Hoşgeldiniz!

Zihinsel Engelli Videoları İzle

Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 01:24
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 7.326 izlenme - 1 yıl önce Mısır ordusunun, Gazze'den ülke karasularına girmeye çalıştığı öne sürülen Filistinliyi öldürdüğü bildirildi. Filistin emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Gazze-Mısır sınırındaki askerler, ülke karasularına girmeye çalışan bir Filistinliyi silahla vurarak öldürdü. Söz konusu Filistinlinin zihinsel engelli olduğu iddia edilirken, Gazze'nin deniz sınırını birkaç metre aşarak, Mısır tarafına geçmeye çalıştığı belirtildi. Konuyla alakalı Filistinli ve Mısırlı resmi makamlardan açıklama yapılmadı.
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 00:54
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 947 izlenme - 8 ay önce Şimdilerde genç olan herkesin "çocukluğu", çocuklar için en güzel şarkıları en faydalı televizyon programlarını yapan, samimi, mütevazı ve öğretici yanıyla tam anlamıyla bir rol model olan Barış Manço'yu bu kısacık haberi izlediğinizde daha da özleyeceksiniz. (Yayın Tarihi: Temmuz 1996)
Balıkesir'de Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz 01:08
Balıkesir'de Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz 3.184 izlenme - 4 yıl önce Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Beldesi'nde, zihinsel engelli olan 16 yaşındaki G.H.'yi, 44 gün boyunca bir evde alıkoyarak tecavüz edildiği ortaya çıktı
Hitit Üniversitesi - Civciv Engelli Aracı 03:17
Hitit Üniversitesi - Civciv Engelli Aracı 576 izlenme - 2 yıl önce
Ciguli Kahramanmraş Eğitim Uygulama 04:02
Ciguli Kahramanmraş Eğitim Uygulama 1.195 izlenme - 8 yıl önce ağır düzeyde zihinsel engelli olduklarına siz inanabilecek misiniz?
 Zihinsel Engelli Muhammed Engel Tanımıyor 04:19
Zihinsel Engelli Muhammed Engel Tanımıyor 373 izlenme - 3 yıl önce Ankara’da bir gecekonduda hayat mücadelesi veren yüzde 70 zihinsel engelli Muhammed Yalçın, evinin her köşesini kendi yaptığı yağlı boya resimleriyle süsledi. Ankara’nın Altındağ İlçesi Anafartalar Mahallesi’nde yaşayan yüzde 70 zihinsel engelli olan ve konuşamayan 24 yaşındaki Muhammed Yalçın, Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezinde resim eğitimi aldı. Aldığı eğitimle beraber evin her köşesini yağlı boya resim yaparak süsledi. Dört çocuğunun en küçüğü oğlu Muhammed’in resim yapma sürecini anlatan Hasan Yalçın, “Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezine başlattık. Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezi yaşından dolayı 1 yıllığına aldılar. Çağdaş Özel Eğitim Uygulama Merkezine ressam Harun Antakyalı ziyaret ediyor. Orada oğlum Muhammed ile tanışıyor ve onda ışık gördüğünü söylüyor. Bunun üzerine okulun kantin duvarlarına resim yaparak sergi açıldı. Bu başarısından dolayı okul tekrar okula davet etti” dedi. Evin bir odasını resim atölyesine çevirdiklerini belirten Yalçın, şunları kaydetti: “Odayı atölyeye çevirdik boyamaya başladı. Diğer odalara geçti. Sonra evin tamamını boyayarak kapattı. Hala da devam ediyor. Evin odalarını tamamını 1 bir yıl içerisinde boyadı. Sadece duvar değil tuval ve kâğıt üzerinde de çalışıyor.” Eve gelen ziyaretlerin gördükleri manzara karşısında şaşırdıklarını ve evin müzeye döndürülmesi gerektiğini söyledikleri ifade eden Yalçın, “Eve gelip giden çok oluyor. Her gelen ilerde belediye bu evi yıkmakta zorlanacak diyorlar. Artık bu evi müzeye çevrilmesi lazım diyorlar. “Muhammed’in Müzesi” olması lazım talebinde bulunuyorlar” şeklinde konuştu. Sokakta seyyar tezgahında mısır, kestane satarak evin geçimini sağlamaya çalışan baba Yalçın, şunları söyledi: “Kendi gücümüz yettiği kadarıyla çalıştığımızın yüzde 50’sini Muhammed’e harcıyoruz. Ben seyyar satıcıyım. Mevsimine göre mısır, kışın ise kestane satıyorum. 5 lira kazanırsam 3 lirasını Muhammed’in boyasına, fırçasına harcıyorum.” Baba Hasan Yalçın, “Muhammed’in yaptığı resimlerin toplayıp birçok sergi açtık ama talep görmüyor” ifadesini kullandı.
