Hoşgeldiniz!

zeki çocuk

3 Yaşındaki Singapurlu Çocuğun Okulda Türkçe Ders Vermesi 01:01
3 Yaşındaki Singapurlu Çocuğun Okulda Türkçe Ders Vermesi 2.873 izlenme - 2 yıl önce ismi Kevin Kartal, ingilizce ve türkçe olarak alfabe ve rakamları söyleyebiliyor. Daha 3 yaşında bunu yapabilen bir çocuk bence bir alkışı hakediyor arkadaşlar.
Çizgi film - Kırmızı Balık Pepe ile Şekilleri Öğreniyoruz (Kare) 02:14
Çizgi film - Kırmızı Balık Pepe ile Şekilleri Öğreniyoruz (Kare) 7.462 izlenme - 2 yıl önce Okul oncesi egitim anne ve babalara düşen görev sizce önemli mi?Eğer önemli hissediyorsanız Kırmızı balık şarkısını çocuğunuzla beraber söyleyip, Pepee, Pokoyo ve Caillou gibi çizgi filmleri beraber seyrediyorsunuzdur ve mutlaka çocuğunuz üzerindeki akıllılık yaratan etkilerini görüyorsunuzdur. O zaman bizim eğitici çizgi filmimizi kesinlikle beğeneceksiniz :) Akıllı çocuk ve mutlu anne ,mutlu baba :) Daha verimli ve daha mutlu huzurlu yaşayacak yeni nesil. Çocuklar bizim herşeyimiz. Onlara mutlaka yardımcı olalım. Abone ol: youtube.com/BebeTurk Facebookta: https://www.facebook.com/bebeturktv . Yeni eğitici çizgi film türkçe
Süper Yetenekli Çocuk 00:28
Süper Yetenekli Çocuk 6.235 izlenme - 9 yıl önce gerçekten inanılmaz bir yetenek çocuktaki daha konuşmayı bilmiyor yaptığı hareketlere bakın :))
Dünyanın En Zeki Çocuğu! 01:11
Dünyanın En Zeki Çocuğu! 1.207 izlenme - 4 yıl önce IQ'su 170 olan çocuk dünyanın en zeki insanı olarak tanımlanıyor. NOT: Einstein'ın IQ seviyesi 160'dı.
Olağanüstü Zekaya Sahip  5 Yaşındaki Kız 05:21
Olağanüstü Zekaya Sahip 5 Yaşındaki Kız 595 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşındaki Ramses Sanguino adlı kıza dahi demek onu küçük düşürmek gibi olur.olağanüstü bir zeka desek daha doğru olabilir.genelde küçük yaştaki çocuklar oyuncaklarla oynar ama Ramses kitap okumayı tercih ediyor.1:05 de annesi video kameraya kayıt alarak 2 haneli 3 sayıyı telapati yeteneğ ile rames in bilmesini istemiş.kızda hepsini bildi.2 haneli 3 sayının ard arda bilme olsalığı 970.000/1 sonrada bir nöro bilim kadını çocuğu test yapmaya gider. 2:33 de test yapmak için random.org dan rasgele sayılar çıkartır ve çocuğu test etmeye başlar.küçük kız 5 tek haneli sayının 3 nü bilir.5 tek haneli sayının 3 ne bilme olsalığı yaklaşık 1000/1 dir.(yanlışım varsa düzeltin)bu verdiğim olaslıklar Ramses Sanguino eğer sorulan sayıların kaç haneli olduğu söylendiyse geçerlidir.ben hane lafı falan duymadığım için bilme olasılığı sonusuz bile olabilir.ramses in annesi telapati yeteneğinin var olduğu kesinlikle inanıyormuş.ayrıca sanırım Ramses Sanguino otistik.ingilizcem mükenmel olmadığı için kızın otistik olduğundan yüzde yüz emin değilim.otistiklerin oldağanüstü bir zekaya sahip olduklarını duymuşsunuzdur zaten. ayrıca Ramses Sanguino adlı kız -5 yaşındayken yunanca yazmaya başlamış -2 yaşındayken japonca konuşmaya başlamış -13 aylıkken rusça konuşmaya başlamış -toplamda ise 7 dil okuyabiliyor veya yazabiliyor -en karmaşık matematik hesapları yapabiliyor -ve beni en çok etikliyen olağanüstü bir telapati yeteneğinin olması.
2 Yaşındayken Kafası Cin Gibi Olmak 01:44
2 Yaşındayken Kafası Cin Gibi Olmak 767 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz bir imza gününde kendisinden imza alan bir çocuğun ''film replikleri ile mizah''ına maruz kalır, kitleyi ve Yılmaz'ı güldüren çocuğun Cem Yılmazdan film teklifi alması ile özgüveni tavan yapar ve çocuk kendisini övmeye başlar. Çocuğun kullandığı övgü kelimelerini ailesinin kendisini şımartmak için kullandığı kelimeler olması da dikkatlerden kaçmamaktadır.
