Hoşgeldiniz!

Zihinsel Videoları İzle

Zihinsel Engellilerin Polisle İmtihanı 00:38
Zihinsel Engellilerin Polisle İmtihanı 4.313 izlenme - 4 gün önce Polisler engelli park yerine park eden aracı uyarmak için durur ve araca yaklaşıp camı açar ardından olanlar olur çok anlamlı bir mesaj verdiğini düşündüğüm bu videoyu siz değerli üyeler ile paylaşmak istedim.
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 01:24
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 7.326 izlenme - 1 yıl önce Mısır ordusunun, Gazze'den ülke karasularına girmeye çalıştığı öne sürülen Filistinliyi öldürdüğü bildirildi. Filistin emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Gazze-Mısır sınırındaki askerler, ülke karasularına girmeye çalışan bir Filistinliyi silahla vurarak öldürdü. Söz konusu Filistinlinin zihinsel engelli olduğu iddia edilirken, Gazze'nin deniz sınırını birkaç metre aşarak, Mısır tarafına geçmeye çalıştığı belirtildi. Konuyla alakalı Filistinli ve Mısırlı resmi makamlardan açıklama yapılmadı.
perfect master zİhİnsel 01:35
perfect master zİhİnsel 22.281 izlenme - 7 yıl önce zihinselin perfecct master büyüleri izlemenizi tavsiye ederim prezentuje benim çar onda bedensel bunda zihinsel perfect master büyüleri var
Metin2 - Master Klavuzu (Zihinsel) 01:21
Metin2 - Master Klavuzu (Zihinsel) 8.833 izlenme - 7 yıl önce zihinsel skillerinin master'lerini burada bulabilirsiniz. İyi seyirler..
Metin2 05:10
Metin2 6.244 izlenme - 8 yıl önce metin2
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 00:54
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 947 izlenme - 8 ay önce Şimdilerde genç olan herkesin "çocukluğu", çocuklar için en güzel şarkıları en faydalı televizyon programlarını yapan, samimi, mütevazı ve öğretici yanıyla tam anlamıyla bir rol model olan Barış Manço'yu bu kısacık haberi izlediğinizde daha da özleyeceksiniz. (Yayın Tarihi: Temmuz 1996)
Metin2 Vs 01:14
Metin2 Vs 6.073 izlenme - 8 yıl önce metin2 altay58 vs zihinsel
metin2 güçlü vuruş master 00:07
metin2 güçlü vuruş master 8.842 izlenme - 8 yıl önce güçlü vuruş master
Balıkesir'de Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz 01:08
Balıkesir'de Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz 3.184 izlenme - 4 yıl önce Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Beldesi'nde, zihinsel engelli olan 16 yaşındaki G.H.'yi, 44 gün boyunca bir evde alıkoyarak tecavüz edildiği ortaya çıktı
zihinselin gücü xd 00:29
zihinselin gücü xd 4.758 izlenme - 8 yıl önce zihinsel vs bedensel
Metin2 Perfect Master Zihinsel 01:38
Metin2 Perfect Master Zihinsel 4.459 izlenme - 7 yıl önce süpeerr
Metin2 02:17
Metin2 3.402 izlenme - 7 yıl önce fenomen61 ve hİghxx son video oyuna son
Çin İşkencesi (Zihinsel Gelişimi Zedeler) 06:10
Çin İşkencesi (Zihinsel Gelişimi Zedeler) 1.138 izlenme - 3 yıl önce Modern çin işkencesi de böyle olsa gerek. Ciddi bi şey değildir heralde, en azından bizim temennimiz geyik olsun diye yapılmış olması. Yok eğer ciddiyse de insanlık ayıbıdır başka bi şey değil.
Engelliler İle İlgili Kısa Film 06:42
Engelliler İle İlgili Kısa Film 678 izlenme - 2 yıl önce Beun Zihin Engelliler Öğretmenliği Öğrencilerinin Hazırladığı Kısa Film
Hitit Üniversitesi - Civciv Engelli Aracı 03:17
Hitit Üniversitesi - Civciv Engelli Aracı 576 izlenme - 2 yıl önce
Ciguli Kahramanmraş Eğitim Uygulama 04:02
Ciguli Kahramanmraş Eğitim Uygulama 1.195 izlenme - 8 yıl önce ağır düzeyde zihinsel engelli olduklarına siz inanabilecek misiniz?
