Hoşgeldiniz!

zift

Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 02:18
Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 6.914 izlenme - 2 yıl önce Yine Hindistan yine tertemiz bir yağda ızaran yiyecek. Bu sefer patlamış mısır imalathanesindeyiz.
Katranda Soslu Tavuk - Sokak Lezzeti 03:20
Katranda Soslu Tavuk - Sokak Lezzeti 3.659 izlenme - 1 yıl önce İzlerken karnıma ağrılar giren bu video tam bir sokak lezzeti gerçekten. O acayip sosa bulanmış tavuk zift gibi yağ ve piştikten sonra üzerine serpilenler... 3 litre serum yeme ve mide bağırsak yıkaması garantili.
Zifte Yapışmış Köpeği Kurtarıp Hayata Kazandıran Pamuk Kalpli İnsanlar 05:06
Zifte Yapışmış Köpeği Kurtarıp Hayata Kazandıran Pamuk Kalpli İnsanlar 1.745 izlenme - 7 ay önce Animal Aid Unlimited adında Hindistan'da bulunan bir vakfın, yardıma muhtaç hayvanlardan birini daha kurtarıp tedavi ederek hayata kazandırdığı anlara ait video.Umarız tüm insanlığa örnek olurlar.. Vakfın resmi sitesi: www.animalaidunlimited.org
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 9.312 izlenme - 2 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Bir Ananın Gavatlık Sevinci 00:43
Bir Ananın Gavatlık Sevinci 1.524 izlenme - 3 yıl önce Her ana çocuğunun sağlığı konusunda Sarayda 15 hattat hassasiyetindedir. Öyle ki bu hassasiyet, duyarlı bir Melis'in insanların ikiyüzlülüğüne ve Cenk'in mesajlarına karşılık vermemesinden bile kalavi seviyelerde oynar. Bahar'ın anası da kızının aşıyı yaptırdığını anlayınca çok sevinir,hem de sevincinden doymaz. Grip aşısını yazdan olacaksın ki kışın sıkıntı olmasın dayı.
Bir Küvet Dolusu Petrol ile Banyo Yapmak 00:40
Bir Küvet Dolusu Petrol ile Banyo Yapmak 932 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'ın Naftalan Kenti'nde başta sedef olmak üzere cilt ve eklem hastalıklarına iyi geldiğine inanılan kaplıcalara olan ilgi giderek artıyor. Bölgeye her yıl Rusya ve Avrupa ülkelerinden 15 bin kişi şifa aramaya geliyor. Ancak kaplıcalara gelenler, suda değil, ham petrol içinde banyo yapıyor.
zift fragmanı 1 01:13
zift fragmanı 1 994 izlenme - 7 yıl önce bulgaristan'ın oscar adayı olan film adını argoda "bok" kelimesinden alıyor. zift bir özel dedektifin suçlularla olan savaşına değil suçlunun kendisine odaklansa da kara film tarzında bir suç filmi olarak nitelendirilebilir. "güve" yirmi yıl hapis yattıktan sonra özgürlüğüne kavuşur. yeni ve yabancı bir dünya olan 60'ların komünist sofya'sında kendi benliğini bulmaya çalışır. bir günde olanları anlatan filmde "güve" geçmişiyle barışmaya çalışır ancak işkence görür kovalanır ve gün boyun
Hala Sigara Kullanıyor Musunuz? / Sağlık 02:28
Hala Sigara Kullanıyor Musunuz? / Sağlık 158 izlenme - 2 yıl önce Hala sigara kullanıyor musunuz? Sigara nedir? İçince nasıl bir zehir/artık sizin vücudunuza giriyor? Bu soruların cevabı videoda. İzledikten sonra hala sigara içebilecek misiniz?
Boz-Kur Ft Zift Sık Kafama 03:33
Boz-Kur Ft Zift Sık Kafama 422 izlenme - 8 yıl önce boz-kur ft zift sık kafama www.myspace.com/bozkur80 rap hiphop 2010 mert inceel ethem ersoy
Replikas - Zift 05:28
Replikas - Zift 109 izlenme - 6 yıl önce
Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions 04:30
Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions 95 izlenme - 4 yıl önce Zift - Vazgeç // Groovypedia Studio Sessions
Zift ve Tozu Sanata Dönüştürdü 04:46
Zift ve Tozu Sanata Dönüştürdü 10 izlenme - 10 ay önce Zift ve tozu sanata dönüştürdü Bingöl'de bir öğretmen zift ve mermer tozuyla iki boyutlu eserler üreterek sanata dönüştürüyor BİNGÖL - Bingöl'de bir öğretmen zift ve mermer tozuyla iki boyutlu eserler üreterek sanata dönüştürüyor.
Zift Ft Boz-Kur Kaybeden Kim 03:41
Zift Ft Boz-Kur Kaybeden Kim 104 izlenme - 8 yıl önce zift ft boz-kur kaybeden kim osmaniye bahçe 2010
Çeşitli Sanatçılar - Zift 03:57
Çeşitli Sanatçılar - Zift 15 izlenme - 6 yıl önce