Hoşgeldiniz!

zack

Zack King'den 2016'nın Beyin Mıncıran En İyi Sihirli Videoları 11:04
Zack King'den 2016'nın Beyin Mıncıran En İyi Sihirli Videoları 10.051 izlenme - 2 yıl önce Vine yıldızı Zach King'i artık tanımayan yoktur. Yaptığı kısa ve eğlenceli sihir dolu videolarıyla günümüze katıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zack ve Cody Güvertede - Denizde Lüks Yaşam 21:50
Zack ve Cody Güvertede - Denizde Lüks Yaşam 2.398 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 1. Bölüm: Kargaşa ve yaramazlık ikilisi Zack ve Cody, Seven Seas Lisesi'ne gitmek için yola çıkıyorlar. Cody'nin oda arkadaşı Zack'ten bile daha dağınık ve Zack kız kılığına bürünmüş! Daha fazla video için ABONE OL!
Superman / Man of Steel / Altyazılı 3. Fragman 01:46
Superman / Man of Steel / Altyazılı 3. Fragman 10.572 izlenme - 5 yıl önce Superman Filmi 14 Haziran'da Sinemalarda! Clark, ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır. Kendisini keşfestmek için çıktığı yolculuk, dünya insanları için umut sembolü olması için atacağı ilk adımdır... DC Comics'in en meşhur süper kahramanı olan Superman'in köklerine, geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenirken, bu zorlu senaryo David S. Goyer'e ait. Filmde Clark Kent'i Henry Cavill, kötü adamı General Zod'u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filminden Son Fragman Yayınlandı 02:12
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filminden Son Fragman Yayınlandı 2.346 izlenme - 2 yıl önce Ayrıca Man of steel'inde yönetmeni olan Zack Snyder'in elinden kötü bir şey çıkmayacağını tahmin ediyoruz. ''Final Trailer'' adı altında yayınlanan son fragman ilgi çekmeye başladı. Böyle bir yapımla bizi heyecanlandırmayı başaran Zack Snyder'i tebrik ediyoruz.
Zack ve Cody Güvertede - Göster ve Anlat 21:36
Zack ve Cody Güvertede - Göster ve Anlat 885 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 3. Bölüm: Lüks yaşam açık denizlere taşınıyor, Zack ve Cody, dünyanın farklı limanlarında demirleyen, SS Tipton adlı lüks seyahat gemisindedirler. Onlara London ve çiftlikten yeni çıkan Bailey de katılır. Daha fazla video için ABONE OL!
Zack ve cody güvertede tanitim 00:16
Zack ve cody güvertede tanitim 2.566 izlenme - 6 yıl önce
Zack ve Cody Güvertede - Gündeğişme Çizgisi 22:06
Zack ve Cody Güvertede - Gündeğişme Çizgisi 445 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 4. Bölüm: Gündeğiştirme çizgisini geçince Cody 1 gün ileride kalır ve sürekli aynı günü yaşamaya başlar. O sırada, bu durumdan faydalanarak Bailey'nin onun için ne hissettiğini öğrenmek ister fakat durum oldukça zordur. Daha fazla video için ABONE OL!
Smackdown Zack Ryder Titantron 01:13
Smackdown Zack Ryder Titantron 3.410 izlenme - 9 yıl önce smackdown zack ryder titantron
Zack And Cody 01:13
Zack And Cody 4.233 izlenme - 8 yıl önce
Zack ve Cody Güvertede - Kırık Yo-Yo 22:04
Zack ve Cody Güvertede - Kırık Yo-Yo 333 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 2. bölüm: Zack güvertedeki tüm kızlara içecek ısmarlamak için öğrenci para kartını kullanarak çok fazla para harcar. Cody de yo-yosu ile bir yarışmaya katılır. Daha fazla video için ABONE OL!
