Hoşgeldiniz!

zeren

Salako Filminin Erotik Sahnesi ( 18) 00:22
Salako Filminin Erotik Sahnesi ( 18) 724.401 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal ve Meral Zeren' in oynadığı Salako filminin çocukluğumuzun erotik bir imgesi haline gelmiş sahnesi.
Banker Bilo Filminde Farkedilmemiş Bir Hata 00:26
Banker Bilo Filminde Farkedilmemiş Bir Hata 78.391 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın kült filmlerinden sayılan ve bir Arzu Film klasiği olan bu filmde hatırlanacağı gibi başrollerde Şener Şen ve İlyas Salman var. Şimdi izleyeceğiniz sahnede ise Meral Zeren ve Şener Şen, rollerini ustalıkla icra ederken filmin yönetmeni, Arzu Film'in sahibi ve yapımcısı olan merhum Ertem Eğilmez, bir anda kadrajın içine giriveriyor ve kimse de bu hatayı fark etmiyor. İzliyoruz efendim..
*şener Şen-Meral Zeren* 02:40
*şener Şen-Meral Zeren* 222.049 izlenme - 8 yıl önce şener şen , meral zeren sinema filminden...
Yanaşma Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 01:46
Yanaşma Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 20.011 izlenme - 8 ay önce 1973 yapımı Cüneyt Arkın ve Meral Zeren'in oynadığı YanaÅŸma filminin bu sahnesi maalesef televizyonlarda gösterilmez.
Dadaloğlu'nun İntikamı - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1972 - 73 Dk) 01:12:14
Dadaloğlu'nun İntikamı - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1972 - 73 Dk) 6.749 izlenme - 3 ay önce Film, Dadaloğlu’nun, karısı Ayşe’yi kaçıran Gâvur Ali’den aldığı intikamı konu edinir. Yıllar önce Dadaloğlu gibi Gâvur Ali de Ayşe’ye âşık olur. Fakat Ayşe, Dadaloğlu’yla evlenir. Yayla zamanı Dadaloğlu’nun yokluğunu fırsat bilen Gâvur Ali’nin adamları Ayşe’yi kaçırır. Çıkan çatışmada Dadaloğlu’nun kızı Zeynep ile birlikte pek çok köylü hayatını kaybeder. Gâvur Ali’nin üzerine yürüyen Dadaloğlu, yakalanır. Dadaloğlu, işkence sırasında bir fırsatını bulup kaçar. Karısı Ayşe’yi kurtarmak ve öldürülen insanların intikamını almak için Ali’nin peşine düşecektir. Yönetmen:Yavuz Figenli Senaryo:Recep Filiz Yapımcı:Yaşar Tunalı Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Tamer Yiğit,Meral Zeren,Bilal İnci,Süheyl Eğriboz,Sedef Ecer,Kadir Kök,Oktay Yavuz,Murat Tok
Müge Zeren - Bulunca Evlenicem 03:06
Müge Zeren - Bulunca Evlenicem 22.313 izlenme - 2 yıl önce Müge Zeren - Bulunca Evlenicem (Official Video) Müge Zeren'in, Taş Plak etiketiyle yayınlanan "Bulunca Evlenicem" isimli şarkısının video klibi sizlerle... Şarkı Sözleri_______________________: Kadrimi kıymetimi sevgimi şevkatimi Aşkımı hak edeni bulunca evlenicem Bir sefer daha dünyaya gelmicem Ömrünü boşa harcayana vermicem Aşkımdan ölsem sevmeyeni sevmicem Her şey benim hakkım tevazu etmicem Kadrimi kıymetimi sevgimi şevkatimi Aşkımı hak edeni bulunca evlenicem Olduğum gibi kabullenip sevmeyeni Her yaptığımı beğenmeyip hor göreni Hiç güvenmeden güvenimi bekleyeni Müsadenizle ama bende tenezzül etmicem Kadrimi kıymetimi sevgimi şevkatimi Aşkımı hak edeni bulunca evlenicem
Müge Zeren Fikir Fikir Yeni Video Klip 2009 03:03
Müge Zeren Fikir Fikir Yeni Video Klip 2009 64.234 izlenme - 9 yıl önce müge zeren fikir fikir yeni video klip 2009
Ne oldu sana Meral Zeren? 00:32
Ne oldu sana Meral Zeren? 17.065 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam'ın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Meral Zeren, geçtiğimiz günlerde Bebek sahilinde denize girerken görüntülendi.
