Hoşgeldiniz!

Zihni Göktay

Koçum Benim - 1. Bölüm 43:30
Koçum Benim - 1. Bölüm 3.155 izlenme - 3 yıl önce Koçum Benim, Tarık Akan (Koç Can), Ebru Cündübeyoğlu (Deniz Hoca), Sevil Üstekin (Sevinç Hoca), Zihni Göktay (İsmail Bey), Ozan Güven (Umut), Yunus Günçe (Gökhan)'ın başrolünü paylaştığı 2002-2004 arasında gösterilmiş televizyon dizisidir. 10 Ocak 2002'de TRT'de yayınlanmaya başlayan dizi, 11 Mart 2004 tarihinde sona ermiştir. Dizi İstek Acıbadem Lisesinde ve İstek Belde lisesinde çekilmiştir. Dizi, 70'lerde çekilen Beyaz Gölge dizisinin yerli versiyonudur. Özgün diziden birebir alıntılar yoğun biçimde mevcuttur.
Seyyahatname (Sadri Alışık,Şevket Altuğ,Zihni Göktay,Ayşen Gruda) 00:29
Seyyahatname (Sadri Alışık,Şevket Altuğ,Zihni Göktay,Ayşen Gruda) 447 izlenme - 9 ay önce Seyahatname 1979 yılında TRT'de 5 bölüm halinde yayınlanan,Aziz Nesin'in aynı adlı eserinden uyarlanan,Sadri Alışık,Şevket Altuğ,Ayşen Gruda ve Zihni Göktay gibi değerli sanatçıları kadrosunda barındıran siyah beyaz televizyon dizisi.
Yazlıkçılar - 3. Bölüm - Servet Düşmanı 49:31
Yazlıkçılar - 3. Bölüm - Servet Düşmanı 1.337 izlenme - 3 yıl önce Bizimkiler ekibine yapılan birkaç takviyeyle birlikte bir tatil beldesindeki motelde, yazlık sitede yaz tatillerini geçiren çeşitli kesimden insanların tatil serüvenlerini anlatıyor diziydi, kanımızın kaynadığı dizilerdendi diyebilirm
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 36:58
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 1.187 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Zihni Göktay, Zafer Algöz, Hikmet Körmükçü gibi sanatçıların oynadığı 1997 yapımı dizinin ilk bölümüdür. Dizinin jeneriği sitede paylaşılmış,jenerikte dizinin hikayesi anlatılıyor ama ben yine de yazıyorum. "Anne, baba, babanne ve ilkokul öğrencisi oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Duruma çaresiz bir çözüm bulunur. 3 Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversitel i genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar." İyi seyirler..
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 05:42
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 1.194 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Bizimkiler dizisinden tanıyacağınız Umur Bugay'ın yazdığı 1997 yapımı güzel sıcacık bir dizi.Anne, baba, babanne ve oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Bir çözüm bulunur. Üç Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversiteli genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar.
Televizyon Çocuğu - Suna Pekuysal & Zihni Göktay (1996) 14:02
Televizyon Çocuğu - Suna Pekuysal & Zihni Göktay (1996) 729 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen, 1996 senesinde sunduğu Televizyon Çocuğu programında Türk sinema ve tiyatro ustaları Zihni Göktay ile rahmetli Suna Pekuysal'ı ağırlıyor. Bu çok değerli kayıt için Zagor abiye saygılarımı sunar, ATV'nin kayıt arşivini o yıllarda su bastığı için bu videonun ayrı bir değeri olduğunu hatırlatmak isterim.
Şehir Tiyatrolarından Darbe Girişimine Karşı Basın Açıklaması 01:12
Şehir Tiyatrolarından Darbe Girişimine Karşı Basın Açıklaması 427 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 15 Temmuz darbe girişimine karşı bir basın açıklaması yaptı. Oyuncu Zihni Göktay, “Biz artık palet sesini, tank sesini ve çizme sesini ulusal bayramlarımızda Vatan Caddesi’nde resmi geçitte görmek istiyoruz” diyerek depkisini dile getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Olmayan Topla Penaltı Atmak - Meraklı Köfteci (Restorasyonlu) 01:51
Olmayan Topla Penaltı Atmak - Meraklı Köfteci (Restorasyonlu) 1.151 izlenme - 3 yıl önce Meraklı Köfteci Zühtü Karışan'ın Bakırköy'de istirahatı sırasında Zihni Göktay'la penaltı atışması.
Alman Yazar Goethe Yazmış 01:44
Alman Yazar Goethe Yazmış 419 izlenme - 3 yıl önce Ulan İstanbul dizisinde Servet amcanın (Zihni Göktay) güldüren sahnesi. En Sevdiğin diziler, televizyon programları ve daha fazlası Kanal D’de! Kanal D, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/keremvideo
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 01:44
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 621 izlenme - 3 yıl önce Bu diziyi sevmem izlemem de ama işte bu Servet amca (Zihni Göktay) kısımları iyi oluyor. Aşk ele geçirmez; yetiştirir. Alman yazar Göte yazmış. Nabalım biz de tatsız tuzsuz hayatımızda biraz gülmeye gayret ediyoruz kötü mü yapıyoruz?
Yazlıkçılar - 2. Bölüm - Patlıcan Tava 50:52
Yazlıkçılar - 2. Bölüm - Patlıcan Tava 333 izlenme - 3 yıl önce Bizimkiler ekibine yapılan birkaç takviyeyle birlikte bir tatil beldesindeki motelde, yazlık sitede yaz tatillerini geçiren çeşitli kesimden insanların tatil serüvenlerini anlatıyor diziydi, kanımızın kaynadığı dizilerdendi diyebilirm
Zamane Gençlerini Mükemmel Şekilde Anlatmak - Zihni Göktay 03:25
Zamane Gençlerini Mükemmel Şekilde Anlatmak - Zihni Göktay 175 izlenme - 3 yıl önce Her hafta yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide büyük üstat Zihni Göktay zamane gençliğini ve insanlarımızı çok güzel bir şekilde anlatmış. Saygılarımızı sunuyoruz, efendim...