Hoşgeldiniz!

zengin fakir

Ali Ağaoğlu'nun Millet Fakir Karanfil Bırakıyor Ben Gül Bıraktım ve Ortanca Hanım Lafı 00:56
Ali Ağaoğlu'nun Millet Fakir Karanfil Bırakıyor Ben Gül Bıraktım ve Ortanca Hanım Lafı 16.277 izlenme - 7 ay önce şimdi bu "ağaoğlu central park" projesini tanıtmak için bakırköy'deki satış ofisinde lansman düzenledi. önce emlaktaki durgunluktan dem vurdu, alım gücünden yakındı falan sonra konuyu türkiye'de patlayan bombalara getirdi ve şöyle devam etti, "pazar günü ortaköy'deki evimdeydim. ev boğazı baştan sonra görüyor. baktım köprüden 5 dakikada bir araç geçiyor, normalde trafik olması gerekirken çok seyrek araç geçiyor. ben dedim teröristlere inat evde oturmayacağım. ''ortanca'' hanımı aldım bir de 10 yaşındaki oğlumu çıktım istiklale. hem benim için nostalji oldu. bombanın patladığı noktaya gittim. baktım millet fakir sadece karanfil bırakıyor, ben gittim gül bıraktım." Ortanca Hanım nedir, bu nasıl bir konuşmadır, ne oluyor? Arkadaş ülkenin her şeyi mi kötüye gider ya, zenginimiz bile kötü. nerde sakıp ağa nerde ağaoğlu.
Zenginden Alıp Fakire Vermek - Banu Alkan 04:44
Zenginden Alıp Fakire Vermek - Banu Alkan 15.554 izlenme - 1 yıl önce 1986 yapımı bir temel gürsu filmi olan seviyorum filminden bir sahne."Fakir olsam farkeder miydi? beni bırakır mıydın?" sorusuna karşılık "evet. yaşamak istiyorum. giysiler, mücevherler istiyorum" diyerek kadın-erkek ilişkilerine dair en realistik söylemi yapan Banu Alkan'ın zenginden alıp fakire verme sahnesini izleyelim.
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 02:52
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 10.631 izlenme - 1 yıl önce Bu zenginler ne kadar iyi insanlar ya sevişmekten içmekten vakit ayırıp fakirleri gezdiriyorlar. Allah zenginleri başımızdan eksik etmesin.
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 01:50
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 12.663 izlenme - 2 yıl önce Kesin İzleyin Mükemmel Qülmekten Yerlere Yattım. Bu Kızlara Bittim Ya :)
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 00:29
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 4.992 izlenme - 1 yıl önce Bob Marley abimize muhabirin biri işgüzarlık yapıp zengin misin diye sorar. Tabi Bob abi durur mu yapıştırır cevabı.
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 02:53
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 2.923 izlenme - 2 yıl önce Merhaba ben Melda, paylaştığınız porche arabalı kız, namı diğer estetikli kız şımarık kız ve kimbilir daha üzerime kondurduğunuz o adların bir çoğu. İnsanların birbirilerini tanımadan, neyi neden yaptığını bilmeden direkt olarak ne gördüysek üzerine yorumlar yapabilecek kadar önyargılı bir toplumuz. İnsanoğlunun zaafı haline gelmiş ne yazık ki, isterdim ki benim özelim ve sevdiğim insanlar arasında kalsın yıllardır olduğu gibi. Facebook profil sayfamda toplamda 130 kişi bulunmakta, uzun