Hoşgeldiniz!

zan

Ozan Bi Gecelik 04:18
Ozan Bi Gecelik 39.649 izlenme - 9 yıl önce ozan-_-bi gecelik
The Godfather Filminden Sahne Araklamak 02:26
The Godfather Filminden Sahne Araklamak 1.762 izlenme - 7 ay önce
Gs Antrenmanında Melo Ve Gökhan Zan Kavga Etti! 00:41
Gs Antrenmanında Melo Ve Gökhan Zan Kavga Etti! 4.762 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanında Gökhan Zan ile Felipe Melo arasında gerginlik yaşandı. İşte o görüntüler.
10 Senede Şarap Güzelleşir Ama Hapiste Yatan Adam Erir - Ölüme Köprü 01:20
10 Senede Şarap Güzelleşir Ama Hapiste Yatan Adam Erir - Ölüme Köprü 724 izlenme - 5 ay önce 1972 yapımı Mehmet Aslan'ın yönettiği,Fikret Hakan'ın oynadığı Ölüme Köprü filminden bir sahne.
Eve Motorla Girmek - Fedai 01:05
Eve Motorla Girmek - Fedai 577 izlenme - 5 ay önce 1974 yapımı Yücel UçanoÄŸlu'nun yönettiÄŸi,Tamer YiÄŸit ve AyÅŸen Cansev'in oynadığı Fedai filminden bir sahne.
Örümcek - Hüseyin Zan & Hülya Darcan (1972 - 67 Dk) 01:06:35
Örümcek - Hüseyin Zan & Hülya Darcan (1972 - 67 Dk) 158 izlenme - 2 ay önce Film, bir Buda heykelini arayan kaçakçı bir çeteye karşı mücadele eden Örümcek’in maceralarını konu alır. Renzo, uyuşturucu ve silâh kaçakçılığı yapan bir çetenin lideridir. Koray, Renzo’nun avukatlığını yapmaktadır. Bir gün Renzo, Koray’ı bir iş için görevlendirir. Koray, nerede olduğu bilinmeyen bir Buda heykelini ve onunla birlikte saklanmış bir kutu dolusu mücevherin yerini bulacaktır. Koray heykeli bulur. Ancak bunu Renzo’dan saklamak ister. Bunu anlayan Renzo, Koray’ı öldürtür. Bu olay üzerine hem Renzo hem de Renzo’ya rakip olan Sicilyalılar çetesi heykelin peşine düşer. Sicilyalılar çetesi, Renzo’ya karşı işbirliği yapmak için Örümcek’le anlaşmaya çalışacaktır. Yönetmen:Taner Oğuz Senaryo:Taner Oğuz Yapımcı:Işık Toraman Görüntü Yönetmeni:Ali Yaver Oyuncular:Hüseyin Zan,Hülya Darcan,İstemi Betil,Yeşim Yükselen,Altan Günbay,Erden Alkan,Ersun Kazançel,Nesrin Kaptan,Ekrem Gökkaya,Hüseyin Güler,Oktay Yavuz,Celal Yonat,Ali Seyhan,Cevdet Balıkçı
Spor Salonunda Kavga - Fedai 01:08
Spor Salonunda Kavga - Fedai 434 izlenme - 5 ay önce 1974 yapımı Yücel Uçanoğlu'nun yönettiği,Tamer Yiğit'in oynadığı Fedai filminden bir sahne.
