Hoşgeldiniz!

Zararlı Videoları

Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 04:10
Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 347.716 izlenme - 2 yıl önce Metin Şentürk - Kelebek (2015) Full Albüm NETTE İLK KEZ 01/02/2015 Tarihinden İtibaren www.izlesene.com/kadirbaykal Kanalında! Albüm Listesi: 1. Sensizlik Kalbe Zararlı 2. Tiryakinim 3. Kar Beyazdır Ölüm 4. Perişanım Şimdi 5. Her Ayrılık Bir Vurgun 6. Çabuk Olalım Aşkım 7. Gidiyorum 8. Sen Sen (Aşkın Kendisiyiz) 9. Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar 10. Kelebek 11. Kelebek (Remix) şarkı sözleri lyrics: Aşkı sana anlatamam Yaşatırım gelirsen Bulutlarda gezdiririm Eğer (bana) izin verirsen Kalbimin yarısı senin yarısı benim Gel paylaşalım Ömrün yarısı senin yarısı benim Hadi (bari) bunda anlaşalım Sensizlik kalbe zararlı seni sevmeye kararlı Ellerin yarama değdi Rica etsem sarar mı? (gözlerin yarama değdi Rica etsem ağlar mı)
Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 04:07
Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 67.610 izlenme - 2 yıl önce Metin Şentürk'ün, DMC etiketiyle yayınlanan "Kelebek" albümünde yer alan "Sensizlik Kalbe Zararlı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Zararli Çiktin Azer Bülbül-Ferah Sezer 04:37
Zararli Çiktin Azer Bülbül-Ferah Sezer 52.859 izlenme - 9 yıl önce methiş bi parça dınlemenızı önerırım kanka onur buluta hedıyemiz olsun o çok dınlerdı bu parçayı dersanede
10 kere izledim hala gülüyorum 00:20
10 kere izledim hala gülüyorum 11.634 izlenme - 6 yıl önce videodaki adam çok alkol içtiği için sarhoş olsuvideodaki gibi lütfen sizde çok alkol tüketmeyin !!!
Ferah Sezer Düet Azer Bülbül Zararlı Çıktın 04:44
Ferah Sezer Düet Azer Bülbül Zararlı Çıktın 43.500 izlenme - 8 yıl önce hep yarim kaldi sevmelerİm çünkü hep sahteydİ sevenlerİm... zararlı çıktın gülüm zararlı...:( gitme_sensiz_yapamam_@hotmail.com
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 03:23
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 2.876 izlenme - 5 ay önce İlluminati, çoğul bir sözcük olup tekili (Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmışlar) tarihteki adıyla «Bavyeralı İlluminati», batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır.[1] Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirlerdir.
Azer Bülbül Zararlı Çıktın 04:53
Azer Bülbül Zararlı Çıktın 12.979 izlenme - 8 yıl önce kabullen yüreğim zararlı çıktın ekodai
______AZER BÜLBÜL_________FERAH SEZER______ ZARARL 04:37
______AZER BÜLBÜL_________FERAH SEZER______ ZARARL 22.437 izlenme - 8 yıl önce azer bülbül&ferah sezer zararli çiktin damarrrrrrr
Zararlı Çıktın 04:55
Zararlı Çıktın 11.647 izlenme - 9 yıl önce aşkımı anlatana kadar bunlara dewam
Azer Bülbül - Zararlı Çıktın 04:42
Azer Bülbül - Zararlı Çıktın 17.632 izlenme - 8 yıl önce mutlaka dinleyin
Kolaya Ambargo Koyan Dayı 00:47
Kolaya Ambargo Koyan Dayı 1.266 izlenme - 1 yıl önce Abimiz avanesi ile kolanın zararlarını anlatıp hepsini imha ediyor. Coca cola bu videonun yayılmasını istemiyor arkadaşlar beğenip paylaşalım.