Man Of Steel Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:55
Man Of Steel Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 2.792 izlenme - 5 yıl önce Yeni Superman Filmi 14 Haziran'da Sinemalarda! Warner Bros Pictures ve Legendary Pictures'ın ortak çalışması olan 'Man of Steel' filminde Zack Snyder ("300," "Watchmen") yönetmenliğinde, Clark Kent/Superman rolünde Henry Cavill ("Immortals," TV's "The Tudors'') yer alıyor. Filmde ayrıca üç defa Oscar®'a aday olmuş Amy Adams ("The Fighter") gazeteci Lois Lane'i, Oscar® adayı Laurence Fishburne ("What's Love Got to Do with It") genel yayın yönetmeni Perry White'ı, Clark Kent'in üvey ailesi Martha ve Jonathan Kent'i Oscar® adayı Diane Lane ("Unfaithful") ve Akademi ödüllü® Kevin Costner ("Dances with Wolves") canlandırıyorlar. Süper kahramanın Kripton'dan kurtulan düşmanlarından General Zod rolünü Oscar® adayı Michael Shannon ("Revolutionary Road") ve Zod'un şeytani ortağı Foara'yı ise Antje Traue canlandırıyor. Ayrıca Superman'in Kripton'lu öz annesi Lara Lor-Van'u Ayelet Zurer ("Angels and Demons") ve öz babası Jor-El'i Akademi ödüllü® Russell Crowe ("Gladiator") canlandırıyor. Filmin diğer oyuncularından General Swanwick rolünde Harry Lennix, Albay Hardy rolünde Christopher Meloni ve Dr. Emil Hamilton rolünde ise Richard Schiff karşımıza çıkıyorlar. Man of Steel'in yapımcılığını Charles Roven, Christopher Nolan, Emma Thomas ve Deborah Snyder üstlendiler. Senaryosu David S. Goyer tarafından, Goyer ve Nolan hikayesine dayanılarak yazılan filmdeki karakterler DC Comics tarafından yayınlanan çizgi romandan uyarlandı. Superman, Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratıldı. Thomas Tull, Lloyd Phillips ve Jon Peters ise filmin baş yapımcılığını üstleniyorlar. Zack Snyder'a kamera arkasında görüntü yönetmeni Amir Mokri ("Transformers: Dark of the Moon"); yapım tasarımcısı Alex McDowell ("Watchmen"); editör David Brenner ("Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides") ile birçok defa Akademi Ödülü® kazamış kostüm tasarımcısı James Acheson ("Restoration," the "Spider-Man" films) ve kostum tasarımcısı Michael Wilkinson ("The Twilight Saga: Breaking Dawn -- Part 1 and 2," "Watchmen," "300") eşlik ediyorlar. 14 Haziran 2013 tarihinden itibaren vizyona girmesi planlanan filmin dağıtımı, bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından yapılacaktır.
Zack ve Cody Güvertede - Papağan Adası 21:50
Zack ve Cody Güvertede - Papağan Adası 222 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 6. bölüm: London, Papağan Adası gezisinden çok mutsuzdur. Arkadaşı onu geri getirmeye çalışırken başı belaya girer ve onu kurtarmaya bir domuz gelir. Daha fazla video için ABONE OL!
Zack ve Cody Güvertede - It’s All Greek To Me 21:50
Zack ve Cody Güvertede - It’s All Greek To Me 161 izlenme - 1 yıl önce Zack ve Cody Güvertede 5. Bölüm: Gemi Yunanistan'da demir atınca ikizler Arwin'in kuzeni Milos ile tanışırlar. Cody, Bailey'ye sihirli kolyenin sahtesini verir fakat daha sonra o kolyenin gerçek olduğu anlaşılır. Daha fazla video için ABONE OL!
