Hoşgeldiniz!

zahide yetiş

Doğal Yollarla Zayıflatan Çay Tarifi - Zahide Yetiş (2 Mayıs Pazartesi) 06:57
Doğal Yollarla Zayıflatan Çay Tarifi - Zahide Yetiş (2 Mayıs Pazartesi) 917 izlenme - 1 gün önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide Yetiş'le”de.
Canan Karartay: Suyu Yudum Yudum İçmeliyiz (Zahide Yetiş'le 28 Mart Pazartesi) 01:39
Canan Karartay: Suyu Yudum Yudum İçmeliyiz (Zahide Yetiş'le 28 Mart Pazartesi) 3.117 izlenme - 1 ay önce Canan Karartay: Suyu yudum yudum içmeliyiz Prof. Dr. Canan Karatay, suyu Hz. Muhammed ve İbni Sina gibi yudum yudum içmek gerektiğini söyledi.
Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 02:10:07
Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 42.292 izlenme - 2 yıl önce Said Hatipoglu ile ruhları çoşturan bir sohbet
Canan Karatay: Aç Ayı Oynamaz 04:01
Canan Karatay: Aç Ayı Oynamaz 1.902 izlenme - 2 ay önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide Yetiş'le”de.
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 00:31
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 11.637 izlenme - 1 yıl önce İtalyan aşçıdan tavuk kokoreç tarifi alan Zahide Yetiş, "Tavuk göğsü kullanacağız" sözlerinin ardından ellerini kendi göğüslerine götürünce utandı.
Zahide yetiş'in canlı yayınında büyük skandal! 04:55
Zahide yetiş'in canlı yayınında büyük skandal! 25.278 izlenme - 2 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 00:31
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 12.415 izlenme - 2 yıl önce Dilenci Rolüne Giren Zahide Yetiş'e Taciz Bakırköy Meydanında Sosyal Deney Çeken Zahide Yetiş Tacize Uğradı Zahide Yetiş O Anları Canlı Yayında Böyle Anlattı
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 01:44
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 5.518 izlenme - 1 yıl önce Said hatipoğlu izleyenleri kıvrak jest ve mimikleri ile mest etti, sırıtkan yüz yapısı ile genç kızların gözdesi haline gelen said babadan oğula nesil olduklarını/olacaklarını belirtti.
Zahide ile Yetiş Hayata /Dr.Ayça Kaya'dan Göbek Bölgesindeki Yağlanmaya Karşı Doğal Çözüm 24:32
Zahide ile Yetiş Hayata /Dr.Ayça Kaya'dan Göbek Bölgesindeki Yağlanmaya Karşı Doğal Çözüm 2.035 izlenme - 1 yıl önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Dr. Ayça KAYA göbek bölgesinde neden yağlanma oluştuğunu ve bu yağlanmadan nasıl kurtulacağımızı anlatıyor. Zahide Yetiş,... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2 Haftada Hızlı Kilo Verdiren Tarif - Zahide Yetiş (20 Nisan Çarşamba 2016) 09:34
2 Haftada Hızlı Kilo Verdiren Tarif - Zahide Yetiş (20 Nisan Çarşamba 2016) 52 izlenme - 2 hafta önce Dr. Murat Topoglu "Zahide Yetiş'le"de açıkladı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Zahide Yetiş Sosyal Deney 09:53
Zahide Yetiş Sosyal Deney 1.841 izlenme - 2 yıl önce Fransa'nın Başkenti Paris'te İnsanların Yardım Duygularını Test Etmek İçin Dilenci Kostümüyle Sokağa Çıkan Ve Yere Düşüp Yardım Bekleyen Adama Kimsenin Yardı...
Zahide ile Yetiş Hayata 09.02.2015 / Said Hatipoğlu 01:55:34
Zahide ile Yetiş Hayata 09.02.2015 / Said Hatipoğlu 1.559 izlenme - 1 yıl önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Canlı Yayında Keçi Sağdı 12:58
Zahide Yetiş Canlı Yayında Keçi Sağdı 1.562 izlenme - 2 yıl önce Zahide ile Yetiş Hayata programında keçi sütü ve faydalarından bahsedilirken stüdyoya keçi getirildi. Programın sunucusu Zahide Yetiş keçiyi sağdı ve ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 03:01
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 480 izlenme - 8 ay önce Zahide Yetiş'in reyting uğruna ne saçmalıklar yaptığını izliyoruz. Canlı yayında yoka yapmak da oldukça zor olsa gerek.
Zahide Yetiş'in Duygusal Anları - Zahide Yetiş'le (21 Nisan Perşembe 2016) 03:06
Zahide Yetiş'in Duygusal Anları - Zahide Yetiş'le (21 Nisan Perşembe 2016) 38 izlenme - 2 hafta önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler...
Sosyal Deneyde Taciz Şoku 03:55
Sosyal Deneyde Taciz Şoku 1.155 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden Fransa'da yapılan bir sosyal deneyi Türkiye'de denemek isteyen Zahide Yetiş tacize uğradı. ATV'de yayınlanan "Zahide ile Yetiş Hayata" programının sunucusu dilenci kılığına girdi ve insanların yardım duygularını test etmek için Bakırköy Meydanı'na gitti. Dilenci kılığına giren sunucu herkesin gözü önünde tacize uğradı. İşte o görüntüler...
