Hoşgeldiniz!

zihin

Kolay Zihin Kontrolü Ya da Nasıl Kült Lider Olunur 12:37
Kolay Zihin Kontrolü Ya da Nasıl Kült Lider Olunur 3.292 izlenme - 1 yıl önce Çevremiz de farklı farklı inançlara sahip ve bu inançlara körü körüne bağlananlar olduğunu görüyoruz. Tabi ki herkes bu şekilde kandırılmıyor ama bir çok kandırılan insan ne yazık ki var. Bugün İslam dininin özünü bir kenara bırakıp sonradan eklenenleri de İslam içinde imiş gibi göstermeye çalışanlar insanlar gibi ve bu yüzyıllardır süren bir şey. İnsanları o kıvama nasıl getiriyorlar onu öğreniyoruz videoda. Not: İslam dininden örnek verdim nedenini size bırakıyorum. Ayrıca diğer bir sürü saçma sapan inançlar ve düşünceler de bunun içinde.
21. Yüzyılın İlacı Empati Devrimi  - Dışa Bakışın Gücü 10:28
21. Yüzyılın İlacı Empati Devrimi - Dışa Bakışın Gücü 1.070 izlenme - 8 ay önce Geçtiğimiz yüzyil insanlar için içe bakış çağıydı. İçe bakış bize umduğumuz gibi iyi bir hayat getirmedi ve benmerkezci bencil insanin temellerinin atilmasina sebep oldu . Bu yüzden 21. yüzyılın farklı olması gerekiyor. Filozof ve yazar Roman Krznaric, kendi dışımıza çıkarak nasıl sosyal bir değişim yaratabileceğimizi anlatıyor. Roman Krznaric, empati konusunda uluslararası üne sahip bir uzman ve "Empati: Bir Devrim El Kitabı" kitabının yazarı. Aynı zamanda dünyanın ilk dijital Empati Kütüphanesinin kurucusu.
 Ruhun Manifestosu - Jiddu  Krishnamurti 06:09
Ruhun Manifestosu - Jiddu Krishnamurti 773 izlenme - 7 ay önce Jiddu krishnamurti , Hindistan'ın yetistirdigi dünya'nin sayili düsünür konusmaci ve yazarlarindandir . 1909 yılında C.W. Leadbeater tarafından keşfedildi. 13 yaşındayken Theosophical Society tarafından "dünya öğretmeni" olarak seçildi. Dünya'ya baktigi objektif perspektif ile irkcilik , milliyetcilik gibi köktenci bagnaz kalıpları reddederek insanin mutlu bir sekilde yasayabilecegini savunan jiddu , insanin global ve hümanist olabilmesi icinde kendisine ogretilen bütün şablonlarin disina cikilmasi gerektigini savunuyor izliyoruz..
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 02:30
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 2.806 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap"tan merhabalar.Bu gün sizlerle ses ile ilgili bir test yapacağız.Kulak ve göz arasında nasıl bir ilişki olduğunu daha iyi anlayacaksınız.bu ikisi arasında arama kararı vererek soruyu doğru cevaplayabilirsiniz.Alarma hazır olun.Sosyal psikoloji testleri çok yakında.iyi seyirler
İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel) 43:57
İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel) 2.009 izlenme - 2 yıl önce İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel)
Sınırları Kaldırın - Motivasyon Konuşması 05:56
Sınırları Kaldırın - Motivasyon Konuşması 1.221 izlenme - 1 yıl önce Facing the giants (2006) filmine ait motivasyon sahnesi. İnsanın sınırlarını kendisinin koyduğunu ve potansiyelinin kendisinin zannettiğinden çok daha yüksek olduğunu gösteren bir kesit.
