Hoşgeldiniz!

zevk

Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajı 03:29
Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajı 5.908 izlenme - 1 hafta önce Bu röportajımızda vatandaşlara Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir ? " diye sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Gördüğüm En Çılgın Ev Partisi 01:45
Gördüğüm En Çılgın Ev Partisi 724.741 izlenme - 5 yıl önce partinin nasıl biteceğini merak ediyorsan en kestirmeden seçimini yap!
Hülya Avşar'ın Parmağı 01:13
Hülya Avşar'ın Parmağı 277.233 izlenme - 2 yıl önce Küçük yeğenim ergenliğe adım atınca bir abi olarak görevimi yerine getirmeye karar verdim. İlk olarak tecrübe kazanması için mutlaka incelenmesi gereken turk filmi kesitlerini içeren dvdden bir tane yaktım. Moralim bozuksa arada bende izlerim bu dvdyi izlemem dersem yalan söylemiş olurum. Bu fırsattan istifade siz değerli sitedaşlarımla neden paylaşmayayım diyerek size de bir kısmını izletiyorum. Hadi gene şanslısınız...
Orgazm Koltuğu 03:21
Orgazm Koltuğu 878.175 izlenme - 10 yıl önce kadınlar için orgazm koltuğunun reklamı sunucu kadına dikkat edin
Bunları Patlatmayı Kim İstemez Ki 00:06
Bunları Patlatmayı Kim İstemez Ki 125.463 izlenme - 3 yıl önce Bunları Patlatmayı Kim İstemez Ki Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cennet Seksinde İnsan Zevkten Kendini Kaybeder - Adnan Oktar 03:35
Cennet Seksinde İnsan Zevkten Kendini Kaybeder - Adnan Oktar 11.147 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar A9 televizyonunda yaptığı sohbette bir izleyicinin seks ile ilgili sorduğu soruya karşılık ilginç yorumlarda bulundu. "Cehennemdekilerin günahı seks ve içki idi, Cennettekilerin mükafatı da seks ve içkidir. Buna yorumunuz nedir?” diye soran izleyiciye Adnan Oktar şu cevabı verdi: "Ee helaliyle yaparsan Allah sana seksi niye yasaklasın ki? Seks çok büyük bir nimettir. Dünyadaki en büyük zevktir. Seks demek zaten sevginin en yüksek ifade edilme şeklidir. Yani bir insanın eşine, hanımına, bir erkeğin gösterebileceği sevgiyi en yüksek dozda seksle göstertir."
Bir Zevkle Hoverboard Kullanmak - Dildolu Hoverboard 00:30
Bir Zevkle Hoverboard Kullanmak - Dildolu Hoverboard 9.222 izlenme - 5 ay önce Hoverboard kadınlar için zevkli hale getirmek,çok iğrenç ayıp bizim ülkede olsa adamı keserler.Avrupa işte her şey serbest Hristiyanlar her naneyi deniyoarlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu 03:00
Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu 62.495 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu Meşhur sahneyi filme ekleme fikri Hülya Avşar ın.
sagopa kajmer ft. kolera bu şarkıyı zevk için yapt 04:47
sagopa kajmer ft. kolera bu şarkıyı zevk için yapt 108.775 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera yeni ve tek şarkısı bu Şarkıyı zevk İçin yaptık süper olmuş müzik süper...
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 02:13
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 4.376 izlenme - 7 ay önce Bazıları için aileyle yapılan pazar kahvaltısı, bazıları için tuttuğu takımın galip gelmesi. Sevgilisiyle el ele dolaşınca büyük keyif alan da var, en sevdiği yemeği yiyince kendinden geçen de... SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En çok zevk aldığınız şey nedir?"
Oyuncak İş Makineleri 37:43
Oyuncak İş Makineleri 19.135 izlenme - 2 yıl önce 37 dakika boyunca sıkılmadan zevkle izleyeceğiniz uzaktan kumandalı iş makineleri.. böyle şeyleri görünce insanın alıp oynayası geliyor buyrun efendim.
Büyük Bir Zevkle Videoları İzlenilen Sıra Dışı Yetenek Zach King 01:41
Büyük Bir Zevkle Videoları İzlenilen Sıra Dışı Yetenek Zach King 1.694 izlenme - 2 ay önce Instagram'ın en fişek ismi Zach King'in insanların eğlenmesi için yaptığı video montaj oluşan sıra dışı videoları izlenme rekorları kırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 07:33
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 3.678 izlenme - 6 ay önce Norveç'te Channel TV2'de yayınlanan 'Altın Goller' adlı programda 'Elektroşok Futbolu' isimli ilginç bir futbol deneyi yapıldı. Hakem de dahil Jan Aage Fjortoft, Claus Lundekvam, Lars Bohinen ve Thomas Myhre gibi Norveçli futbol efsanelerinden oluşturulan iki takımın bacaklarına elektroşok cihazı bağlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 16.597 izlenme - 2 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar.
