Hoşgeldiniz!

Zeytinlik Videoları İzle

Yazlıkçılar (1995) - Çöle Dönecek Memleket Çöle 02:04
Yazlıkçılar (1995) - Çöle Dönecek Memleket Çöle 321 izlenme - 2 yıl önce Bizimkilerlerin paralel evren versiyonu olan yazlıkçılar dizinsinden köhnemiş zihniyetli geri kafalı muhtar ile ilerici liberal ve halka hizmet aşkı ile yanıp tutuşan Fikretin köyde ki zeytin ağaçlarının akıbeti üzerine giriştikleri mücadeleden bir sahne.
İstanbul - Bakırköy 1988 Senesi PTT Sokağı 06:23
İstanbul - Bakırköy 1988 Senesi PTT Sokağı 375 izlenme - 2 yıl önce 1988 senesinde çekilmiş bir Bakırköy videosu.Video PTT'nin arka sokağında çekilmiştir.Hani şu kapatılan Avşar Sinemasının olduğu sokak.Videoyu bir izleyin derim belki sizde yakalanmışsınızdır kameraya... Videoyu çeken : Mahmut Akyol
Ağaç Dalı Kesimi 01:26
Ağaç Dalı Kesimi 272 izlenme - 6 yıl önce şubat 2011
Fifti Centi Birde Çocuklarımızdan Görelimm D 01:14
Fifti Centi Birde Çocuklarımızdan Görelimm D 241 izlenme - 7 yıl önce süper bişi ..
Yırca Köyü Muhtarı - O Zeytini Nasıl Yiyeceksiniz, Nasıl Boğazınızdan Geçecek? 02:31
Yırca Köyü Muhtarı - O Zeytini Nasıl Yiyeceksiniz, Nasıl Boğazınızdan Geçecek? 120 izlenme - 3 yıl önce 6 bin zeytin ağacı kesilen Soma Yırca köyünün muhtarı Mustafa Akın, katıldığı CNN Türk canlı yayınında gözyaşlarına boğuldu. Zeytinlik kıyımını anlatan Akın, "Bunu yapanın sofrasında O zeytin dile gelmez mi? Nasıl kıydın da kestin demez mi? O yağları, o zeytini nasıl yiyeceksiniz" diye haykırdı.
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 00:46
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 3 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında zeytinlik alanların imara açılması konuşuldu. Programın konuklarından biri de Doç. Dr. Barış Doster'di. Doster konuşmasında, "Türkiye'nin zeytin yağı üretimi, Yunanistan, İspanya, Portekiz'in ve en acısı savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisinde. 2011 yılının Mart ayından bu yana savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisindeyiz. Bu çok vahim bir tablo" açıklamasında bulundu.
Bülent Arınç - Dağ Taş Zeytin Ağaçlarıyla Doldu Türkiye'nin Enerjiye de İhtiyacı Var 02:43
Bülent Arınç - Dağ Taş Zeytin Ağaçlarıyla Doldu Türkiye'nin Enerjiye de İhtiyacı Var 55 izlenme - 2 yıl önce Bakanlar kurulu sonrası kameraların karşısına geçen hükümet sözcüsü bülent arınç yırca'da termik santral yapılmak istenen zeytinliklerle ilgili danıştayın verdiği yürütmeyi durdurma kararını yorumladı. arınç, "dağ taş zeytin ağaçlarıyla doldu, Türkiye'nin enerjiye de ihtiyacı var" dedi.
Gülser  Zeytinlikte Çalişirken 00:35
Gülser Zeytinlikte Çalişirken 82 izlenme - 8 yıl önce zeytİnlİk aralik 2008
Soma Yırca'da Gece Nöbeti 03:00
Soma Yırca'da Gece Nöbeti 20 izlenme - 3 yıl önce Manisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde, ağaç kesimine karşı çıkan vatandaşlar zeytinliklerin olduğu alanda yaktıkları ateş başında gece nöbeti başlattı.