Hoşgeldiniz!

zafer algöz

Haşırt Dı Bilekbord Lafının Hikayesi-Zafer Algöz 01:26
Haşırt Dı Bilekbord Lafının Hikayesi-Zafer Algöz 12.763 izlenme - 2 ay önce Zafer Algöz ilk kitabı "Haşırt dı bilekbord" a adını veren lafın hikayesini anlatıyor...
Simge Fıstıkoğlu'ndan Cem Yılmaz'a Telefon Şakası 02:22
Simge Fıstıkoğlu'ndan Cem Yılmaz'a Telefon Şakası 15.692 izlenme - 4 ay önce Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Emrah Kaman yeni filmlerini canlı yayında anlattı. Sunucu Simge Fıstıkoğlu'nun Cem Yılmaz'a yaptığı telefon şakası konukları gülme krizine soktu. ŞAKA CEM YILMAZ'DAN DEĞİL SUNUCUDAN GELDİ Sunucu Simge Fıstıkoğlu, sözü "Deli Aşk" filminde rol alan şarkıcı Hakan Altun'a getirdi. Hakan Altun'un ilk film tecrübesi olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, "Zafer Alagöz ikna etti Hakan rol alıyor yalnızca adı geçmiyor. Daha gala gecesi tamamlanmadan 4 5 tane dizi teklifi aldı. Kurtlar Vadisi'ne teklif aldı sonra çıkışta da vuruldu galiba." dedi. Simge Fıstıkoğlu, Cem Yılmaz'ın sözlerini keserek Hakan Altun'un telefon hattında olduğunu söyledi. Şaşkınlık yaşayan Cem Yılmaz şaka olduğunu anlayınca gülme krizine girdi. HAKAN ALTUN GERÇEKTEN BAĞLANDI Şakadan bir kaç dakika sonra oyuncu Hakan Altun gerçekten canlı yayına telefonla bağlandı.
Haşırt Dı Bilekbord'un Ayrıntılı Hikayesi-Zafer Algöz 08:18
Haşırt Dı Bilekbord'un Ayrıntılı Hikayesi-Zafer Algöz 3.164 izlenme - 2 ay önce Daha önce Zafer Algöz'ün Beyaz Show'da anlattığı Haşırt Dı Bilekbord hikayesinin ayrıntılı olanını izliyoruz...
Arif V 216 Kamera Arkası 01:57
Arif V 216 Kamera Arkası 7.121 izlenme - 4 ay önce Yapım: CMYLMZ Fikir Sanat Senaryo: Cem Yılmaz Yönetmen: Kıvanç Baruönü Müzik: İskender Paydaş Çekimleri 150 kişilik bir ekiple 1 günde gerçekleştirilen teaserın post prodüksiyonu ise 3 ay sürdü. 3D animasyon ve görsel efektlerinin yapımı 3 ay süren teaserın post prodüksiyonu Otomat tarafından yapıldı. G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmleriyle Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatılacağı filmde; Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz rol alacak. Arif V 216 2018'de sinemalarda !
Ünlülerden Demba Ba Bestesi 02:29
Ünlülerden Demba Ba Bestesi 26.262 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'lı müzisyen ve oyuncular Zafer Algöz, Hakan Altun ve Umut Kurt bir araya gelerek Demba Ba için beste yapmışlar.
Cem Yılmaz ve Hep Aynı Adamlar - Neyleyek 02:06
Cem Yılmaz ve Hep Aynı Adamlar - Neyleyek 8.745 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısını filmin oyuncuları ve Irade ibrahimova ile birlikte periscope canlı yayınında söyledi. Yılmaz aynı oyuncularla film yaptığı eleştirilerine de atıfta bulunarak, 'Yine aynı adamlar' esprisi yaptı. Boris - Memedov
Demba Ba - Ünlülerden Müthiş Demba Ba Şarkısı - Hakan Altun - Zafer Algöz - Umut Kurt - Yeni 02:29
Demba Ba - Ünlülerden Müthiş Demba Ba Şarkısı - Hakan Altun - Zafer Algöz - Umut Kurt - Yeni 9.573 izlenme - 2 yıl önce ÜNLÜ İSİMLER BEŞİKTAŞ'IN YILDIZI DEMBA BA İÇİN ŞARKI BESTELEDİ.. ÜNLÜ İSİMLER BEŞİKTAŞ'IN YILDIZI DEMBA BA İÇİN ŞARKI BESTELEDİ.. ÜNLÜ İSİMLER BEŞİKTAŞ'IN YI...