Müge Zeren İlk Bakışta Albüm Klip 04:18
Müge Zeren İlk Bakışta Albüm Klip 30.282 izlenme - 9 yıl önce müge zeren ilk bakışta albüm klip
Muge Zeren   Fıkır Fıkır (2009) 03:03
Muge Zeren Fıkır Fıkır (2009) 13.555 izlenme - 9 yıl önce fıkır fıkır (2009)
En Sevdiğim Parça Sayılır 04:06
En Sevdiğim Parça Sayılır 14.748 izlenme - 10 yıl önce selam arkadaşlar dinleğin bakın nasıl bir parça:pp
Hanzo - Memme Mamma Memme Memme Memme 00:30
Hanzo - Memme Mamma Memme Memme Memme 8.261 izlenme - 3 yıl önce 1979 yapımı filmde Kemal Sunal dağda unutulup ayılar tarafından büyütülen ilkel insanı canlandırmakta, şehre geliş ve rehabilite edilişindeki komiklikler yeşilçamda hiç denenmemiş yöntemlerle gözümüzün önüne serilmektedir. Hemşiresi rolündeki Meral Zeren ile oynadığı unutulmaz sahne huzurlarınızda.
Pusu - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1974 - 75 Dk) 01:15:46
Pusu - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1974 - 75 Dk) 550 izlenme - 3 ay önce Film, Oruç Ağa’nın Gaffur Ağa ile mücadelesini konu alır. Oruç Ağa, köyde saygı duyulan bir insandır. Oruç Ağa’nın oğlu Kerim, bir düğün sırasında alkolü fazla kaçırır ve tecavüze yeltenir. Bunun üzerine Oruç Ağa, oğlunu köyden kovar. Kerim, bir tartışma sonrası Gaffur Ağa’nın oğlunu öldürür. Gaffur Ağa, Oruç Ağa’nın köyünü basarak intikamını almaya geldiğini söyler. Gaffar Ağa ve adamlarının Kerim’in nişanlısı Elif’e tecavüz etmeleri, olayları iyice kızıştıracaktır. Yönetmen:T.Fikret Uçak Senaryo:İlhan Engin Yapımcı:Erdoğan Tilav Görüntü Yönetmeni:Dinçer Önal Oyuncular:Tamer Yiğit,Meral Zeren,Gönül Hancı,Erol Taş,Günay Güner,Ergün Rona,Yasemin Beler,Ersun Kazançel,Erol Yeşilyaprak,Cengiz Karabulut,Mehmet Ali Güngör
Ayşin Zeren Mini Etekli Bacaklar 01:29
Ayşin Zeren Mini Etekli Bacaklar 13.180 izlenme - 8 yıl önce ayşin zeren mini etek bacaklar italyan oturuşları
Aşka Susayanlar - Seks ve Cinayet - Kadir İnanır (1972 - 58 dk) 57:36
Aşka Susayanlar - Seks ve Cinayet - Kadir İnanır (1972 - 58 dk) 10.754 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen : Mehmet Aslan Senaryo : Mehmet Aslan, Aykut Düz Yapımcı : Hüseyin Cendere Görüntü Yönetmeni : Özdemir Öğüt Vizyona Giriş Tarihi : 01 Mayıs 1972 Tür : Macera Özellikler: Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular: Kadir İnanır, Meral Zeren, Yıldırım Gencer, Eva Bender, Nihat Ziyalan, Seyhan Gümüş, Hamit Yıldırım, Funda Azir, Muzaffer Cıvan, Yavuz Özkan, Rengi Voltgan, Ahmet Karaca, Kubilay Hakan, Esen Günay, Nevin Akkaya, Alev Koral, Doğan Bavli, Cüneyt Türel, Yıldırım Önal “Bir cinayet macerası” konu edilmekte ise de, filmin seks uğruna işlenen bir cinayet olması gerçeğinin altı çizilmektedir. Karışık farklı bir film...
