Hoşgeldiniz!

Zehirlenmesi Videoları İzle

Akıllı Baca Şapkası (İntelligent Chimney Cowl) 04:51
Akıllı Baca Şapkası (İntelligent Chimney Cowl) 1.280 izlenme - 8 yıl önce rüzgarın ölümcül etkisi olan baca basması olaylarına karşı, kesin çözüm olarak tasarlanmıştır.
malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü, 02:14
malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü, 509 izlenme - 7 yıl önce malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü,
Diriliş Ertuğrul 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi 05:46
Diriliş Ertuğrul 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi 84 izlenme - 10 ay önce 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi
AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir? 03:24
AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir? 143 izlenme - 3 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir?
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 04:42
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 53 izlenme - 2 yıl önce www.tibbivideolar.com Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 03:14
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 66 izlenme - 3 yıl önce Karabük emniyet genel müdürlüğünün öncülüğünde hazırlanmış olan karbonmonoksit zehirlenmesinin tamamen yerli karakter ve ifadelerle canlandırılmaya çalışılması. Ben konuya fazla ciddiyet gösteremedim, Flash tv'deki gerçek kesit ekibiyle çalışılmış gibi sanki. Ama yinede izlemekte fayda var.
Soba Zehirlenmesi Kamu Spotu Gaziantep İtfaiyesi 03:44
Soba Zehirlenmesi Kamu Spotu Gaziantep İtfaiyesi 38 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep İtfaiyesi Soba Zehirlenmeleri Kamu Spotu
Balık Zehirlenmesi 01:12
Balık Zehirlenmesi 18 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/balikzehirlenmesi.htm Ailesi ile birlikte balık yiyen çocuk balıktan zehirlenir. Onu hastaneye götürmek ve tedavi görmesini sağlamak için oyun yönelgelerini mouse'unuz ile takip edip uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..
Alkol Zehirlenmesi Nasıl Tedavi Edilir? 00:39
Alkol Zehirlenmesi Nasıl Tedavi Edilir? 13 izlenme - 1 yıl önce Alkol zehirlenmesi nedir? Alkol zehirlenmesine yol açan etmenler nelerdir? İntoksikasyon ne demek? Alkol zehirlenmesi olduğumuzu nasıl anlarız? Alkol zehirlenmesi nasıl tedavi edilir?
Zeytinburnu'nda doğalgaz faciası: 5 ölü 01:00
Zeytinburnu'nda doğalgaz faciası: 5 ölü 43 izlenme - 4 yıl önce . .Zeytinburnu'nda doğalgaz kaçağından hayatını kaybeden Afganistan uyruklu 5 kişiden 2'sinin öğrenci olduğu öğrenildi.
95 Öğrenci Yemekten Zehirlendi 05:44
95 Öğrenci Yemekten Zehirlendi 12 izlenme - 1 yıl önce Bartın’da 95 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye başvurdu. Edinilen bilgiye göre, Bartın’da taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören öğrencilere öğle yemeğinde pilav, yoğurt ve et yemeği verildi. Okulun ardından evlerine giden bazı öğrencilerde kusma mide bulantısı şikayetleri ortaya çıkmaya başlayınca, veliler Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi acil servisine akın etti. Acil serviste ilk müdahaleleri yapılan öğrenciler daha sonra müşahede altına alındı. Hastanedeki yoğunluk nedeniyle evlerinde bulunan bazı doktorlar ve hemşirelerde telefonla çağrılarak müdahalenin hızlı olması sağlandı. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doktor Osman Açıkgöz, Bartın Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter Bayram’da hastaneye gelerek öğrencilerin sağlık durumlarıyla ilgili bilgiler aldı. ÖĞRENCİLERİN SAĞLIK DURUMLARI İYİ Yaşanan şikayetlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doktor Osman Açıkgöz, akşam saatlerinde başlayan şikayetlerin hızla arttığını ve gelen vakalarda aynı bulguları bulduklarını söyledi. Öğrencilerin rahatsızlanmasına neden olan olayla ilgili gıda zehirlenmesi şüphesi üzerinde durduklarını ifade eden Açıkgöz, 95 öğrencinin müracaatta bulunduğunu kaydetti. Öğrenciler arasında her hangi bir ağır vaka bulunmadığını ve hepsinin sağlık durumlarının iyi olduğunu aktaran Açıkgöz, öğrencileri bir gün hastanede müşahede altında tutacaklarını kaydetti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter Bayram’da olası bir gıda zehirlenmesi ihtimaline karşı okullara yemek servisi yapan firmadan numunelerin alındığını ve çıkan sonuca göre yasal işlemlere başlanacağını kaydetti.
Doğalgaz Zehirlenmesini Nasıl Anlarım? 00:57
Doğalgaz Zehirlenmesini Nasıl Anlarım? 7 izlenme - 1 yıl önce Doğalgaz zehirlenmesi nasıl anlaşılır? Doğalgaz zehirlenmesi durumunda neler yapılır? Doğalgaz zehirlenmesi geçiren birine ilk müdahale nasıl yapılır?
Soba Zehirlenmesine Dikkat 00:29
Soba Zehirlenmesine Dikkat 12 izlenme - 2 yıl önce Soba zehirlenmeleri ve donma vakalarında artış oldu.
Gıda Zehirlenmesini Önlemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 02:09
Gıda Zehirlenmesini Önlemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 9 izlenme - 1 yıl önce Gıda zehirlenmelerini önlemek için hangi besinin nasıl tüketileceği konusunda çok dikkatli olmak gerekir. Ürünlerin son kullanma tarihine bakma alışkanlığını edinmek büyük önem taşır. Buzdolabı düzenini sağlamak da sağlıklı beslenme konusunda önemli bir rol oynar.
Zonguldak - Maden Ocağında Gaz Zehirlenmesi Nedeniyle 2 Madenci Öldü 02:38
Zonguldak - Maden Ocağında Gaz Zehirlenmesi Nedeniyle 2 Madenci Öldü 7 izlenme - 11 ay önce Maden ocağında gaz zehirlenmesi nedeniyle 2 madenci öldü Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde kaçak olduğu iddia edilen bir maden ocağında meydana gelen gaz zehirlenmesi nedeniyle 2 işçi hayatını kaybetti.
Alkol Zehirlenmesi Nasıl Tedavi Edilir? 00:39
Alkol Zehirlenmesi Nasıl Tedavi Edilir? 12 izlenme - 2 yıl önce Alkol zehirlenmesi nedir? Alkol zehirlenmesine yol açan etmenler nelerdir? İntoksikasyon ne demek? Alkol zehirlenmesi olduğumuzu nasıl anlarız? Alkol zehirlenmesi nasıl tedavi edilir? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Hangi Besinler Sıklıkla Gıda Zehirlenmesine Sebep Olur? 01:57
Hangi Besinler Sıklıkla Gıda Zehirlenmesine Sebep Olur? 3 izlenme - 1 yıl önce Et ve et ürünleri, gıda zehirlenmelerine sık sebep olur. Süt ve süt ürünleri de bozulma hızı yüksek olduğu için zehirlenmelere yol açabilir. Konserve gıdalar da riskli besin gruplarından biri olduğu için bu gıdaları tüketirken dikkatli olmak gerekir. Bunun yanı sıra sebze ve meyveleri bol suyla dikkatli bir şekilde yıkamak büyük önem taşır.