Atatürkün Torunları 00:29
Atatürkün Torunları 1.929 izlenme - 9 yıl önce tatlı küçük çocuk
Einstein'dan Zeki Çocuk 01:22
Einstein'dan Zeki Çocuk 467 izlenme - 6 yıl önce Einstein'dan Zeki Çocuk
Gülmekten Kırıp Geçiren Hiperaktif Komik Çocuk | Kopma Garantili ;)) 00:52
Gülmekten Kırıp Geçiren Hiperaktif Komik Çocuk | Kopma Garantili ;)) 393 izlenme - 2 yıl önce şaka komik gülmek güldür show akıllı baby zeki çocuk baby niloya pepee bölüim izle video türk yabancı çocuk türkçe 2016 yeni arda bebek erkek sarı koparan komik türkçe ingilizce müthiş rekor tıklanma rekoru kıran harika süper
Burak 01:00
Burak 454 izlenme - 5 yıl önce zeki çocuk ...... burak
Şilan İş Başında 00:30
Şilan İş Başında 912 izlenme - 9 yıl önce telefonu getirmek için kullandığı yönteme bakın.
Bilim Adamı Olacağını Söyleyen Süper Ötesi Zeki Sina 17:28
Bilim Adamı Olacağını Söyleyen Süper Ötesi Zeki Sina 122 izlenme - 4 yıl önce Onu Yetiştiren Bir Osmanlı Kadını Nenesi Fadime Koç Bu Video Emrah Kahriman Tarafından Yüklenmiştir tokat- Erbaa
Dünya Üzerinde Yaşayan En Zeki ve Başarılı 11 Çocuk 01:37
Dünya Üzerinde Yaşayan En Zeki ve Başarılı 11 Çocuk 169 izlenme - 2 yıl önce 1. Ayan Qureshi Microsoft'un kadrolu en genç yazılımcısı. Kendisi şu an 7 yaşında. 2. Pryanshi Somani Dünya mantık problemleri yarışmalarını 11 yaşında kazanarak rekor kırdı. 3. Sho Yano IQ'su 200 olarak hesaplanan genç. Henüz 12 yaşında moleküler genetik bölümünde eğitim almaya başladı. 4. Arfa Karim 9 yaşında Microsoft'ta yazılımcı olarak işe başladı. Ancak, 16 yaşında geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. 5. Jacob Barnett 17 yaşında bir dahi. Şu an Kuantum matematiği ve fiziği hakkında doktora çalışması yapıyor. 6. Sunny Sunwar 8 yaşındayken 6 farklı dilde konuşabiliyordu. Liseyi 8 ayda bitirdi. 21 yaşında üniversitede profesör oldu. 7. Elif Alpen Kendini henüz 2 yaşında ama okuma, yazma, bilgisayar programlama ve yazılım geliştirme alanında uzman. Kendisi iPhone telefonlara uygulama geliştirmiş en küçük kişi olarak tarihe geçti. Bir Türk. 8. Terrence Tao 10 yaşında dünya matematik olimpiyatlarını kazandı. 9. Ruth Lawrence Ailesi kendisini evde eğitti. 10 yaşında Oxford Üniversitesi giriş sınavlarına katıldı ve bugüne kadarki en yüksek puanı aldı. Kendisinin rekoru hala geçilemedi. 10. Tristan Pang 2001 yılında doğdu. 2003 yılında lise ve üniversite seviyesinde matematik problemlerini çözmeye başladı. Henüz iki yaşındayken. 11. Promethea Olympia Kyrene Pythaitha 1 yaşındayken okumayı öğrendi. 7 yaşında üniversiteye başladı. Birkaç Bilgi kanalında ilginç bilgiler, faydalı ilk 10'lar gibi bazı videolar hazırlıyoruz ve bunları yayınlıyoruz. Abone Olun: http://goo.gl/JYkQSQ Facebook: https://goo.gl/POAJmJ
Fetö'nün 04:46
Fetö'nün "Zeki Çocuk Avcısı" Ablaları Tutuklandı 11 izlenme - 6 ay önce FETÖ'nün "zeki çocuk avcısı" ablaları tutuklandı Fetullahçı Terör Örgütü'nün 'Zeki çocuk avcısı' olarak bilinen 5 ablası ile örgütün 14 himmet abisi tutuklandıADANA - Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün "zeki çocuk avcısı" olarak bilinen 5 ablası ile örgütün 14 himmet abisi tutuklandı.