Hoşgeldiniz!

Zift Videoları

Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 02:18
Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 6.778 izlenme - 9 ay önce Yine Hindistan yine tertemiz bir yağda ızaran yiyecek. Bu sefer patlamış mısır imalathanesindeyiz.
Katranda Soslu Tavuk - Sokak Lezzeti 03:20
Katranda Soslu Tavuk - Sokak Lezzeti 3.435 izlenme - 7 ay önce İzlerken karnıma ağrılar giren bu video tam bir sokak lezzeti gerçekten. O acayip sosa bulanmış tavuk zift gibi yağ ve piştikten sonra üzerine serpilenler... 3 litre serum yeme ve mide bağırsak yıkaması garantili.
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 7.095 izlenme - 2 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Bir Ananın Gavatlık Sevinci 00:43
Bir Ananın Gavatlık Sevinci 1.088 izlenme - 2 yıl önce Her ana çocuğunun sağlığı konusunda Sarayda 15 hattat hassasiyetindedir. Öyle ki bu hassasiyet, duyarlı bir Melis'in insanların ikiyüzlülüğüne ve Cenk'in mesajlarına karşılık vermemesinden bile kalavi seviyelerde oynar. Bahar'ın anası da kızının aşıyı yaptırdığını anlayınca çok sevinir,hem de sevincinden doymaz. Grip aşısını yazdan olacaksın ki kışın sıkıntı olmasın dayı.
Bir Küvet Dolusu Petrol ile Banyo Yapmak 00:40
Bir Küvet Dolusu Petrol ile Banyo Yapmak 835 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan'ın Naftalan Kenti'nde başta sedef olmak üzere cilt ve eklem hastalıklarına iyi geldiğine inanılan kaplıcalara olan ilgi giderek artıyor. Bölgeye her yıl Rusya ve Avrupa ülkelerinden 15 bin kişi şifa aramaya geliyor. Ancak kaplıcalara gelenler, suda değil, ham petrol içinde banyo yapıyor.
zift fragmanı 1 01:13
zift fragmanı 1 840 izlenme - 6 yıl önce bulgaristan'ın oscar adayı olan film adını argoda "bok" kelimesinden alıyor. zift bir özel dedektifin suçlularla olan savaşına değil suçlunun kendisine odaklansa da kara film tarzında bir suç filmi olarak nitelendirilebilir. "güve" yirmi yıl hapis yattıktan sonra özgürlüğüne kavuşur. yeni ve yabancı bir dünya olan 60'ların komünist sofya'sında kendi benliğini bulmaya çalışır. bir günde olanları anlatan filmde "güve" geçmişiyle barışmaya çalışır ancak işkence görür kovalanır ve gün boyun
Hala Sigara Kullanıyor Musunuz? / Sağlık 02:28
Hala Sigara Kullanıyor Musunuz? / Sağlık 142 izlenme - 1 yıl önce Hala sigara kullanıyor musunuz? Sigara nedir? İçince nasıl bir zehir/artık sizin vücudunuza giriyor? Bu soruların cevabı videoda. İzledikten sonra hala sigara içebilecek misiniz?
Boz-Kur Ft Zift Sık Kafama 03:33
Boz-Kur Ft Zift Sık Kafama 420 izlenme - 7 yıl önce boz-kur ft zift sık kafama www.myspace.com/bozkur80 rap hiphop 2010 mert inceel ethem ersoy
Replikas - Zift 05:28
Replikas - Zift 108 izlenme - 5 yıl önce
Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions 04:30
Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions 94 izlenme - 3 yıl önce Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions
Zifte Yapışan Köpeği İtfaiye Böyle Kurtardı 00:57
Zifte Yapışan Köpeği İtfaiye Böyle Kurtardı 8 izlenme - 10 ay önce Şanlıurfa-Akçakale yolunda asfalt çalışması yapan tankerden yola dökülen zifte yapışan köpeği görenler itfaiyeye haber verdi. İhbar üzerine olay yerine geçen itfaiye ekibi, zifte basması sonucu asfalta yapışıp mahsur kalan köpeği kurtarmak için çalışma başlattı. İtfaiye ekipleri, hayvanın zarar görmemesi için titiz bir çalışma yaptı. Uzun süren çalışmanın ardından köpek ziftten kurtarıldı.
Zift Ft Boz-Kur Kaybeden Kim 03:41
Zift Ft Boz-Kur Kaybeden Kim 103 izlenme - 7 yıl önce zift ft boz-kur kaybeden kim osmaniye bahçe 2010
Yola dökülen zift sürücülere zor anlar yaşattı 00:50
Yola dökülen zift sürücülere zor anlar yaşattı 24 izlenme - 4 yıl önce Yola dökülen zift sürücülere zor anlar yaşattı
Çeşitli Sanatçılar - Zift 03:57
Çeşitli Sanatçılar - Zift 15 izlenme - 5 yıl önce