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 01:20
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 4.014 izlenme - 8 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
İzlemesi Zevkli Şeyler 2 06:05
İzlemesi Zevkli Şeyler 2 4.719 izlenme - 8 ay önce Serimizin ikinci videosuyla yine beraberiz. İş stresinden, karı dırdırından, maddi manevi bütün sıkıntılardan 6 dakika boyunca uzaklaşma garantisi veriyorum size. Buyrunuz.
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 01:46
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 3.473 izlenme - 8 ay önce Youtube'da gezerken denk geldim. Sizi bilmem ama izlerken beni çok rahatlattı. İzlerken sesi biraz açın ki peteğin yüzeyi sıyrılırken çıkan ASMR tadındaki sesi de duyun.
Allah Diyelim Zikir Edelim 03:06
Allah Diyelim Zikir Edelim 6.838 izlenme - 1 yıl önce Yanık gönüller, Cilalı kalpler, Hakk’ı sevenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. *** Cezbeye giren, Şeyhini düşünen, Kırklar, yedilerle Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. *** Secde edenler, Hali bilenler, Virdi çekenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. *** Ey Kadiri’ler, Gizli Nakşi’ler, Ehl-i Tarik’ler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim.
İzlemesi Zevkli Gıda İmalatları 03:29
İzlemesi Zevkli Gıda İmalatları 4.238 izlenme - 8 ay önce Gavurlar buna foodporn diyorlar. Sokak lezzetleri videolarından aldığımız o hazzı, o sinirlerimizi aldırıp kulak memesi kıvamına gelme hissini bu sefer hijyenik ortamlardan alıyoruz.
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 04:04
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 20.732 izlenme - 3 yıl önce Yemek yemesini çok seven Kore vatandaşı bu arkadaşın video’sunu izlerken Afrika ya da 3. dünya ülkelerindeki aç insanları düşünmemek elde değil..
sagopa kajmer ft kolera : bu Şarkıyı zevk İçin yap 04:57
sagopa kajmer ft kolera : bu Şarkıyı zevk İçin yap 34.236 izlenme - 8 yıl önce bu Şarkıyı zevk İçin yaptık, sagopa kajmer feat kolera, sago & kolo, bu Şarkıyı zevk İçin yaptık, sago & kolo'dan muhtaşem bi parça, bu Şarkıyı zevk İçin yaptık
zevk sınırını aşmak isteyen varsa izlesin...... 00:39
zevk sınırını aşmak isteyen varsa izlesin...... 14.588 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Batırlı - Dertleri Zevk Edindim (O Ses Türkiye 2.Tur) 01:57
Ahmet Batırlı - Dertleri Zevk Edindim (O Ses Türkiye 2.Tur) 2.308 izlenme - 9 ay önce Ahmet Batırlı - Dertleri Zevk Edindim | O Ses Türkiye 2.Tur Performansı Şarkı Sözleri: Dertleri zevk edindim bende neşe ne arar Elem dolu kalbimden gitmiyor hâtıralar Mâziden kalan her iz beni içten yaralar Elem dolu kalbimden gitmiyor hâtıralar Beste: Selâhattin İnal Güfte: Sırrı Uzunhasanoğlu Makâm: Kürdîli hicâzkâr Usûl: Düyek Form: Şarkı Seslendiren: Sevim Deran
sagopa kajmer - bu Şarkıyı zevk İçin yaptık 04:50
sagopa kajmer - bu Şarkıyı zevk İçin yaptık 24.461 izlenme - 8 yıl önce
Ramazan Yıldızhan - 5 Dakilalık Zevk Uğruna 02:21
Ramazan Yıldızhan - 5 Dakilalık Zevk Uğruna 10.555 izlenme - 4 yıl önce Görüyorum Orda Burda 15 Yaşında Kızlar ellerinde Telefonlar Altında Çıplak Donlar her Gün Başka Kafelerde Yanlarında Çocuklar annesi Arkadaşında Biliyor Ama Onlar ipini Kaçırmış Anam Dar Geliyor Sokaklar .. sevgilisi Falan Filan Yapsa Hep Boyun Eğer annesi Bir Bağırsa O Evden Kaçıpta Gider annesini Babasını Aleme Rezil Eder şunu Unutmayın Olum Sizi Aileniz Sever elin Oğlu Değilmi Bu Bir Anda Çekip Gider .. hele Kavga Edişleri Bir Erkektende Beter olmayan Şeyleri İle Hepside Lafta Siker ama Cok Cıvıttınız Siz Harbidende Bak Yeter kendinize Gelin Olum Biri Koyarda Geçer son Pişmanlık Fayda Etmez Ömür Bi Anda Biter .. hey Kızım Sana Söylüyorum İyi Dinle Sen Beni yaşın 15 Veya 16 Kızlığın Nerde Hani geleceğin Vardı Senin Söyle Düşünmednmi 5 Dakkalık Zevk Uğruna Yaktın Sen Gençliğini açmışsın Oranı Buranı Geziyorsun Sen Şimdi .. ne Desem Boş Gelir Size Artık Ben Susuyorum fayda Etmezki Lan Size Daha Karışmıyorum vallahi Bak Halinize Bende Üzülüyorum kendinize Gelin Artık Bunu Bende İstiyorum yapmayın Böyle Hatalar Hadi Eyvallah Diyorum .
