Hoşgeldiniz!

zahide yetiş

Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 02:10:07
Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 40.186 izlenme - 2 yıl önce Said Hatipoglu ile ruhları çoşturan bir sohbet
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 00:31
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 11.352 izlenme - 1 yıl önce İtalyan aşçıdan tavuk kokoreç tarifi alan Zahide Yetiş, "Tavuk göğsü kullanacağız" sözlerinin ardından ellerini kendi göğüslerine götürünce utandı.
Zahide yetiş'in canlı yayınında büyük skandal! 04:55
Zahide yetiş'in canlı yayınında büyük skandal! 24.914 izlenme - 2 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 00:31
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 12.298 izlenme - 2 yıl önce Dilenci Rolüne Giren Zahide Yetiş'e Taciz Bakırköy Meydanında Sosyal Deney Çeken Zahide Yetiş Tacize Uğradı Zahide Yetiş O Anları Canlı Yayında Böyle Anlattı
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 01:44
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 4.979 izlenme - 1 yıl önce Said hatipoğlu izleyenleri kıvrak jest ve mimikleri ile mest etti, sırıtkan yüz yapısı ile genç kızların gözdesi haline gelen said babadan oğula nesil olduklarını/olacaklarını belirtti.
Zahide ile Yetiş Hayata /Dr.Ayça Kaya'dan Göbek Bölgesindeki Yağlanmaya Karşı Doğal Çözüm 24:32
Zahide ile Yetiş Hayata /Dr.Ayça Kaya'dan Göbek Bölgesindeki Yağlanmaya Karşı Doğal Çözüm 1.998 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Dr. Ayça KAYA göbek bölgesinde neden yağlanma oluştuğunu ve bu yağlanmadan nasıl kurtulacağımızı anlatıyor. Zahide Yetiş,... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Sosyal Deney 09:53
Zahide Yetiş Sosyal Deney 1.824 izlenme - 2 yıl önce Fransa'nın Başkenti Paris'te İnsanların Yardım Duygularını Test Etmek İçin Dilenci Kostümüyle Sokağa Çıkan Ve Yere Düşüp Yardım Bekleyen Adama Kimsenin Yardı...
Zahide ile Yetiş Hayata 09.02.2015 / Said Hatipoğlu 01:55:34
Zahide ile Yetiş Hayata 09.02.2015 / Said Hatipoğlu 1.493 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Canlı Yayında Keçi Sağdı 12:58
Zahide Yetiş Canlı Yayında Keçi Sağdı 1.373 izlenme - 2 yıl önce Zahide ile Yetiş Hayata programında keçi sütü ve faydalarından bahsedilirken stüdyoya keçi getirildi. Programın sunucusu Zahide Yetiş keçiyi sağdı ve ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Sosyal Deneyde Taciz Şoku 03:55
Sosyal Deneyde Taciz Şoku 1.133 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden Fransa'da yapılan bir sosyal deneyi Türkiye'de denemek isteyen Zahide Yetiş tacize uğradı. ATV'de yayınlanan "Zahide ile Yetiş Hayata" programının sunucusu dilenci kılığına girdi ve insanların yardım duygularını test etmek için Bakırköy Meydanı'na gitti. Dilenci kılığına giren sunucu herkesin gözü önünde tacize uğradı. İşte o görüntüler...
Zahide ile Yetiş Hayata 7.Bölüm Fragmanı | 16 Aralık 2015 00:45
Zahide ile Yetiş Hayata 7.Bölüm Fragmanı | 16 Aralık 2015 127 izlenme - 2 ay önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide ile Yetiş Hayata”da...
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 03:01
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 224 izlenme - 5 ay önce Zahide Yetiş'in reyting uğruna ne saçmalıklar yaptığını izliyoruz. Canlı yayında yoka yapmak da oldukça zor olsa gerek.
İbrahim Saraçoğlu - Ter Kokusunu Önlemek - Zahide Yetiş Atv 07:04
İbrahim Saraçoğlu - Ter Kokusunu Önlemek - Zahide Yetiş Atv 814 izlenme - 1 yıl önce http://www.merakhersey.com/tag/ibrahi... İbrahim Saraçoğlu Ter Kokusuna Çözüm - Şap veya Yasemin Yağı Zahide ile Yetiş Hayata Atv - 19.05.2014 İbrahim Saraçoğlu Kürleri :
Zahide ile Yetiş Hayata 28.01.2014 / Said Hatipoğlu Peygamberimizi Anlatıyor. 44:42
Zahide ile Yetiş Hayata 28.01.2014 / Said Hatipoğlu Peygamberimizi Anlatıyor. 688 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Eşsiz anlatımı ile Said HATİPOĞLU, Zahide ile Yetiş Hayata'da...Peygamberimiz Hz. Muhammed'in hayatına dair bilinmeyenler...Peygamber... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 00:31
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 470 izlenme - 1 yıl önce İtalyan aşçıdan tavuk kokoreç tarifi alan Zahide Yetiş, "Tavuk göğsü kullanacağız" sözlerinin ardından ellerini kendi göğüslerine götürünce utandı.
