Hoşgeldiniz!

zamanda yolculuk

Contra - Zamanda Yolculuk 02:04
Contra - Zamanda Yolculuk 89.577 izlenme - 3 yıl önce Contra - Zamanda Yolculuk
Contra - Ebubekir Zamanda Yolculuk 02:04
Contra - Ebubekir Zamanda Yolculuk 59.545 izlenme - 4 yıl önce ( Prod. By Contra ) Contra216 Sözler V1 Buralara Geldiğim Yer Gelecek Bu Da Gelecekten Sesleniş Aslında Bizim İçin Sene 2047 Çünkü Teme...
Contra - Zamanda Yolculuk 02:04
Contra - Zamanda Yolculuk 21.251 izlenme - 4 yıl önce Sözler V1 Buralara Geldiğim Yer Gelecek Bu Da Gelecekten Sesleniş Aslında Bizim İçin Sene 2047 Çünkü Teme...
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk  Türkçe Fragman 02:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Türkçe Fragman 9.062 izlenme - 3 yıl önce Bay Peabody, büyük bir işadamı, kaşif, bilim adamı, gurme, Olimpiyat Madalyası sahibi bir atlet ve bir dahi olmasının yanında, dünyanın en zeki ve en başarılı köpeğidir. Bir numaralı icadı WABAC makinesi sayesinde o ve evlatlık aldığı "insan" oğlu Sherman zamanda geri giderek dünyamızı değiştiren olaylara tanıklık ederler. Ancak Sherman zaman yolculuğunun kurallarını çiğnediğinde, iki kahramanımız geçmişi düzeltmek ve geleceği kurtarmak üzere bir maceraya atılacaktır.
Contra - Zamanda Yolculuk 02:04
Contra - Zamanda Yolculuk 8.559 izlenme - 4 yıl önce Contra - Zamanda Yolculuk
Zamanda Yolculuk Türkçe Fragman 02:00
Zamanda Yolculuk Türkçe Fragman 5.661 izlenme - 4 yıl önce Zamanda Yolculuk Türkçe Fragman
Buz Devri Zamanda Yolculuk Scrat İce Age 06:50
Buz Devri Zamanda Yolculuk Scrat İce Age 18.780 izlenme - 9 yıl önce buz devri zamanda yolculuk scrat ice age
Contra - Zamanda Yolculuk 03:02
Contra - Zamanda Yolculuk 2.514 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Buralara geldiğim yer gelecek Bu da gelecekten sesleniş aslında bizim için sene 2047 Çünkü Temel Reis, Biggie, Bex, Orking, ben ve Ömer Seyfettin Yeni bir sigara keşfettik, İçip 2012'ye geldik. Velhasılı kelam hacı bizden hayli geridesiniz Ve hepiniz o paylaşım sitelerine hapis ama protestsiniz. Aferim, Dinledim hepinizi rhymlar bok gibi, Flexler güzel ama siz hala daridi daridi daridesiniz.. Biz bir siz bir, bizde racon kafa sample Tavuk itinayla kesilir hep envai çeşit boklar yada hadi, Ben bir siz bir, Siz hepiniz ben tek başla Ama bu benim topum oynatmam seni Oynayamaz toplar sike takmam. Basarım deparı soldan Yakınımda koşan o rakibin bekine bi koyarım omuzu Olurum o küçük Hakan Cont Al pacino değil Filipescu silahı su tabancası Çıkan AK-47'deki mermi yerine (hık) balgam. Buralara geldiğim yer geçmiş Bu da geçmişten sesleniş Aslında bizim için sene 85 Ernesto, Hitler Bex Orking ben ve Ömer Seyfettin Grandmasta'yı keşfettik, dinleyip geleceğe geldik. Politika aynı, gelgelelim o sol bezmiş. Çok rahatsınız, idam yada darbe yerine bol teftiş Son tespit geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip Boş geçmiş bişeyleri kıraathanede kof gençlik Yaş yetmiş gibi iş bitmiş Ahlak sükut etmiş Dünya borcunu halk orçunu Mark facebooku keşfetmiş E hadi mahfoluşunu seyret Kahroluşunu destekleriz elbet Ki diyebilirsin bana ne büyük çelişki seninkisi hey cont Ama cont ne bi akon ne de hey corç versene borç Hakan o osama o sakal o sakat o saddam Vallaki yazar tarihi baştan Ve olaki yapamadı bekleriz hepinizi intiharına. Vazgeçtim iptal.
Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk 02:30
Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk 3.977 izlenme - 3 yıl önce Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk Bay Peabody, hem bir kaşif hem bilim adamı, hem gurme hem Olimpiyat Madalyası kazanmış bir atlet ve de dünyanın en başarılı köpeğidir! En dahice icadı olan Wabac isimli zaman makinasını kullanan Mr. Peabody ve onun evlatlık oğlu Sherman, zamanda yolculuk yaparak dünyayı değiştiren tarihi olayları ilk elden izlerler.Fakat Sherman okulda kendisine bulaşan şımarık Paddy'ye kendisini ispatlamaya çalışırken, hiç yapmaması gereken bir şeye bulaşır ve zaman yolculuğunun kurallarını çiğner! Bay Peabody ve Sherman şimdi geçmişi düzelterek, geleceği kurtarmak zorundadır! Ama uzay-zaman boşluğunu “tamir etmek" sandıkları kadar kolay olacak mıdır? Yönetmen: Rob Minkoff Senaryo: Ted Key, Craig Wright Oyuncular: Ty Burrell, Max Charles, Ariel Winter Tür: Animasyon, Macera, Aile
Zamanda Yolculuk: Viking'in Laneti (2010) Fragman 01:48
Zamanda Yolculuk: Viking'in Laneti (2010) Fragman 1.810 izlenme - 3 yıl önce
Kıvanç Tatlıtuğ'un 17 Yaşındaki Hali 01:58
Kıvanç Tatlıtuğ'un 17 Yaşındaki Hali 2.353 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ\'un 17 Yaşındaki Hali
Ş- Üstat Muzaffer KINALI- Zamanda Yolculuk 07:08
Ş- Üstat Muzaffer KINALI- Zamanda Yolculuk 1.858 izlenme - 5 yıl önce Ş- Üstat Muzaffer KINALI- Zamanda Yolculuk
Contra - Zamanda Yolculuk (Video) 03:02
Contra - Zamanda Yolculuk (Video) 1.184 izlenme - 3 yıl önce Contra - Zamanda Yolculuk (Video Klip) Yonetmen: Kaan Sarma
zamanda yolculuk mu yapıldı? 05:50
zamanda yolculuk mu yapıldı? 1.625 izlenme - 7 yıl önce charlie chaplin in sessiz filmlerinden circus adlı filminde arkadan geçen bir bayanın elinde cep telefonu olduğu iddiaları ortaya atıldı. buyrun siz karar verin.
Mr. Peabody & Sherman Fragmanı 02:30
Mr. Peabody & Sherman Fragmanı 2.957 izlenme - 4 yıl önce Bay Peabody, büyük bir işadamı, kaşif, bilim adamı, gurme, Olimpiyat Madalyası sahibi bir atlet ve bir dahi olmasının yanında, dünyanın en zeki ve en başarılı köpeğidir. Bir numaralı icadı WABAC makinesi sayesinde o ve evlatlık aldığı "insan" oğlu Sherman zamanda geri giderek dünyamızı değiştiren olaylara tanıklık ederler. Ancak Sherman zaman yolculuğunun kurallarını çiğnediğinde, iki kahramanımız geçmişi düzeltmek ve geleceği kurtarmak üzere bir maceraya atılacaktır.
bu gece barda 02:03
bu gece barda 5.193 izlenme - 8 yıl önce Bu gece Barda canakkale sokak senlikleri, 3,000 kisi grup delikanliyi ayakta alkisladi
Contra - Zamanda Yolculuk 02:04
Contra - Zamanda Yolculuk 1.179 izlenme - 3 yıl önce
Contra - Zamanda Yolculuk (1 Saatlik Versiyon) 01:00:06
Contra - Zamanda Yolculuk (1 Saatlik Versiyon) 889 izlenme - 3 yıl önce Contra - Zamanda Yolculuk (1 Saatlik Versiyon) 10.saniyede Çıkan Reklamlara Tıklar Mısınız? Buralara Geldiğim Yer Gelecek Bu Da Gelecekten Sesleniş Aslında B...
Zamanda Yolculuk (2008) Fragman 01:51
Zamanda Yolculuk (2008) Fragman 1.590 izlenme - 4 yıl önce Frequently Asked Questions About Time Travel
Discovery Channel - Stephen Hawking ile Zamanda Yolculuk Mümkün mü? 43:28
Discovery Channel - Stephen Hawking ile Zamanda Yolculuk Mümkün mü? 584 izlenme - 3 yıl önce Stephan Hawking ile ilgili çok güzel paylaşımlar var ben de çok beğendiğim ve etkilendiğim bir bölümü paylaşmak istedim takdir size kalmış.
Zaman Makinesi (2002) - Makineyle İlk Yolculuk 02:42
Zaman Makinesi (2002) - Makineyle İlk Yolculuk 484 izlenme - 2 yıl önce 2002 yapımlı The Time Machine filminden Matematikçi Alexanderin yaptığı zaman makinesi yoluyla ilk yolculuk sahnesini sizlerle buluşturmak istedim.HG Wells'in aynı isimli fantastik romanından uyarlanan The Time Machine sevdiği kadın öldüğü için onu geçmişte öldüğü andan kurtarmak adına bir zaman makinesi yapan Alexander'in başına gelen olayları anlatıyor.Bu güzel filmi hepinizin hatırlayacağından eminim çünkü birçok kez televizyonlarda gösterildi.İyi seyirler..
Contra - Zamanda Yolculuk 03:02
Contra - Zamanda Yolculuk 628 izlenme - 3 yıl önce Contra'nın Zamanda Yolculuk Adlı Şarkısının Klibi Çıktı, İyi Seyirler.
