Hoşgeldiniz!

zarifoğlu

Seni Dağladılar Değil mi Kalbim ? (Yedi Güzel Adam) 00:24
Seni Dağladılar Değil mi Kalbim ? (Yedi Güzel Adam) 4.309 izlenme - 3 yıl önce Seni Dagladılar Degil mi Kalbim ? (Yedi Güzel Adam)
Gözyaşlarım Olduğu Müddetce (Yedi Güzel Adam) 00:51
Gözyaşlarım Olduğu Müddetce (Yedi Güzel Adam) 2.926 izlenme - 3 yıl önce Kimseye gostermeyecek gozyaslarım oldugu muddetce bu defter hep bas ucumda olacak (Yedi Güzel Adam)
Cahit Zarifoğlu & Farid Ferjad Berdücesi Şiiri 04:14
Cahit Zarifoğlu & Farid Ferjad Berdücesi Şiiri 3.643 izlenme - 6 yıl önce cahit zarifoğlu & farid ferjad berdücesi şiiri
Gönlümde Hep Bir Yara Olarak Kalacak Babam (Yedi Güzel Adam) 03:39
Gönlümde Hep Bir Yara Olarak Kalacak Babam (Yedi Güzel Adam) 2.310 izlenme - 3 yıl önce Gönlümde Hep Bir Yara Olarak Kalacak Babam (Cahit Zarifoğlu) Yedi Güzel Adam
Kör Bir Kadındır Gece/cahit Zarifoğlu'na 02:44
Kör Bir Kadındır Gece/cahit Zarifoğlu'na 3.259 izlenme - 7 yıl önce cahit zarifoğlu ve yedi güzel adam'a selam ve dua ile
Bu Yagmur (Yedi Güzel Adam) 01:38
Bu Yagmur (Yedi Güzel Adam) 1.796 izlenme - 3 yıl önce Bu Yagmur (Yedi Güzel Adam)
Dondurma Ekmek (Yedi Güzel Adam) 01:49
Dondurma Ekmek (Yedi Güzel Adam) 1.686 izlenme - 3 yıl önce Dondurma Ekmek (Yedi Güzel Adam)
Yedi Dinmez Kederiz (Yedi Güzel Adam) 00:57
Yedi Dinmez Kederiz (Yedi Güzel Adam) 2.093 izlenme - 3 yıl önce Yedi Dinmez Kederiz, uslanmaz yedi guzel adam (Yedi Güzel Adam)
İnsan En Çok Bilmediğine Düşmandır (Yedi Güzel Adam) 00:29
İnsan En Çok Bilmediğine Düşmandır (Yedi Güzel Adam) 1.663 izlenme - 3 yıl önce Insan En Çok Bilmedigine Dusmandır (Yedi Güzel Adam)
Cahit Zarifoğlu - Yanma 01:14
Cahit Zarifoğlu - Yanma 1.452 izlenme - 2 yıl önce Cahit Zarifoğlu'nun yazdığı Yanma adlı şiirin Yedi Güzel Adam dizisinde okunduğu bölüm. Şiir sözleri: Ey kadın kokla beni Hayatım yasaksınız Gelinmiyor akşam zaman kaplanı Kaçmıştım yeni bir ırmak şeklinde Hayvanların ilkbahar sıcakları bölümünde Kıvrılıp yeniden yakalanıyorum Cam kesiyor göğüslerimi Boynuma zümrüt bir gerdanlık atmışım Hem şarklıyım ben Gövdem yara dolu Sevdiğim kolla beni Anlıyorum Fakat artık dayanılmaz sarmaşıklara Öpüşüyorlar Harbin bittiğini söyle ayrılsınlar Çünkü gece zamanın katranıdır Gelip geçecek gibi değil omurgamdaki didişme Çantamda sevişme askerleri Harbin bittiğini söyle Önce beni boğacaklar özgür ve sevecen olmak için Bir bıraksam Yakut bir kuşun içinde duran ellerimi Sevdiğim Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden Geç derimin altındaki tehlikeleri Yürek kızgın bir kuma devrilmeden Yokla beni Anlıyorum kaçmaya zaman yok Şafak birden doğrulacak
Gitme (Yedi Güzel Adam) 01:13
Gitme (Yedi Güzel Adam) 1.331 izlenme - 3 yıl önce Gitme (Yedi Güzel Adam)
İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam) 01:14
İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam) 880 izlenme - 3 yıl önce İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam)
Sıralarında Sırdas Oldugumuz (Yedi Güzel Adam) 00:54
Sıralarında Sırdas Oldugumuz (Yedi Güzel Adam) 851 izlenme - 3 yıl önce Merdivenlerinde kostugumuz, sıralarında sırdas oldugumuz, Bir Kara Lise Hikayesi (Yedi Güzel Adam)
Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam 01:24
Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam 501 izlenme - 2 yıl önce Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam - (alisayar)
Cahit Zarifoğlu'nun anlatımıyla Cemal Süreya 03:26
Cahit Zarifoğlu'nun anlatımıyla Cemal Süreya 155 izlenme - 9 ay önce Yedi Güzel Adam dizisinde Cahit Zarifoğlu'nun, Cemal Süreya'nın yaşamöyküsünü özetlediği bölüm.