dawn of the dead [lordi_blood red sandman][e.d.] 04:14
dawn of the dead [lordi_blood red sandman][e.d.] 1.073 izlenme - 7 yıl önce ’’when there’s no more room in hell the dead will walk the earth.’’yapım yılı2004yönetmenzack snydervideo klip[e.d.][thank you glria for this song.]http//www.facebook.com/home.php?!/pages/film-seridi/131884333526632
Zack Knight - Galtiyan 03:23
Zack Knight - Galtiyan 53 izlenme - 3 ay önce Zack Knight - Galtiyan (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics you know i need your loving everyday, girl theres never been a minute that i dont think about you cause everything about you, girl is major (major) tu nakhre na kar yu chad ke tu naja tu har vele kehndi tu down down for me ni mere jaya varga labke dakaja baby tu ke eve tanu miliya murke tu aja Tu har vele kehndi se down down for me ni mere jaya varga labke dakaja baby tu ni kurieh pul na ja saade pyaar diya mulaqata ni kurieh pul ja wa Teriya galtiya nuuuu tere naal kitiya jo jaanke ni hoya Tenu meh samajavan Meriya ghaltiya nu tu pulja we running out of love i need a lifeline cause all these other women, they aint nothing around you you never said you would but for the last time tu nakhre na kar yu chad ke tu naja tu har vele kehndi tu down down for me ni mere jaya varga labke dakaja baby tu ke eve tanu miliya murke tu aja Tu har vele kehndi se down down for me ni mere jaya varga labke dakaja baby tu ni kurieh pul na ja saade pyaar deya mulaqata ni kurieh pul ja wa Teriya galtiyan nuuuu tere naal kitiya jo jaanke ni hoya Tenu meh samajavan Meriya ghaltiya nu tu pulja so before we in battle (girl) before its outta control and you start a war but can we try it again? cause i know i been foolish with all these girls on my phone but you took my heart and you threw it away
Vw Volkswagen Scirocco'm 04:41
Vw Volkswagen Scirocco'm 668 izlenme - 6 yıl önce Keyifli seyirler. )
Zack Hemsey - Mind Heist (inception Trailer music) 02:14
Zack Hemsey - Mind Heist (inception Trailer music) 604 izlenme - 6 yıl önce Zack Hemsey - Mind Heist (inception Trailer music)
300 - drowning pool_bodies[e.d.] 04:30
300 - drowning pool_bodies[e.d.] 594 izlenme - 7 yıl önce ''spartans tonight we dine in hell!''yapım yılı2006yönetmenzack snydervideo klip[e.d.][ıntro musicmetallica_the unforgiven ııı]
Zack Knight ft Rami Beatz - Ya Baba 03:53
Zack Knight ft Rami Beatz - Ya Baba 267 izlenme - 2 yıl önce Zack Knight - Ya Baba ft Rami Beatz (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Zack Knight ft Rami Beatz - Ya Baba” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Zack Knight - Ya Baba ft Rami Beatz”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Zack Knight ft Rami Beatz - Ya Baba (Official Video) Official Music Video Producers: Rami Beatz, Dot Da Genius Writers: Zack Knight SOCIALS: @iamzackknight @ramibeatz @dotdagenius This is our spin on one of my favourite Arabic songs "Sidi Mansour"
wwe raw 8/1/11 - santino marella  zack ryder vs. david otunga  michael mcgillicutty hdtv 04:45
wwe raw 8/1/11 - santino marella zack ryder vs. david otunga michael mcgillicutty hdtv 497 izlenme - 7 yıl önce santino marella zack ryder vs. david otunga michael mcgillicutty on wwe raw 8/1/11
Home For The Holidays 01:59
Home For The Holidays 812 izlenme - 5 yıl önce İşinden olan Claudia Larson\'un (Holly Hunter ), kızının şükran gününü kendisiyle değil, erkek arkadaşıyla geçireceğini öğrenmesi üzerine gelişen olayları anlatıyor. Böylece Larson, şükran gününü ailesiyle birlikte geçirmek zorunda kalıyor. Ancak o ortamdan sağ çıkıp çıkamayacağı şüpheli!
