Hoşgeldiniz!

Zariyat Suresi

Zariyat Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 08:49
Zariyat Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 3.231 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Zariyat Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Zariyat Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 06:24
Zariyat Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 1.919 izlenme - 4 yıl önce Zariyat Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
Zariyat Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 09:09
Zariyat Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 737 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın sesinden hazırlanmış Zariyat Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Zariyat Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 07:12
Zariyat Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 263 izlenme - 6 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Hazza al Balushi'nin sesinden hazırlanmış Zariyat Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Zariyat Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 07:20
Zariyat Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 370 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Zariyat Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Ahmet El Acemi Zariyat Suresi 02:57
Ahmet El Acemi Zariyat Suresi 389 izlenme - 4 yıl önce Ahmet El Acemi Zariyat Suresi
ebubekir şatıri    zariyat suresi 06:27
ebubekir şatıri zariyat suresi 347 izlenme - 8 yıl önce ebubekir şatıri zariyat suresi
Sheikh Saud As - Shuraim - Zariyat Suresi 13:17
Sheikh Saud As - Shuraim - Zariyat Suresi 290 izlenme - 5 yıl önce Sheikh Saud As - Shuraim - Zariyat Suresi
Zariyat Suresi 47-60. Âyeti Kerimeler | Cübbeli Ahmet Hoca 04:19
Zariyat Suresi 47-60. Âyeti Kerimeler | Cübbeli Ahmet Hoca 155 izlenme - 4 yıl önce Zariyat Suresi (Arapça: ) Kur'an'ın 51. suresi. Mekke devrinde indirildiğine inanılan 60 ayetten oluşur. Sure ismini ilk ayette geçen ve rüzgarlar anlamına gelen zariyat kelimesinden alır. Zariyat Suresi'nde Allah’a inananların durumundan, İbrahim ve Musa Peygamberler'den, Ad ve Semud kavimlerinden, Nuh Peygamber'in kavminden ve zalimlerden bahsedilir. Surede bazı ayetler mütercimler tarafından güncellenme olarak değerlendirilebilecek şekilde, bazı anlam kaymalarıyla tercüme edilebilmektedirler. Bu kapsamda 7.ayettte geçen ve örgü, örme anlamındaki HuBuKi kelimesi yörüngeler, yollar şeklinde, 47. ayetteki olağan kullanımda genişlik veren, genişleten anlamındaki musiun, genişletmekteyiz şeklinde verilebilmektedir.
Idrees Abkar (İdris Abkar) Surah (Dhariyat) Zariyat 47-63  (Masaallah) 02:31
Idrees Abkar (İdris Abkar) Surah (Dhariyat) Zariyat 47-63 (Masaallah) 83 izlenme - 4 yıl önce
Abdulrahman al Sudais - Zariyat Suresi ve Meali (Ramazan 2015 )  720p 08:19
Abdulrahman al Sudais - Zariyat Suresi ve Meali (Ramazan 2015 ) 720p 85 izlenme - 3 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Kuranı Kerim Türkçe Meali Zariyat Suresi 55 01:03
Kuranı Kerim Türkçe Meali Zariyat Suresi 55 88 izlenme - 4 yıl önce ,Kurani Kerim,Zariyat Suresi,Türkçe Meali,islami videolar,dini videolar,Kuranı Kerim Meali Zariyat Suresi 55,gerçek islam dini,Kurani Kerim,Zariyat Suresi,Türkçe Meali,islami videolar,dini videolar,
Saad Al Ghamidi - 51 - Zariyat Suresi ve Meali (Ok Takipli)     07:17
Saad Al Ghamidi - 51 - Zariyat Suresi ve Meali (Ok Takipli) 2 izlenme - 1 yıl önce Saad Al Ghamidi - 51 - Zariyat Suresi ve Meali (Ok Takipli) Allah, (c.c.), Hz. Muhammed, (s.a.v.), Namaz Sureleri, Namaz süreleri, sure, süre, islam, islamiyet, kuran dinle, kuran izle, ayet, iman, koran, namaz, Kuran, kuran, Namaz Duaları, Dua, oruc, quran, coran, iman, cennet, cehennem, melek, resulullah, resulallah, mohammed, namaz duaları, Süresi, Nasr Suresi Süresi, Nasr suresi Suresi, Nasr Suresi Suresi dinle, Nasr Suresi Suresi izle, ok takipli Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Nasr Suresi Türkçe Mealli Ok Takipli