Hoşgeldiniz!

zengin fakir

Zenginden Alıp Fakire Vermek - Banu Alkan 04:44
Zenginden Alıp Fakire Vermek - Banu Alkan 35.285 izlenme - 3 yıl önce 1986 yapımı bir temel gürsu filmi olan seviyorum filminden bir sahne."Fakir olsam farkeder miydi? beni bırakır mıydın?" sorusuna karşılık "evet. yaşamak istiyorum. giysiler, mücevherler istiyorum" diyerek kadın-erkek ilişkilerine dair en realistik söylemi yapan Banu Alkan'ın zenginden alıp fakire verme sahnesini izleyelim.
Ali Ağaoğlu'nun Millet Fakir Karanfil Bırakıyor Ben Gül Bıraktım ve Ortanca Hanım Lafı 00:56
Ali Ağaoğlu'nun Millet Fakir Karanfil Bırakıyor Ben Gül Bıraktım ve Ortanca Hanım Lafı 16.529 izlenme - 2 yıl önce şimdi bu "ağaoğlu central park" projesini tanıtmak için bakırköy'deki satış ofisinde lansman düzenledi. önce emlaktaki durgunluktan dem vurdu, alım gücünden yakındı falan sonra konuyu türkiye'de patlayan bombalara getirdi ve şöyle devam etti, "pazar günü ortaköy'deki evimdeydim. ev boğazı baştan sonra görüyor. baktım köprüden 5 dakikada bir araç geçiyor, normalde trafik olması gerekirken çok seyrek araç geçiyor. ben dedim teröristlere inat evde oturmayacağım. ''ortanca'' hanımı aldım bir de 10 yaşındaki oğlumu çıktım istiklale. hem benim için nostalji oldu. bombanın patladığı noktaya gittim. baktım millet fakir sadece karanfil bırakıyor, ben gittim gül bıraktım." Ortanca Hanım nedir, bu nasıl bir konuşmadır, ne oluyor? Arkadaş ülkenin her şeyi mi kötüye gider ya, zenginimiz bile kötü. nerde sakıp ağa nerde ağaoğlu.
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 01:50
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 13.289 izlenme - 4 yıl önce Kesin İzleyin Mükemmel Qülmekten Yerlere Yattım. Bu Kızlara Bittim Ya :)
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 02:52
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 10.743 izlenme - 3 yıl önce Bu zenginler ne kadar iyi insanlar ya sevişmekten içmekten vakit ayırıp fakirleri gezdiriyorlar. Allah zenginleri başımızdan eksik etmesin.
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 00:29
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 5.268 izlenme - 2 yıl önce Bob Marley abimize muhabirin biri işgüzarlık yapıp zengin misin diye sorar. Tabi Bob abi durur mu yapıştırır cevabı.
Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 00:33
Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 2.298 izlenme - 1 yıl önce Trump'ın geçit alanı üzerindeki yolları kapatarak gösteri yapan yüzlerce anti-kapitalist genç, bölgede bulunan lüks araçlara ve bankalara da hasar verdi.
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 02:53
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 3.792 izlenme - 3 yıl önce Merhaba ben Melda, paylaştığınız porche arabalı kız, namı diğer estetikli kız şımarık kız ve kimbilir daha üzerime kondurduğunuz o adların bir çoğu. İnsanların birbirilerini tanımadan, neyi neden yaptığını bilmeden direkt olarak ne gördüysek üzerine yorumlar yapabilecek kadar önyargılı bir toplumuz. İnsanoğlunun zaafı haline gelmiş ne yazık ki, isterdim ki benim özelim ve sevdiğim insanlar arasında kalsın yıllardır olduğu gibi. Facebook profil sayfamda toplamda 130 kişi bulunmakta, uzun zamandır bir sürü videolar çekiyorum ve arkadaşım zannettiğim bir takım insanlarla paylaşıyorum kendi aramızda eğleniyoruz. Fakat ne yazık ki birisi buradan videoları alarak orada burada paylaşma gereksinimi duymuş,teşekkürler. Bu açıklamayı yapıyorum çünkü yaptığınız ağır hakaretleri ve ithamları haketmiyorum fakat haklısınız ben de durumu bilmeden böyle bir videoyla karşı karşıya kalsaydım Bu kişi hakkında pek doğru düzgün şeyler düşünmezdim. estetik demişsiniz, baba parası yiyor demişsiniz peki bunlardan size ne? ve daha bir çok yorumlar yapmışsınız, hiçbir şeyden haberiniz yokken, sizi neden bu kadar yordu bu video ? Biraz da oturup içinizdeki diğer insanı sorgulamanızı tavsiye ederim. kimin ne kadar aptal olduğunu sorgulamak yerine, hayatınıza dair daha fazla faydalı şeyler yapabilirsiniz. Orada yargılamanız gereken benim sadece orada kurduğum cümleler ve yaptığım hareketler olmalıyken bunlar sizi ilgilendirmez. ve evet keşke para dağıtıyor olabilsemde bir çoğunuzun da karakterine, kalbine estetik yaptırabilsem belki bir işe yarar. zengini fakiri gideceğimiz yer aynı, insanların bu dünyada sadece yaptığı iyilikler kalıcak. bir insanı gülümsetebilmenin değerini milyarlara değişmem. durumu dile getirmeye çalıştım eğer diğer videoyu izleyipte kırılanlar,sinir olanlar varsa da onlardan da özürdilerim. sizler de haklısınız çünkü, bilmiyordunuz durumu. insanların birbirlerini daha fazla yıpratmadığı, önyargıların biraz olsun kırıldığı, gerçekten güvenebileceğimiz insanların artması dileğiyle. kendinize iyi bakın.