zamandır bir sürü videolar çekiyorum ve arkadaşım zannettiğim bir takım insanlarla paylaşıyorum kendi aramızda eğleniyoruz. Fakat ne yazık ki birisi buradan videoları alarak orada burada paylaşma gereksinimi duymuş,teşekkürler. Bu açıklamayı yapıyorum çünkü yaptığınız ağır hakaretleri ve ithamları haketmiyorum fakat haklısınız ben de durumu bilmeden böyle bir videoyla karşı karşıya kalsaydım Bu kişi hakkında pek doğru düzgün şeyler düşünmezdim. estetik demişsiniz, baba parası yiyor demişsiniz peki bunlardan size ne? ve daha bir çok yorumlar yapmışsınız, hiçbir şeyden haberiniz yokken, sizi neden bu kadar yordu bu video ? Biraz da oturup içinizdeki diğer insanı sorgulamanızı tavsiye ederim. kimin ne kadar aptal olduğunu sorgulamak yerine, hayatınıza dair daha fazla faydalı şeyler yapabilirsiniz. Orada yargılamanız gereken benim sadece orada kurduğum cümleler ve yaptığım hareketler olmalıyken bunlar sizi ilgilendirmez. ve evet keşke para dağıtıyor olabilsemde bir çoğunuzun da karakterine, kalbine estetik yaptırabilsem belki bir işe yarar. zengini fakiri gideceğimiz yer aynı, insanların bu dünyada sadece yaptığı iyilikler kalıcak. bir insanı gülümsetebilmenin değerini milyarlara değişmem. durumu dile getirmeye çalıştım eğer diğer videoyu izleyipte kırılanlar,sinir olanlar varsa da onlardan da özürdilerim. sizler de haklısınız çünkü, bilmiyordunuz durumu. insanların birbirlerini daha fazla yıpratmadığı, önyargıların biraz olsun kırıldığı, gerçekten güvenebileceğimiz insanların artması dileğiyle. kendinize iyi bakın.
Zengin VS Fakir - Efsane Rap Savaşları 02:24
Zengin VS Fakir - Efsane Rap Savaşları 67 izlenme - 2 hafta önce Zengin VS Fakir - Efsane Rap Savaşları Zengin VS Fakir Efsane Rap Savaşları kapışmasını hep birlikte izliyoruz...
ZENGIN KIZ FAKIR OGLAN 00:30
ZENGIN KIZ FAKIR OGLAN 3.937 izlenme - 10 yıl önce evet arkadaslar yorumlarinizi bekliyoruz nasıl buldunuz
 Hüseyin Çelik - Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 00:53
Hüseyin Çelik - Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 1.205 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımıcısı ve AKP Parti Hükümet Sözcüsü Hüseyin çelik bu açıklaması bize "evde ekmek yoksa pasta yesinler" cümlesini hatırlattı, izliyoruz.
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 01:47
Zengin İle Fakir Arasındaki Fark 509 izlenme - 2 yıl önce Kaynana Geliyi
Kubbo Hotel zengin kız ile fakir oğlan 04:30
Kubbo Hotel zengin kız ile fakir oğlan 200 izlenme - 1 yıl önce lütfen fakğrlerle dalga geçmeyin
Zenginin Paylaşmadığı Yemeği Evsiz Adamın Paylaşması 01:21
Zenginin Paylaşmadığı Yemeği Evsiz Adamın Paylaşması 487 izlenme - 2 yıl önce Olay Amerikada geçiyor. Bir eleman pizzacıdaki insanlardan aç olduğunu, bir dilim alıp alamayacağını soruyor ve cevap olumsuz oluyor. Sonrasında ise arkadaşları vasıtasıyla evsiz bir adama pizza verip, ondan bir dilim istiyor.