Man of Steel Kamera Arkası 03:30
Man of Steel Kamera Arkası 698 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan çok özel video.
Daft Punk - Get Lucky Arak mı? / Zack Kim - Robot Dance 06:15
Daft Punk - Get Lucky Arak mı? / Zack Kim - Robot Dance 220 izlenme - 3 yıl önce Bayanlar, Baylar! Mavi köşede, 2013 yazına damgasını vuran Daft Punk - Get Lucky. Kırmızı köşede ise 2011 yılında Robot Dance isimli kendi bestesini kamera karşısında icra eden sanatçımız Zack Kim. Yorum sizlerin. Fight! Şöyleli bi kanıt da mevcut: http://acervosounds.blogspot.com/2011/01/zack-kim-criatividade-sem-limites.html
Zach King - Best Vine 2013 - 2014 || Bestvine 06:36
Zach King - Best Vine 2013 - 2014 || Bestvine 157 izlenme - 4 yıl önce Zach King - Best Vine 2013 - 2014 || Bestvine
İskambil Kağıtlarıyla Elektronik Dans Yapmak! 01:27
İskambil Kağıtlarıyla Elektronik Dans Yapmak! 102 izlenme - 3 yıl önce İskambil Kağıtlarıyla Elektronik Dans Yapmak! Zack Mueller isimli gencin, iskambil kağıdıyla yaptığı şovu izlerken çok şaşıracaksınız.
Power Rangers Beyaz ve Yeşil Ranger Tommy'nin Giriş Sahnesi 00:14
Power Rangers Beyaz ve Yeşil Ranger Tommy'nin Giriş Sahnesi 261 izlenme - 3 yıl önce Bu Kısımda Power Rangers'lar Tommy ile yeni yeni tanışmaya başladığı giriş bölümü,yani bu kısımda bir nevi power rangerları bilmiyoruz hepsini yeni yeni tanıyacağız daha hepsi okulda kendilerini öğrenci olarak tanıyorlar power ranger olayı sonradan geliyor zaten,bu kısımda da hepsi birbirini tanıdıktan sonra Yeşil Ranger Tommy'î tanıyoruz bir nevi tanıtım amaçlı.
watchmen [deep purple_soldier of fortune][e.d.] 03:14
watchmen [deep purple_soldier of fortune][e.d.] 279 izlenme - 7 yıl önce ''justice is coming to all of us. no matter what we do.''yapım yılı2009yönetmenzack snydervideo klip[e.d.]
Wonder Woman Kamera Arkası 09:19
Wonder Woman Kamera Arkası 60 izlenme - 10 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Chinx - Point Blank (feat. Zack) 02:59
Chinx - Point Blank (feat. Zack) 150 izlenme - 3 yıl önce Chinx - Point Blank (feat. Zack) (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Do you still say your prayers little darlin’ do you go to bed at night Prayin’ that tomorrow, everything will be alright But tommorow’s fall in number in number one by one You wake up and you’re dying you don’t even know what from Well they shot you point blank you been shot in the back Baby point blank you been fooled this time little girl that’s a fact Right between the eyes baby, point blank right between the pretty lies that They tell Little girl you fell You grew up where young girls they grow up fast You took what you were handed and left behind what was asked But what they asked baby wasn’t right you didn’t have to live that life I was gonna be your romeo you were gonna be my juliet These days you don’t wait on romeo’s you wait on that welfare check and on all the pretty things tha That always end up point blank, shot between the eyes Point blank like little white lies you tell to ease the pain You’re walkin’ in the sights, girl of point blank And it’s one false move and baby the lights go out Once I dreamed we were together again baby you and me Back home in those old clubs the way we used to be We were standin’ at the bar it was hard to hear The band was playin’ loud and you were shoutin’ somethin’ in my ear You pulled my jacket off and as the drummer counted four You grabbed my hand and pulled me out on the floor You just stood there and held me, then you started dancin’ slow And as I pulled you tighter I swore I’d never let you go Well I saw