Zengın Kız Fakır Oglan 00:30
Zengın Kız Fakır Oglan 3.938 izlenme - 11 yıl önce evet arkadaslar yorumlarinizi bekliyoruz nasıl buldunuz
Zengin Vs Fakir - Efsane Rap Savaşları 02:24
Zengin Vs Fakir - Efsane Rap Savaşları 538 izlenme - 1 yıl önce Zengin VS Fakir - Efsane Rap Savaşları Zengin VS Fakir Efsane Rap Savaşları kapışmasını hep birlikte izliyoruz...
 Hüseyin Çelik - Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 00:53
Hüseyin Çelik - Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 1.207 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımıcısı ve AKP Parti Hükümet Sözcüsü Hüseyin çelik bu açıklaması bize "evde ekmek yoksa pasta yesinler" cümlesini hatırlattı, izliyoruz.
Minecraft Slenderman'a Karşı Güvenli Sığınak! 10:56
Minecraft Slenderman'a Karşı Güvenli Sığınak! 150 izlenme - 3 ay önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - https://www.instagram.com/ahmetaga7 ?Facebook Sayfa - https://facebook.com/ahmetagaofficial ?Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim(Business) : agaofficial@hotmail.com
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 01:47
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 524 izlenme - 4 yıl önce Kaynana Geliyi
Zenginin Depresyonu & Fakirin Depresyonu 00:31
Zenginin Depresyonu & Fakirin Depresyonu 168 izlenme - 11 ay önce Zenginin Depresyonu & Fakirin Depresyonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Zenginin Paylaşmadığı Yemeği Evsiz Adamın Paylaşması 01:21
Zenginin Paylaşmadığı Yemeği Evsiz Adamın Paylaşması 562 izlenme - 3 yıl önce Olay Amerikada geçiyor. Bir eleman pizzacıdaki insanlardan aç olduğunu, bir dilim alıp alamayacağını soruyor ve cevap olumsuz oluyor. Sonrasında ise arkadaşları vasıtasıyla evsiz bir adama pizza verip, ondan bir dilim istiyor.
Aşırı Zenginken Fakir Olan 10 Ünlü 04:59
Aşırı Zenginken Fakir Olan 10 Ünlü 135 izlenme - 11 ay önce Kariyerin zirvesindeyken bir anda yıldız gibi kayan ve şimdilerde fakirlikle mücadele eden ünlüleri izliyoruz. Keyifli seyirler...
Kubbo Hotel zengin kız ile fakir oğlan 04:30
Kubbo Hotel zengin kız ile fakir oğlan 227 izlenme - 3 yıl önce lütfen fakğrlerle dalga geçmeyin
Sanalika Zengin Fakir Filmi 01:57
Sanalika Zengin Fakir Filmi 425 izlenme - 4 yıl önce Videomuz Yenidir İnşallah Beğenirsiniz :)
Zengin ve Yoksul İnsanların  Arasındaki Yaşam Farkı 01:54
Zengin ve Yoksul İnsanların Arasındaki Yaşam Farkı 466 izlenme - 3 yıl önce Kıtlık ve açlık sorunlarına çözüm üretmeyi amaçlayan uluslararası Oxfam kuruluşunun yayınladığı rapora göre dünya üzerindeki en zengin 85 kişinin toplam malvarlığıyla en yoksul 3.5 milyar insanın toplam malvarlığı birbirine eşit. Oxfam’ın raporuna göre söz konusu 85 kişinin toplam malvarlığı 1 trilyon sterlini buluyor. Araştırmaya göre dünyanın en zengin yüzde 1’lik kesiminin toplam malvarlığı ise 60 trilyon sterlin. Bu rakam, dünyanın en yoksul yüzde 50’lik kesiminin toplam zenginliğinin 65 kat fazlasına tekabül ediyor.
