Hoşgeldiniz!

zanaatkar

Odundan Kase Yapmak 33:28
Odundan Kase Yapmak 3.037 izlenme - 1 yıl önce Bu tarz el becerilerini hep sevmişimdir. Bunları yapanlar her zaman gözümde ayrıdır zaten ve bu insanlara hep imrenirim. Hiç bir el becerim yok ne yazık ki izlenmekle yetiniyoruz artık.
zanaatkarlar 03:48
zanaatkarlar 6.824 izlenme - 5 yıl önce mühendislerimiz japon kılıç ustalarından ilham alıyor. çünkü göze çarpan bir otomobil yapmak beceriye dayalıdır. alışılmışa meydan okuyan mazda'ya hoş geldiniz!
Saat Nasıl Yapılır? 09:48
Saat Nasıl Yapılır? 261 izlenme - 1 yıl önce Saatin yapım aşamasını izledikçe hayran olmamak elde değil doğrusu. Binlerce dolar çok fazla gelebilir taa ki bu videoyu izleyene kadar. Artık çok pahalı saatlere daha başka bir gözle bakabiliriz.
Cam Kadeh Nasıl Yapılır? 04:39
Cam Kadeh Nasıl Yapılır? 157 izlenme - 1 yıl önce soluksuz izlenecek bir işçilik. gerçekten beceri gerektiren ve hayran olunacak bir işçilik.
Mum Oymacılığı 05:00
Mum Oymacılığı 78 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten büyüleyici bir süreç ile hazırlanan şekilli mumların öyküsünü 5 dk lık bir video ile anlatmışlar. Usta ve becerikli ellere hayran olmamak mümkün değil. İzleyelim, öğrenelim bakalım o şekilli, güzel mumlar nasıl yapılmaktaymış.
İki Kahve Arası   13 Şubat 2016 23:11
İki Kahve Arası 13 Şubat 2016 44 izlenme - 8 ay önce Tanem Sivar bu hafta Kuzguncuk ve Beşiktaş’ta evlerini atölyelerine çeviren iki zanaatkara konuk oluyor. Kukla ve oyuncaklara hayat veren Ayşenur Arslanoğlu ve vitraya farklı bir soluk getiren İdil Dülgar Sağlam’ın öykülerini dinliyor.
ORHAN USTA'DAN İMAME İŞLEME ÇALIŞMASI 02:56
ORHAN USTA'DAN İMAME İŞLEME ÇALIŞMASI 9 izlenme - 8 ay önce { Orhan Usta'dan İmame'nin Nasıl Özenle işlendiğini Öğreten Bir çalışma } INSTAGRAM ; tesbihci_orhanustam
ORHAN USTA / TESBİH VE İNSAN 06:44
ORHAN USTA / TESBİH VE İNSAN 7 izlenme - 8 ay önce ORHAN USTA Tesbih ve İnsanın Birlikte Bir bütün olduğunu bakın nasıl anlatıyor / { Özel İmame işleme Çalışması ile birlikte } INSTAGRAM ; tesbihci_orhanustam
Gerçek Bir Zanaatkar / Orhan Ustanın İmame Motifleri 02:01
Gerçek Bir Zanaatkar / Orhan Ustanın İmame Motifleri 12 izlenme - 8 ay önce Orhan Ustanın İmame İşleme çalışmaları / Hepsi Orhan Ustanın Özel motifleridir.