Bir Minecraft filmi|Zengin fakir|bölüm 1 10:17
Bir Minecraft filmi|Zengin fakir|bölüm 1 30 izlenme - 2 ay önce PÇCYV-Eşref Kaan adlı youtube kanalının Resmi İzlesene kanalına hoşgeldiniz burada da videolarımızı yayınlayacağız en ünlü videomuz şimdi izlesene kanalımızda
Sanalika Zengin Fakir Filmi 01:57
Sanalika Zengin Fakir Filmi 416 izlenme - 3 yıl önce Videomuz Yenidir İnşallah Beğenirsiniz :)
Dağların Kartalı - Ayhan Işık & Kadir İnanır (1970 - 60 dk) 01:01:11
Dağların Kartalı - Ayhan Işık & Kadir İnanır (1970 - 60 dk) 471 izlenme - 1 yıl önce Bir soygun sonucu çaldıkları paralarla zengin olan iki arkadaşın öyküsü anlatılır filmde. Yeşilçamın aksiyonu, intikamı, aşkı, her hali mevcuttur. Ayhan Işık ile Kadir İnanır, iki kaliteli oyuncu aynı filmde. Bu arada 1961 yapımı, Marlon Brando'nun filmi One-Eyed Jacks'in yeşilçam uyarlamasıdır. Yönetmen-Senaryo: Feyzi Tuna Oyuncular: Ayhan Işık, Kadir İnanır, Hayati Hamzaoğlu, Hülya Darcan, Bilal İnci, İsmail Hakkı Şen
Fakirlik Testi - A4 Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor? 01:56
Fakirlik Testi - A4 Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor? 284 izlenme - 1 yıl önce Fakirlik Testi - A4 Denince aklınıza ilk ne geliyor? Kağıt mı? Yoksa araba mı? Sokağa çıktık ve sizler için halkımızın zihnini yokladık. Mikrofonumuzu yönelettiğimiz hemen herkes sorumuzu kağıt olarak yanıtladı. Halkımız zengin mi yoksa fakir mi? Araba diyen hiç çıkmadığı için sanırım diğer olaslık daha yüksek. Sokak ropörtajı şeklinde gerçekleştirdiğimiz testle bunu belirlemeye minikte olsa bir katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz. facebook.com/sosialdeney twitter.com/sosialdeney instagram.com/sosialdeney
Zengin ve Yoksul İnsanların  Arasındaki Yaşam Farkı 01:54
Zengin ve Yoksul İnsanların Arasındaki Yaşam Farkı 323 izlenme - 2 yıl önce Kıtlık ve açlık sorunlarına çözüm üretmeyi amaçlayan uluslararası Oxfam kuruluşunun yayınladığı rapora göre dünya üzerindeki en zengin 85 kişinin toplam malvarlığıyla en yoksul 3.5 milyar insanın toplam malvarlığı birbirine eşit. Oxfam’ın raporuna göre söz konusu 85 kişinin toplam malvarlığı 1 trilyon sterlini buluyor. Araştırmaya göre dünyanın en zengin yüzde 1’lik kesiminin toplam malvarlığı ise 60 trilyon sterlin. Bu rakam, dünyanın en yoksul yüzde 50’lik kesiminin toplam zenginliğinin 65 kat fazlasına tekabül ediyor.
Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı 10:00
Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı 267 izlenme - 2 yıl önce Avataria Zengin İle Fakir'in Farkı..
Mülkiyetin Temelinde Zorbalık Vardır - İhsan Eliaçık 03:05
Mülkiyetin Temelinde Zorbalık Vardır - İhsan Eliaçık 286 izlenme - 1 yıl önce İhsan Eliaçık: "İlk mülkiyetin nasıl ortaya çıktı" ve "Helal yoldan zengin olunabilir mi" gibi sorulara yanıt veriyor.
Sanalika Tipe Bak Eve Bak Xd 00:55
Sanalika Tipe Bak Eve Bak Xd 407 izlenme - 5 yıl önce hiç vipsiz hiç sanilsiz bir mücize ll_q3l_s3n_ll sunar....
Türkiye'de Görüntülenen İlk Kezban 00:50
Türkiye'de Görüntülenen İlk Kezban 256 izlenme - 1 yıl önce Necla Nazır ve Itır Esen'in başrollerini paylaştıkları "çocuklarımız asla iyi ya da kötü değildir. onları bizler iyi bizler kötü yaparız." ana teması olan ismi de pek manidar bir filmden bir kesit sizlerle.