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 01:29
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 248 izlenme - 3 yıl önce Konya'nın Beyşehir İlçesinde Özel Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Bir Zihinsel Engelli, Merkezin Sahibinin Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü. O Anlar Güvenlik Kameraları Tarafından Kaydedildi. Aile, Merkez Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
Zihinsel Engelli Çocuğa Köpek Şevkati 02:46
Zihinsel Engelli Çocuğa Köpek Şevkati 284 izlenme - 4 yıl önce zihinsel engelli çocuğa köpek şevkati
Destek Ver Olimpiyatlara Gönder 00:33
Destek Ver Olimpiyatlara Gönder 247 izlenme - 6 yıl önce procter & gamble p&g migros ve özel olimpiyatlar türkiye organizasyonunun işbirliği ile zihinsel engelli sporcuların yetiştirilmesi amacıyla sürdürülen kampanyanın yeni reklam filmi ekranlarda.
Boomwhackers Grubu III - Senden Daha Güzel (Duman) 01:57
Boomwhackers Grubu III - Senden Daha Güzel (Duman) 95 izlenme - 1 yıl önce Limit düzeyde eğitilebilir zihinsel engelli öğrencilerin eğitim gördüğü bir okuldur, şehir ali borinli özel eğitim okulu. Müzik Öğretmeni; Oğuz Özler.
Zihinsel engelli çocuğa cinsel istismar 03:26
Zihinsel engelli çocuğa cinsel istismar 26 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK'te "Suskun Karanlık" dosyasına devam ediyoruz. Bu gün o karanlıkta kalan zihinsel engelli bir çocuk ve annesi konuşacak. Kızını özel durumu nedeniyle her gün sınıfına kadar götürüp yine her gün sınıftan aldı. Ama bir gün kızı arkadaşı tarafından kandırılıp, okuldan ayrıldı. Üstelik okul güvenlik görevlileri de buna izin verdi. Ne olduysa ondan sonra oldu. İstismarcı 19 yıl hüküm giymiş olsa da, istismara uğrayan çocuk müebbet cezası almışçasına evine kapandı. Anne ve kızı suskunluklarını bozdu ve Göksel Göksu'ya konuştu. Biz de hem seslerini değiştirdik, hem yüzlerini ve kimliklerini gizledik. Emre Kınacı'nın görüntüleriyle izleyelim.
Esenyurt'ta Zihinsel Engelli Bir Kadın 9. Kattan Atlayarak İntihar Etti 01:51
Esenyurt'ta Zihinsel Engelli Bir Kadın 9. Kattan Atlayarak İntihar Etti 13 izlenme - 4 ay önce Esenyurt'ta bir sitede oturan 38 yaşındaki zihinsel engelli kadın, bilinmeyen bir nedenle kendini 9. kattan atlayarak yaşamına son verdi. Yakınları sinir krizine geçirdi.
Kırıkkale'de Zihinsel Engelli Kıza Cinsel İstismar İddiası 01:17
Kırıkkale'de Zihinsel Engelli Kıza Cinsel İstismar İddiası 28 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Zanlının adliyeye getirilmesi Adliyenin önünden bekleyenler Zihinsel engelli kızın yakınlarının zanlıya linç girişimi Polisin güvenlk önlemleri alması Kırıkkale'de zihinsel engelli kıza cinsel istismar iddiası 17 yaşındaki zihinsel engelli kıza cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen servis şoförü tutuklandı Kırıkkale'de 17 yaşındaki zihinsel engelli kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan servis şoförü tutuklandı.
Bolu Zihinsel Engelli Genci 'Küfür Etti' Diye Öldürmüşler 01:51
Bolu Zihinsel Engelli Genci 'Küfür Etti' Diye Öldürmüşler 27 izlenme - 11 ay önce Zihinsel engelli genci 'küfür etti' diye öldürmüşler Bolu'da, zihinsel engelli 30 yaşındaki Erhan Gümüş'ü boğazını keserek öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan 29 yaşındaki Gökhan Ç., 32 yaşındaki Ömer Ş. ve 39 yaşındaki Ömür B. adliyeye sevk edildi.
