Hoşgeldiniz!

zehra öney

Blippar Markalara Ne Tür Veriler Sağlıyor? 00:27
Blippar Markalara Ne Tür Veriler Sağlıyor? 125 izlenme - 3 yıl önce Blippar CEO'su Zehra Öney: Blippar fiziksel dünyayı ölçebilen bir platform olarak markalara değer katıyor.
Blippar Ürünle Tüketici Arasında Etkileşimin En Yüksek Olduğu Kanal 01:08
Blippar Ürünle Tüketici Arasında Etkileşimin En Yüksek Olduğu Kanal 127 izlenme - 3 yıl önce Blippar dijital pazarlamayı destekleyen bir platform diyen, Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, "Bir markanın en değerli varlığı kendi ürünüdür.
Blippar Türkiyeye Yatırım Yapmaya Nasıl Karar Verdi? 03:46
Blippar Türkiyeye Yatırım Yapmaya Nasıl Karar Verdi? 78 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, Blippar'ın dünyada 2013'ten bu yana hizmet veren start-up bir firma olduğunu belirtti.
Fiziksel Hayattaki Tüm Ürünler Blippar Olabilir 01:02
Fiziksel Hayattaki Tüm Ürünler Blippar Olabilir 71 izlenme - 3 yıl önce Zenginleştirilmiş gerçeklik görsel tanıma uygulaması Blippar Türkiye'de ofisini açtı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Blippar Türkiye Ofisinin Tasarımını Farklı Kılan Özellikler Neler? 02:08
Blippar Türkiye Ofisinin Tasarımını Farklı Kılan Özellikler Neler? 40 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney,ofisi tasarlarken profesyonellerle birlikte çalıştıklarını dile getirdi.
Blippar Türkiye Yeni Ofisini Tasarlarken Hangi Kriterleri Göz Önünde Bulundurdu? 00:56
Blippar Türkiye Yeni Ofisini Tasarlarken Hangi Kriterleri Göz Önünde Bulundurdu? 28 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, Blippar'ın daha önce kurmuş olduğu ofis tasarımlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir süreç içerisinde Türkiye'deki yeni ofislerini tasarladığını ifade etti.
Blippar Nasıl Bir Hizmet Sunuyor? Bu Hizmetlerden Kimler Yararlanabilir? 02:07
Blippar Nasıl Bir Hizmet Sunuyor? Bu Hizmetlerden Kimler Yararlanabilir? 16 izlenme - 3 yıl önce Dünyada 50 milyonun üzerinde kullanıcısı olan Blippar'ı Türkiye'ye getiren Blippar CEO'su Zehra Öney, Türkiye'de yeni olan bu platformun kullanıcılara, markalara ve kurumlara sunduğu avantajları anlattı.
Kerem Doksat, Zehra Öney, Shantel ve Sema,  Hafta Sonu Keyfi'nde 00:23
Kerem Doksat, Zehra Öney, Shantel ve Sema, Hafta Sonu Keyfi'nde 26 izlenme - 4 yıl önce Teknolojinin esirimi oluyoruz? Sosyal medya çılgınlığı bizi yalnızlaştırıyor mu? Prof. Dr. Kerem Doksat ve Zehra Öney ile konuşuyoruz... "Disko Partizani" ile tüm dünyayı salladı... Shantel yeni albümü ile konuğumuz... Taş plak tadında bir ses Sema sesi ile Pazar sabahınızı renklendirecek... Hafta Sonu Keyfi, 19 Ocak Pazar günü 10.00'da CNN TÜRK'te!
Startup Dnasına Uygun Çalışma Ortamları Nasıl Olmalı? 01:19
Startup Dnasına Uygun Çalışma Ortamları Nasıl Olmalı? 14 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, startup aşamasında olan bir firmanın genç ruhu taşıdığını o nedenle çağa ayak uyduran tasarımların tercih edildiğini ifade etti.
Çalışan Dostu Ofislerin Tasarımı Çalışanların Performansını Nasıl Etkiliyor? 02:32
Çalışan Dostu Ofislerin Tasarımı Çalışanların Performansını Nasıl Etkiliyor? 12 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, çalışan dostu ofis tasarımlarını dizayn ederken çalışanların fikir ve görüşlerine dikkat edildiğini belirtti.
Bilippar Türkiye Çalışanları İçin Nasıl Bir Ofis Tasarladı? 03:48
Bilippar Türkiye Çalışanları İçin Nasıl Bir Ofis Tasarladı? 12 izlenme - 3 yıl önce Blippar Türkiye CEO'su Zehra Öney, yeni ofis tasarımını kurgularken ofisin organik olmasına dikkat ettiklerini belirtti.
Türkiyede Hangi Sektörler Blippara Daha Fazla İlgi Gösteriyor? 00:35
Türkiyede Hangi Sektörler Blippara Daha Fazla İlgi Gösteriyor? 10 izlenme - 3 yıl önce Blippar CEO'su Zehra Öney, Blippar uygulamasının en çok kullanıldığı sektörleri anlattı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Blipparı Türkiyeye Getirme Fikri Nasıl Ortaya Çıktı? 01:23
Blipparı Türkiyeye Getirme Fikri Nasıl Ortaya Çıktı? 10 izlenme - 3 yıl önce Blippar CEO'su Zehra Öney bu yeni platformu Türkiye'ye getirme fikrinin nasıl bir ihtiyaçtan doğduğunu anlattı.
Blippar Fiziksel Dünya ile Dijital Dünyayı Birleştiriyor 01:14
Blippar Fiziksel Dünya ile Dijital Dünyayı Birleştiriyor 9 izlenme - 3 yıl önce Blippar CEO'su Zehra Öney: Blippar fiziksel hayat ile dijital dünyayı birleştiriyor. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...