Hoşgeldiniz!

zanaatkar

zanaatkarlar 03:48
zanaatkarlar 6.837 izlenme - 7 yıl önce mühendislerimiz japon kılıç ustalarından ilham alıyor. çünkü göze çarpan bir otomobil yapmak beceriye dayalıdır. alışılmışa meydan okuyan mazda'ya hoş geldiniz!
Odundan Kase Yapmak 33:28
Odundan Kase Yapmak 3.112 izlenme - 2 yıl önce Bu tarz el becerilerini hep sevmişimdir. Bunları yapanlar her zaman gözümde ayrıdır zaten ve bu insanlara hep imrenirim. Hiç bir el becerim yok ne yazık ki izlenmekle yetiniyoruz artık.
Saat Nasıl Yapılır? 09:48
Saat Nasıl Yapılır? 518 izlenme - 2 yıl önce Saatin yapım aşamasını izledikçe hayran olmamak elde değil doğrusu. Binlerce dolar çok fazla gelebilir taa ki bu videoyu izleyene kadar. Artık çok pahalı saatlere daha başka bir gözle bakabiliriz.
Cam Kadeh Nasıl Yapılır? 04:39
Cam Kadeh Nasıl Yapılır? 237 izlenme - 2 yıl önce soluksuz izlenecek bir işçilik. gerçekten beceri gerektiren ve hayran olunacak bir işçilik.
Mum Oymacılığı 05:00
Mum Oymacılığı 140 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten büyüleyici bir süreç ile hazırlanan şekilli mumların öyküsünü 5 dk lık bir video ile anlatmışlar. Usta ve becerikli ellere hayran olmamak mümkün değil. İzleyelim, öğrenelim bakalım o şekilli, güzel mumlar nasıl yapılmaktaymış.
İki Kahve Arası   13 Şubat 2016 23:11
İki Kahve Arası 13 Şubat 2016 67 izlenme - 2 yıl önce Tanem Sivar bu hafta Kuzguncuk ve Beşiktaş’ta evlerini atölyelerine çeviren iki zanaatkara konuk oluyor. Kukla ve oyuncaklara hayat veren Ayşenur Arslanoğlu ve vitraya farklı bir soluk getiren İdil Dülgar Sağlam’ın öykülerini dinliyor.