Hoşgeldiniz!

Zaman Gazetesi

Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 17.398 izlenme - 12 ay önce Kapatılan Zaman Gazetesi'nin 5 Ekim 2015'te yani 15 Temmuz darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayınladığı reklam... Reklamda boş sokaklar görüntülenirken fonda ise siren sesleri duyuluyor. Siren seslerinin sonunda ise 'gülen' bir bebek ortaya çıkıyor. Reklamı Zaman Gazetesi şu şekilde duyurmuş: Zaman Gazetesi'nin güz dönemi yeni abone kampanyası başladı. Ulusal kanalların yanısıra internet sitelerinde bu andan itibaren yayımlanmaya başlayan yeni reklam filminde tek bir kelime bile kullanılmıyor.
Mhp'den 15 Temmuz Videosu 01:45
Mhp'den 15 Temmuz Videosu 385 izlenme - 1 hafta önce 15 Temmuz'dan 9 ay önce, Zaman gazetesinin darbeye çağrı yapan reklam filmine, Milliyetçi Hareket Partisi'den cevap var! 15 Temmuz Devlet Duruşu!
Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Sükutun Çığlığı 01:00
Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Sükutun Çığlığı 5.743 izlenme - 12 ay önce Darbe imal olduğu iddia edilen boş şehir, siren sesleri ve gülen bebeğin yanında, 2015 güz dönemi kampanyasında kullanılmış diğer 3 reklamı da ekliyorum. Reklamlarda konuşma yok. Bir anda değişim var.
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 03:25
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 4.342 izlenme - 1 yıl önce Evet yeni bir röportaj videosu ile karşınızdayız röportaj kimle halkımızla tabi yöneltilen soru Zaman gazetesine kayyum atandı bu konuyla ilgili halka soruldu.Bakalım vatandaşlarımız neler demiş.
Beni Fethullah'a Mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 03:02
Beni Fethullah'a Mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 6.020 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı olaylarının ikinci yıldönümünde, Gezi Parkı'nda cep telefonuyla fotoğraf çeken gazeteci, gözaltına işlemi sırasında polis tarafından sert müdahalelere maruz kaldı. Gazetecinin adını sorduğu polis "Amerika'ya mı söyleyeceksin, Fethullah Gülen'e mi söylettireceksin" yanıtını verdi.
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 00:48
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 4.014 izlenme - 2 yıl önce İş yerine Zaman gazetesi bırakılan esnaf, Cemaat gazetesinin manşetindeki ifadeleri beğenmedi. Tepkisini çektiği video ile dile getiren esnaf, 'Böyle bir gazete olamaz' diyerek gazeteyi yırttı. Esnaf, "Bu paçavradır, gazete değildir." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Zaman Gazetesi Logosunun Şifreleri 01:41
Zaman Gazetesi Logosunun Şifreleri 3.250 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi "İsrail" hizmetkarlığını logosuna taşımış, izleyip görelim!
Mikrofon Sende - Seçmene Yeni Meclisi Sorduk 03:52
Mikrofon Sende - Seçmene Yeni Meclisi Sorduk 3.591 izlenme - 2 yıl önce 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AKP, CHP, MHP ve HDP meclise girdiler. Bir yanda koalisyon, bir yanda erken seçim tartışmaları devam ederken vatandaşa seçim sonuçlarını nasıl bulduklarını sorduk. Sandık, Türkiye'ye nasıl bir mesaj verdi? İşte mikrofonlarımıza verilen cevaplar…
Zaman Gazetesi Reklamı 2011 02:03
Zaman Gazetesi Reklamı 2011 6.404 izlenme - 6 yıl önce zaman gazetesi yeni reklamı
Kayyum Nedir? - Sokak Röportajı 04:16
Kayyum Nedir? - Sokak Röportajı 1.429 izlenme - 1 yıl önce Kayyum nedir? Kayyum kelimesi hukuki anlamda "Belli bir malın yönetilmesi ya da belli bir işin yapılması için görevlendirilen kimse" demektir. Kayyum, genellikle usulsüzlük yapılan özel kurumlara, şirketlere, devletin el koyduktan sonra atadığı yöneticidir. Hukuki anlamda uygulaması şöyle: Kayyum da vasi gibi vesayet organlarından birisidir. Ancak vasi vesayet altındaki kimsenin hem kendisini gözetlemek, hem de mal varlığını yönetmek ve hukuki işlemlerde onu temsil etmek üzere atandığı halde, kayyum sadece belirli işleri görmek veya mal varlığını yönetmek için görevlendirilir.
