Hoşgeldiniz!

zehirleme

Vicdansız Kadın Köpekleri Zehirleyip Gülerek Uzaklaştı 04:58
Vicdansız Kadın Köpekleri Zehirleyip Gülerek Uzaklaştı 4.541 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde elindeki zehirli mamayı sokağa bırakarak bir köpeğin zehirlenmesine neden olan kadın güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Kimliği belirsiz kadının zehirli mamayı sokağa bıraktıktan sonra gülerek uzaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.
cennetin krallığı filminde annenin oğlunu zehirlemesi sahnesi 03:40
cennetin krallığı filminde annenin oğlunu zehirlemesi sahnesi 1.334 izlenme - 7 yıl önce cennetin krallığı filminin en duygusal sahnelerinden olan ve cüzzam hastası çocuğun bu haliyle krallık yapmasına gönlü razı olmayan annenin çocuğunu kulağına zehir damlatarak öldürmek zorunda kalması...
Minyatürlerle Osmanlı Bizanslıların Osmanbey'i Zehirleme Girişimi 07:28
Minyatürlerle Osmanlı Bizanslıların Osmanbey'i Zehirleme Girişimi 593 izlenme - 6 yıl önce
Kedileri Zehirleyen Suriyeli Kadın - Şanlıurfa 01:02
Kedileri Zehirleyen Suriyeli Kadın - Şanlıurfa 28 izlenme - 8 ay önce Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Muradiye Mahallesi 376.Sokakta Suriyeli kadın tarafından kedilere zehir verip öldürdükten sonra güpe gündüz çöpe atınca mahalleli isyan etti.
Bodrum'da Köpekleri Zehirleyen Kadın 05:04
Bodrum'da Köpekleri Zehirleyen Kadın 35 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde elindeki zehirli mamayı sokağa bırakarak bir köpeğin zehirlenmesine neden olan kadın güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Kimliği belirsiz kadının zehirli mamayı sokağa bıraktıktan sonra gülerek uzaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.
Wep Ön Bellek Zehirleme 18:19
Wep Ön Bellek Zehirleme 129 izlenme - 8 yıl önce Eğitim ve Savunma amaçlı Ön Bilği. Diğer amaçlar için kullanmayınız
Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme 01:46
Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme 114 izlenme - 6 yıl önce Çeşitli Sanatçılar - Zehirleme - Allah'ın Sadık Kulu Barla - Dizi-Film Müzikleri
Sokak Kedilerinin Zehirlendiği İddiası 01:31
Sokak Kedilerinin Zehirlendiği İddiası 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Sokak kedilerinin zehirlendiği iddia edilen bölgeden detaylar Çanakkale Hayvan Severler Derneği üyeleri adına gazetecilere açıklama yapan Mustafa Eren Özyurtsel'in konuşması Çanakkale'de zehirlendiği ileri sürülen 6 sokak kedisinden 5'i telef oldu, biri ise tedaviye alındı.