Hoşgeldiniz!

Zambezia

Kuşlar Şehrinde Macera Türkçe Fragman 02:44
Kuşlar Şehrinde Macera Türkçe Fragman 4.899 izlenme - 4 yıl önce Yukarıya, daha da yukarıya! Yuvadan çok uzağa! Babası Tendai ile diğer kuşlardan uzak yaşayan kartal Kai, hayal ettiği ünlü ve eğlenceli kuşlar şehri Zambezia...
Kuşlar Şehrinde Macera Türkçe Dublaj Fragman 02:44
Kuşlar Şehrinde Macera Türkçe Dublaj Fragman 3.764 izlenme - 4 yıl önce Kuşlar Şehrinde Macera / Zambezia (2012) Üç boyutlu bir animasyon filmi olan Zambezia bir kuş şehri olarak biliniyor, film ise bu kuş şehrinin majesterleri Victoria Falls döneminde geçiyor. Saf ve derin bir ruha sahip olan genç şahin Kai, aşırı korumacı bir karaktere sahip olan babası Tendai'nin gözetimi altında yaşamakta ve hayatı onun izin verdiği alan içerisinde yaşamaktadır. Babası her daim evine yakın yaşamasını istese de Kai'nin hayali 'gerçek hayat'ı tanımak ve özgür olabilmektir. Bu hayal, Zambezia adlı kuş cennetini öğrenmesi ve oraya giden kuş sürüsüne katılmasıyla birlikte gerçek olur. Kimi zaman zorluklara gebe olan bu yolculuk sonrasında vardığı Zambezia daha önce şahit olmadığı türde bir cennettir. Hayalleri gerçek olmaktadır. Ancak kendisini bekleyen hayat derslerinden bihaber olan Kai, geçmişiyle ve kökleriyle yüzleşecek ve dahil olduğu bu toplulukla birlikte şehri için savaşacaktır. Filmin yönetmenliğini ilk uzun metrajlı işine imza atan Wayne Thornley üstlenirken, orijinal seslendirme kadrosunda Abigail Breslin, Corey Burton, Jim Cummings, Noureen DeWulf ve Lee Duru gibi isimler yer alıyor.
Zambezia - Kuşlar Şehrinde Macera Fragmanı 03:35
Zambezia - Kuşlar Şehrinde Macera Fragmanı 3.615 izlenme - 5 yıl önce 6 Aralık 2013'te vizyona girecek olan animasyon türündeki üç boyutlu film Zambezia (Kuşlar Şehrinde Macera) 'nın fragmanı. Afrikanın ortasındaki kuş şehri Zambezia, yumurta avcılarına karşı savunmasıyla meşhur bir vadidir. Aeronun hayali, bir gün bu vadide uçmaktır. Bir gün yumurtaların büyük bir bölümü kaybolunca, Aero Zambezia’yı kurtarmak için kendini bir maceranın ortasında bulur.
Zamır 05:21
Zamır 1.362 izlenme - 5 yıl önce Zamır
Zambezia 3d Fragmanı 03:35
Zambezia 3d Fragmanı 151 izlenme - 5 yıl önce Vizyon Tarihi:5 Temmuz 2013