zihinden çarpmalar 09:49
zihinden çarpmalar 1.993 izlenme - 6 yıl önce atlas yayınları 4. sınıf zihinden çarpmalar
En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı 02:35
En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı 780 izlenme - 1 yıl önce "En Tuhaf 7 Zihin Hastalığı" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Yabancı Aksan Sendromu Felç, tümör ya da ağır bir travma sonrası bazı psikolojik sebepler ya da ağır piskozlar dolayısıyla meydana gelen bir hasarın ardından, kişinin ana dilini tuhaf bir aksanla konuşması hastalığıdır. Wendigo Ruh Hastalığı "Wendigo Ruh Hastalığı"na sahip insanlar, diğer yemek kaynakları mevcut olsa bile doyumsuz bir biçimde insan eti yemek isterler. Hayalet Uzuv Sendromu İnsanların kesilmiş ellerini, ayaklarını ve benzeri organlarını hissetmeye devam etmelerine "hayalet uzuv sendromu" denilir. Olmayan bacağın karıncalanması, çoktan kesilmiş elin kaşınması gibi... Alice in Wonderland Sendromu Kişinin etrafındaki nesneleri olduğundan daha büyük veya küçük görmesi(makropsi-mikropsi), olmayan sesleri duyması, tat alma duyusunda değişme ve bozulma, zaman kavramında bozulma ile seyreden depersonalizasyon hastalığıdır. Sinestezi Bir algı modalitesi uyarıldığında birden fazla kanalda uyarılma oluşmasına verilen tıbbi isimdir. Bu hastalığa sahip insanlar; sesleri görmek, şekilleri tatmak gibi algılara sahip olduklarına inanırlar. Capgras Sendromu Kişinin, yakın ilişkide olduğu tanıdıklarının yerini aynı görünümde olan ama sahtekar benzerlerinin veya ikizlerinin aldığını ve kendisine bu şekilde bir komplo kurulduğunu sanmasıdır. Cotard's Sendromu Bu hastalığa yakalan insanlar ölü olduklarına inanırlar. Hastalar, bu inançlarını ispat etmek amacıyla intihar girişiminde bulunabiliyorlar.
Zihin Okuma 02:53
Zihin Okuma 585 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda bilinç yönlendirmesi (manipülasyon) kullanılmıştır. Zihin okuma değil, yönlendirmedir.
Zihin Oyunları - Çekiciliğin Kuralları 21:25
Zihin Oyunları - Çekiciliğin Kuralları 483 izlenme - 1 yıl önce Brain Games (Zihin oyunları) 2011 yılından günümüze kadar süregelen National Geographic tarafından hazırlanmılş 30 dakikalık belgesel serisidir. Bu bölümde konu: "Çekiciliğin Kuralları."
Zihin Kontrolü Mümkün Mü? 44:34
Zihin Kontrolü Mümkün Mü? 579 izlenme - 2 yıl önce Zihin Kontrolü Mümkün Mü? The New Ottomans / Ottoman1453
İlluminati Zihin Kontrol - illuminati yeni dünya düzeni 06:57
İlluminati Zihin Kontrol - illuminati yeni dünya düzeni 1.185 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Esrarengiz Kasaba - Zihin Kontrol Kravatı 01:23
Esrarengiz Kasaba - Zihin Kontrol Kravatı 363 izlenme - 11 ay önce Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls), (IMDB Puanı 8.9'dur) Alex Hirsch tarafından oluşturulmuş Disney Channel orijinal serisidir. Alex Hirsch'in yönetmeni olduğu ilk çizgi filmidir. Ayrıca Alex, bu seri ile adını dünyaya duyurmuştur.15 Haziran 2012'de bir ön gösterim olarak ilk bölüm ABD'de yayınlanmıştır. Ancak dizi resmen 29 Haziran 2012'de yayına girmiştir. Türkiyede ise bazı sorunlar yüzünden 2013 yılında yayına girmiştir. Bu dizideki birçok karakterin seslendiricisi Cartoon Network'te de çalışmıştır. ABD'de 1. Sezon 20.bölümle 1 Ağustos 2013'te bitmiş, 2. Sezon ise 1 Ağustos 2014'te tekrar başlamıştır. 11 Mart 2015'te yayınlanan yarı-sezon finalinden sonra dört aylık bir ara verilmiştir, fakat 12 Temmuz'da yeni bölümler yayınlanmaya başlamıştır.