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 06:19
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 2.265 izlenme - 1 yıl önce Tarık Akan'ın oynadığı Üç Sevgili filmindeki rüya sahneleridir
 İşte Meral Zeren'in yeni hali 00:44
İşte Meral Zeren'in yeni hali 8.635 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam’ın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Meral Zeren, geçtiğimiz günlerde Bebek sahilinde denize girerken görüntülendi. Zeren aldığı kilolarla dikkat çekti. ’Salako’, ’Hanzo’, ’Salak Milyoner’, ’Şaşkın Damat’ ve ’Banker Bilo’ gibi Yeşilçam’ın izlenme rekorları kıran filmlerinde başrol oynayan Meral Zeren’in son hali görenleri hayrete düşürdü. Oldukça kilo aldığı görülen Zeren, yaz aylarında Bebek Parkı’nda güneşlenip denize girdiğini ve en büyük zevkinin midye toplamak olduğunu söyledi. Maddi sıkıntı yaşadığı haberlerini yalanlayan Meral Zeren, "Artık zor günler geride kaldı. Çok eskidendi. Kredi kartı problemlerim olmuştu şu an çok şükür iyi durumdayım" dedi. Bu yaz tatile gidemediğini belirten unutulmaz oyuncu, "Boğaz’ın suyu çok temiz. Midye topluyorum, yürüyüş yapıyorum, spor yapıyorum sağlıklı oluyor" diye konuştu.
Salako'nun Fıstığının Yeni Hali - Meral Zeren 00:44
Salako'nun Fıstığının Yeni Hali - Meral Zeren 4.931 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Meral Zeren, denize girerken zamanın onu ne hale getirdiğini gösterdi. Zamana karşı konulamayacağı ortada.
Müge Zeren - La Chapulita 02:56
Müge Zeren - La Chapulita 7.030 izlenme - 5 yıl önce Yo Soy Una Chapulita...
kadır ınanır meral zeren 01:16
kadır ınanır meral zeren 5.908 izlenme - 7 yıl önce
Eloy - Future City & Şaşkın Damat 05:42
Eloy - Future City & Şaşkın Damat 4.159 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi Eloy ve Future City. Bunun üzerine bol çikolata soslu Şaşkın Damat. Bol tekrar, garip sahne geçişleri ve ilk deneysel çalışmam. Heheheh
Ayşin Zeren 'in memelerini elliyor 00:10
Ayşin Zeren 'in memelerini elliyor 3.291 izlenme - 6 yıl önce memelerini, elliyor,
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum 00:23
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum 3.204 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı abdi karakterinde, diğer filmlerinden salako ve köyden indim şehire'deki gibi absürt denebilecek derecedeki saflığı bize gösterdiği muhteşem yapım olan şaşkın damat filminden bir replik. Apti ile serpil, uludağ'a balayına gitmektedirler ve apti gerdek için sabırsızlanmaktadır.
Müge Zeren İlk Bakışta 04:21
Müge Zeren İlk Bakışta 2.929 izlenme - 6 yıl önce Müge Zeren's "İlk Bakışta" Video Klip
Kolbastının Nostaljisi 02:35
Kolbastının Nostaljisi 4.918 izlenme - 9 yıl önce barış manço 1975 sinema filminden...
Ben Bilirim 03:00
Ben Bilirim 5.441 izlenme - 9 yıl önce barış manço,meral zeren le beraber oynadığı ben bilirim filminden görüntüler
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 2.471 izlenme - 3 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
Köyden İndim Şehire - Gitti Yirmibinlik Takım 01:28
Köyden İndim Şehire - Gitti Yirmibinlik Takım 2.796 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Kemal Sunal, Halit Akçetepe, Metin Akpınar, Zeki Alasya, Ali Şen, Tekin Akmansoy, Perran Kutman, Meral Zeren gibi Türk sinemasının unutulmaz isimlerinin bir arada rol aldığı ''Köyden İndim Şehire'' her sahnesi ile kahkaha tufanı, her sahnesi ile unutulmaz bir film. Bu yemek yeme sahnesi de onlardan biri, özellikle yemek yeme şekilleri ve Halit Akçatepe' nin o unutulmaz gülüşü bir ömre bedel.
Yılmaz Köksal - Bayılırım Belaya 01:44
Yılmaz Köksal - Bayılırım Belaya 2.285 izlenme - 3 yıl önce 1971 yılındaki Belaya Bayılırım(Önce Sev Sonra Öldür)filminden bir sahne. Devşirme bir senaryo oldugu aşikar olan bu filmdeki diyaloglar, Yılmaz Köksal'ın mimikleri ve oyuncluğu süper ötesi.
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma (Uzun Versiyon) 03:17
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma (Uzun Versiyon) 3.189 izlenme - 3 yıl önce Matematik ilminin tomofil, apartıman, şeherli garı, pireli kebap ve keklik türküsü karşısında can cekişmesini ibretle izliyoruz efenim ... Kısa kesiti için tıklayınız, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14815/koyden-indim-sehire---altin-sayma