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. · 0 doğaldır. Hiçbir çözücü kullanılmaz. · Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. · Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. · Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. ** Neden Yaşam Bitkisi? Yaşam bitkisi (Ficoide Glaciale), farklı iklimsel koşullarda ve çok farklı coğrafyalarda hayatta kalabilen, üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir. Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. mTor proteinleri cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yönetir. mTor proteinlerindeki 2 artışla birlikte; · Cilt hücreleri bağ dokuları oranında güçlenir. · Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında “ artış gözlenir. · Cilde sıkılık kazandıran Kolajen salgısında d artış gözlenir. · Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.
Yves Larock - Rise Up 02:54
Yves Larock - Rise Up 5.712 izlenme - 4 yıl önce Yves Larock - Rise Up
Genç Kalmanın 6 Yolu 01:29
Genç Kalmanın 6 Yolu 2.871 izlenme - 3 yıl önce Bitkisel Gücü Özümse Gençleş! Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisi'nden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. ANINDA ETKİ: DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT(1) 1. 1. AYIN SONUNDA: DAHA SIKI BİR CİLT (2) ** Doğal Özümseme Teknolojisi nedir? · Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşudur. · Bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. · 0 doğaldır. Hiçbir çözücü kullanılmaz. · Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. · Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. · Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. ** Neden Yaşam Bitkisi? Yaşam bitkisi (Ficoide Glaciale), farklı iklimsel koşullarda ve çok farklı coğrafyalarda hayatta kalabilen, üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir. Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. mTor proteinleri cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yönetir. mTor proteinlerindeki 2 artışla birlikte; · Cilt hücreleri bağ dokuları oranında güçlenir. · Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında “ artış gözlenir. · Cilde sıkılık kazandıran Kolajen salgısında d artış gözlenir. · Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.
Yves Sain Lauren 00:24
Yves Sain Lauren 2.209 izlenme - 4 yıl önce Yves Sain Lauren
Yves Saint Laurent Türkçe Altyazılı Fragman 01:30
Yves Saint Laurent Türkçe Altyazılı Fragman 3.118 izlenme - 4 yıl önce Yves Saint Laurent 28 MartTa sinemalarda. Paris 1957. Yves Saint Laurent henüz 21 yaşındadır ve vefat eden Christian Dior'un kurduğu ünlü moda evinin başına beklenmedik bir şekilde getirilir. Dior adına sergilediği ilk Haute Couture koleksiyonunda bütün gözler bu çok genç asistana çevrilmiştir. Son derece başarılı ve çığır aşan bu defile sırasında Yves Saint Laurent ileride hayatının aşkı ve ömür boyu iş ortağı olacak Pierre Bergefuture ile tanışır. 3 yıl sonra en ünlü moda ve lüks markalarından biri haline gelecek Yves Saint Laurent şirketini birlikte kurarlar. Yves Saint Laurent, tüm endişe ve sıkıntılara rağmen, Pierre Berge'nin desteğiyle, durağan moda dünyasını altüst etmeyi başarır.
Rogue Trader Fragman 02:12
Rogue Trader Fragman 3.412 izlenme - 4 yıl önce Nick Leeson, Bearings Bankası\'nda hesap uzmanıdır. Problemleri gidermek için Jakarta\'ya gönderildiğinde orada iyi izlenimler bırakır ve Singapur da ticaret birim yöneticisi olur. İlk yılında, tüccarlarının birinden kaynaklanan kayıplarını kapatmak için kumar oynar ve işler iyi gider. Ne var ki sonraki yıllar da Nick başkalarının paraları ile kumar oynamaya devam eder ve kayıplarını gizlemeye çalışır ta ki meşhur finansal çöküşe neden olana kadar...
