Hoşgeldiniz!

Zengin Kız Fakir Oğlan

Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 01:40
Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 53.967 izlenme - 4 yıl önce Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) Şarkı Sözleri: Sevemedim kara gözlüm seni doyunca Hep kıskandım seni elden yıllar boyunca Kuşlar gibi ikimiz bir yuva kuralım Ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca Aramıza kimse gelip girmesin Ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca Bana cefa ediyorlar bilmem nedendir Benim korkum senden değil kaderimdendir Herkes bana deli diye gülüp geçiyor Senin aşkın beni kara gözlüm deli ediyor
Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm Fragmanı 00:58
Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm Fragmanı 22.071 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlanda Bebek Heyecanı! Ailelerin Biricik'in hamile olduğunu öğrenmesi evlerde büyük bir telaşa sebep olur! Her iki evde de el üstünde tutulan Biricik, aşırı ilgiden bunalmak üzeredir! Öte yandan bebeğin cinsiyeti de en büyük merak konusudur. Başta Kemal Bey olmak üzere herkes bebeğin cinsiyetini merak ederken, Biricik ve Nurhan bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemez! Biricik'in aşerdiği tropikal bir meyvenin peşine düşen fakir oğlan Nurhan'ın başına gelmeyen kalmaz! Nurhan her zamanki gibi Kemal Bey, Sarp ve Şükrü'yü de felakete sürüklemiştir!
Ferdi Özbeğen - Ben O Zaman Ölürüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 04:15
Ferdi Özbeğen - Ben O Zaman Ölürüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 19.958 izlenme - 3 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan / Ferdi Özbeğen - "Ben O Zaman Ölürüm" (HER PERŞEMBE 19:55'TE TRT1'DE)
Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm Fragmanı 00:57
Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm Fragmanı 21.913 izlenme - 4 yıl önce Fakir Oğlan Akıl Hastanesine Kapatılıyor! Bu güne kadar başına binbir türlü bela açan Nurhan, bu sefer de kendini akıl hastanesinde bulur! Nurhan'ın neden akıl hastanesine kapatıldığı merak konusudur! Nurhan'ın başına gelenlerden habersiz olan zengin aile, olayı televizyondan öğrenince şoka girer. Başta hamile olan Biricik olmak üzere herkes telaş içindedir. Nurhan oradan kurtulabilecek midir?
Güneşimi Kaybettim (Zengin Kız Fakir Oğlan) 02:39
Güneşimi Kaybettim (Zengin Kız Fakir Oğlan) 8.100 izlenme - 5 yıl önce Mithat Körler - Güneşimi Kaybettim (Zengin Kız Fakir Oğlan 4.Bölüm)
Ferdi Özbeğen - Ben O Zaman Ölürüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 04:15
Ferdi Özbeğen - Ben O Zaman Ölürüm (Zengin Kız Fakir Oğlan) 5.976 izlenme - 3 yıl önce Ferdi Özbeğen - Ben O Zaman Ölürüm (Zengin Kız Fakir Oğlan)
Zengin Kız Fakir Oğlan 50. Bölüm Fragmanı 00:58
Zengin Kız Fakir Oğlan 50. Bölüm Fragmanı 5.751 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 50. Bölüm Fragmanı (19.Eylül 2013)
Zengin Kız Fakir Oğlan 80. Bölüm Fragmanı 00:50
Zengin Kız Fakir Oğlan 80. Bölüm Fragmanı 4.948 izlenme - 3 yıl önce HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kız Fakir Oğlan 00:54
Zengin Kız Fakir Oğlan 3.701 izlenme - 5 yıl önce SEKSENLER'İN YAPIMCISINDAN YEPYENİ BİR DİZİ "Zengin Kız Fakir Oğlan" MinT prodüksiyondan yepyeni bir aile komedisi daha. Projeleri ile ailedeki herkesi ekran başına çekmeye çalışan MinT prodüksiyon, yine tüm aile fertleri tarafından izlenebilecek, yepyeni projesi "Zengin Kız Fakir Oğlan'ın" startını verdi. Başrollerinde, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur yer alıyor. Daha bir çok tanınmış simanın yer aldığı yeni komedi dizisinin projesi Birol Güven tarafından hazırlandı. Dizi yi Caner Güler, Metin Açıkgöz ve Müfit Can Saçıntı kaleme alıyor. Dizinin rejisörlüğünü, geçen yılın Altın Portakallı yönetmeni Hasan Tolga Pulat yapacak. Zengin Kız Fakir Oğlan, modern bir Keloğlan masalı. Sıradan bir banka çalışanı olan, Ufuk Özkan'ın (Nurhan) zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Hüseyin Avni Danyal'ın (Kemal) ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor. TRT ekranlarında yayınlaması planlanan dizinin yeni sezonda yayına girmesi bekleniyor.
Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm Fragmanı 00:57
Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm Fragmanı 3.014 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm Fragmanı (24.Ekim 2013) Fakir Oğlan Akıl Hastanesine Kapatılıyor! Bu güne kadar başına binbir türlü bela açan Nurhan, bu sefer de kendini akıl hastanesinde bulur! Nurhan'ın neden akıl hastanesine kapatıldığı merak konusudur! Nurhan'ın başına gelenlerden habersiz olan zengin aile, olayı televizyondan öğrenince şoka girer. Başta hamile olan Biricik olmak üzere herkes telaş içindedir. Nurhan oradan kurtulabilecek midir? HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kız Fakir Oğlan 79. Bölüm Fragmanı 00:53
Zengin Kız Fakir Oğlan 79. Bölüm Fragmanı 2.132 izlenme - 3 yıl önce Zengin Kız ve Fakir Oğlan Boşanıyor! Torun bakma yarışına giren zengin aile eve fakir aile, Biricik ve Nurhan'ın boşanma kararı almasına sebep olur! Mahmut Kemal'e bakma sırası Nurhan'ın ailesine gelmiştir. Ancak Kemal Bey ve Serpil Hanım Mahmut Kemal'den ayrılmak istemiyordur. Ailelerin arasında çıkan gerginlik, Biricik ve Nurhan'a da yansıyınca, iki aşık kavga etmeye başlar. Ve sonunda, Zengin Kız ve Fakir Oğlan boşanmaya karar verir! HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi! (Zengin Kız Fakir Oğlan) 02:47
Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi! (Zengin Kız Fakir Oğlan) 2.072 izlenme - 4 yıl önce Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi! (Zengin Kız Fakir Oğlan)
Zengin Kız Fakir Oğlan 82. Bölüm Fragmanı 00:51
Zengin Kız Fakir Oğlan 82. Bölüm Fragmanı 1.413 izlenme - 3 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 82. Bölüm Fragmanı
Zengin Kız Fakir Oğlan 73. Bölüm Fragmanı 00:52
Zengin Kız Fakir Oğlan 73. Bölüm Fragmanı 1.234 izlenme - 3 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 73. Bölüm Fragmanı
Zengin Kız Fakir Oğlan 56. Bölüm Fragmanı 00:57
Zengin Kız Fakir Oğlan 56. Bölüm Fragmanı 1.612 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan – 56. Bölüm Fragmanı (31.Ekim 2013)
Zengin Kız Fakir Oğlan 84. Bölüm Fragmanı 00:46
Zengin Kız Fakir Oğlan 84. Bölüm Fragmanı 1.600 izlenme - 3 yıl önce Dedektif Nurhan, Kemal Beyin Peşinde! Serpil Hanım, Kemal Beyin kendisini aldattığını düşünür. Bunun üzerine Biricik, Nurhan'ın Kemal Beyi takip etmesini ister! Nurhan ve Şükrü, Kemal Beyi takip edecek ve Kemal Beyin suçsuz olduğunu Serpil Hanıma kanıtlayacaktır. Ancak işler planlandığı gibi yolunda gitmez! Öte yandan Rüyam'ın yavru köpeği yüzünden villada ortalık karışır! HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kız Fakir Oğlan 02:52
Zengin Kız Fakir Oğlan 1.521 izlenme - 5 yıl önce Biricik Göreceksin Biz De Çok Güzel Bir Aile Olacağız ''
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı 00:59
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı 1.121 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur! Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur!HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı 00:59
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı 1.644 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur! Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur!
Şükrü'nün Yalanı Ortaya Çıkınca (Zengin Kız Fakir Oğlan) 02:43
Şükrü'nün Yalanı Ortaya Çıkınca (Zengin Kız Fakir Oğlan) 1.212 izlenme - 4 yıl önce Şükrü'nün Yalanı Ortaya Çıkınca (Zengin Kız Fakir Oğlan)
Şükrü ve Oğlu Lol Atıyor - Zengiz Kız Fakir Oğlan 05:56
Şükrü ve Oğlu Lol Atıyor - Zengiz Kız Fakir Oğlan 612 izlenme - 2 yıl önce Trt'de 2012-2015 yılları arasında yayınlanmış olan,geçtiğimiz aylarda final yapmış güzel bir dizi olan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin en komik karakteri Şükrü, oğlu Vitaminsiz ile lol atıyor. İyi izlemeler.
