Hoşgeldiniz!

Zehirlenmesi Videoları İzle

Akıllı Baca Şapkası (İntelligent Chimney Cowl) 04:51
Akıllı Baca Şapkası (İntelligent Chimney Cowl) 1.316 izlenme - 9 yıl önce rüzgarın ölümcül etkisi olan baca basması olaylarına karşı, kesin çözüm olarak tasarlanmıştır.
Aksaray'da 11 Öğrenci Gıda Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı 01:55
Aksaray'da 11 Öğrenci Gıda Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı 15 izlenme - 1 ay önce Aksaray'da 11 öğrenci gıda zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldıAKSARAY - Aksaray'da bir lokantadan yemek yiyen 11 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü, 02:14
malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü, 509 izlenme - 7 yıl önce malatya,soba zehirlenmesi,öğretmen,öldü,
AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir? 03:24
AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir? 152 izlenme - 3 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Gıda Zehirlenmesi Belirtileri ve Alınması Gereken Önlemler Nelerdir?
Diriliş Ertuğrul 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi 05:46
Diriliş Ertuğrul 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi 90 izlenme - 1 yıl önce 49.Bölüm - Korkut Bey'in Zehirlenme Sahnesi
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 04:42
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 60 izlenme - 2 yıl önce www.tibbivideolar.com Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 03:14
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 69 izlenme - 3 yıl önce Karabük emniyet genel müdürlüğünün öncülüğünde hazırlanmış olan karbonmonoksit zehirlenmesinin tamamen yerli karakter ve ifadelerle canlandırılmaya çalışılması. Ben konuya fazla ciddiyet gösteremedim, Flash tv'deki gerçek kesit ekibiyle çalışılmış gibi sanki. Ama yinede izlemekte fayda var.
Balık Zehirlenmesi 01:12
Balık Zehirlenmesi 19 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/balikzehirlenmesi.htm Ailesi ile birlikte balık yiyen çocuk balıktan zehirlenir. Onu hastaneye götürmek ve tedavi görmesini sağlamak için oyun yönelgelerini mouse'unuz ile takip edip uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..
Zonguldak - Maden Ocağında Gaz Zehirlenmesi Nedeniyle 2 Madenci Öldü 02:38
Zonguldak - Maden Ocağında Gaz Zehirlenmesi Nedeniyle 2 Madenci Öldü 7 izlenme - 1 yıl önce Maden ocağında gaz zehirlenmesi nedeniyle 2 madenci öldü Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde kaçak olduğu iddia edilen bir maden ocağında meydana gelen gaz zehirlenmesi nedeniyle 2 işçi hayatını kaybetti.