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile Matematik Öğreniyorum 09:17
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile Matematik Öğreniyorum 528 izlenme - 2 yıl önce Hafıza Eğitimi : Hafıza eğitiminin sağladığı hafıza geliştirme teknikleriyle zihinsel matematik artık kolay. Film özellikle hafıza eğitimi, sayısal hafıza ve zihinsel matametik becerileri arasındaki ilişkiyi vurguluyor. Hafıza eğitimi ve hafıza geliştirme konusunda Mega Hafıza ve Melik Duyar yapımı bir film.
Youtube'dan Zihninizi Kontrol Ediyorum 02:07
Youtube'dan Zihninizi Kontrol Ediyorum 32 izlenme - 1 ay önce Bu videoda youtube üzerinden zihninizi nasıl kontrol ediyorum onu göstereceğim.İşitsel hafızanız mı güçlü yoksa görsel hafızanız mı gelin beraber öğrenelim. Instragramhttps://www.instagram.com/hakan_kaan HAKAN KAAN Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/hhakankaan Twitter: https://twitter.com/hakankkaan Instragram: https://www.instagram.com/hakan_kaan google plus: https://plus.google.com/+hakankaan VIP Grup https://goo.gl/UDoPdN Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- DİĞER VİDEOLARIMA DA GÖZ ATIN Petrol Aniden Yok Olsaydı Ne Olurdu | Belgesel https://www.youtube.com/watch?v=bxbvO5ixt_Q Neden Youtube"u Bırakıyorum ? https://www.youtube.com/watch?v=zYFhy7YCOu0 Genetik Mühendisliği Herşeyi Sonsuza Dek Değiştirecek https://www.youtube.com/watch?v=0Hp4L6nyHgY ----------------------------------------­----------------------------------------­---------------------------
Zihinsel Engelli Öğrencilerimizden Semazen Gösteri 04:20
Zihinsel Engelli Öğrencilerimizden Semazen Gösteri 1.356 izlenme - 7 yıl önce ünye fehmi cerrahoğlu eğitim uygulama okulu ve iş eğitim merkezi engelliler haftası yeryüzünün melekleri semazenlerimiz.......... Emrah yalman -yasemin doğan hocalarımızın emeklerine sağlık..
nessaj 04:02
nessaj 721 izlenme - 7 yıl önce sadece bi video nessaj constantine
 Zihinsel Engelli Muhammed Engel Tanımıyor 04:19
Zihinsel Engelli Muhammed Engel Tanımıyor 373 izlenme - 3 yıl önce Ankara’da bir gecekonduda hayat mücadelesi veren yüzde 70 zihinsel engelli Muhammed Yalçın, evinin her köşesini kendi yaptığı yağlı boya resimleriyle süsledi. Ankara’nın Altındağ İlçesi Anafartalar Mahallesi’nde yaşayan yüzde 70 zihinsel engelli olan ve konuşamayan 24 yaşındaki Muhammed Yalçın, Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezinde resim eğitimi aldı. Aldığı eğitimle beraber evin her köşesini yağlı boya resim yaparak süsledi. Dört çocuğunun en küçüğü oğlu Muhammed’in resim yapma sürecini anlatan Hasan Yalçın, “Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezine başlattık. Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezi yaşından dolayı 1 yıllığına aldılar. Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezine ressam Harun Antakyalı ziyaret ediyor. Orada oğlum Muhammed ile tanışıyor ve onda ışık gördüğünü söylüyor. Bunun üzerine okulun kantin duvarlarına resim yaparak sergi açıldı. Bu başarısından dolayı okul tekrar okula davet etti” dedi. Evin bir odasını resim atölyesine çevirdiklerini belirten Yalçın, şunları kaydetti: “Odayı atölyeye çevirdik boyamaya başladı. Diğer odalara geçti. Sonra evin tamamını boyayarak kapattı. Hala da devam ediyor. Evin odalarını tamamını 1 bir yıl içerisinde boyadı. Sadece duvar değil tuval ve kâğıt üzerinde de çalışıyor.” Eve gelen ziyaretlerin gördükleri manzara karşısında şaşırdıklarını ve evin müzeye döndürülmesi gerektiğini söyledikleri ifade eden Yalçın, “Eve gelip giden çok oluyor. Her gelen ilerde belediye bu evi yıkmakta zorlanacak diyorlar. Artık bu evi müzeye çevrilmesi lazım diyorlar. “Muhammed’in Müzesi” olması lazım talebinde bulunuyorlar” şeklinde konuştu. Sokakta seyyar tezgahında mısır, kestane satarak evin geçimini sağlamaya çalışan baba Yalçın, şunları söyledi: “Kendi gücümüz yettiği kadarıyla çalıştığımızın yüzde 50’sini Muhammed’e harcıyoruz. Ben seyyar satıcıyım. Mevsimine göre mısır, kışın ise kestane satıyorum. 5 lira kazanırsam 3 lirasını Muhammed’in boyasına, fırçasına harcıyorum.” Baba Hasan Yalçın, “Muhammed’in yaptığı resimlerin toplayıp birçok sergi açtık ama talep görmüyor” ifadesini kullandı.