Kaderimiz - Yılmaz Köksal & Hülya Darcan (1973 - 80 Dk) 01:20:01
Kaderimiz - Yılmaz Köksal & Hülya Darcan (1973 - 80 Dk) 157 izlenme - 2 ay önce Filmde, çocukluk arkadaşı olan Kemal ile Murat’ın başına gelenler konu edilir. Kemal, trafik kazasında karısını ve oğlunu kaybetmiştir. Bu olayın verdiği üzüntüden dolayı hayata karşı inancını yitirir. Polis olan Murat, arkadaşının haline çok üzülmektedir. Bir bar kavgasında Antepli Nuri’nin kardeşini öldüren Kemal, nefsi müdafaadan dolayı ceza almaz. Fakat Antepli Nuri kardeşinin intikamını almaya kararlıdır. Kemal ile Murat'ın çok yakın arkadaş olduğunu bilen Antepli Nuri, Murat'ın oğlunu kaçırır. Bu olay, iki arkadaşın tekrar omuz omuza mücadele etmesini sağlayacaktır. Yönetmen:Melih Gülgen Senaryo:Melih Gülgen Yapımcı:Fethi Oğuz Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Yılmaz Köksal,Hülya Darcan,Ahmet Mekin,Kazım Kartal,Muadelet Tibet,Hüseyin Zan,Muazzez Kurdoğlu,Engin İşsever,Osman Alyanak,Eşref Vural,Atıf Kaptan,Mehmet Yağmur,Mustafa Özkaya,Erdoğan Ok,Kemal As,Tevfik Şen
Gökhan Zan, Hamza Hamzaoğlu'na ateş püskürdü 06:05
Gökhan Zan, Hamza Hamzaoğlu'na ateş püskürdü 763 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski futbolcusu Gökhan Zan, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun kendisine farklı konuşup, arkasından ise farklı şekilde hareket ettiğini söyledi.
Gökhan Zan: 01:03
Gökhan Zan: "Tek Kavgamız Galatasaray" 1.247 izlenme - 4 yıl önce Antrenmanda takım arkadaşı Felipe Melo ile bir tartışma yaşamını sürdüren deneyimli savunma oyuncusu konu hakkında söylemlerde bulundu. GALATASARAY 'ın deneyimli savunma oyuncusu Gökhan Zan , Felipe Melo ile antrenmanda yaşadıkları gerginliğin çok büyütülmemesi gerekmekde olduğunu belirtti. GS TV 'ye açıklama yapan Gökhan, "Melo ile aramızdaki tartışmayı çok büyütmeye ihtiyaç yok. Sahada ve antrenmanlarda bu tip şeyler olabiliyor. Sonuçta biz arkadaşız, GALATASARAY için mücadele edip ter döküyoruz. Saha içinde olanlar, saha içinde kalmalıdır. Benim değil Melo, hiçbir takım arkadaşımla sorunum olamaz. Futbol kariyerime baktığınızda da bunun kanıtını bulabilirsiniz." ifadelerini kullandı. Tek ortak hedeflerinin GALATASARAY 'ın başarısı olduğunu da ifade eden Gökhan, "Bizler, takım arkadaşlarımla beraber sadece GALATASARAY 'ın kavgasını yaparız. Bizim tek kavgamız GALATASARAY 'dır." diye açıkladı.
Gökhan Zan'ın Juventus Maçı Sonrası Yaptığı Konuşma 01:15
Gökhan Zan'ın Juventus Maçı Sonrası Yaptığı Konuşma 715 izlenme - 3 yıl önce 11.12.2013 tarihinde oynanan Galatasaray - Juventus maçından hemen sonra Gökhan Zan'ın yaptığı bol gaz dolu efsane konuşma.
Aysun Kocatepe - Bir Naz Bir Naz Olmaz ki (1992) 04:06
Aysun Kocatepe - Bir Naz Bir Naz Olmaz ki (1992) 701 izlenme - 2 yıl önce Sitede eksik olan bir doksanlar klasiği. Nakaratı tüm gün dilinize dolaşak bir şarkı. Bir naz bir naz olmaz ki!Deli divane gönlüm, böyle de harcanmaz ki!!!!
Tom Braks - Şeytan Tırnağı (Laz Ziya İçerir) 01:10
Tom Braks - Şeytan Tırnağı (Laz Ziya İçerir) 765 izlenme - 3 yıl önce Tommiks, Teksas ve Tom Braks çizgi romanlarının meşhur olduğu dönemde Türk Sineması da boş durmamış ve başrolünde Laz Ziya olarak tanıdığımız merhum tiyatrocu ve sinemacı İstemi Betil'in oynadığı bir western film yapmış o zamanlar. Bu kesitte İstemi Betil'den birkaç dövüş numarası izleyeceğiz...
