Hoşgeldiniz!

Zeynep Özkök

Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) 02:01
Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) 363 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: Sesi Çok Güzel’in ikinci haftası kıran kırana bir mücadeleyle geçecek. Yarışmaya Mardin, Siirt, İstanbul, Adana ve Bursa’dan katılan toplam dokuz yarışmacı performanslarıyla göz dolduracak ve jüri üyelerinin seçim yapmalarını bir hayli zorlaştıracak. Yarışmacının sunucusu Emre Karayel her jüri üyesine daha önce eledikleri bir yarışmacıyı tekrar yarıştırma şansı sunan Altın Kart uygulamasını anlatacak. 13 hafta boyunca sadece bir kere kullanılabilecek Altın Kart’ı jüri üyelerinden bir tanesi hemen ikinci haftada kullanacak. Final bölümünde yarışmacıların kusursuz performansları jüri üyelerinin ortak bir karar vermesini oldukca zorlaştıracak ve görüşme odasındaki tartışma kızışacak. Görüşme odasından tek bir isim üzerinde mutabık kalarak çıkmak zorunda olan Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen birbirlerini ikna etmek için yoğun çaba sarf edecekler.
Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) 01:43
Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) 329 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: Sana güneş hep arkandan vurmuş, Gölgen hep önde geceler zaten kara, Yüzünü görmek güneşe bakmak gibi zaten, Ne zaman istesem sen yakıyorsun, Elim hep dudağında durmuş, Sessiz bir ifade geceler hep suskun Aynaya bakmak gibi senle konuşmak Ne zaman dinlesem sen susuyorsun Yastığımda kalmış yüzün Biraz ayrılık biraz hüzün Say ne kadar zaman oldu Dokun ellerimmi kör oldu Bak bulamadım başka bir ten Gözlerin yakar mı yeniden Herkesi unuturda yüreğim Seni saklar birtanem Sesi Çok Güzel’in ikinci haftası kıran kırana bir mücadeleyle geçecek. Yarışmaya Mardin, Siirt, İstanbul, Adana ve Bursa’dan katılan toplam dokuz yarışmacı performanslarıyla göz dolduracak ve jüri üyelerinin seçim yapmalarını bir hayli zorlaştıracak. Yarışmacının sunucusu Emre Karayel her jüri üyesine daha önce eledikleri bir yarışmacıyı tekrar yarıştırma şansı sunan Altın Kart uygulamasını anlatacak. 13 hafta boyunca sadece bir kere kullanılabilecek Altın Kart’ı jüri üyelerinden bir tanesi hemen ikinci haftada kullanacak. Final bölümünde yarışmacıların kusursuz performansları jüri üyelerinin ortak bir karar vermesini oldukca zorlaştıracak ve görüşme odasındaki tartışma kızışacak. Görüşme odasından tek bir isim üzerinde mutabık kalarak çıkmak zorunda olan Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen birbirlerini ikna etmek için yoğun çaba sarf edecekler.
Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) 02:55
Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) 316 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: he left no time to regret kept his dick wet "with his same old safe bet me and my head high and my tears dry..." get on without my guy you went back to what you knew so far removed from all that we went through and i tread a troubled track my odds are stacked i'll go back to black we only said good-bye with words i died a hundred times "you go back to her and i go back to....." i go back to us i love you much it's not enough you love blow and i love puff "and life is like a pipe and i'm a tiny penny rolling up the walls inside" we only said goodbye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to black, black, black, black, black, black, black, i go back to i go back to we only said good-bye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to we only said good-bye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to black bana pişman olacak vakit bırakmadı kuyruğunu dik tuttu eski emin tavrıyla ben,başım dik ve gözyaşlarım kuru adamım olmadan yoluma devam ettim bildiğin yola geri döndün beraber yürüdüğümüz yoldan çok uzaklara gittin ve ben de belalı bir yola girdim saçmalıklarım boyumu aştı siyaha geri döneceğim yine sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'biz'e geri döndüm seni çok seviyorum ama bu yeterli değil sen esip gürlemeyi seviyorsun bense serinliği ve hayat bir tünel gibi bense küçük bir meteliğim sağa sola çarparak yuvarlanan sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'siyah'a geri döndüm siyaha,siyaha,siyaha,siyaha,siyaha... geri döndüm geri döndüm sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'siyah'a geri döndüm