Bonzai İçenlerin Hali. Zombi Gibi Olmuşlar. Kullanmayın 01:48
Bonzai İçenlerin Hali. Zombi Gibi Olmuşlar. Kullanmayın 2.552 izlenme - 3 yıl önce BONZAİ İÇENLERİN HALİ. ZOMBİ GİBİ OLMUŞLAR. KULLANMAYIN
Ferah Sezer&azer Bulbul-Zararlı Cıktın 04:37
Ferah Sezer&azer Bulbul-Zararlı Cıktın 5.714 izlenme - 6 yıl önce zararlı cıktın gonlum bu sevdadan yaralı cıktın ustune toz kondurmadıgın yar varya kabullen yuregim hayırsız cıktı...
Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 04:07
Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı 1.503 izlenme - 1 yıl önce Metin Şentürk'ün, DMC etiketiyle yayınlanan "Kelebek" albümünde yer alan "Sensizlik Kalbe Zararlı" isimli şarkısı, video klibiyle sizlerle Metin Şentürk - Sensizlik Kalbe Zararlı Şarkı Sözleri; Aşkı sana anlatamam Yaşatırım gelirsen Bulutlarda gezdiririm Eğer (bana) izin verirsen Kalbimin yarısı senin yarısı benim Gel paylaşalım Ömrün yarısı senin yarısı benim Hadi (bari) bunda anlaşalım Sensizlik kalbe zararlı seni sevmeye kararlı Ellerin yarama değdi Rica etsem sarar mı? (gözlerin yarama değdi Rica etsem ağlar mı)
Sigara ile Akciğer Deneyi 04:44
Sigara ile Akciğer Deneyi 1.599 izlenme - 2 yıl önce Yapılan deneyde sigaranın akciğerlere ne kadar ciddi bir zarar verdiği gözlemlenmiş. Belki bu konu ile ilgili videolar çok fazla karşımıza çıkıyor (Sigara paketleri üzerindeki resimler ya da kamu spotları falan filan). Fakat babamı hatta eniştemi de sigara yüzünden kaybetmiş biri olarak ben de bu konuda bu video ile sesimi duyurmak istedim. İçmeyin içirtmeyin şu zıkkımı.
serkan kaya zararlı çıktın 04:44
serkan kaya zararlı çıktın 2.670 izlenme - 7 yıl önce serkan kaya zararlı cıktın
alkolün zararları 00:20
alkolün zararları 2.754 izlenme - 7 yıl önce ben hep derim içkiyi ağzınla içeçeksin yoksa g........... içersin.
Cevat Akşit - Sigara Haramdır 02:18
Cevat Akşit - Sigara Haramdır 1.068 izlenme - 2 yıl önce Bakkal dükkânı işleten bir izleyicinin, dükkânında sigara ve kontör gibi para eden malı olduğunu ve bunlara zekât düşüp düşmediğini sorusunu yönelttiği İlahiyatçı Cevat Akşit, öncelikli olarak sigara konusuna dikkat çekti. Daha önce de verdiği sohbetlerde “sigaranın haram olduğunu” beyan ettiğini hatırlatan Prof. Akşit, izleyiciye sigaradan kazandığı paranın haram olduğu fetvasını verdi. İzleyiciye, “Kesinlikle sigara satma!” uyarısını yapan Akşit, “O aldığın para, tertemiz suya sidik karıştırmak anlamına gelir. Yazık ediyorsun Helal parana. Sakın sigara satma.”
Puro Nasıl İçilir? - Playboy 01:43
Puro Nasıl İçilir? - Playboy 1.387 izlenme - 2 yıl önce sitemizdeki ne nasıl yapılır serilerimiz oldukça meşhur, bu defa ki nasıl yapılır videosu ise playboydan gelmekte. yine eğitici ve öğretici bir video hazırlayan playboya teşekkür ederken, sigara ve tütün ürünlerinin sağlığa zararlı olduğunun altını çizelim. yani en güzeli bırakın playboy kızları içsin siz izleyin gençler.
