Hoşgeldiniz!

zeytinyağı

Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 03:01
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 14.886 izlenme - 9 ay önce Verdiği sağlık tavsiyeleriyle dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı TV programında sunucuya saf zeytinyağı içirdi.
Zeytinyağı Bidonunu Yok Eden Sihirbaz Teyze 00:31
Zeytinyağı Bidonunu Yok Eden Sihirbaz Teyze 6.429 izlenme - 1 yıl önce canı zeytinyağı yada ona benzer bişey çeken tatlı arap ablamızın koskaca bidonu bir hamlede içine alışını izliyoruz.
Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Zeytinyağı ile Güzelce Silen Eleman 04:23
Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Zeytinyağı ile Güzelce Silen Eleman 5.662 izlenme - 2 yıl önce RAM ve Anakartını daha yüksek perforans alma maksadıyla saf zeytinyağıyla ovalayan sevimli kahramanımızın başdöndüren yüksek IQ lu öyküsü.
Canan Karatay Bardakla Zeytinyağı İçti 06:18
Canan Karatay Bardakla Zeytinyağı İçti 1.330 izlenme - 9 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay yeni sıkılan zeytinyağını bardağa doldurarak içmeyi de ihmal etmedi. Uzatılan peçeteyi kabul etmeyen Prof.Dr. Karatay, kendisine peçete uzatanları kibarca redderken, "Zeytinyağı başlı başına şifadır, elimi silmek ya da yıkamak yerine elime yüzüme sürerim cildime de iyi gelir" dedi. Zeytinyağını içtikten sonra beraberindekilere, "İçmiş olduğum bu zeytinyağı boğazımı yaktı. En doğal yağ boğazı yakar zaten. Boğazım yanıyor diye bu kötü demeyin sakın. Gönül rahatlığıyla içebilirsiniz" diye konuştu.
Canan Karatay: Zeytinyağı Anne Sütüdür 01:53
Canan Karatay: Zeytinyağı Anne Sütüdür 2.129 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da düzenlenen zeytin festivaline katılan Prof.Dr Canan Karatay zeytinyağının faydalarını anlattı. Çocuklara zeytinyağı içirilmesini öneren Canan Karatay "zeytinyağı anne sütüdür" dedi.
Eski Usul Zeytinyağı Üretimi 04:47
Eski Usul Zeytinyağı Üretimi 2.047 izlenme - 5 yıl önce Çanakkale'nin Ezine İlçesinde, Yaklaşık Yarım Asırdır Ayakta Duran Bir Fabrikada, Geçmişi Antik Dönemlere Dayanan Bir Sistemde Oval Taşlarla Ezilen Zeytinlerden Yağ Elde Ediliyor.
Zeytinyağı Nasıl Yapılır? 18:48
Zeytinyağı Nasıl Yapılır? 2.538 izlenme - 6 yıl önce Zeytinyağı Soframıza Kadar Nasıl Gelir
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 00:50
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 1.416 izlenme - 3 yıl önce TRT1'de yayınlanan Joker adlı yarışmada, salçanın uzun süre dayanması için ne yapılacağını bilemeyen yarışmacının stüdyodaki annesi oğlunun dikkatsizliğine bayağı kızdı.
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 02:08
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 248 izlenme - 9 ay önce Canlı yayın konuğu olan Prof. Dr. Canan Karatay, sunucu Cansu Canan'a canlı yayında saf zeytinyağı içirdi. Habertürk'te Öteki Gündem programına katılan Canan Karatay canlı yayında zeytin ve zeytinyağının faydaları konusunda bilgi verdi. Prof. Dr. Karatay zeytin için 'altın', zeytinyağı için de 'altınsuyu' benzetmesi yapan Karatay, canlı yayına zeytinyağı içti. Canlı yayında zeytinyağı içen Canan Karatay, programın sunucusu Cansu Canan'a da aynı zeytinyağından içmesi konusunda ısrar etti. Karatay gibi zeytinyağını içen sunucu canlı yayında şekilden şekile girdi.
