Hoşgeldiniz!

Zach Hodskins

Tek Kolu İnanılmazı Başardı 00:34
Tek Kolu İnanılmazı Başardı 197 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nde sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, birçok kişinin hayal bile edemeyeceği bir kariyeri tercih etti. Tek elle doğmasına rağmen basketbolcu olmayı tercih eden Hodskins, Amerikan Kolej Ligi'nin köklü okullarından Florida Üniversitesi'nde takıma girmeyi de başardı. Ancak genç oyuncu için bu da yeterli değildi. İkinci sınıf öğrencisi Hodskins, kariyerinin ilk sayılarını büyük alkışlar eşliğinde attı.
Tek Kollu Basketbolcu İlk Maçına Çıktı 01:05
Tek Kollu Basketbolcu İlk Maçına Çıktı 138 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da Florida Gators forması giyen ve tek kolu bulunan Zach Hodskins, Kolej Ligi'nde ilk maçına çıktı.
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 02:19
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 146 izlenme - 3 yıl önce Sol kolu dirsekten kesik olan Zach Hodskins'in isteyince insanın neler yapabilecegini gösterdigi mütiş hikayesi.
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 00:29
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 58 izlenme - 2 yıl önce ABD'de sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, bir çok kişinin ulaşamayacağı hayallerini bir bir gerçekleştiriyor.Amerika Birleşik Devletleri'nde sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, hemen hemen kimsenin ulaşamayacağı bir kariyeri yaşamayı tercih etti.Annesinin karnından tek kolla doğmasına rağmen basketbolcu olmayı tercih eden Hodskins, Amerikan Kolej Ligi'nin köklü okullarından Florida Üniversitesi'nde Basketbol takımına girmeyi başardı. Fakat bu başarı onun için yeterli değildi. O sayı atmak istiyordu. İkinci sınıf öğrencisi Hodskins, dün kariyerinin ilk sayılarını büyük alkışlar eşliğinde attı. Lisede 11.8 sayı ve 1.4 ribaund ortalamaları tutturan Hodskins, takımının Jacksonville'i 89-65 yendiği maçta sahaya girdi. Rakibi Darius Dawkins'i bire birde geçen Hodskins, güzel bir turnikeyle tarihe geçti.
Tek Kollu Basketbolcu İlk Maçında 02:32
Tek Kollu Basketbolcu İlk Maçında 14 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da Florida Gators forması giyen ve tek kolu bulunan Zach Hodskins, Kolej Ligi'nde ilk maçına çıktı.