Contra Zamanda Yolculuk 02:04
Contra Zamanda Yolculuk 566 izlenme - 3 yıl önce Sözleri : Buralara geldiğim yer gelecek Bu da gelecekten sesleniş aslında bizim için sene 2047 Çünkü Temel Reis, Biggie, Bex, Orking, ben ve Ömer Seyfettin Yeni bir sigara keşfettik, İçip 2012'ye geldik. Velhasılı kelam hacı bizden hayli geridesiniz Ve hepiniz o paylaşım sitelerine hapis ama protestsiniz. Aferim, Dinledim hepinizi rhymlar bok gibi, Flexler güzel ama siz hala daridi daridi daridesiniz.. Biz bir siz bir, bizde racon kafa sample Tavuk itinayla kesilir hep envai çeşit boklar yada hadi, Ben bir siz bir, Siz hepiniz ben tek başla Ama bu benim topum oynatmam seni Oynayamaz toplar sike takmam. Basarım deparı soldan Yakınımda koşan o rakibin bekine bi koyarım omuzu Olurum o küçük Hakan Cont Al pacino değil Filipescu silahı su tabancası Çıkan AK-47'deki mermi yerine (hık) balgam. Buralara geldiğim yer geçmiş Bu da geçmişten sesleniş Aslında bizim için sene 85 Ernesto, Hitler Bex Orking ben ve Ömer Seyfettin Grandmasta'yı keşfettik, dinleyip geleceğe geldik. Politika aynı, gelgelelim o sol bezmiş. Çok rahatsınız, idam yada darbe yerine bol teftiş Son tespit geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip Boş geçmiş bişeyleri kıraathanede kof gençlik Yaş yetmiş gibi iş bitmiş Ahlak sükut etmiş Dünya borcunu halk orçunu Mark facebooku keşfetmiş E hadi mahfoluşunu seyret Kahroluşunu destekleriz elbet Ki diyebilirsin bana ne büyük çelişki seninkisi hey cont Ama cont ne bi akon ne de hey corç versene borç Hakan o osama o sakal o sakat o saddam Vallaki yazar tarihi baştan Ve olaki yapamadı bekleriz hepinizi intiharına.
Ahmet Kalkan Zamanda Yolculuk 01:51
Ahmet Kalkan Zamanda Yolculuk 819 izlenme - 8 yıl önce ahmet kalkan zamanda yolculuk
Zamanda Yolculuğa Hazır Mısınız? 01:44
Zamanda Yolculuğa Hazır Mısınız? 331 izlenme - 3 yıl önce Google her geçen gün yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.
Metin Şentürk - Bir Garip Yolcuyum 04:59
Metin Şentürk - Bir Garip Yolcuyum 349 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Metin Şentürk'le Zamanda Yolculuk Çıkış Tarihi: 02.06.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Bir garip yolcuyum hayat yolunda Yolunu kaybetmiş perişanım ben Mecnun misali gurbet ellerde Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben Yalan dünya herşey bomboş Hancı sarhoş yolcu sarhoş Bir gün gibi sanki geçti seneler Ümidim kayboldu perişanım ben Alın yazımmış hayat yolunda Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben Yalan dünya herşey bomboş Hancı sarhoş yolcu sarhoş..
Ömer Kalkan Zamanda Yolculuk 07:22
Ömer Kalkan Zamanda Yolculuk 524 izlenme - 8 yıl önce ömer kalkan zamanda yolculuk
Sinema: Zamanda Yolculuk 02:58
Sinema: Zamanda Yolculuk 197 izlenme - 3 yıl önce Sinema: Zamanda Yolculuk Tür: Animasyon, Macera, Komedi Süre: 83 dakika Yönetmen: Leon Joosen, Aaron Seelman Oyuncular: Newell Alexander, Noel Clarke, Joan Collins, Tim Conway Senaryo: Tony Nottage, Ricky Roxburgh
Metin Şentürk - Alta Grasia 04:44
Metin Şentürk - Alta Grasia 310 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Metin Şentürk'le Zamanda Yolculuk Çıkış Tarihi: 02.06.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Remember the days we used to share Remember the time when I was there I believed every single word you said Just like a child I lost my head I didn't care if it was day or night I just wanted to have you by my side The moon went up the sun went down But you were still around Alta gracia my love Alta gracia my love Alta gracia my love Alta gracia my love Remember how we spent the night How we kissed and held each other tight Everything was like a beautiful dream You were the sweetest woman I've ever seen How could I know our love wouldn't stand a chance? I had to go and end this wonderful romance Now I'm so sad and blue here without you what can I do? I used to love her from the bottom of my heart Didn't realize that time was slippin' by Now we're living oh so far apart I give grace for the days that I held her by my side By my side..
Contra - En İyi Parçalar ( Zamanda Yolculuk & Ölü & Çelişki & Az & Tanımsız & Ötesi & Başlangıcın So 14:37
Contra - En İyi Parçalar ( Zamanda Yolculuk & Ölü & Çelişki & Az & Tanımsız & Ötesi & Başlangıcın So 344 izlenme - 3 yıl önce Contra - En İyi Parçalar ( Zamanda Yolculuk & Ölü & Çelişki & Az & Tanımsız & Ötesi & Başlangıcın Sonu )