Bassjackers ft. Yves V - Bronx (Aftermovie Tomorrowland 2012) 01:36
Bassjackers ft. Yves V - Bronx (Aftermovie Tomorrowland 2012) 3.403 izlenme - 6 yıl önce Bassjackers ft. Yves V - Bronx (Aftermovie Tomorrowland 2012)
Yves Larock Feat. Roland Richards - Zookey 2k14 03:35
Yves Larock Feat. Roland Richards - Zookey 2k14 2.395 izlenme - 4 yıl önce Yıllar önce severek dinlediğimiz zookey şarkısına Yves Larock ve Roland Richards tarafından yapılan yeni bir düzenleme
Genç Kalmanın 6 Yolu 01:03
Genç Kalmanın 6 Yolu 1.762 izlenme - 3 yıl önce Genç Kalmanın 6 Yolu 1. Güne Erken Başlayın! 2. Güzel Bir Kahvaltı Yapın! 3. Spor Yapın! 4. Kendinize Zaman Ayırın! 5. Hayal Kurun! 6. Bitkisel Gücü Önemseyin! Gençleşin! Bitkisel Gücü Özümse Gençleş! Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisi'nden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. ANINDA ETKİ: DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT(1) 1. 1. AYIN SONUNDA: DAHA SIKI BİR CİLT (2) ** Doğal Özümseme Teknolojisi nedir? · Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşudur. · Bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. · 0 doğaldır. Hiçbir çözücü kullanılmaz. · Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. · Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. · Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. ** Neden Yaşam Bitkisi? Yaşam bitkisi (Ficoide Glaciale), farklı iklimsel koşullarda ve çok farklı coğrafyalarda hayatta kalabilen, üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir. Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. mTor proteinleri cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yönetir. mTor proteinlerindeki 2 artışla birlikte; · Cilt hücreleri bağ dokuları oranında güçlenir. · Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında “ artış gözlenir. · Cilde sıkılık kazandıran Kolajen salgısında d artış gözlenir. · Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.
Yves Larock - Rise Up 02:53
Yves Larock - Rise Up 2.287 izlenme - 7 yıl önce yves larock - rise up
Genç Kalmanın 6 Yolu 01:24
Genç Kalmanın 6 Yolu 1.213 izlenme - 3 yıl önce Bitkisel Gücü Özümse Gençleş! Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisi'nden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. ANINDA ETKİ: DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT(1) 1. 1. AYIN SONUNDA: DAHA SIKI BİR CİLT (2) ** Doğal Özümseme Teknolojisi nedir? · Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşudur. · Bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. · 0 doğaldır. Hiçbir çözücü kullanılmaz. · Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. · Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. · Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. ** Neden Yaşam Bitkisi? Yaşam bitkisi (Ficoide Glaciale), farklı iklimsel koşullarda ve çok farklı coğrafyalarda hayatta kalabilen, üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir. Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin mTor proteini üretimini 2 oranında artırırlar. mTor proteinleri cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yönetir. mTor proteinlerindeki 2 artışla birlikte; · Cilt hücreleri bağ dokuları oranında güçlenir. · Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında “ artış gözlenir. · Cilde sıkılık kazandıran Kolajen salgısında d artış gözlenir. · Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.
Alışveriş ( MAC, Gratis, Watsons, Flormar..) | Merve SEVİL 10:42
Alışveriş ( MAC, Gratis, Watsons, Flormar..) | Merve SEVİL 446 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda Mac, Gratis, Watsons, Flormar, Boyner, Yves Rocher ve Rossman'dan yapmış olduğum alışverişi sizlerle paylaştım. Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz Kanalıma ABONE OLmayı lütfen unutmayın :) DETAYLAR AŞAĞIDA. Bahsettiğim Ürünler; Rossman Krepe Tarağı Yves Rocher Greyfurtlu Vitamin Face Mist MAC Stone Lipstick SudoCrem NYX Jumbo Eye Pencil Milk Flormar Always in Shape Highlighter Flormar Eyecatcher Dazzling Eyeshadow 06 She is the star Flormar Pearly PL0374 Oje Flormar Glitter GL02 Pink Silver Oje Flormar Upto 7 Days 2'li Oje Vaseline Sprey Nemlendirici NYC Maskara Loreal False Lash Superstar Maskara Nyc Likit Eyeliner Pastel Daylong Lip Color 19 Ruj Rimmel London 5'li Far Rimmel London Wake Me Up Concealer Flormar Base Coat Loreal Mucizevi Yüz Yağı Splat Diş Macunu Max Factor All Day Face Primer The Balm Bahama Mama Wet'n Wild Creme Brulee Tekli Far Lila Kutu Alışveriş Kodu : http://www.lilakutu.com/&ref=9m2f... Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir.
Yves Larock - Rise Up 02:53
Yves Larock - Rise Up 829 izlenme - 7 yıl önce yves larock - rise up
Yves Montand - Bella Ciao (Çav Bella) 01:58
Yves Montand - Bella Ciao (Çav Bella) 610 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Fransız aktör/yorumcu Yves Montand'ın şahane Çav Bella yorumu alkışlarlayaşıyorum'da. Yves Montand hakkında bilgi: İtalya'da doğan ve faşist rejim dolayısıyla ailesiyle birlikte 2 yaşında buradan ayrılan Yves Montand başarılı bir aktör ve yorumcu olmasının yanı sıra özel yaşamıyla da ilgi çekmiştir: Edith Piaf ile yaşadığı aşk, ardından Fransız aktris Simone Signoret ile evliliği ve evliliği sırasında Marilyn Monroe ve başka bir çok kadınla yaşadığı ilişkiler, Fransız Komünist Partisi üyeliği ve partiden ayrılışı... Ayrıca kendisinin Nazım Hikmet şiirlerinin Fransızca tercümlerini seslendirdiği bir albümü de mevcuttur.