Sevmek de Yorulur - Cahit Zarifoğlu 03:24
Sevmek de Yorulur - Cahit Zarifoğlu 64 izlenme - 1 yıl önce www.yediguzeladam.tv cahit zarifoğlu
Insan Buyudukce Anlıyor (Yedi Güzel Adam) 01:51
Insan Buyudukce Anlıyor (Yedi Güzel Adam) 259 izlenme - 3 yıl önce Insan buyudukce anlıyor bazı zihin karısıklıklarının sebebini (Yedi Güzel Adam)
Zarif/ce Büyüyen Çocuk! 00:38
Zarif/ce Büyüyen Çocuk! 366 izlenme - 7 yıl önce
Cahit Zarifoğlu - Başım Eğik Dilim Kapalı Gözler 01:33
Cahit Zarifoğlu - Başım Eğik Dilim Kapalı Gözler 242 izlenme - 3 yıl önce Cahit Zarifoğlu - Başım Eğik Dilim Kapalı Gözler (Yedi Güzel Adam)
Zarifoğlu'nun ilacı ! (Yedi Güzel Adam) 00:48
Zarifoğlu'nun ilacı ! (Yedi Güzel Adam) 186 izlenme - 3 yıl önce Zarifoğlu'nun ilacı ! (Yedi Güzel Adam)
Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam (Yedi Güzel Adam) 01:24
Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam (Yedi Güzel Adam) 165 izlenme - 3 yıl önce Cahit Zarifoğlu - Yedi Güzel Adam (Yedi Güzel Adam)
Gel denize Yaslan (Yedi Güzel Adam) 01:13
Gel denize Yaslan (Yedi Güzel Adam) 162 izlenme - 3 yıl önce Gel denize Yaslan yalnız denize Sırrını denizler taşır insanın.
Yedi Güzel İnsan - Baba Olunca Anlıyor İnsan Babasını 01:12
Yedi Güzel İnsan - Baba Olunca Anlıyor İnsan Babasını 92 izlenme - 3 yıl önce İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam)
Özkan Zarifoğlu - Menberi [hq] 01:13
Özkan Zarifoğlu - Menberi [hq] 120 izlenme - 5 yıl önce takılmaca
Webisode 20 06:23
Webisode 20 71 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılında düzenlenen, vodafone freezone 15. liselerarası müzik yarışması'nda katılan liseli grupları daha yakında tanıyalım. Bu bölümdeki liseler: bağcılar ozmangazi lisesi, behçet canbaz anadolu lisesi, baylikdüzü cahit zarifoğlu lisesi, kocamustafapaşa teknik ve endüstri meslek lisesi, beyoğlu endüstri meslek lisesi, bingül erdem lisesi
Sefer Murat Arslan - Mecazlar Üzerine (Şiir: Kenan Çağan) VIDEO KLIP 05:37
Sefer Murat Arslan - Mecazlar Üzerine (Şiir: Kenan Çağan) VIDEO KLIP 3 izlenme - 2 ay önce Sefer Murat Arslan - Mecazlar Üzerine Şiir : Kenan Çağan
Ksü Rektörü Deveci'ye 04:53
Ksü Rektörü Deveci'ye "Ebedi Lider Altın Döş Nişanı" 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Marşların okunması- Vali Mustafa Hakan Güvençer konuşması- Necibe Nesibova konuşması- Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci konuşması - Nişan verilmesi- Müzik dinletisi - detaylar KSÜ Rektörü Deveci'ye "Ebedi Lider Altın Döş Nişanı"KSÜ Rektörü Prof. Dr. Deveci'ye, Dünya Azerbaycanlıları Medeniyet Merkezince Haydar Aliyev'in anısına tesis edilen "Ebedi Lider Altın Döş Nişanı" verildi- Kahramanmaraş Valisi Güvençer: - "Verilen nişan sadece bir materyal değil birbirine mahkum ve kardeş iki milletin sevgilerini taşıyan canlı bir tohumdur" Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci'ye, Dünya Azerbaycanlıları Medeniyet Merkezi tarafından Haydar Aliyev'in anısına tesis edilen "Ebedi Lider Altın Döş Nişanı" takdim edildi.
24 Kasım Öğretmen Andı Güngören Mektebim Koleji Emektar Gülsüm Zarifoğlu 02:08
24 Kasım Öğretmen Andı Güngören Mektebim Koleji Emektar Gülsüm Zarifoğlu 8 izlenme - 1 yıl önce 24 Kasım Öğretmen Andı Güngören Mektebim Koleji Emektar Gülsüm Zarifoğlu öğretmenler günü,öğretmen andı,güngören mektebim koleji,mektebim okulları,gülsüm zarifoğlu,bahçelievler mektebim koleji 24 Kasım, Gregoryen Takvimi'ne göre yılın 328. (artık yıllarda 329.) günüdür. Yıl sonuna kadar kalan 37 gün vardır. Öğretmenler Günü, öğretmenlik mesleğini icra eden kimseleri onurlandırmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama günüdür. Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. Pek çok ülkede 1994’ten beri her yıl 5 Ekim günü UNESCO tavsiyesiyle Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. 5 Ekim günü, 1966 yılında Paris’te gerçekleşen “Öğretmenlerin Statüsü Hükümetlerarası Özel Konferansı”’nın sona erip UNESCO t