Fakirlik Testi - A4 Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor? 01:56
Fakirlik Testi - A4 Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor? 411 izlenme - 2 yıl önce Fakirlik Testi - A4 Denince aklınıza ilk ne geliyor? Kağıt mı? Yoksa araba mı? Sokağa çıktık ve sizler için halkımızın zihnini yokladık. Mikrofonumuzu yönelettiğimiz hemen herkes sorumuzu kağıt olarak yanıtladı. Halkımız zengin mi yoksa fakir mi? Araba diyen hiç çıkmadığı için sanırım diğer olaslık daha yüksek. Sokak ropörtajı şeklinde gerçekleştirdiğimiz testle bunu belirlemeye minikte olsa bir katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz. facebook.com/sosialdeney twitter.com/sosialdeney instagram.com/sosialdeney
Türkiye'de Görüntülenen İlk Kezban 00:50
Türkiye'de Görüntülenen İlk Kezban 437 izlenme - 3 yıl önce Necla Nazır ve Itır Esen'in başrollerini paylaştıkları "çocuklarımız asla iyi ya da kötü değildir. onları bizler iyi bizler kötü yaparız." ana teması olan ismi de pek manidar bir filmden bir kesit sizlerle.
Sanalika Tipe Bak Eve Bak Xd 00:55
Sanalika Tipe Bak Eve Bak Xd 407 izlenme - 7 yıl önce hiç vipsiz hiç sanilsiz bir mücize ll_q3l_s3n_ll sunar....
Mülkiyetin Temelinde Zorbalık Vardır - İhsan Eliaçık 03:05
Mülkiyetin Temelinde Zorbalık Vardır - İhsan Eliaçık 402 izlenme - 3 yıl önce İhsan Eliaçık: "İlk mülkiyetin nasıl ortaya çıktı" ve "Helal yoldan zengin olunabilir mi" gibi sorulara yanıt veriyor.
Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı 10:00
Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı 285 izlenme - 3 yıl önce Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı..
Zengin ve Fakir İnsanlar Arasındaki Farklar 03:29
Zengin ve Fakir İnsanlar Arasındaki Farklar 71 izlenme - 10 ay önce Zengin bakınca çapkın olur, fakir bakınca abazan olur, Zengin adam aldatırsa playboy denir, fakir adam aldatırsa "boyu posu devrilsin!",Zengin yapınca flörtöz, fakir yapınca yollu. ve daha bir sürü şey. Zengin ve fakir arasındaki farkları izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Minecraft filmi|Zengin fakir|bölüm 1 10:17
Bir Minecraft filmi|Zengin fakir|bölüm 1 110 izlenme - 1 yıl önce PÇCYV-Eşref Kaan adlı youtube kanalının Resmi İzlesene kanalına hoşgeldiniz burada da videolarımızı yayınlayacağız en ünlü videomuz şimdi izlesene kanalımızda
Bize Fakir Dedi 00:06
Bize Fakir Dedi 228 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'daki Boat Show tekne fuarı bu yıl ilginç bir olaya tanıklık etti. Kavrayış ailesinin 13 yaşındaki çocuklarına 100 Bin Euro'luk (Bugünkü kurdan 298 bin TL) tekne alması ve küçük çocuğun verdiği cevap Kanal D ekranında yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada zirve yaptı. Kendisine tekne hediye edilen Kaan Kavrayış, Kanal D muhabiri Özay Erad'ın "Rüyalarına giriyor muydu" sorusu üzerine "Hem de ne.." cevabını verip gözyaşlarına boğuldu. Kaan'ın anne ve babası ise çocuklarının deniz sevgisinin çok fazla olduğunu ve bunun için böyle bir hediye seçtiklerini söyledi.
Zeitgeist - Para 07:06
Zeitgeist - Para 188 izlenme - 3 yıl önce Zeitgeist belgeselinden alınmış, paranın nasıl var edildiğini açıklayan kısa bir bölüm.
Kıza Hesap Ödetmeme Gururu - Tarık Akan 02:23
Kıza Hesap Ödetmeme Gururu - Tarık Akan 249 izlenme - 3 yıl önce Birçoğumuzda vardır böyle birşey. Manita ile çıkılan bir yemeğin hesabı kıza ödetilmez. Hesap geldiğinde, masanın altından çaktırmadan bakıp, cebindeki parayı kıza göstermeden usulcana bırakıverirsin adisyon üstüne. Yakup da bu raconu benimsemiş olacak ki zengin hatunun hesabı ödemesini kendine yediremez. Sağlam bir ayardan sonra kıza olan borcunu öder.
Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 00:53
Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 177 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımıcısı ve AKP Parti Hükümet Sözcüsü Hüseyin çelik bu açıklaması bize "evde ekmek yoksa pasta yesinler" cümlesini hatırlattı, izliyoruz.
Atlı Karınca 01:25
Atlı Karınca 280 izlenme - 3 yıl önce burdaki akülü arabalar bir kuşağın psikolojisini bozmuştu öğlen okuldan gelince izlerdik susam sokağı öncesinde yada sonrasıydı