Hoşgeldiniz!

zibidi

Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales 06:30
Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales 2.990 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo - 7 Zibidi Gonzales "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zibidi Gonzales (Speedy Gonzalez) 12:59
Zibidi Gonzales (Speedy Gonzalez) 4.519 izlenme - 4 yıl önce Zamanın 6600 larında eksik olmayan telefondan telefona bluetooth yoluyla yayılan ve bu sitede göremeyince büyük bir eksiklik olduğunu düşündüğüm siteye yakışan bir şaheser Zibidi Gonzalezi saygılarımla sunarım
Zibidi Gonzalez 06:30
Zibidi Gonzalez 3.635 izlenme - 10 yıl önce İyİ seyİrler
Zibidi Gonzales 06:29
Zibidi Gonzales 214 izlenme - 8 ay önce Normalde diğer küfürbaz haydo serisi çok küfürlü olur bu videoda çok az var. Siteye diğerleri eklenmiş bunu göremedim youtubeye 2013 de eklenmiş fakat bayağı eski olması lazım
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 01:12
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 628 izlenme - 4 yıl önce Bu şarkıyı ilkokuldaki burnunda et olan dünya sevimlisi arkadaşım ezberinde kaldığınca tenefüste söylerdi "Cielito Lindo" pavarottiden dinleyebilirsiniz aynı tadı vermez.
Komik 05:00
Komik 1.875 izlenme - 10 yıl önce zibidi gonzalez
Kaan Rocker... 00:41
Kaan Rocker... 2.306 izlenme - 10 yıl önce kardesimiz sebnem ferah hastası izleyinnn ;);) yerim seni kaanım :d:d
zibidi gonzales 06:31
zibidi gonzales 211 izlenme - 3 yıl önce zibidi gonzales
Ordulu Dededen Putin ve Esad'a Tepki: Zibidiler 01:00
Ordulu Dededen Putin ve Esad'a Tepki: Zibidiler 295 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’nin sınırı ihlal eden Rus uçağını düşürmesinin ardından başlayan gerilim ile birlikte Rusya Devlet Başkanı Putin ile Suriye Devlet Başkanı Esad’a en sert tepkilerden biri Ordu’dan geldi.
Sahnede Donu Düşen Justin Bieber 00:14
Sahnede Donu Düşen Justin Bieber 450 izlenme - 4 yıl önce ulan zibidi zaten üstsüz çıkmışsın sahneye bir de üstüne götünden düşen donunu çekmişsin ama o da durmamış. neyse efenim alışık olmayan götte don durmaz tabi. haydi bakalım gızlar yine iyisiniz justinin donunu monunu hep gördünüz.
Okulda Zevkine Çocuk Tokatlamak 00:11
Okulda Zevkine Çocuk Tokatlamak 217 izlenme - 4 yıl önce Tokatlanan çocuğun tanıdıkları videoyu izlerse eğer, videoyu youtubeye yükleyen kişiler facebook adreslerini de paylaşmışlar salaklar, alın buradan ulaşın çocuğunuzu tokatlayan kişileri: www.facebook.com/bskaskmokbb www.facebook.com/teenberkay
Zınk Zınk - Neşe Karaböcek (Ölüm Vuruşu) 03:57
Zınk Zınk - Neşe Karaböcek (Ölüm Vuruşu) 209 izlenme - 3 yıl önce Çocuğunu alet edevat kullanarak yada çok yaratıcı şekillerde ve teknik döven babalar vardır. Yani şaplak ya da göte teppik atmak yerine döner tekme, aparkat (oryuket) şık bir çelme ve ardından sırtlayıp yere çalma gibi. Ama bazı babalar vardır. "-Abi öyle bişey söyledi ki kemiklerimi kırsa daha iyiydi, bi bakışıyla skertti attı vallaha" tadındadır. İşte Neşe ablamızın da dayak atma stili bu son örnekte olan şekliyattaki gibidir.