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Kırlangıç Riviera Zeytinyağı 00:17
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Kırlangıç Riviera Zeytinyağı 651 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kırlangıç Riviera Zeytinyağı 2 lt 30.95 TL yerine sadece 9 TL. 23 Mayıs Cumartesi ve 24 Mayıs Pazar günü tüm Migros'larda. Migros size #iyigelecek. Migros'tan haberler, nefis yemek tarifleri, pratik öneriler ve harika fikirler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Canan Karatay Zeytinyağı Türküsünü Yeniden Yorumladı - Öteki Gündem (29 Nisan Cuma) 01:05
Canan Karatay Zeytinyağı Türküsünü Yeniden Yorumladı - Öteki Gündem (29 Nisan Cuma) 305 izlenme - 1 yıl önce Prof.Dr.Canan Karatay, Öteki Gündem'in 100. programında geceye damga vuran açıklamalarda bulundu.Habertürk TV'de Cansu Canan Özgen'in sunduğu "Öteki Gündem"in 100. programına alanlarında uzman ünlü konuklar katıldı. Programda, Prof.Dr.Canan Karatay'ın "Zeytinyağlı yiyemem aman" türküsü hakkındaki açıklamaları dikkat çekti. Canan Karatay, türkünün aslında bir Yunan aşk türküsü olduğunu söylerken, türkünün melodisinin 1950'lerde alınarak zeytinyağını ve köylüyü küçümsemek için kullanıldığını vurguladı.
Süper Efe - İncir Reklamı  2 02:22
Süper Efe - İncir Reklamı 2 554 izlenme - 2 yıl önce izlenme rekorları kıran süper incir reklamının ikincisi Türk kızı dere kenarında gezerken yunanlı askerlerin saldırısına uğrar incir ve zeytinyağı karışımı yiyen efe olaya el koyar... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64489/super-efe-incir-reklami
Zeytinyağı Saçta Nasıl Kullanılır 02:16
Zeytinyağı Saçta Nasıl Kullanılır 170 izlenme - 10 ay önce Güzellik uzmanı Nurcan Arslan; zeytinyağının saçta nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde anlatıyor ve gösteriyor. Nurcan Arslan, Zeytinyağının saça nasıl sürüleceğini anlatırken aynı zamanda zeytinyağının saça faydalarını da belirtmeyi unutmuyor. Nurcan Arslan, zeytinyağının saça faydalarını şöyle sıralıyor: Saça parlaklık verir, saçı onarır ve saç güçlenmesini sağlar diyor. Temiz saça uygulanması gerektiğini ve haftada bir kez uygulamanın yeterli olacağını söylüyor. Zeytinyağı, saç maskesi olarak hazırlandığında kepek sorununu önlüyor ve kuru saçlar için nemlendirici etkisi görüyor. Zeytinyağının saça faydaları arasında en dikkat çekici olanıysa saçları daha kolay uzatmasıdır. Zeytinyağıyla yapılan saç maskelerini görmek ve detaylı bir şekilde öğrenmek için; http://www.evdesacbakimi.net/zeytinyaginin-saca-faydalari/ adresini ziyaret ediniz.
Canan Karatay: Zeytinyağı Türküsü Büyük Bir Aldatmaca - Öteki Gündem (29 Nisan Cuma) 02:05
Canan Karatay: Zeytinyağı Türküsü Büyük Bir Aldatmaca - Öteki Gündem (29 Nisan Cuma) 197 izlenme - 1 yıl önce Prof.Dr.Canan Karatay, Öteki Gündem'in 100. programında geceye damga vuran açıklamalarda bulundu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Evde Mum İmal Etmenin 5 Yolu 02:46
Evde Mum İmal Etmenin 5 Yolu 545 izlenme - 2 yıl önce Bilgi paylaştıkça çoğalır arkadaşlar. Buyurun acil durumlarda pratik mum yapma yolları.
tek kullanımlık ketçap mayonez paketleme makinası 03:02
tek kullanımlık ketçap mayonez paketleme makinası 1.252 izlenme - 7 yıl önce tek kullanımlık ve ikram sektörüne yönelik birçok model makinası bulunan ment makina 6 hatta kadar ürettiği tek kullanımlık ketçap mayonez zeytinyağı paketleme makinalarıylada üretimine devam etmektedir.