İbrahim Saraçoğlu - Ter Kokusunu Önlemek - Zahide Yetiş Atv 07:04
İbrahim Saraçoğlu - Ter Kokusunu Önlemek - Zahide Yetiş Atv 893 izlenme - 1 yıl önce http://www.merakhersey.com/tag/ibrahi... İbrahim Saraçoğlu Ter Kokusuna Çözüm - Şap veya Yasemin Yağı Zahide ile Yetiş Hayata Atv - 19.05.2014 İbrahim Saraçoğlu Kürleri :
Zahide ile Yetiş Hayata 28.01.2014 / Said Hatipoğlu Peygamberimizi Anlatıyor. 44:42
Zahide ile Yetiş Hayata 28.01.2014 / Said Hatipoğlu Peygamberimizi Anlatıyor. 701 izlenme - 1 yıl önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Eşsiz anlatımı ile Said HATİPOĞLU, Zahide ile Yetiş Hayata'da...Peygamberimiz Hz. Muhammed'in hayatına dair bilinmeyenler...Peygamber... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 00:31
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 484 izlenme - 1 yıl önce İtalyan aşçıdan tavuk kokoreç tarifi alan Zahide Yetiş, "Tavuk göğsü kullanacağız" sözlerinin ardından ellerini kendi göğüslerine götürünce utandı.
Zahide ile Yetiş Hayata 7.Bölüm Fragmanı | 16 Aralık 2015 00:45
Zahide ile Yetiş Hayata 7.Bölüm Fragmanı | 16 Aralık 2015 166 izlenme - 5 ay önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide ile Yetiş Hayata”da...
Sosyal Deneyin Tacizle Sonuçlanması - Zahide Yetiş 12:18
Sosyal Deneyin Tacizle Sonuçlanması - Zahide Yetiş 517 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de olsa diyordunuz alın işte. Daha önceden Fransa'da yapılan bir sosyal deneyi Türkiye'de denemek isteyen Zahide Yetiş tacize uğradı. Zahidem kurbanım oy, n'olacak halim diye yanına yaklaşan adam yüzünden zor durumda kalan Zahide Yetiş'in Alkışlarlayaşıyorum için hazırladığını düşündüğüm videoyu sizlerle paylaşıyorum.
zahide yetiş konuk.  okan iltifattan ölüyor 00:29
zahide yetiş konuk. okan iltifattan ölüyor 2.186 izlenme - 6 yıl önce okan bu kızı çok tutuyor. kanal d nin sabah yüzü zahide yetiş'e okanın iltifatları bitmiyor.
Hiperaktif Çocuklar İçin Konsantrasyon Artırıcı İçecek - Zahide Yetiş (11 Mart Cuma) 07:22
Hiperaktif Çocuklar İçin Konsantrasyon Artırıcı İçecek - Zahide Yetiş (11 Mart Cuma) 24 izlenme - 2 ay önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide Yetiş'le”de.
Zahide Yetiş Kimdir? 01:49
Zahide Yetiş Kimdir? 136 izlenme - 9 ay önce Zahide Yetiş Hayatı, Zahide Yetiş Kimdir, Zahide Yetiş Yaşamı, Zahide Yetiş Belgesel, Zahide Yetiş Biyografi, Zahide Yetiş Kim, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Zahide Yetiş Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tavuk Dolması Zahide Yetiş 05:40
Tavuk Dolması Zahide Yetiş 162 izlenme - 5 ay önce Pratik Yemek Tarifleri kanalımızı takip ediniz https://www.youtube.com/channel/UCy3XwZvN20oyl8x6ITouHBQ Cep telefonundan bizi takip etmek için Android ve İOS uygulamalarımızı indiriniz ANDROİD : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.saniyeanneofficial&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_saniyeanne İOS : https://itunes.apple.com/tr/app/id1083433643?mt=8 Güncel yemek videolarımız dan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz. Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com/ Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyleYemekSaati Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
Zahide ile Yetiş Hayata 09.07.2014 / Said Hatipoğlu Hz.Muhammed'in Hayatını Anlatıyor. 01:32:07
Zahide ile Yetiş Hayata 09.07.2014 / Said Hatipoğlu Hz.Muhammed'in Hayatını Anlatıyor. 398 izlenme - 1 yıl önce Eşsiz anlatımıyla Said HATİPOĞLU, Zahide ile Yetiş Hayata'da...Yüce Allah'ın merhameti...Mevlana'nın anlattığı o olay...Şeytanın birçok hilesi vardır...Medine'de saadet asrı...... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Her Yemekte Tereyağı Kullanmayın! (Zahide Yetiş 01 Mart Salı) 02:10
Her Yemekte Tereyağı Kullanmayın! (Zahide Yetiş 01 Mart Salı) 42 izlenme - 2 ay önce Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu; Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bingür Sönmez oldu. Prof. Dr. Bingür Sönmez, beslenmeden egzersize bir çok konuda hayat kurtaran bilgiler verdi.
zahide yetiş sosyal deney 2 03:25
zahide yetiş sosyal deney 2 328 izlenme - 2 yıl önce
Kâbe Maketi ile Stüdyoda Tavaf Etmek 05:07
Kâbe Maketi ile Stüdyoda Tavaf Etmek 267 izlenme - 12 ay önce Zahide Yetiş'in yaptığı "Zahide ile Yetiş Hayata" programında bir ilk yaşandı. "Zahide ile Yetiş Hayata" programına konuk olan Yusuf Kavaklı, stüdyonun tam ortasında Kabe maketi koydurarak izleyenlere Kabe'nin etrafında nasıl tavaf yapılacağını seyircilerle birlikte birebir yaparak uygulamalı şekilde gösterdi. (AA)
İntihar etmekte olan adama mikrofon tutmak! - Zahide Yetiş 03:54
İntihar etmekte olan adama mikrofon tutmak! - Zahide Yetiş 227 izlenme - 1 yıl önce Zahide Yetiş'in canlı yayın yaptığı programda Haliç'te intihar eden bir adama mikrofon tutup canlı yayına taşıması ilginç anların yaşanmasına neden oldu.