Stresten kurtulmak isteyenlere aikido tavsiyesi 04:46
Stresten kurtulmak isteyenlere aikido tavsiyesi 170 izlenme - 1 yıl önce Gündelik hayatta yaşanan ruhsal, zihinsel ve bedensel sıkıntıların aşılması için çeşitli yollar arayanlara aikido önerisinde bulunulurken, bu spor enerjinin pozitif bir şekilde dışarı atılmasını sağlıyor.
Zihinsel Savaşçı Damage Denemesi Saygılar 00:18
Zihinsel Savaşçı Damage Denemesi Saygılar 428 izlenme - 4 yıl önce Zihinsel Savaşçı Damage Denemesi Saygılar
John Lennon'ın Engelli Taklidi - The Beatles 00:22
John Lennon'ın Engelli Taklidi - The Beatles 118 izlenme - 1 yıl önce The Beatles grubunundan John Lennon sanıyorum ki bir konserde yaptıgı taklit. Bana biraz küçümseme ve dalga geçme gibi geldi ama bilemedim. Senden bunu hiç beklemezdim Lennon.
kamıkaze vs suragar 00:21
kamıkaze vs suragar 570 izlenme - 7 yıl önce 80 lvl zihinsel en kolayları benim için :d
daktilo pc 00:04
daktilo pc 665 izlenme - 8 yıl önce lol
Eye of The Tiger -  Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 01:57
Eye of The Tiger - Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 127 izlenme - 1 yıl önce Hafif düzeyde eğitilebilir zihinsel engellilere özel Şehit Ali Borinli İ.Ö.O. ve İş Okulu'nun birkaç öğrencisi ve öğretmenleri olan Oğuz Özler'in birlikte hazırladığı Boomwackerlarla çalınan bir çalışma örneği. Genel içerik ağırlığı Mizah ve Nostalji olan bir sitede bu videonun yeri hem bizlere öğretmen stereotipi haricinde farklı öğretmenler olabildiğini farkettirmek hem de ders çalışmayı beceremiyor diye arkadaşları ve sosyal çevreleri tarafından aptal yerine koyulan insanların başarılı olabileceklerini farkettirmektir. İlkokul dönemlerinde ödev yapmadığımı ve matematikten hep başarısız olduğumu göz önünde bulundurarak keşke benimde boomwhacker veya başka bir enstrüman öğreten öğretmenim olsaydı diyorum. Herkese Helvacıoğlu aldırıp Deriko çaldıran öğretmenler utansın efendim.
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 01:29
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 248 izlenme - 3 yıl önce Konya'nın Beyşehir İlçesinde Özel Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Bir Zihinsel Engelli, Merkezin Sahibinin Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü. O Anlar Güvenlik Kameraları Tarafından Kaydedildi. Aile, Merkez Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
Gandnam Style (Zihinsel Gelişimi Etkiler) 00:29
Gandnam Style (Zihinsel Gelişimi Etkiler) 210 izlenme - 2 yıl önce Herkes Gangnam Style taklit eder de kızımız boş durur mu? Durmadığı gibi video içinde arkadaşlarına selam bile veriyor. İyi seyirler, efenim.
Gökmen Özdenak - Zihinsel Mastürbasyon Yapıyorum 01:28
Gökmen Özdenak - Zihinsel Mastürbasyon Yapıyorum 159 izlenme - 2 yıl önce Gayet şık giyimiyle ve sotede bekleyen Gökmen Ağabey , sohbete pek katılmadı, sustu , durdu , her söylenene cevap vermedi. En sonunda saat 00:00 ı geçti sandı ve bir laf söyledi , söyledikten sonra da stüdyo buz kesti. İyi ki zihinsel yaptığını söyledi yoksa...