Hoşgeldiniz!

zealand

Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 01:27
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 1.816 izlenme - 2 yıl önce Little Barrier adası civarında dalış yapan üniversite öğrencisi Sam Galloway'in karşılaştığı katil balinalar ve onları kaydetmesi. Genel olarak diğer balina türlerine de saldırmaları ile bilinen katil balinalar korkusuzlukları ile de ün yapmışlardır.
Bikinili Kızlarla Uçuş Güvenliği 04:10
Bikinili Kızlarla Uçuş Güvenliği 722 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bir kaç yıl öncesine kadar hostes ablaların koridora serpişerek konuşmadan, arka sesle senkronize hareketlerle anlattığı uçuş güvenliği olayını bildiğiniz gibi artık firmalar çeşitli videolarla uygulamaya başladı. Misal bir firma (3 kuruş için yolcusuna bir su bile ikram etmeyen bu firmadan nefret ettiğimden mütevelletit pozitif reklam olmasın diye ismini yazmıyorum) çocuklarla yapmıştı bu videoyu. New Zealand Airlines de bikinili kızlarla yapmış! Altyazı yapmayı bilmediğimden videoyu bu haliyle yayınlıyorum kusuruma bakmayınız, zaten kızların vücud hareketlerinden ne demek istediklerini anlarsınız, yani İngilizce bilmiyorsanız bile bu video size uçağa bindiğiniz zaman faydalı olacak raat olun, efendim.
New Zealand Rugby Team - Haka 01:07
New Zealand Rugby Team - Haka 1.238 izlenme - 10 yıl önce
Orta Dünyada Başka Bir Gün - Air New Zealand 02:30
Orta Dünyada Başka Bir Gün - Air New Zealand 172 izlenme - 4 yıl önce İşte beklenen Air New Zealand havayolunun "Hobbit" temalı özel reklam filmi! Çekimleri biten ve vizyona girmeyi bekleyen Hobbit Smaug'un Çorak Toprakları filminin sponsorları arasında yer alan Air New Zealand havayolu şirketinin özel olarak hazırladığı Orta Dünyada Başka Bir Gün" başlığı ile yer alan reklam filmi çok kunuşulacağa benziyor..
Auckland, Yeni Zelanda - Görülmesi Gereken Yerler 01:38
Auckland, Yeni Zelanda - Görülmesi Gereken Yerler 56 izlenme - 3 yıl önce The Auckland metropolitan area, in the North Island of New Zealand, is the largest and most populous urban area in the country. Auck...
new zealand 1-1 slovakia 02:58
new zealand 1-1 slovakia 113 izlenme - 7 yıl önce new zealand 1-1 slovakia
New Zealand Hava Yolları 04:09
New Zealand Hava Yolları 53 izlenme - 2 yıl önce New Zealand hava yolları uçuş sırasında yapılması gerekenleri yaratıcı bir reklam filmiyle anlatmış. O sıkıcı prosedürler ancak bu kadar izlenilebilir anlatılır. Harikulade bir çalışma izzliyoruz.
Flexkom : Flexkobi Muğla 08:30
Flexkom : Flexkobi Muğla 56 izlenme - 4 yıl önce Biz ABD'de FlexKom marka geliştirmek için iddialı, profesyonel insanlar arıyoruz. Flexkom Uluslararası ABD pazarı için hazır. Burada Ücretsiz http://x.co/startmenow Kayıt: En iyi Google Chrome kullanımı Sınırsız Gelir Potansiyeli. Tam Destek ve Flexkom ile başarılı olması için yardımcı olun. Daha fazla bilgi: craig@flexkom.com Skype: successreps We are looking for ambitious, professional people to develop the FlexKom brand in the USA. Flexkom International are ready for the US Market. Register Here Free http://x.co/startmenow : Best to use Google Chrome Unlimited Income Potential. Full Support and Help to make you successful with Flexkom.
Flexkom Sözleşmesi Flexkom Sınırsız Gelir Potansiyeli 07:43
Flexkom Sözleşmesi Flexkom Sınırsız Gelir Potansiyeli 55 izlenme - 4 yıl önce Flexkom Uluslararası ABD pazarı için hazır. Flexkom Convention Flexkom Unlimited Incom