Hakan Altun ve Zafer Algöz'den Aboubakar Bestesi 00:25
Hakan Altun ve Zafer Algöz'den Aboubakar Bestesi 1.762 izlenme - 8 ay önce Beşiktaşlı ünlü şarkıcı Hakan Altun ve oyuncu Zafer Algöz, siyah beyazlı golcü oyuncu Aboubakar için yeni beste yaptı. Daha önce yaptıkları Demba Ba bestesiyle büyük ses getiren ikili yeni besteyi sosyal medyadan duyurdu.
Ünlü İsimlerden Muhteşem Demba'ba Bestesi 02:29
Ünlü İsimlerden Muhteşem Demba'ba Bestesi 4.561 izlenme - 2 yıl önce ÜNLÜ İSİMLERDEN MUHTEŞEM DEMBA BA BESTESİ Beşiktaş'lı ünlü isimlerden Zafer Algöz, Hakan Altun ve Umut Kurt Demba Ba'ya muhteşem bir şarkı hazırladı. Dembaba şarkısı Demba ba şarkısı Dem Baba şarkısı
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir  Sohbet) (1 saat 25 dk) 01:25:34
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir Sohbet) (1 saat 25 dk) 1.920 izlenme - 2 yıl önce Pek yakında ekibi oturmuş film hakkında bi güzel konuşmuş. Yakın zamanda DVD olarak da yayınlanan film hakkında çok hoş bir sohbet. Kamera arkası görüntüleri de oldukça eğlenceli. Cem abi bunu okuyosan selamlar.
Pek Yakında - Cem Yılmaz (Fragman) 02:39
Pek Yakında - Cem Yılmaz (Fragman) 1.877 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği, Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek'in rol aldığı "PEK YAKINDA" 2 Ekim 2014'te tüm sinemalarda!
Oğlunuzu İbne Olmaktan Nasıl Kurtarırsınız? 00:26
Oğlunuzu İbne Olmaktan Nasıl Kurtarırsınız? 2.196 izlenme - 3 yıl önce Unutulmaz karakter Gaftici Fethi'nin ticari zekasını ''sanat toplum içindir'' kavramı ile harmanlayarak Türk Halkı'na gelmiş geçmiş en büyük kıyaklardan birini yapmıştır. Bu yapıt resimli sex ansiklopedisi olup birinci cilttir, eğer siz de oğlunuzun ibne olmasını istemiyorsanız bu kıymetli eseri muhakkak okunuyuz. Önemli Not: Manitalar gece güzelleşir.
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 36:58
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 1.063 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Zihni Göktay, Zafer Algöz, Hikmet Körmükçü gibi sanatçıların oynadığı 1997 yapımı dizinin ilk bölümüdür. Dizinin jeneriği sitede paylaşılmış,jenerikte dizinin hikayesi anlatılıyor ama ben yine de yazıyorum. "Anne, baba, babanne ve ilkokul öğrencisi oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Duruma çaresiz bir çözüm bulunur. 3 Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversitel i genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar." İyi seyirler..
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 05:42
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 982 izlenme - 2 yıl önce Senaryosunu Bizimkiler dizisinden tanıyacağınız Umur Bugay'ın yazdığı 1997 yapımı güzel sıcacık bir dizi.Anne, baba, babanne ve oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Bir çözüm bulunur. Üç Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversiteli genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar.
