Hoşgeldiniz!

zamalek

Mısır'da Roberto Carlos Golü 01:18
Mısır'da Roberto Carlos Golü 3.314 izlenme - 2 yıl önce Mısır Premier League'i ekiplerinden zamalek forması giyen Shikabala, ENPPI deplasmanında Roberto Carlos'u hatırlatan enfes bir gol attı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Futbol Maçında Omurganın Kırılması - Rodi N'daye ( 18) 02:18
Futbol Maçında Omurganın Kırılması - Rodi N'daye ( 18) 5.754 izlenme - 2 yıl önce Mısır Ligi'nde oynanan AC Leopards-Zamalek maçında korkunç bir sakatlık meydana geldi. Leopards forması giyen Rodi N'Daye, ceza alanı içerisinde kaleci ile çarpıştıktan sonra yere ters bir şekilde düştü ve bir daha kalkamadı. Yapılan müdahalenin ardından N'Dayehastaneye kaldırıldı. Yapılan açıklamada oyuncunun omurgasının 5 yerden kırıldığı açıklandı. N'Daye'nin felç kalma tehlikesi bulunduğu da belirtildi.
Mısır'ı ayağa kaldıran röveşata 00:36
Mısır'ı ayağa kaldıran röveşata 363 izlenme - 1 yıl önce Mısır'da Zamalek ile El Hodood takımları arasında oynanan maçta Basem Morsi'nin iki defans oyuncusu arasından attığı röveşata golü maça damga vurdu.
Korkunç sakatlık! Bir daha ayağa kalkamayabilir.. 02:15
Korkunç sakatlık! Bir daha ayağa kalkamayabilir.. 555 izlenme - 2 yıl önce Mısır Ligi'nde oynanan AC Leopards-Zamalek maçında korkunç bir sakatlık meydana geldi.
Mısır'ı Ayağa Kaldıran Röveşata! 00:59
Mısır'ı Ayağa Kaldıran Röveşata! 94 izlenme - 1 yıl önce Mısır'da Zamalek ile El Hodood takımları arasında oynanan maçta Basem Morsi'nin iki defans oyuncusu arasından attığı röveşata golü maça damga vurdu.
Mısır Takım Zamalek, Ligden Çekilme Kararı Aldı 01:08
Mısır Takım Zamalek, Ligden Çekilme Kararı Aldı 25 izlenme - 8 ay önce Mısır ekiplerinden Zamalek'in başkanı Mansour, hakem hatalarını gerekçe göstererek ligden çekilme kararı aldığını duyurdu.
Rakiple Dalga Geçti, Tekmeyi Yedi! 00:52
Rakiple Dalga Geçti, Tekmeyi Yedi! 59 izlenme - 2 yıl önce Mısır'da Al Ahly forması giyen Ramadan Sobhi, Zamalek karşısında maçı 2-0 önde götürdükleri sırada rakibiyle dalga geçerek topun üzerine çıktı. Rakibi Hazem Emam, Sobhi'ye sinirlenerek tekme atınca kırmızı kart ile oyundan atıldı.
Zamalek'li Shikabala'nın Müthiş Golü 00:32
Zamalek'li Shikabala'nın Müthiş Golü 35 izlenme - 2 yıl önce Mısır Premier Ligi'nde Zamalek forması giyen Shikabala, ENPPI deplasmanında yaklaşık aut çizgisinin üzerinden akıllara durgunluk veren bir gol attı.
Mısır'ı Ayağa Kaldıran Röveşata! - Sporx 00:59
Mısır'ı Ayağa Kaldıran Röveşata! - Sporx 34 izlenme - 1 yıl önce Mısır'da Zamalek ile El Hodood takımları arasında oynanan maçta Basem Morsi'nin iki defans oyuncusu arasından attığı röveşata golü maça damga vurdu.
Mısırda Futbol Maçı Öncesinde 14 Kişi Öldü 00:14
Mısırda Futbol Maçı Öncesinde 14 Kişi Öldü 40 izlenme - 2 yıl önce Mısır'da Zamalek - ENNPI maçı öncesinde çıkan olaylarda 14 kişi öldü. İçişleri Bakanlığı, "Zamalek taraftarının kamu malına zarar vermesi engellendi." açıklamasını yaptı.
Korkunç sakatlık Bir daha ayağa kalkamayabilir 02:15
Korkunç sakatlık Bir daha ayağa kalkamayabilir 27 izlenme - 2 yıl önce Mısır Ligi'nde oynanan AC Leopards-Zamalek maçında korkunç bir sakatlık meydana geldi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Su Topu Mu, Futbol Mu ? - Sporx 00:22
Su Topu Mu, Futbol Mu ? - Sporx 12 izlenme - 1 yıl önce Nijerya'da oynanan Enyimba - Zamalek karşılaşmasında futbolcular istediklerini yapmakta oldukça zorlanıyor.
Akıllara durgunluk veren gol! 00:32
Akıllara durgunluk veren gol! 17 izlenme - 2 yıl önce Mısır Premier Ligi'nde Zamalek forması giyen Shikabala, ENPPI deplasmanında akıllara durgunluk veren bir gol attı.