Tavuk Dolması Zahide Yetiş 05:40
Tavuk Dolması Zahide Yetiş 142 izlenme - 2 ay önce Saniye Anne Yemekleri Resmi İzlesene Sayfasıdır. Güncel yemek videolarımızdan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz. Resmi internet sayfamızı da takip edebilirsiniz. http://www.saniyeanneyemekleri.com/
Sosyal Deneyin Tacizle Sonuçlanması - Zahide Yetiş 12:18
Sosyal Deneyin Tacizle Sonuçlanması - Zahide Yetiş 456 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de olsa diyordunuz alın işte. Daha önceden Fransa'da yapılan bir sosyal deneyi Türkiye'de denemek isteyen Zahide Yetiş tacize uğradı. Zahidem kurbanım oy, n'olacak halim diye yanına yaklaşan adam yüzünden zor durumda kalan Zahide Yetiş'in Alkışlarlayaşıyorum için hazırladığını düşündüğüm videoyu sizlerle paylaşıyorum.
zahide yetiş konuk.  okan iltifattan ölüyor 00:29
zahide yetiş konuk. okan iltifattan ölüyor 2.174 izlenme - 5 yıl önce okan bu kızı çok tutuyor. kanal d nin sabah yüzü zahide yetiş'e okanın iltifatları bitmiyor.
Zahide ile Yetiş Hayata 09.07.2014 / Said Hatipoğlu Hz.Muhammed'in Hayatını Anlatıyor. 01:32:07
Zahide ile Yetiş Hayata 09.07.2014 / Said Hatipoğlu Hz.Muhammed'in Hayatını Anlatıyor. 378 izlenme - 10 ay önce Eşsiz anlatımıyla Said HATİPOĞLU, Zahide ile Yetiş Hayata'da...Yüce Allah'ın merhameti...Mevlana'nın anlattığı o olay...Şeytanın birçok hilesi vardır...Medine'de saadet asrı...... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Kimdir? 01:49
Zahide Yetiş Kimdir? 99 izlenme - 6 ay önce Zahide Yetiş Hayatı, Zahide Yetiş Kimdir, Zahide Yetiş Yaşamı, Zahide Yetiş Belgesel, Zahide Yetiş Biyografi, Zahide Yetiş Kim, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Zahide Yetiş Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kâbe Maketi ile Stüdyoda Tavaf Etmek 05:07
Kâbe Maketi ile Stüdyoda Tavaf Etmek 231 izlenme - 9 ay önce Zahide Yetiş'in yaptığı "Zahide ile Yetiş Hayata" programında bir ilk yaşandı. "Zahide ile Yetiş Hayata" programına konuk olan Yusuf Kavaklı, stüdyonun tam ortasında Kabe maketi koydurarak izleyenlere Kabe'nin etrafında nasıl tavaf yapılacağını seyircilerle birlikte birebir yaparak uygulamalı şekilde gösterdi. (AA)
zahide yetiş sosyal deney 2 03:25
zahide yetiş sosyal deney 2 324 izlenme - 2 yıl önce
İntihar etmekte olan adama mikrofon tutmak! - Zahide Yetiş 03:54
İntihar etmekte olan adama mikrofon tutmak! - Zahide Yetiş 225 izlenme - 1 yıl önce Zahide Yetiş'in canlı yayın yaptığı programda Haliç'te intihar eden bir adama mikrofon tutup canlı yayına taşıması ilginç anların yaşanmasına neden oldu.
Zahide ile Yetiş Hayata / Said Hatipoğlu Anlatıyor. 07.07.2014 01:04:40
Zahide ile Yetiş Hayata / Said Hatipoğlu Anlatıyor. 07.07.2014 315 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Said HATİPOĞLU sevgili Peygamberimizin hayatını, Sahabelerin fedakarlıklarını örneklerle anlatıyor. Zahide Yetiş, 1979 yılında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide ile Yetiş Hayata / İrmikli Domates Çorbası Tarifi 03:19
Zahide ile Yetiş Hayata / İrmikli Domates Çorbası Tarifi 272 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canlı Yayında Bacağı Kırıldı 01:51
Canlı Yayında Bacağı Kırıldı 858 izlenme - 3 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu "Zahide Yetiş" ile Op. Dr. "Aytuğ Kolankaya"nın yaptığı "Doktorum" programına bugün "Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı" Prof. Dr. Nevres Koylan konuk oldu. "Nevres Koylan", bayılan birisinin beynine kan gitmesi için başının altındaki yastığı almak ve bacaklarını havaya kaldırmak gerektiğini söyledi. Anlattıklarını seyircilere nasıl yapması gerektiğini de gösteren Nevres Koylan, bu sırada önündeki sedyede duran cansız mankenin bacağını kırdı. Programın sunucusu Aytuğ Kolankaya'nın "tabi buna da dikkat etmek gerek. Bacakları havaya kaldırırken kırmamak lazım" demesi stüdyodaki seyircileri güldürdü.
Zahide ile Yetiş Hayata / Said Hatipoğlu Anlatıyor. 07.07.2014 01:04:40
Zahide ile Yetiş Hayata / Said Hatipoğlu Anlatıyor. 07.07.2014 217 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Said HATİPOĞLU sevgili Peygamberimizin hayatını, Sahabelerin fedakarlıklarını örneklerle anlatıyor. Zahide Yetiş, 1979 yılında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
sosyal deney zahide yetiş 04:14
sosyal deney zahide yetiş 214 izlenme - 2 yıl önce
Prof. Dr. Saraçoğlu'ndan B-12 Eksikliği için Turşu Tarifi 06:20
Prof. Dr. Saraçoğlu'ndan B-12 Eksikliği için Turşu Tarifi 204 izlenme - 10 ay önce Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır... Prof. Dr. Saraçoğlu'nun B-12 eksikliği için turşu tarifini Zahide Yetiş hazırlıyor... Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya,... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/zahideyetis kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hamile Kılığında Ateş İstemek - Zahide Yetiş 07:12
Hamile Kılığında Ateş İstemek - Zahide Yetiş 137 izlenme - 9 ay önce Zahide Yetiş hamile kılığına girmiş ve Bakırköy meydanında kendince bir sosyal deney yapmış Japon çocukların videosunu izlemiş ona özenmiş.En sonlardaki yaşlı amca ile kadının cast işi olduğunu anlamayanlara selam olsun.