Zihin Oyunları - İknanın Gücü 21:16
Zihin Oyunları - İknanın Gücü 376 izlenme - 1 yıl önce Oldukça ilgi çekici ve farkındalık sağlayan bir belgesel. Gayet akıcı başladığınız gibi biter süreye takılmayın zevk alıp yeni bir şeyler öğreneceğinize eminim.
Illuminati : Türkiye Zihin Kontrolü -1- 15:00
Illuminati : Türkiye Zihin Kontrolü -1- 136 izlenme - 2 yıl önce illuminati masonlugun seytani gercek yüzü müzik ve medya sektörü ile insanlara yapilan seytani zihin ve bilincalti kontrolü a haber desifre 1. bölüm illuminati / masonlar seytana taparlar , deccalin gelisinin zeminini hazirlarlar yani seytanin ve deccalin ayagina sunulacak dinsiz menaviyattan yoksun kölelesmis bir dünya. Tüm bu olan bitenlere seyirci kalmamak için, bu kısa filmleri izleyip,Bu şeytani sistemi sorgulamalı ve önlemlerimizi almalıyız.Ve daha çok kişiyi gerçekle buluşturmak umuduyla, bu filmleri yaymak için çalışmalıyız.Herkes kendine düşeni yaptıktan sonra bu sistemi bozmak için geriye kalan tek şey,Yüce Allah'ın yardımıdır.O da er yada geç şüphesiz tecelli edecektir İnşallah... Daha fazl abilgi icin sizlere Gelenler Belgeselini tavsiye ederim http://www.youtube.com/watch?v=sz2Osa... http://www.cubbeliahmethoca.tv
Ezberleme Testi ! Ezberleme Teknikleri 02:10
Ezberleme Testi ! Ezberleme Teknikleri 334 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Durun ve dikkatinizi verin.Bu sayi size bir sey ifade etmiyorsa beyniniz bunu unutmaya basladi bile. Bunun nedeni , kisa sureli hafizanin , uzun zamanli onemi yada duygusal bagi olmayan ama o an icin yararli olabilicek anilarin bir sureligine tutuldugu yer olmasi. Ornegin restorantta hesabi gordugunuz an gibi. Bahsisi hesap etmek icin rakami uzun sure hafizanizda tutmaniz gerekiyor. Veriyi 30 saniyeden uzun tutmak kisa sureli hafizaniz icin bicilmis kaftan. Az once gosterdigimiz tutar neydi peki ? muhtemelen hatirlayacaksiniz. Peki ya daha onceden gosterdigimiz 10 haneli sayi ? Bu sayi kisa sureli hafizanizin penceresinden ucup gitti bile.
İslamın Zihin Tarihi Genel Fragman | Diyanet Tv 00:37
İslamın Zihin Tarihi Genel Fragman | Diyanet Tv 569 izlenme - 2 yıl önce İslamın Zihin Tarihi Her Çarşamba 00.15'de... Sosyal Medya'da Diyanet Tv Http://www.diyanettv.gov.tr/ Https://twitter.com/diyanet_tv Http://facebook.com/diya...
İnteraktif Zihin Oyunu 02:12
İnteraktif Zihin Oyunu 758 izlenme - 5 yıl önce Sonuçlara şaşıracaksınız..- Hakan Mengüç http//www.networkmarketingokulu.com/
Türkiyede Zihin Oyunları #İknanınGücü 06:19
Türkiyede Zihin Oyunları #İknanınGücü 114 izlenme - 8 ay önce Türkiyede zihin oyunlarının tepkiini ölçmek amaçlı bir video Türkiyede farklılık yaratma amaçlı eğlence bilgi merak dolu bir video izlerken eğlenirsiniz inş..
Gerçek Zihin Kontrolü 02:07
Gerçek Zihin Kontrolü 861 izlenme - 6 yıl önce 20 senedir ağır depresyon geçiren kadının beynine iki kablo yerleştiriliyor ve ruh hali dışarıdan bir cihaz aracılığıyla kontrol ediliyor.