Ugur Kilic Vs. İnna & Yves Larock - Rise Up Hot 03:50
Ugur Kilic Vs. İnna & Yves Larock - Rise Up Hot 1.403 izlenme - 8 yıl önce http://www.myspace.com/djugurkilic
Kate Moss'un Muhteşem Yeni Reklam Filmi 01:00
Kate Moss'un Muhteşem Yeni Reklam Filmi 1.157 izlenme - 8 yıl önce kate moss, yves saint laurent%u2019in yeni parfümü parisienne için kamera karşında, kate moss%u2019u hiç böyle görmediniz!
Emirates Airbus A380 ve Ona Eşlik Eden Jetmanler 01:39
Emirates Airbus A380 ve Ona Eşlik Eden Jetmanler 307 izlenme - 2 yıl önce "Havacılık sektörünün en prestijli oyuncularından Emirates ve dünyanın jet motorları ile uçan ilk insanı olan 55 yaşındaki Jetman lakaplı İsviçreli Yves Rossy Dubai semalarında ortak uçuş yaptı. Jetman Yves Rossy ve partneri Vince Reffet'ın, Emirates filosuna bu yıl Nisan ayında katılan yeni Airbus A380 uçağıyla yaptıkları gösteri nefes kesti. Yves Rossy, halka açık ilk uçuşunu 2013 yılında ABD'de gerçekleştirmişti. Rossy'ye bu uçuşta da B17 bombardıman uçakları eşlik etmişti." Not: Airbus A380, günümüzde, Airbus S.A.S. (EADS) tarafından seri üretim çerçevesinde üretilen, dünyanın en büyük iki katlı geniş gövdeli (wide body aircraft) 850 yolcu kapasiteli, lüks, sivil yolcu uçağıdır. Not 2. : Yves Rossy ==> " Sırt çantası gibi giyilebilen 2.4 metre kanat açıklığı olan yarı esnemez karbon fiber kanatlı , 4 adet Jet-Cat P200 jet motoruyla çalışan tek kişilik uçuş aracı geliştirdi. 2008 yılında bu araçla Alplerin üzerinden uçtu. Uçuşlarında en yüksek iniş hızına 304 km/h'lik ve ortalama hıza 124 mph'lik derecelerle ulaşmış durumdadır. "
Yves Larock-Rise Up-Electro Sun Vs Dj Murat Yıldız 04:18
Yves Larock-Rise Up-Electro Sun Vs Dj Murat Yıldız 1.216 izlenme - 8 yıl önce unutulmuyacak bir şrkıya 2010 editlemesi!!!
Milva - Bella ciao 02:45
Milva - Bella ciao 457 izlenme - 3 yıl önce İtalyan halk ezgisi bella ciao'nun milva yorumu. çav bella, ciao bella olarak da bilinir. Yıllardan beridir valtozat, muslim magomaev, goren bregoviç toto cotugno, chumbawamba, yves montand ve pianura padana gibi bir çok sanatçı, grup veya topluluk bu veda şarkısını söylemişlerdir.. nazarımda, izleyeceğimiz videodaki "milva" hanımefendi en güzel yoruma sahiptir. değişir tabi.
