Hoşgeldiniz!

zehirleme

Vicdansız Kadın Köpekleri Zehirleyip Gülerek Uzaklaştı 04:58
Vicdansız Kadın Köpekleri Zehirleyip Gülerek Uzaklaştı 4.515 izlenme - 7 ay önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde elindeki zehirli mamayı sokağa bırakarak bir köpeğin zehirlenmesine neden olan kadın güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Kimliği belirsiz kadının zehirli mamayı sokağa bıraktıktan sonra gülerek uzaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.
cennetin krallığı filminde annenin oğlunu zehirlemesi sahnesi 03:40
cennetin krallığı filminde annenin oğlunu zehirlemesi sahnesi 1.309 izlenme - 6 yıl önce cennetin krallığı filminin en duygusal sahnelerinden olan ve cüzzam hastası çocuğun bu haliyle krallık yapmasına gönlü razı olmayan annenin çocuğunu kulağına zehir damlatarak öldürmek zorunda kalması...
Türkiye'de Köpek Olmak 03:40
Türkiye'de Köpek Olmak 551 izlenme - 3 yıl önce Köpek sevmeyen çok azdır diye düşünüyorum, bazıları en fazla korkar. Ama öyle insanlar var ki köpekleri hediye olarak gören ve daha sonra ölüme terkeden. Belediyelerin dönem dönem sokaklardan toplayıp "imha ettiği" masum hayvanlar. Sokağa yoğurt kabında bir kap suyu çok görmeyin, pet shoptan köpek kedi almayın aldırmayın. Sokaktan aldığınız bir köpek bugüne kadar görmediğiniz sevgi ve sadakati size gösterecektir. Yarı yolda bırakmayın onları, yardım edin.
Minyatürlerle Osmanlı Bizanslıların Osmanbey'i Zehirleme Girişimi 07:28
Minyatürlerle Osmanlı Bizanslıların Osmanbey'i Zehirleme Girişimi 568 izlenme - 6 yıl önce
Bodrum'da Köpekleri Zehirleyen Kadın 05:04
Bodrum'da Köpekleri Zehirleyen Kadın 33 izlenme - 7 ay önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde elindeki zehirli mamayı sokağa bırakarak bir köpeğin zehirlenmesine neden olan kadın güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Kimliği belirsiz kadının zehirli mamayı sokağa bıraktıktan sonra gülerek uzaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.
Wep Ön Bellek Zehirleme 18:19
Wep Ön Bellek Zehirleme 129 izlenme - 7 yıl önce Eğitim ve Savunma amaçlı Ön Bilği. Diğer amaçlar için kullanmayınız
Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme 01:46
Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme 103 izlenme - 5 yıl önce Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme - Allah'ın Sadık Kulu Barla - Dizi-Film Müzikleri
Sokak Kedilerinin Zehirlendiği İddiası 01:31
Sokak Kedilerinin Zehirlendiği İddiası 6 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Sokak kedilerinin zehirlendiği iddia edilen bölgeden detaylar Çanakkale Hayvan Severler Derneği üyeleri adına gazetecilere açıklama yapan Mustafa Eren Özyurtsel'in konuşması Çanakkale'de zehirlendiği ileri sürülen 6 sokak kedisinden 5'i telef oldu, biri ise tedaviye alındı.