ahu tuğba - zevk oyunu kuralları 02:21
ahu tuğba - zevk oyunu kuralları 12.545 izlenme - 6 yıl önce
Ramazan Yıldızhan - Dakikalık Zevk Uğruna 02:21
Ramazan Yıldızhan - Dakikalık Zevk Uğruna 5.847 izlenme - 3 yıl önce Ramazan Yıldızhan - Dakikalık Zevk Uğruna
Aşırı Rahatsız Edici Çizgi Film - Ren and Stimpy 01:56
Aşırı Rahatsız Edici Çizgi Film - Ren and Stimpy 3.197 izlenme - 1 yıl önce Bir dönem Nickelodeonda yayınlana ama aşırı derecede yetişkin sahnesi içerdiği için iptal edilen çizgi filmden bir sahne izliyoruz.Odun kesmenin boyut değiştiren versiyonu
Adnan Oktar: Cennet Seksinde İnsan Zevkten Kendini Kaybeder 03:35
Adnan Oktar: Cennet Seksinde İnsan Zevkten Kendini Kaybeder 560 izlenme - 4 ay önce "Seks çirkin olsa Allah seks organlarını yaratmaz" Adnan Oktar 8 Temmuz Cuma günü, A9 Televizyonunda yaptığı sohbet programında, Nevzat Timur adlı bir izleyicinin sorduğu soruya karşılık ilginç yorumlarda bulundu. İzleyicinin, "Cehennemdekilerin günahı seks ve içki idi, Cennettekilerin mükafatı da seks ve içkidir. Buna yorumunuz nedir?” sorusuna karşılık Adnan Oktar şu yorumlarda bulundu: "Ee helaliyle yaparsan Allah sana seksi niye yasaklasın ki? Seks çok büyük bir nimettir. Dünyadaki en büyük zevktir. Seks demek zaten sevginin en yüksek ifade edilme şeklidir. Yani bir insanın eşine, hanımına, bir erkeğin göstertebileceği sevgiyi en yüksek dozda seksle göstertir. Seks çirkin olsa, Allah seks organlarını yaratmaz. Onlara o kadar kapsamlı özellikler vermez çünkü çok şaşırtıcı özellikler de bezemiş Allah ve bu kadar haz ve lezzet vermez seksten. Ama helaliyle yapın diyor Cenab-ı Allah bu kadar. Benim dediğim gibi yapın; yani yiyecek de yiyin helaliyle yiyin, seks de yapın ama helaliyle yapın. Dolayısıyla bu kardeşimizin yahut arkadaş diyelim veyahut kişi diyelim neyse artık bilmiyorum, sözüne cevabımız bu olur. Helaliyle seks büyük bir nimettir, güzelliktir, sıhhat alametidir, sevginin en yüksek ifade edilme biçimidir." "İçki; helaliyle istediğin içkiyi iç. Etil alkol metil alkol zehir niye içelim? Allah dünyada onu zehirli yapmış, ahirette zehirsiz yapıyor. İçki var içki var, şarap var ama içinde zehir yok, zehir yok yani şifa var, güzellik var. Şifaya zaten ihtiyaç yok ahirette çünkü hastalık yok, ama zevk var, vücuda hiçbir zararı yok, sadece faydası var. Ee vücuda zararı olan bir şeyi Allah’ın yasaklaması, hayır sana faydalı da olsa yasaklayabilir Allah isterse ama zararlı olan bir şey yasaklanmış, e büyük bir nimet. İçki içenler bedenen de çöküyorlar aklen de çöküyorlar, mahvoluyorlar, aileleri dağılıyor. "Değil mi cinayet işliyor, trafik kazası yapıyor, trafik kazalarının büyük bir bölümü içkiliyken oluyor. yasaklanmasında hayır var. Ee ahiretteki içkide zararlı hiç bir şey yok. Demekki Allah’ın sözünü tutarsak her şeyi bize nimete çeviriyor yoksa içkinin kendisi şişede durur bir şey yok onda, ama sen onu içersen harama girmiş oluyorsun niye vücuduna zararlı. En başta Allah haram etmiş, aynı zamanda vücuduna zararlı. Ama cennette içtiğinde zevkten kendini kaybediyor insan. Cennet seksinde de insan zevkten kendini kaybeder. Peygamber Efendimiz uzun uzun hadislerde belirtmiş ama gelenekçilerin çok ağrına gidiyor halbuki kendileri yani bazıları için diyeyim, bakış açıları bozuk oluyor seksle ilgili, ama sekse de çok çirkin bir şey gibi bakıyorlar."
acıdan duyulan zevk 01:39
acıdan duyulan zevk 7.331 izlenme - 6 yıl önce