you last night down on the avenue Your face was in the shadows but I knew that it was you You were standin’ in the doorway out of the rain You didn’t answer when I called out your name You just turned, and then you looked away like just another stranger waitin’ to get blown away Point blank, right between the eyes Point blank, right between the pretty lies you fell Point blank, shot right through the heart Yea point blank, you’ve been twisted up till you’ve become just another part of it Point blank, you’re walkin’ in the sights Point blank, livin’ one false move just one false move away Point blank, they caught you in their sights Point blank, did you forget how to love, girl, did you forget how to fight Point blank they must have shot you in the head Cause point blank, bang bang baby you’re dead (How do you rate these song lyrics?) (No Ratings Yet) Share this: Chinx New Lyrics Matt McAndrew – Counting on Love Lyrics Jason DeRulo – Cheyenne Lyrics Ciara – Dance Like We’re Making Love Lyrics Miranda Lambert – Two of a Crime Lyrics Paulini – By My Side Lyrics theWHOevers – Over Ya Head Lyrics Audio Push – Jumpin’ Lyrics Chelsea Lankes – Love. Hate. Pain. Killer Lyrics Rudimental – Never Let You Go Lyrics Tyrese – Shame Lyrics Print Friendly and PDF Translate Lyrics Dili Seçin Search
Zack Knight? Dum Dee Dee Dum Full Video Song 02:52
Zack Knight? Dum Dee Dee Dum Full Video Song 69 izlenme - 1 yıl önce Zack Knight bir şarkısını sizlere sundum umarım beğenmişsinizdir Aşağıda Vidio Sözleri Bulunmaktadır. Dum dee dee dum Imma poppin’ like.. Aye aye lookin’ over here Imma kinda girl poppin’ over there And when are in a club club Take it down low And when we in a bed bed Imma beat like a drum dee dee dum dum Pop it like rum pa pa pum Imma beat like a drum dee dee dum dum Aa dee dee dum dum Kehndi nede aa (boli ja) Jediyan gallan kitiyan tu karke wakha Lakk tera hila de Now she talkin’ Punjabi Saheliyan nu ** Get your heels on high I love the way your a look so fly I cannot believe When I’m in the zone Tip it to low Don’t give me nene no more I can tell you want me Lookin’ at my body Want me to go down down on the lolly I can tell she want it Lookin’ at her body ** go down down from the ** Aye aye lookin’ over here Imma kinda girl poppin’ over there And when are in a the club club Take it down low And when we in a bed bed C’mon beat it like drum dee dee dum dum Pop it like rum pa pa pum pum I beat it like drum dee dee dum dum I beat it dum dum I beat it dum dum Main tere nere aa (chup ke bata) Jehdiyan ** behjiyan tu ghat ke wakha Drum mera baja de Battiyan tu bujha de No. 1 fan tera aur koi ni Get your heels on high I love the way your a look so fly I cannot believe When I’m in the zone Tip it a low Don’t give me nene no more I can tell you want me Lookin’ at my body Want me to go down down on the lolly I can tell she want it Lookin’ at her body Want go down down from the molly I can tell you want me Lookin’ at my body Want me to go down down… I can tell she want it Lookin’ at her body ** go down down.. Boy I need it like you need me Boy bring your body on me Imma beat it like a Imma beat it like a Imma beat it like a drum dee dee dum dum Pop it like rum pa pa pum pum Imma beat it like a dum dee dee dum dum Aa dee dee dum dum Aa dee dee dum dum Imma beat it like a drum dee dee dum dum Pop it like rum pa pa pum pum Imma beat it like a drum dee dee dum dum Aa dee dee dum dum Aa dee dee dum dum C’mon beat it like a drum dee dee dum dum Pop it like rum pa pa pum pum C’mon beat it like a drum dee dee dum dum Aa dee dee dum dum