Yudum Zeytinyağı 00:46
Yudum Zeytinyağı 676 izlenme - 6 yıl önce Yudum zeytinyağı
Humus nasıl yapılır? 02:56
Humus nasıl yapılır? 203 izlenme - 2 yıl önce Humus için, ilk önce haşlanmış nohutlar çok az zeytinyağı eklenerek iyice püre olana çırpıcıdan geçirilir. Ardından tahin, sarımsak, kimyon ve limon suyu eklenerek tekrar çırpıcıdan geçirilir. Kıvamı olunca servise hazır. Afiyet olsun! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yudum Zeytinyağı 00:46
Yudum Zeytinyağı 369 izlenme - 5 yıl önce
çiftci zeytinyağı ile traktör çalıştırdı 01:14
çiftci zeytinyağı ile traktör çalıştırdı 400 izlenme - 5 yıl önce zeytinyağını önce ekmek banarak yedi daha sonrada traktörün deposuna boşalttı çanakkaleli çiftci kendi ürettiği zeytinyağını yakıt olarak kullanıyor litrsi 4 tl'ye geliyor diyen çiftci mazotla 3 litre harcadığı yerde zeytinyağının 2 litre yaktığını belirtti motoruda koruduğunu iddia etti
Mustafa Büyükakça Zeytin, Zeytinyağı ve Sabunları Gazipaşa Zeytinyağı Fabrikası 24:22
Mustafa Büyükakça Zeytin, Zeytinyağı ve Sabunları Gazipaşa Zeytinyağı Fabrikası 324 izlenme - 5 yıl önce http//www.antalyatv.com/ilceler/gazipasa/mustafa-buyukakca-gazipasa-zeytinyagi-fabrikasi/GAZİPAŞA ZEYTİN YAĞI FABRİKASIPOLİTİKAMIZ, hammaddeden son ürüne kadar tüm müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaktır. Zeytin sektöründe yenilikçi ve üretici olmaktır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile dürüst, güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmaktır.Müşteri merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerini en kısa sürede, en yüksek k
Yarışmada Annesinden Fırça Yiyen Yarışmacı 00:50
Yarışmada Annesinden Fırça Yiyen Yarışmacı 264 izlenme - 2 yıl önce TRT1'de yayınlanan Joker isimli yarışmada, Umut Kekeç isimli yarışmacı ardı ardına zor soruları bilip zirveye çıkarken, son derece kolay bir soruyu bilemeyince tribündeki annesinin şok tepkisiyle karşılaştı... Bir çağrı merkezinde takım lideri olan Umut Kekeç'in yarıştığı Joker, 21 Haziran Perşembe akşamı saat 21.00'de TRT 1'de ekrana gelecek...
Canan Karatay: Zeytinyağı İle Anne Sütü Birebir Aynıdır 01:45
Canan Karatay: Zeytinyağı İle Anne Sütü Birebir Aynıdır 58 izlenme - 9 ay önce Canan Karatay: Zeytinyağı İle Anne Sütü Birebir Aynıdır Prof. Dr. Canan Karatay Kahvaltı Haberleri'nde anlatıyor... Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Zeytinyağı Sızma 01:27
Zeytinyağı Sızma 321 izlenme - 7 yıl önce zeytinyağı sızma
Canan Karatay'ın Canlı Yayında Sunucuya Zorla Zeytinyağı İçirmesi (Öteki Gündem) 02:35
Canan Karatay'ın Canlı Yayında Sunucuya Zorla Zeytinyağı İçirmesi (Öteki Gündem) 68 izlenme - 9 ay önce Habertürk'te Öteki Gündem programına canlı yayın konuğu olan Prof. Dr. Canan Karatay, sunucu Cansu Canan'a canlı yayında saf zeytinyağı içirdi.
Evde Manikür Yapımı (Bayanlara Özel) 13:11
Evde Manikür Yapımı (Bayanlara Özel) 199 izlenme - 2 yıl önce "Evde manikur yapmak isteyenlere güzel onerilerim var, evde manikür hiçte zor değil, izleyin görün, öpüldünüz :* " demiş video sahibi izleyelim.
Vücut Geliştirme (Diyet) Zeytinyağı İle Hızlı Kas Geliştirme - Kenzo Karagöz 02:15
Vücut Geliştirme (Diyet) Zeytinyağı İle Hızlı Kas Geliştirme - Kenzo Karagöz 238 izlenme - 3 yıl önce Vücut geliştirme (Diyet) - Zeytinyağı ile hızlı KAS GELİŞTİRME - KENZO KARAGÖZ
Cevat Kurtuluş - Mercimekli Köfte Tarifi 01:16
Cevat Kurtuluş - Mercimekli Köfte Tarifi 196 izlenme - 2 yıl önce ''Sevdalılar Meyhanesi'' adlı şov programdan yer alan nostaljik tariftir. ''Doooğru masaya!'' diyerek bize seslenen Cevat Kurtuluş'u saygı ve rahmetle anıyoruz.
Zorunda mıyım Vol. 2 (Yanlış Anlaşılma İçerir) 01:00
Zorunda mıyım Vol. 2 (Yanlış Anlaşılma İçerir) 223 izlenme - 3 yıl önce 5N1K canlı yayınında Cüneyt Özdemir ile Şarkıcı Ege arasındaki zeytinyağı, albüm anlaşmazlığı ekran başındakileri tebessüm ettirirken akıllara yine Cüneyt Özdemir ile Dilberay arasındaki zorunda mıyım diyaloğunu akıllara getirdi.
Zeytin Ve Zeytinyağı 00:38
Zeytin Ve Zeytinyağı 109 izlenme - 3 yıl önce Zeytin ve Zeytinyağı