Zengin Fakir Filmi (İlk Video) Umut6tr 14:34
Zengin Fakir Filmi (İlk Video) Umut6tr 25 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar. Zengin fakir filmi çektim. Like atmayı yorum yapmayı abone olmayı unutmayın. Lütfen küfür yorumu yapmayınız. :D
Zeitgeist - Para 07:06
Zeitgeist - Para 167 izlenme - 2 yıl önce Zeitgeist belgeselinden alınmış, paranın nasıl var edildiğini açıklayan kısa bir bölüm.
Bize Fakir Dedi 00:06
Bize Fakir Dedi 224 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'daki Boat Show tekne fuarı bu yıl ilginç bir olaya tanıklık etti. Kavrayış ailesinin 13 yaşındaki çocuklarına 100 Bin Euro'luk (Bugünkü kurdan 298 bin TL) tekne alması ve küçük çocuğun verdiği cevap Kanal D ekranında yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada zirve yaptı. Kendisine tekne hediye edilen Kaan Kavrayış, Kanal D muhabiri Özay Erad'ın "Rüyalarına giriyor muydu" sorusu üzerine "Hem de ne.." cevabını verip gözyaşlarına boğuldu. Kaan'ın anne ve babası ise çocuklarının deniz sevgisinin çok fazla olduğunu ve bunun için böyle bir hediye seçtiklerini söyledi.
Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 00:53
Fakirlere Dağıtılan Kömürü Zenginler mi Çıkarsın? 146 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımıcısı ve AKP Parti Hükümet Sözcüsü Hüseyin çelik bu açıklaması bize "evde ekmek yoksa pasta yesinler" cümlesini hatırlattı, izliyoruz.
Atlı Karınca 01:25
Atlı Karınca 211 izlenme - 1 yıl önce burdaki akülü arabalar bir kuşağın psikolojisini bozmuştu öğlen okuldan gelince izlerdik susam sokağı öncesinde yada sonrasıydı
Önder Açıkbaş'ın Telefondaki Kıza Laf Sokması 00:55
Önder Açıkbaş'ın Telefondaki Kıza Laf Sokması 132 izlenme - 1 yıl önce Önder açıkbaş katılıdığı televizyon programında telefonla canlı yayına bağlanan zengin bebesi kıza lafı iyi sokuyor.Yorumlar sizde izliyoruz efendim.
Kapitalizmle Hesaplaşma - The Edukators 05:10
Kapitalizmle Hesaplaşma - The Edukators 122 izlenme - 1 yıl önce The Edukators filminin en önemli sahnelerinden biridir. Filmdeki gençler haksızlığa, adaletsizliğe, zengin-fakir ayrımına yani kısacası sisteme karşı mücadele etmektedirler. Zenginlerin evine girerek onları bıraktıkları notlarla (tabi ki de tırnak içinde) "rahatsız" ederler. Bir arkadaşlarının evden atılmasından sonra girdikleri son evde ise bu tartışma yaşanır. Kısaca kişisel bir ek yapmak istiyorum. Örneğin 30 tl'ye dışarıdan yemek yiyebilecek durumdasınız. Mesela 30'a değil de 10 liraya yiyin. Yani fazla harcama ne kadar azalırsa, sisteme o kadar az katkı sağlamış olunur. He bu çözüm mü? Elbette ki hayır. Ama küçük de olsa bir yöntem. Hem de çok küçük. Filmin türkçe adı Eğitmenler, 2004 Alman yapımıdır.
zengin ve fakir 09:19
zengin ve fakir 172 izlenme - 5 yıl önce zengin ve fakir
Kıza Hesap Ödetmeme Gururu - Tarık Akan 02:23
Kıza Hesap Ödetmeme Gururu - Tarık Akan 120 izlenme - 1 yıl önce Birçoğumuzda vardır böyle birşey. Manita ile çıkılan bir yemeğin hesabı kıza ödetilmez. Hesap geldiğinde, masanın altından çaktırmadan bakıp, cebindeki parayı kıza göstermeden usulcana bırakıverirsin adisyon üstüne. Yakup da bu raconu benimsemiş olacak ki zengin hatunun hesabı ödemesini kendine yediremez. Sağlam bir ayardan sonra kıza olan borcunu öder.