Besiktas 00:42
Besiktas 1.597 izlenme - 10 yıl önce besiktasin 7-0 yendigi o muhtesem karsilasma
Ramazan Şanlıses - Ram zan Türküsü 06:52
Ramazan Şanlıses - Ram zan Türküsü 329 izlenme - 12 ay önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Ramazan Şanlıses - Ramzan Türküsü Yönetmen: Ramazan Şanlıses - İsmail Zengin Ramzan Türküsü ISRC - TR.076.15.02361 Ramazan Şanlıses - Ver Elini Ver Malatya - 2015
Gökhan Zan: '5-6 sorunla değil en az 15-20...' 02:04
Gökhan Zan: '5-6 sorunla değil en az 15-20...' 469 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski oyuncusu Gökhan Zan, NTVSpor'da yayınlanan Spor Merkezi programında çarpıcı yorumlar yaptı.
Cahit Berkay  Grup Zan - Arda Kalan 04:43
Cahit Berkay Grup Zan - Arda Kalan 1.105 izlenme - 6 yıl önce
Gökhan Zan: 'Kadıköy'de kupa kaldırmak..' 00:28
Gökhan Zan: 'Kadıköy'de kupa kaldırmak..' 388 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski futbolcularından Gökhan Zan, HaberTürk'te yayınlanan SporTürk programında açıklamalarda bulundu.
Gökhan Zan ile Felipe Melo Antrenmanda Kavga Etti 00:41
Gökhan Zan ile Felipe Melo Antrenmanda Kavga Etti 623 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanında Gökhan Zan ile Felipe Melo arasında gergin anlar yaşandı.
Betenabe 02:58
Betenabe 659 izlenme - 7 yıl önce ez aşıke tema
Sarhoş Taklidi Yap - Cemil 02:29
Sarhoş Taklidi Yap - Cemil 96 izlenme - 6 ay önce
Gökhan Zan sosyal medyayı salladı 00:26
Gökhan Zan sosyal medyayı salladı 369 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski futbolcusu Gökhan Zan, Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio ile eşleşmesinin ardından twitter'dan yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Zan, geçtiğimiz yıllardaki Juventus maçı sonrası yaptığı açıklamaların bir bölümünü paylaştı.
Sen Vur Ben Kırayım - Tanju Gürsu (1964 - 88 Dk) 01:27:29
Sen Vur Ben Kırayım - Tanju Gürsu (1964 - 88 Dk) 626 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Aram Gülyüz Senaryo : Bülent Oran Yapımcı : Aram Gülyüz Görüntü Yönetmeni : Memduh Yükman Süre : 87 dk Tür : Dram, Polisiye Ülke : Türkiye Oyuncular : Tanju Gürsu, Selma Güneri, Pervin Par, Aysel Tanju, Suphi Tekniker, Mahmure Handan, Hüseyin Güler, Hüseyin Salıcı, Hakkı Kıvanç, Mustafa Dağhan, Ali Seyhan, Bedros Çiçekyan, Nubar Kamçılı , Renan Fosforoğlu, Hüseyin Zan, Ahmet Koç
gökhan zan galatasaray’da 01:55
gökhan zan galatasaray’da 602 izlenme - 9 yıl önce Galatasaray, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren milli futbolcu Gökhan Zan ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Cahit Berkay  Grup Zan - Selvi Boylum Al Yazmalım 09:39
Cahit Berkay Grup Zan - Selvi Boylum Al Yazmalım 625 izlenme - 6 yıl önce
Yanlışlıkla Amcaoğlunu Vurmak - Yemin 08:53
Yanlışlıkla Amcaoğlunu Vurmak - Yemin 75 izlenme - 7 ay önce
Esmer Meleğim 04:45
Esmer Meleğim 411 izlenme - 9 yıl önce birde boyle ızleyın begenecekmısınız
Cahit Berkay  Grup Zan - Gurgula (Gökgürültüsü) 04:48
Cahit Berkay Grup Zan - Gurgula (Gökgürültüsü) 438 izlenme - 6 yıl önce
Gökhan Zana Sürpriz Teklif 01:10
Gökhan Zana Sürpriz Teklif 228 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da gözden çıkarılan ve uzun zamandır formaya hasret kalan Gökhan Zan'a Gaziantepspor talip oldu.
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 00:29
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 370 izlenme - 3 yıl önce Yanından geçtiği bir grup gençten "Çirkin" diye laf atılınca üzerine alınıp geri dönen Gökhan Zan, kavga etmek üzere gruba yönelmiş. Tabi Gökhan'ın bu beklenmedik tepkisiyle geri vitese takan Gençlerin "Yanlış anladınız" sözü üzerine Gökhan da yanlarından ayrılmış.