 Zengin Kız Fakir Oğlan 68. Bölüm Fragmanı 00:53
Zengin Kız Fakir Oğlan 68. Bölüm Fragmanı 987 izlenme - 3 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 68. Bölüm Fragmanı (23. Ocak 2014) Fakir Oğlan Nurhan Lunaparka Giderse! Nurhan, Jr. Kemal'in doğum günü olduğu için ona bir hamster fare alır. Hamster kafesinden kaçınca villada ortalık karışır. Nurhan, bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de Kemal Beyleri de alıp Jr. Kemal'i lunaparka götürünce, birbirinden komik anlar yaşanır. Lunaparkta bindikleri dönme dolap bozulunca, havada asılı kalan şanssız Nurhan ve ekibi, oradan nasıl kurtulacaktır? Öte yandan Rüyam'ın, Jr. Kemal'e aldığı doğum günü hediyesi dudak uçuklatır! HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kız Fakir Oğlan 62. Bölüm Fragmanı 00:54
Zengin Kız Fakir Oğlan 62. Bölüm Fragmanı 940 izlenme - 4 yıl önce Fakir Oğlan'ın Başı Dertte! Nurhan ve Biricik'in bebeği dünyaya geldikten sonra aileleri tatlı bir heyecan sarmıştır.
Sevemedim Kara Gözlüm - Zengin Kız Fakir Oğlan 01:29
Sevemedim Kara Gözlüm - Zengin Kız Fakir Oğlan 1.222 izlenme - 4 yıl önce Sevemedim Kara Gözlüm - Zengin Kız Fakir Oğlan
Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi (Zengin Kız Fakir Oğlan) 02:47
Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi (Zengin Kız Fakir Oğlan) 873 izlenme - 4 yıl önce Sarp İle Şükrü Arasındaki Diyalog Kırdı Geçirdi (Zengin Kız Fakir Oğlan)
Türkiye Dün Akşam Bu Sahneye Ağladı! (Zengin Kız Fakir Oğlan) 03:04
Türkiye Dün Akşam Bu Sahneye Ağladı! (Zengin Kız Fakir Oğlan) 886 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Dün Akşam Bu Sahneye Ağladı! (Zengin Kız Fakir Oğlan)
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı (28 Kasım 2013) 00:59
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Fragmanı (28 Kasım 2013) 825 izlenme - 4 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur! Zengin Kız Fakir Oğlan'a Bebek Geliyor! Doğum yaklaştığı için son derece heyecanlı olan Nurhan, her gün tatbikat amacıyla Biricik'in doğum yapacağı hastaneye gidip, yolları kontrol etmektedir. Son günlerde Biricik'in sancıları sıklaşınca aile panikler. Hep birlikte hasteneye giderler. Artık doğum vakti gelmiştir! Ancak bir sorun vardır! Doktor yoktur! HER PERŞEMBE 19:50 'DE TRT1 VE TRT1 HD'DE...
Zengin Kiz Fakir Oglan 9.Bolum Fragmanı (8.Kasım 2012) 00:57
Zengin Kiz Fakir Oglan 9.Bolum Fragmanı (8.Kasım 2012) 746 izlenme - 5 yıl önce Zengin Kiz Fakir Oglan 9.Bolum Fragmanı (8.Kasım 2012)
Zengin Kız Fakir Oğlan 83. Bölüm Fragmanı 00:53
Zengin Kız Fakir Oğlan 83. Bölüm Fragmanı 705 izlenme - 3 yıl önce Fakir Oğlan Golf Oynarsa! Kemal Bey, Nurhan'ı golf oynamaya götürür. Hayatında ilk defa golf oynayacak olan Nurhan oldukça heyecanlıdır. Sarp ve Şükrü ise, golfü sakar Nurhan'la oynayacakları için bir o kadar endişelidir. Kemal Beylerle aynı anda önemli bir devlet bakanı da golf oynamaya gelir. Nurhan'ın büyük bir sakarlığı, yüzünden ortalık karışır. Devlet bakanının güvenliği Nurhan'ların peşine düşer!
Zengin Kız Fakir Oğlan 1 Bölüm 2 Fragmanı 00:43
Zengin Kız Fakir Oğlan 1 Bölüm 2 Fragmanı 576 izlenme - 5 yıl önce Zengin Kız Fakir Oğlan 1 Bölüm 2 Fragmanı