zaman gazetesi reklam filmi 01:44
zaman gazetesi reklam filmi 4.287 izlenme - 8 yıl önce izleyin ve bakın
Bir Zamanlar Zaman Gazetesi Reklamı (2011) 04:54
Bir Zamanlar Zaman Gazetesi Reklamı (2011) 1.747 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi'nin 25.yılını kutladığı 2011 yılında yapmış olduğu kurulduğu 1986 yılından 2011 yılına kadar olan süreçleri kendi penceresinden anlattığı reklam filmini izliyoruz.
cübbeli ahmet hoca   zaman gazetesi almayın! 01:15
cübbeli ahmet hoca zaman gazetesi almayın! 4.106 izlenme - 6 yıl önce www.usakhabermerkezi.com
Fetö Gülen Bebek Zaman Gazetesi'nin Reklamı İle 15 Temmuz Darbe Mesajı Vermiş.. 04:50
Fetö Gülen Bebek Zaman Gazetesi'nin Reklamı İle 15 Temmuz Darbe Mesajı Vermiş.. 743 izlenme - 12 ay önce FETÖ Gülen Bebek Zaman Reklamı ile Darbe Mesajı vermiş.. Vay Bee Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı, 5 Ekim 2015'den 9 AY 10 GÜN sonra DARBE oldu Zaman gazetesinin reklamında 15 Temmuz mesajı Darbenin şifresini FETÖ medyasına gömmüşler FETÖ Zaman reklamı ile darbenin tam tarihini vermiş F.Gülen Darbe Reklamı Zaman Gazetesi'nin 15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamın "subliminal" mesaj içerdiği öne sürüldü. ... Daha sonra ise yeni doğmuş gülen bir bebek yüzü ekranlara getiriliyor. ... tarih ile 15 Temmuz darbe girişimi arasındaki geçen sürenin 9 ay 10 gün olması.2016 4CMYC-JKCM4-CVK5D-AGGHD-Z36D8
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı  00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 377 izlenme - 12 ay önce Zaman Gazetesi kapandı.Yazarları içerde daha neler kapanacak belliki olsun görüntüde izleyeğimiz zaman gazetesinin darbe iması içeren reklam izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 00:35
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 611 izlenme - 1 yıl önce İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Zaman gazetesine kayyum atanmasına karar verdi. Kayyum atandığı haberleri üzerine Zaman Gazetesi'nin Bahçelievler'de bulunan binasında hareketlilik yaşanıyor. Çok sayıda kişi gazetenin önünde toplandı. Gazete binasının girişteki demir kapıya zincir ile kilit takıldı.
Yanlışlıkla Zaman Gazetesi Okuyan Teyze 00:17
Yanlışlıkla Zaman Gazetesi Okuyan Teyze 1.020 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medya bu kez de Zaman gazetesini "Cemaat'in gazetesi olduğu için" yere fırlatan teyzeyi konuşuyor!
Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı 455 izlenme - 12 ay önce Zaman Gazetesinin 5 Ekim 2015’de Youtube hesabından yayınladığı reklam filmi akıllara durgunluk verdi. İçerik: Siren sesleri ve ‘Gülen’ bebek. Reklamdan ‘9 ay 10 gün’ sonra 15 Temmuz darbe girişimi! FETÖ’nün darbe girişimi subliminal mesajlarla resmen ‘geliyorum’ demiş. Darbe girişiminden önce Fethullah Gülen’in asker yeşili bir cübbeyle vaaz vermesi, cemaatin dergisi olan ‘Sızıntı’nın darbe içerikli ve darbeyi çağrıştıran şiirli kapağı, son olarak da ‘Zaman Gazetesi’nin reklam filmi… İşte 9 ay 10 gün önce yayınlanan ve darbenin habercisi niteliğindeki o reklam filmi;
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 00:35
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 1.047 izlenme - 3 yıl önce Ekovitrin’in ‘Yılın Starları’ ödülleri sahiplerine verilmiş. Törende Zaman Gazetesi, yılın gazetesi ödülüne layık görülmiş. Programda, 10 yılın En Başarılı Bakanı Ödülü'nü alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Dünya medeniyetine katkı sağlayan Osmanlı’nın anlayışıdır bizim yaptığımız. İnsana hizmeti en önemli meselemiz olarak gördük. Bu ekibin başında bu işe hayatını adayan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan vardır. Onun liderliğinde bu ülke çok şey kazandı." demiş
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 322 izlenme - 12 ay önce Zaman Gazetesi 5 Ekim 2015 tarihinde bir reklam yayınlıyor. Reklamda şehir havadan çekiliyor ve arkada ise rahatsız edici bir siren çalıyor. Olağanüstü bir durumun tasvir edildiği bu reklamın sonunda ise GÜLEN BİR BEBEK görülüyor. Reklamın yayınlandığı günden tam 9 ay 10 gün sonra ise DARBE oluyor.
Kardeşlik Zamanı Zaman Gazetesi Reklam Filmi 5 Kasım 2012 01:21
Kardeşlik Zamanı Zaman Gazetesi Reklam Filmi 5 Kasım 2012 1.144 izlenme - 5 yıl önce Kardeşlik Zamanı Zaman Gazetesi reklam filmi 5 Kasım 2012
Fethullah Gülen'in Zaman'a Kayyum Atanması Yorumu 01:24
Fethullah Gülen'in Zaman'a Kayyum Atanması Yorumu 425 izlenme - 1 yıl önce Zaman gazetesine kayyum atanması sonrası ilk kez konuşan Fethullah Gülen, "Bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar" dedi.Zaman gazetesine kayyum atanması sonrası ilk kez konuşan Fethullah Gülen, "Bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar" dedi. Zaman gazetesine kayyum atanması sonrası ilk kez konuşan Fethullah Gülen, "Onlar bunu yıkmaya çalışsınlar. iki senedir yıkmaya çalıştılar, yıkamadılar. bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar" dedi. Cemaat'in yayın organı Zaman gazetesine kayyum atanmasının ardından Fethullah Gülen'den açıklama geldi. Gülen'in yanında bulunan isimlerden biri olan Osman Şimşek, Gülen'in Pazartesi günü yayınlanacak olan sohbetinin bir bölümünü Twitter adresinden paylaştı. Kayyum kararı sonrası ilk kez konuşan Fethullah Gülen şunları söyledi: "Bir de mızraklanabiliriz. Her gün bir kısım zalimlerin, bir kısım tiran bozmalarının yaptıkları değişik şeyler birer mızrak gibi sinelerimize saplandığı zaman nasıl of demeyeceksin ki? İnsan tabiatını görmezden gelmeyelim. Onlar bunu yıkmaya çalışsınlar. iki senedir yıkmaya çalıştılar, yıkamadılar. bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar. Gökten başlarına bir meteor düşecek diye, acaba buna karşı bile nasıl selalar oluşturabiliriz diyorlar. Fakat Allah'ın kahrının, gazabının geliş keyfiyeti belli değildir. Keşke o mesavi yolunda, Allah gözlerini açsa da yürümeseler. Hak ve adalet adına, haksızlık müesseseleriyle insanlara tasalluttan, tahakkümden onları vazgeçirse..."