Zafer Algöz: 'Beşiktaş Dünyanın En Büyük Mahalle Takımı' 03:15
Zafer Algöz: 'Beşiktaş Dünyanın En Büyük Mahalle Takımı' 542 izlenme - 1 yıl önce Fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan oyuncu ve yönetmen Zafer Algöz, takımına olan sevgisini 'Beşiktaş Dünyanın En Büyük Mahalle Takımı' sözleriyle anlattı.
Zuzaylılar - Osuruğa Gülenin Osuruk Kadar Aklı Yoktur (Ragga Oktay içerir) 02:40
Zuzaylılar - Osuruğa Gülenin Osuruk Kadar Aklı Yoktur (Ragga Oktay içerir) 795 izlenme - 2 yıl önce Zaga döneminin en akılda kalan iki skeçi 'Ailemizin Görüşü' ve 'Zuzaylılar'dı. Her hafta değişik bir ünlünün katıldığı Zuzaylılar'da Zafer Algöz'ün canlandırdığı Zuzaylılar'ın babası, anlamsız bir konu üzerine fikirlerini belirtir, konuyu osuruğa bağlayarak o müthiş aforizmayla konuyu kapatırdı; "Osuruğa Gülenin Osuruk Kadar Aklı Yoktur."
Yasemin Yalçın Mihrap Yerinde İle Geri Dönüyor - Pazar Sürprizi 05:26
Yasemin Yalçın Mihrap Yerinde İle Geri Dönüyor - Pazar Sürprizi 1.014 izlenme - 3 yıl önce yasemin yalçın yeni dizisi mihrap yerindeyi pazar sürprizi ekibi ile paylaştı. işte o açıklamalar.
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 01:07
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 445 izlenme - 1 yıl önce Efendim Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz 5N1K'ya konuk olmuş. Cüneyt Özdemir kendisine roketle alakalı bir sormuş ve cevap biraz eleştirel. "Bu aralar roket sokmak hklhasdhasd" gibi bir laf geçiyor buyrun izleyelim.
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 00:29
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 514 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in tanıtımı için TV 8'de yayınlanan 3 Adam programına konuk olan Zafer Algöz, Beşiktaş taraftarlığı ile ilgili olarak gelen soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi.
Ali Baba ve 7 Cüceler 02:28
Ali Baba ve 7 Cüceler 485 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 02:15
Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 652 izlenme - 3 yıl önce Zaga'nın en çok akılda kalan parodilerinden biri olan " Ailemizin Görüşü " Okan Bayülgen ve Zafer Algöz'ün başrollerini paylaştığı gerçektende Ailelerimizin görüşünü deklare edebildiği yegane komediydi diyebiliriz, o ergen dönemlerimizde
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 01:32
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 698 izlenme - 2 yıl önce Umur Bugay'ın senaryosunu yazdığı ,Bizimkiler dizisinin oyuncularının ağırlıklı olarak rol aldığı "Duruşma" filminden iki sahne. Zafer Algöz'ün Cengiz Kurtoğlu yorumları alkışlanası. "Duvar-Duvardaki resim" göndermesi ise değme kült filmlere taş çıkartacak cinsten.
Beşiktaşlı Ünlülerden Yeni Beste - Beşiktaş 112 Yaşında 02:41
Beşiktaşlı Ünlülerden Yeni Beste - Beşiktaş 112 Yaşında 704 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı ünlü isimler şimdi de Beşiktaş'ın 112. yıl Doğum Günü için beste yaptılar. Beşiktaş, 19.03.2015 tarihinde 112. yılına girecek. Beşiktaşlılığıyla bilinen ve daha önce Demba Ba için bir beste yapan Hakan Altun, Zafer Algöz, Umut Kurt, Oktay Gürtürk, Yaman Hadi, Hakan Yelbiz ve Aydın Kara bu sefer de Beşiktaş'ın 112. Doğum Günü için beste yaptılar. Dinliyoruz efendim.