Yves Saint Laurent (2014) Fragman 01:29
Yves Saint Laurent (2014) Fragman 264 izlenme - 4 yıl önce
 Les Feuilles Mortes -Yves Montand 02:02
Les Feuilles Mortes -Yves Montand 264 izlenme - 2 yıl önce Bella Ciao(Çav Bella) şarkısından anımsadığımız Yves, 1921-İtalya doğumludur.Edith Piaf, Simone Signoret gibi(bu gibi ne oluyorsa artık) birçok sevgilisi oldu.Nazım Hikmet şiirlerinin Fransızca çevirilerini de bünyesinde barındırmıştır.Bkz:Dünyanın En Tuhaf Mahluku (gibi)
Yves Sedjro - Assitché Dafogbé feat. Vano Baby (Clip Officiel) 03:11
Yves Sedjro - Assitché Dafogbé feat. Vano Baby (Clip Officiel) 3 izlenme - 1 hafta önce "Assitché Dafogbé" Nouveau tube international du «The Revenant» Yves Sedjro sous le Label Loony Production Featuring: Vano Baby Music Prod: Marshall Cyano Pose & Arrangement: Rotc Réalisation: Horishall Films Booking & Managment: +229 97 46 76 35 | info@loonyprod.com Regardez, Commentez, Partager et Abonnez-vous autant que vous le pouvez. Single disponible ici: https://itunes.apple.com/fr/album/assitché-dafogbé-feat-vano-baby-single/id1251963183?l=en Suivez Yves Sedjro: https://facebook.com/yvessedjroofficiel/ https://www.instagram.com/yvessedjro/ http://www.loonyprod.com
Yves Larock - Rise Up 02:52
Yves Larock - Rise Up 355 izlenme - 7 yıl önce facebook- takatezuaril
Jetman Yves Rossy - Fuji Dağı Uçuşu 01:06
Jetman Yves Rossy - Fuji Dağı Uçuşu 317 izlenme - 3 yıl önce Yves Rossy (d. 27 Ağustos 1959, Neuchatel), İsviçreli pilot, mucit, maceraperest ve havacılık tutkunu. Kullandığı sırt roketi nedeniyle Jet-Man, airman, rocketman ve fusionman gibi lakaplarla anılır. Yves Rossy, Japonya'nın en yüksek yanardağı Fuji'nin üzerinden geçti. Saatte 200 kilometre hızla yanardağın etrafında akrobasi gösterisi yapan Rossy, izleyenleri kendine hayran bıraktı
Yves Larock Feat. Trisha - Milky Way 03:06
Yves Larock Feat. Trisha - Milky Way 378 izlenme - 7 yıl önce yves larock feat. trisha - milky way
Yves Saint Laurent - L'amour Fou Fragman 02:13
Yves Saint Laurent - L'amour Fou Fragman 232 izlenme - 4 yıl önce ModacıYves Saint-Laurent ve sevgilisi Pierre Berge arasındaki ilişki üzerine birbelgesel.
Yves Larock feat.Roland Richards - Zookey (Lift Your Leg Up)  2015  (HD) 03:11
Yves Larock feat.Roland Richards - Zookey (Lift Your Leg Up) 2015 (HD) 344 izlenme - 3 yıl önce Zookey Lift Your Leg Up (feat Roland Richard) **** Şarkı Sözleri **** We live and we love come sexy gal Ring ba di ga di ga dim Rim bah (repeat 8 times) Your so sexy Ring ba di ga di ga dim Rim bah Ring ba di ga di ga dim Rim bah sexy Ring ba di ga di ga dim Rim bah (repeat 8 times YOU SO SEXY Rim ba Rim ba Rim ba Rim ba Your so sexy Rim ba Rim ba Rim ba Rim ba Rim ba Rim ba you so sexy Rim ba Rim ba So sexy So if you think you sexy A want you raise you hand let me see So if you think you sexy A want uno come show me alright Ring ba di ga di ga dim Rim bah (repeat 4times) Your so sexy Ring ba di ga di ga dim Rim bah (repeat 4times) so sexy Rim bah Rim bah Rim bah Rim bah so sexy Rim bah Rim bah gal Chorus Lift you leg up work you body gal Lift you leg up move you body come Lift you leg up work you body gal Lift you leg up move you body come (repeat 1 time) Work you body gal move you body come (repeat 3 times) Work you body move your body work your body move you body (scream) Lift you leg up (page two) Understand me Rim bah Rim bah Feel me Rim bah Rim bah (repeat) Understand me Rim bah Rim bah Rim bah Rim bah Verse Sexy gal gal you so sexy na you soul and mind Step in na de place man you look so devine Man dem a check you cause you a one of a kind Ready you ready you come have a goodtime Ready you ready you nar wait in line Ready you ready you come ge dem de whine Rythem take man you have to let it go Run de dancehall gal a you have de flow Rythem take man you have to let it go Bust de dance let the whole world know Chorus Lift you leg up Gal Lift you leg up Come Lift you leg up come Lift you leg up Lift you leg up (repeat) Understand me Ready you ready you come have a goodtime Ready you ready you nar wait in line Ready you ready you come ge dem de whine Rythem take man you have to let it go Run de dancehall gal a you have de flow Rythem take man you have to let it go Bust de dance let the whole world know Chorus Lift you leg up Gal Lift you leg up Come Lift you leg up come Lift you leg up Lift you leg up (repeat) Rim bah Rim bah Rim bah Rim bah sexy
Yves Murasca - Saxophobic Satisfaction 2010 Club 04:05
Yves Murasca - Saxophobic Satisfaction 2010 Club 251 izlenme - 7 yıl önce yves murasca - saxophobic satisfaction 2010 club mix