Hoşgeldiniz!

zencefilli kurabiye

Zencefilli Yılbaşı Kurabiyesi 01:53
Zencefilli Yılbaşı Kurabiyesi 6.415 izlenme - 4 yıl önce Çay ve kahvenin yanına yakışacak zencefilli yılbaşı kurabiyesi yapıyoruz. Kurabiye şekillendiricileri ile yıldız, yılbaşı ağacı gibi şekiller verebilirsiniz. Zencefilli yılbaşı kurabiyenizin üstünü pasta süsleriyle dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz; http://migrostv.migros.com.tr/zencefilli-yilbasi-kurabiyesi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Zencefilli Kurabiye Tarifi 00:49
Zencefilli Kurabiye Tarifi 5.334 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşında sevdikleriniz için zencefilli kurabiyeler yapmak çok kolay. Fırından Tatlar'da daha önce paylaştığımız tereyağlı kurabiye tarifinde ufak bir değişiklikle, lezzetli bir zencefilli kurabiye tarifi oluşturabilirsiniz. Tereyağlı kurabiyenin temel tarifi için http://www.izlesene.com/video/tereyagli-sekerli-kurabiye-tarifi-tereyagli-kurabiye-nasil-yapilir/7854395 Kurabiyeleri şeker hamuruyla yılbaşı için süslediğimiz videomuz için http://www.izlesene.com/video/seker-hamuru-ile-kurabiye-susleme/7985856#channel:32700654 adreslerine tıklamayı unutmayın. Afiyet olsun!
Adam Şeklinde Yılbaşı Kurabiyesi Nasıl Yapılır? 13:45
Adam Şeklinde Yılbaşı Kurabiyesi Nasıl Yapılır? 496 izlenme - 3 yıl önce bir yılbaşı klasiği olan Zencefilli Adam kurabiyesi yapan üçlü birlikte harika zaman geçirdi ve çok eğlendi. Ardından kurabiyeleri süslediler ve sevdiklerine armağan etmek üzere rengarenk hediye paketlerine yerleştirdiler. Nathalie'nin tarifiyle Zencefilli Adam kurabiyesini siz de kolaylıkla yapın. iyi yıllar!
Noel'in Vazgeçilmezi: Zencefilli Kurabiye 01:08
Noel'in Vazgeçilmezi: Zencefilli Kurabiye 80 izlenme - 3 yıl önce Noel'e özel lezzetlerin sayısı bir hayli fazla. Zencefil, tarçın ve kişniş gibi çok farklı baharatlarla yapılan kurabiye de bunlardan biri.