Hoşgeldiniz!

Zamanım Yok

Ece Seçkin - Adeyyo 03:43
Ece Seçkin - Adeyyo 542.654 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Ece Seçkin - Adeyyo Upuzun yollar arkandayım Takip mesafesi aramızda Duyduğuma değilde gördüğüme inanayım demeye kalmadı Sırtımdan vurdun. Vurdun vurdun Hiç acımadan ardımdan duydum duydum Ne işler dönmüş arkamdan Bir kere zıpla iki kere zıpla Bıkmadın alla alla Ben hadi neyse atlatırım da Yerle bir ol sen inşallah Bence söyle gün yüzü görme O yılanı besle koynunda Kusura bakma bizde de böyle Her şeye yok ki eyvallah Adeyyo la la leyyo Ece Seçkin'in, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan "Zamanım Yok" albümünde yer alan "Adeyyo" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Ece Seçkin - Olsun 04:51
Ece Seçkin - Olsun 95.900 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Ece Seçkin - Olsun Uzadı günler, uzadı geceler. Saymadım, bir saatten sonra. Doydum doydum, usandım. Kapalı kapılar, denedim, zorladım. Açamadım… Olsun olsun sana bağladım Ah benim o gözünün içine bakarken Kendimi kaybettiğim sevgilim.. Unutuluyor mu böyle bitince? Söyle bari ben de bileyim.. Yandım, seni serin tutar mı gittiğin yerler? Kandım, seni de inandırsın seveceğin eller Ece Seçkin'nin, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan "Zamanım Yok" albümünde yer alan "Olsun" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.
Ece Seçkin - Olsun 04:51
Ece Seçkin - Olsun 439 izlenme - 2 yıl önce Ece Seçkin'in, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan "Zamanım Yok" albümünde yer alan "Olsun" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz - Müzik: Gülden Mutlu Düzenleme: Mustafa Ceceli Yönetmen: Murad Küçük
Ece Seçkin - Zamanım Yok 03:41
Ece Seçkin - Zamanım Yok 15 izlenme - 1 yıl önce Ece Seçkin - Zamanım Yok
Ece Seçkin Zamanım Yok 03:42
Ece Seçkin Zamanım Yok 5 izlenme - 1 yıl önce Ece Seçkin - Zamanım Yok