Hoşgeldiniz!

zibidi

Kufurbaz Haydo 8 - Zibidi Gonzales 06:32
Kufurbaz Haydo 8 - Zibidi Gonzales 10.081 izlenme - 2 yıl önce İzledikten Sonra Abone Olursanız Sevinirim.
speed pardon zibidi gonzalez 06:25
speed pardon zibidi gonzalez 27.499 izlenme - 9 yıl önce mükemmel bir video izlemenizi tavsiye ederim...
Zibidi Gonzales (Speedy Gonzalez) 12:59
Zibidi Gonzales (Speedy Gonzalez) 4.063 izlenme - 2 yıl önce Zamanın 6600 larında eksik olmayan telefondan telefona bluetooth yoluyla yayılan ve bu sitede göremeyince büyük bir eksiklik olduğunu düşündüğüm siteye yakışan bir şaheser Zibidi Gonzalezi saygılarımla sunarım
Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales 06:30
Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales 2.439 izlenme - 1 yıl önce Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küfürbaz Haydo 7 - Zibidi Gonzales 06:30
Küfürbaz Haydo 7 - Zibidi Gonzales 5.509 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo 7 - Zibidi Gonzales
Küfürbaz Haydo - Zibidi Gonzalez 06:32
Küfürbaz Haydo - Zibidi Gonzalez 3.848 izlenme - 4 yıl önce Küfürbaz Haydo, Yosemite Sam'in ardından bu kez Speedy Gonzalez'i seslendiriyor. Zibidi Gonzalez'e daha önce hiç görmediğimiz bir yorumla hayat veriyor.
zİbİdİ gonzalez 06:30
zİbİdİ gonzalez 3.482 izlenme - 8 yıl önce İyİ seyİrler
komık dimi 06:31
komık dimi 2.382 izlenme - 9 yıl önce ben izledim hosuma gitti sizde izleyin
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 01:12
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 455 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkıyı ilkokuldaki burnunda et olan dünya sevimlisi arkadaşım ezberinde kaldığınca tenefüste söylerdi "Cielito Lindo" pavarottiden dinleyebilirsiniz aynı tadı vermez.
komik 05:00
komik 1.870 izlenme - 8 yıl önce zibidi gonzalez
Ordulu Dededen Putin ve Esad'a Tepki: Zibidiler 01:00
Ordulu Dededen Putin ve Esad'a Tepki: Zibidiler 291 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’nin sınırı ihlal eden Rus uçağını düşürmesinin ardından başlayan gerilim ile birlikte Rusya Devlet Başkanı Putin ile Suriye Devlet Başkanı Esad’a en sert tepkilerden biri Ordu’dan geldi.
zibidi gonzales 06:31
zibidi gonzales 139 izlenme - 1 yıl önce zibidi gonzales
Kaan Rocker... 00:41
Kaan Rocker... 2.305 izlenme - 8 yıl önce kardesimiz sebnem ferah hastası izleyinnn ;);) yerim seni kaanım :d:d
Sahnede Donu Düşen Justin Bieber 00:14
Sahnede Donu Düşen Justin Bieber 343 izlenme - 2 yıl önce ulan zibidi zaten üstsüz çıkmışsın sahneye bir de üstüne götünden düşen donunu çekmişsin ama o da durmamış. neyse efenim alışık olmayan götte don durmaz tabi. haydi bakalım gızlar yine iyisiniz justinin donunu monunu hep gördünüz.
Okulda Zevkine Çocuk Tokatlamak 00:11
Okulda Zevkine Çocuk Tokatlamak 179 izlenme - 2 yıl önce Tokatlanan çocuğun tanıdıkları videoyu izlerse eğer, videoyu youtubeye yükleyen kişiler facebook adreslerini de paylaşmışlar salaklar, alın buradan ulaşın çocuğunuzu tokatlayan kişileri: www.facebook.com/bskaskmokbb www.facebook.com/teenberkay
Zınk Zınk - Neşe Karaböcek (Ölüm Vuruşu) 03:57
Zınk Zınk - Neşe Karaböcek (Ölüm Vuruşu) 99 izlenme - 1 yıl önce Çocuğunu alet edevat kullanarak yada çok yaratıcı şekillerde ve teknik döven babalar vardır. Yani şaplak ya da göte teppik atmak yerine döner tekme, aparkat (oryuket) şık bir çelme ve ardından sırtlayıp yere çalma gibi. Ama bazı babalar vardır. "-Abi öyle bişey söyledi ki kemiklerimi kırsa daha iyiydi, bi bakışıyla skertti attı vallaha" tadındadır. İşte Neşe ablamızın da dayak atma stili bu son örnekte olan şekliyattaki gibidir.
Deli Çocuklar 06:25
Deli Çocuklar 268 izlenme - 8 yıl önce zİbİdİ gonzlez
Gülabi Kalender - Zibidi 03:57
Gülabi Kalender - Zibidi 79 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Gurbet Çıkış Tarihi: 02.07.2010 Türk Halk Müziği
90BPM - Zibidi Parro 03:32
90BPM - Zibidi Parro 6 izlenme - 1 yıl önce 90BPM - Zibidi Parro kayra görenler anlatırlar bir macera bu, kahramanın ismi belli zibidi parro, o gün de dürbün elde kendi camda, şehri gözler itinalı kuşkularla sert bakışla, süt liman kıvamda meydan, bu fazla normal, normal olmasıysa can sıkan ve yok bir sinyal, kornalar sirenler her tarafta cümle sesler, ince sezgilerle parro temkin elde bekler, her zaman tetikte, kuşkular peşinde sabit, yeni bir maceraya yelken asla olmaz erken, derken aniden bir sesle sinyal aldı parro, böyle dakikalarda tek rakibi sade zorro, o-o, içeri girdi kağıda sarılı bir taş, aldı kağıdı baktı gördü bir adresle bir mesaj, kimse yok yanında zorda senyorita, öfkeden delirdi çünkü onun ismi belli: kayra zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, tek bir el tek fiyasko ve zibidi parro. da poet giyindi pelerinini bıyıklarını düzeltti, genelde gülmez ama güzel kadınları severdi, aksiyon adamlar, aksi adam, radyodan duyup koşar beladan belaya, yumruk iyilik için görevli, o çatıdan çatıya şehir doğudan batıya, gece gelince telefon çalar kimdi o arayan? ucunda bir bayan yardım arayan, dedi tamam bu tam ona göre bir görev sonuç yine intikam, bacadan daldı dallamaların arasına davranamadı kimse tabancasına, dedi bırakın kızı, tokadında ışık hızı, tarumar oldu ortalık parro sırtladı kızı, peşinden yine aksiyon, düşebilemezdi ki tansiyon, macerayı seven adam a.k.a zibidi parro, şampiyon bıyıklı süper kahraman, hızlı akar kanı, rüzgarı yakar canı, çünkü onun adı: kayra zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, zibidi parro, tek bir el tek fiyasko ve zibidi parro.