Zihninin Sınırlarını Aş!  -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 04:21
Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 152 izlenme - 12 ay önce Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ateist'in Zihnine Tecavüz - Film Fragmanı 01:12
Ateist'in Zihnine Tecavüz - Film Fragmanı 225 izlenme - 1 yıl önce Hayalhanem'in Yakında Yayınlanacak Olan Kısa Filminin İlk Fragmanı! Bir Ateist ve bir Müslüman. İkisinin de bir davası var? Peki hangisi haklı? Hayalhanem İlim ve Kültür Derneği,
Herşeyi Bilen Adam 02:08
Herşeyi Bilen Adam 345 izlenme - 4 yıl önce İnternet ve sosyal ağların yaygınlaşmasıyla paylaşımı gittikçe artan kişisel bilgiler, çoğu kullanıcının başına dert oldu. Facebook Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında paylaştığınız kişisel bilgileriniz tamamen güven altında mı? Brüksel'de çekilen bir video bu konuya oldukça farklı bir noktadan bakarak önemli bir mesaj veriyor.
Zihin Oyunları - Beyin Beden Bağlantısı 21:59
Zihin Oyunları - Beyin Beden Bağlantısı 138 izlenme - 1 yıl önce Brain Games (Zihin oyunları) 2011 yılından günümüze kadar süregelen National Geographic tarafından hazırlanmılş 30 dakikalık belgesel serisidir. Bu bölümde konu: "Beyin Beden Bağlantısı."
Zihin Oyunları - Çekiciliğin Kuralları 21:24
Zihin Oyunları - Çekiciliğin Kuralları 323 izlenme - 2 yıl önce Aşk meşk ilişkileri şimdiye kadar hep kalple alakalı gösterildi, beyin hep bir kenarı atıldı, itildi örselendi hakir görüldü. İşte şimdi beyine hakkını vermenin zamanı geldi. Çekiciliğin aşk ilişkilerinin aslında tamamen beyinle alakalı olduğunu bilimsel olarak deneylerle kanıtlayan bu filmimizle sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler efenim.
Esnek Zihin Testi ! ZİHİN OYUNU 02:43
Esnek Zihin Testi ! ZİHİN OYUNU 273 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bu gün sizlerle kriz yönetimiyle nasıl başa çıkabiliyorsunuz onu test edeceğiz.Ana etken konsantrasyon sağlamanız.Görsel verileri dikkatli incelemeniz.Kalıpların dışına çıkıp videoda söylediklerime fazla itibar etmemeniz gerek.Daha fazla baymak istemiyorum ve laf cambazlığı yapmayıp dizi zihin simülasyon testine uğuluyorum.dizi film tadında sahte arap kanalımda iyi seyirler.
Zihin Oyunları - Sen Karar Ver 22:30
Zihin Oyunları - Sen Karar Ver 118 izlenme - 1 yıl önce Brain Games (Zihin oyunları) 2011 yılından günümüze kadar süregelen National Geographic tarafından hazırlanmılş 30 dakikalık belgesel serisidir. Bu bölümün başlığı: "Sen Karar Ver."
Hakkari'de Zihin Kontrol - illuminati yeni dünya düzeni 08:11
Hakkari'de Zihin Kontrol - illuminati yeni dünya düzeni 332 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Down Sendromlular 21 Mart Gökcem Gecesi 01:54
Down Sendromlular 21 Mart Gökcem Gecesi 1.052 izlenme - 7 yıl önce
Hipnoz Ve Zihin Kontrolü 31:50
Hipnoz Ve Zihin Kontrolü 131 izlenme - 2 yıl önce Prof.Dr. Sevil Atasoy'un yönettiği Suç ve Delil programında zihin kontrolü, adli hipnoz, hipnozla geçmişi hatırlama, uzaktan hipnoz gibi konulara Mehmet Başkak hipnoz açısından açıklık getiriyor.