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 00:43
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 328 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Zaman gazetesine kayyum atandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Zaman Gazetesi Ateşte Açan Bir Çiçek 08:32
Recep Tayyip Erdoğan - Zaman Gazetesi Ateşte Açan Bir Çiçek 373 izlenme - 1 yıl önce Zaman Gazetesi'nin 25.yılı Ankara proğramında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşma. Tabi sağlam bir "U" dönüşü. İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine kayyum atanmasına karar verdi. Şimdi hedef haline gelen Zaman gazetesi’ni Cumhurbaşkanı Erdoğan, bundan dört yıl önce ‘ateşlerde açan bir çiçek’ olarak tanımlamıştı
Zaman Gazetesine Protestoya Gelen Akp'lilere Ayakkabı Kutusu! 01:28
Zaman Gazetesine Protestoya Gelen Akp'lilere Ayakkabı Kutusu! 773 izlenme - 4 yıl önce Akp'lilerden İlginç Protesto
Basın Yazmazsa Kim Yazar? - Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Ekim 2014 - 78 Sn 01:17
Basın Yazmazsa Kim Yazar? - Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Ekim 2014 - 78 Sn 267 izlenme - 3 yıl önce Sen çalış! olmazsa âlem sıkılsın! Yardıma koşmayan kalem sıkılsın! Kanatlan üveykim hele kanatlan! Sana yol vermeyen rüzgar sıkılsın! Akıncımız akıp gitti dönmedi, Gitmeyip yerinde seken sıkılsın! Var olup boy atdı (bâtıl) bir yokdan, Hakkı söylemeyen diller sıkılsın! ZAMAN Gazetesi Reklamı BASIN YAZMAZSA KİM YAZAR? #zamanözgürlükzamanı 13 Ekim 2014 (78 sn)
Zaman Gazetesinin Darbe Mesajlı Reklamına MİLLİ İradeli Yanıt 00:38
Zaman Gazetesinin Darbe Mesajlı Reklamına MİLLİ İradeli Yanıt 197 izlenme - 12 ay önce Zaman Gazetesi'nin darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu darbe mesajlı reklamına ‘Milli İrade’li yanıt geldi. Geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün en büyük yayın organı olan Zaman'ın "Sükutun çığlığı" adlı reklam videosu kalkışma sonrası yeniden gündeme gelmişti. Reklamda Zaman Gazetesi'nin darbeden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamı, darbe ile ilgili mesajlar içeriyordu. "Sükutun çığlığı" başlığı ile yayınlanan reklamda, önce siren sesleri duyuluyor, ardından bir bebeğin gülüşü ekrana geliyordu. 'Milli İrade' adıyla yayınlanan videoda Boğaziçi Köprüsü yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan kuş bakışı görüntüsüyle siren sesleri eşliğiyle başlıyor. Daha sonra ise milletin darbe girişimi karşısında egemen olduğu demokrasi nöbetleri sela eşliğinde kesitler halinde veriliyor. Son sahnede ise üzerinde Türk bayrağı olan bir bebeğin gülüşü ile 'Milli İrade' mesajı veriliyor.
Fethullah Gülen'den Zaman'a Kayyum Sonrası ilk Açıklama 01:24
Fethullah Gülen'den Zaman'a Kayyum Sonrası ilk Açıklama 206 izlenme - 1 yıl önce Fethullah Gülen, Zaman gazetesine kayyum atanması sonrası ilk kez konuştu. Gülen'in Pazartesi günü yayınlanacak olan sohbetinin bir bölümü, Twitter'dan paylaşıldı.
Recep Tayyip Erdoğan  - Ses Kayıtlarına Verdiği Cevaplar 06:19
Recep Tayyip Erdoğan - Ses Kayıtlarına Verdiği Cevaplar 459 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İspanya Başbakan'ı Rajoy ile yapılan ortak basın toplantısında kendisine soru yönelten Zaman Gazetesi muhabirine sert çıktı. Her zamanki gibi hedef saptırıp, gazetecilerin talimat aldığını iddaa eden Başbakan Erdoğan, hiç şaşırtmadı.
Halk TV'nin Zaman Gazetesi Reklamı Alması 00:39
Halk TV'nin Zaman Gazetesi Reklamı Alması 365 izlenme - 2 yıl önce Reklam filmi için bestelenen şiirde, "Sen çalış; olmazsa âlem sıkılsın! / Yardıma koşmayan kalem sıkılsın! / Kanatlan üveykim hele kanatlan!/ Sana yol vermeyen rüzgar sıkılsın!/ Kanatlan üveykim hele kanatlan! / Hakk'ı söylemeyen diller sıkılsın!" diyor. 40 yıl düşünsem zaman gazetesinin Halk tv de reklam yapacağını düşünmezdim.