Cem Yılmaz - Milli Takım'a Moral Motivasyon (Arog Seti) 05:22
Cem Yılmaz - Milli Takım'a Moral Motivasyon (Arog Seti) 672 izlenme - 3 yıl önce EURO 2008, milli takımımız Çek Cumhuriyeti'ni son dakika golleri ile devirmiş ardından Hırvatistan'ı yine son dakika golü ile durumu berabereye getirmiş ve penaltılarda yenip, yarı finalde Almanya ile eşleşmiştir. Cem Yılmaz ise o zamanlarda AROG filmini çekmektedir ve Almanya maçı öncesinde, film ekibiyle beraber milli takımımıza jest yapmak istemiştir.
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 01:13
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 473 izlenme - 2 yıl önce Gaftici Fethi,kendini mahalle gençlerine adamış bir seksoloji profesörüdür. Canlı yayın yaptığı aracıyla, her türlü alet edevat ile adeta Kolera eşrafına açık öğretim hizmeti vermektedir. Bu derste erkeklerin en çok şirkete geldiği konu olan evlilik müesesesi hakkında çok elim bilgilerini adeta bir kimya profesörü edasıyla örnekleyerek anlatır.
Ünlü oyuncu C.Brugge maçı öncesi üçlü çektirdi 02:26
Ünlü oyuncu C.Brugge maçı öncesi üçlü çektirdi 374 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu Zafer Algöz ve arkadaşları, Beşiktaş-Club Brugge maçını coşkuyla bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Televizyon Çocuğu Vampiri (1996) 03:08
Televizyon Çocuğu Vampiri (1996) 457 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in Zaga öncesi programı olan Televizyon Çocucuğu'ndan bir skeç arkası. Anladığımız kadarıyla bu skeç yayınlanmamış böyle skeç arkasında yer verilmiş. Evet çok tutarsız vs. ama çok başarılı bir akıcılık. Arkada Okan Bayülgen gülüyor. Kendisine gülerek o kadar hak verdim ki bunca yıl sonra, işte böyle...
Zaga - Fındıkkıranlar 02:47
Zaga - Fındıkkıranlar 257 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen yıllar evvel programlarında güzel skeçler de yapardı, o zamanlar Özgür Çakıt yoktu, Kafamızı köpekler kırmazdı. Zafer Algöz'ü aile reisi olarak izlemek, Erkan Taşdöğen'i de vampir olup milleti "ömerken" görmek bambaşkaydı. gece gece bir yandan Medya Kralı'nı izlerken nostalji yapmanın değerine ise paha biçilemez a dostlar. İşte sevgili Bayülgen'in yıllar boyu yaran "Çekirdek Yiyiciler" skecine alternatif olarak geliştirdiği "Fındıkkıranlar"...
Saygılar Bizden - 1. Bölüm (30 Dakika) 29:24
Saygılar Bizden - 1. Bölüm (30 Dakika) 462 izlenme - 2 yıl önce Saygılar Bizden, bir Türk televizyon dizisidir. 1992 yılının Eylül ve Aralık ayları arasında, toplam 13 bölüm olarak InterStar'da yayınlanmıştır. Kemal Sunal, ilk dizisi olan Saygılar Bizden'den Mübaşir Rıza rolünü oynamıştır. Türk yargı sisteminden bahsetmektedir. Video için youtube kanalı turkwebtvnostalji' ye teşekkür ediyoruz. Oyuncular: Kemal Sunal, Jülide Kural, Selma Tarcan, Yaman Tarcan, Erol Demiröz, Nur Gürkan, Alev Oraloğlu, Tuncer Necmioğlu, Yaman Okay, Güler Ökten, Nedim Doğan, Kutay Köktürk, Erdinç Dinçer, Zafer Algöz Tür: Komedi Senarist: Umur Bugay Yönetmen: Zeki Ökten Yapımcı: Bugay Yapım Yayın tarihi: 19 Eylül 1992 -- 12 Aralık 1992
Ünlü İsimlerden Demba Ba Bestesi 02:29
Ünlü İsimlerden Demba Ba Bestesi 371 izlenme - 2 yıl önce Hakan Altun, Zafer Algoz, Umut Kurt, Aydin Kara ve Ozan Köprülü, Beşiktaşlı golcü Demba Ba'ya yapılan besteyi söyledi.