Azer Bülbül - Zararlı Çıktın 04:37
Azer Bülbül - Zararlı Çıktın 1.149 izlenme - 3 yıl önce Azer Bülbül - Zararlı Çıktın
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 01:52
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 1.159 izlenme - 1 yıl önce Bilen varmı ki toplu taşıma araçları ile seyahat etmesini. Ben on yıl seyahat ettim toplu taşıma araçlarıyla. O kadar zordur ki toplu taşıma araşlarıyla seyahat etmek. Hele öyle bir otobüs var ki tüm İstanbul da yaşayan Okan Üniversitesi öğrencileri bilir KM 28 i. Tabiki bn öğrenci değilim. sadece yaşanan sıkıntıların tanığıyım. Bu video okul öncesiçocukların sonra çekmemesi gereken sıkıntıları önceden bahsediyor.
açma evladım zararlı o çekmecedekiler.. 00:44
açma evladım zararlı o çekmecedekiler.. 1.611 izlenme - 8 yıl önce her eve lazım bu köpekden. bebeklerin ulaşamayacağı yere koyun yazısını dikkate almanıza gerek kalmaz
Ferah Sezer - Zararlı Çıktın 04:45
Ferah Sezer - Zararlı Çıktın 779 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Zararlı Çıktın Şarkı Sözleri(lyrics): Seni Bu Halde Bırakıp Giden Zalimin Yanına Kalırmı Kar Tırnağı Etinden Ayrılasıca Sus Ağlama Gönlüm Bir Dinim Var Zararlı Çıktın Zararlı Çıktın Gönlüm Bu Sevdadan Yaralı Çıktın Üstüne Toz Kondurmadığın Yar Varya Kabullen Yüreğim Zararlı Çıktın Haniya Seni Çok Sevmişti Giderken Gördün ya Hiç Ağladımı Belliki bir daha Arayıp Sormaz Zavallı Yüreğim Ağladın Mı Zararlı Çıktın Zararlı Çıktın Gönlüm Bu Sevdadan Yaralı Çıktın Üstüne Toz Kondurmadığın Yar Varya Kabullen Yüreğim Zararlı Çıktın
Zararlı Çıktı Azer Bülbül 03:00
Zararlı Çıktı Azer Bülbül 1.692 izlenme - 8 yıl önce
Kimi Zehirlemişim Diye Kızan Esrar Satıcısı 00:34
Kimi Zehirlemişim Diye Kızan Esrar Satıcısı 658 izlenme - 2 yıl önce Gazetecilerin kendisini çekmesini istemeyen zanlı, "Gidin hırsızlık yapanları çekin." dedi. Gazetecilerin, "Sen de milleti zehirliyorsun." şeklindeki sözleri üzerine, zanlı, "Kimi zehirlemişim, uyuşturucu madde mi satıyorum, esrar satıyorum." diyerek kendisini savundu. Açıklama alıntıdır.
Activex Sıvı Sabundaki Hile 01:21
Activex Sıvı Sabundaki Hile 857 izlenme - 2 yıl önce İyi pazarlar activex sıvı sabunda bulunan hileyi izleyiniz, izletiniz. Arkadaşın ses tonu biraz gıcık, ancak anlattıkları ciddi ve önemli.
izleyince sarhoş oluyorum ya 00:20
izleyince sarhoş oluyorum ya 518 izlenme - 6 yıl önce içki içenler lütfen artık içkiye son versin !!!yoksa videodaki gibi olursunuz oyüzden herkes için diyorum içki gibi zararlı alışkanlıklara yol almayın !!!
Sigaranın Zararlı Faydaları 01:01
Sigaranın Zararlı Faydaları 856 izlenme - 4 yıl önce izleyin...
TRT Haber - İçki Sorunsalı 01:00
TRT Haber - İçki Sorunsalı 486 izlenme - 2 yıl önce Kaçak içki baskınını tabii ki haber yapmak ve bilinçlendirmek iyidir ama bunu canlı olarak sunup araya içkinin zararlı olduğunu sıkıştırmak neyin nesi. Kaçak olan ve olmayan da sağlıksızsa ne sağlıklı?
Arda Turan destek verdi 00:13
Arda Turan destek verdi 272 izlenme - 1 yıl önce Barcelona’nun ünlü Türk yıldızı Arda Turan Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde başlatılan “Ailenle Kucaklaş, Zararlı Maddelerden Uzaklaş” projesine destek verdi.