Engelliye, Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 06:22
Engelliye, Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 82 izlenme - 3 yıl önce Engelliye, Rehabilitasyon Merkezinde Dayak
Zihinsel Engelliye İnsanlık Dışı Olay! 02:40
Zihinsel Engelliye İnsanlık Dışı Olay! 66 izlenme - 3 yıl önce Zihinsel Engelliye İnsanlık Dışı Olay!
Adıyaman Zihinsel Engelli Genç İntihar Etmek İstedi 01:43
Adıyaman Zihinsel Engelli Genç İntihar Etmek İstedi 14 izlenme - 12 ay önce Adıyaman'da zihinsel engelli 19 yaşındaki Okan Güven A., 3 katlı binanın çatısından atlamak istedi, polisler tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi.
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor 01:12
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor" Sergisi Açıldı 13 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinlikten detaylar - Zihinsel engelli öğrencilerin özgün çağdaş sanat çalışmalarından oluşan sergi, 15 Mart'a kadar Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi'nde görülebilecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelliler Müdürlüğünce (İSEM) düzenlenen "Zihinsel Engelliler Çağdaş Sanatla Buluşuyor" sergisi sanatseverlerle buluştu.
Genç Kız Engelli Adamı Yumruklayarak Bayılttı 00:41
Genç Kız Engelli Adamı Yumruklayarak Bayılttı 13 izlenme - 1 yıl önce Avustralya’nın Victoria eyaletinde yaşanan olayda, zihinsel engelli adamla tartışan bir genç kız, “bana yumruk mu atacaksın” tepkisi üzerine adama vurmaya başladı. İlk yumrukla sersemleyen ve yüzünde kanama oluşan zavallı adam, ikinci yumrukla da bayıldı. Saldırgan kız olay yerinden ayrılırken, bir süre sonra polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Zihinsel Engelli Oğlunu Minibüste Unuttu 01:06
Zihinsel Engelli Oğlunu Minibüste Unuttu 22 izlenme - 2 yıl önce Zihinsel engelli oğlunu minibüste unuttu- Osmaniye'de baba, zabıta ekiplerine teslim edilen oğlunu belediyenin anonsu sayesinde buldu Kadirli ilçesinde bir baba, minibüste unuttuğu zihinsel engelli oğlunu belediyenin anonsu sayesinde buldu.
Liselilerden İnsanlık Dersi 00:59
Liselilerden İnsanlık Dersi 33 izlenme - 3 yıl önce Texas lisesi basketbol takımındaki zihinsel engelli Mitchell Marcus'un basketbolda sayı atması için iki takım birden uğraştı ve sonunda başarınca saha şenlik alanına döndü.
Konya Oksijen Tüpüne Bağlı Zihinsel Engelli Çocuk Evde Çıkan Yangında Öldü 02:13
Konya Oksijen Tüpüne Bağlı Zihinsel Engelli Çocuk Evde Çıkan Yangında Öldü 10 izlenme - 12 ay önce Oksijen tüpüne bağlı zihinsel engelli çocuk evde çıkan yangında öldü KONYA'nın Seydişehir İlçesi'nde 2 katlı evde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında oksijen tüpüne bağlı yaşayan zihinsel engelli 12 yaşındaki Dilara Koçak yanarak can verdi.
Zihinsel Engelli Kıza Cinsel İstismar İddiası 00:48
Zihinsel Engelli Kıza Cinsel İstismar İddiası 11 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Uzunköprü Hükümet Konağı dışından görüntü Tutuklanan zanlının Jandarma tarafından araca bindirilmesi Edirne'de zihinsel engelli kıza cinsel istismar iddiası Olaya ilişkin gözaltına alınan şüpheli tutuklandı Edirne'de ev sahibinin zihinsel engelli kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Camide Namaz Kılarken Cep Telefonunu Çaldılar 01:23
Camide Namaz Kılarken Cep Telefonunu Çaldılar 8 izlenme - 1 yıl önce Yalova'da, zihinsel engelli olduğu ileri sürülen Irak asıllı mültecinin, camide namaz kılarken cep telefonunun çalınma anı güvenlik kamerasına yansıdı.