Hoşgeldiniz!

Zikir

Kadiri Tarikatının Efsanevi Zikiri 04:03
Kadiri Tarikatının Efsanevi Zikiri 42.807 izlenme - 6 ay önce Kadiri tarikatının her yaştan insanları toplayıp yaptığı efsanevi zikiri izliyoruz arkadaşlar.Gerçekten ben böyle bir kafaya hayatımda hiç erişemedim.Bu zikir için oradaki herkesi tebrik ediyorum.İyi seyirler.
Süper Zikirli İlahi Mutlaka Dinle !! 03:06
Süper Zikirli İlahi Mutlaka Dinle !! 466.382 izlenme - 3 yıl önce Süper ilahiyi görünütleriyle, zikirle izliyoruz. Daha fazla dini içerik kanalımızda yer almaktadır. Ziyaret etmeyi unutmayınız.
Ankara Havaalanında Zikir Çeken Grup 00:12
Ankara Havaalanında Zikir Çeken Grup 3.064 izlenme - 3 hafta önce Ankara Ankara Esenboğa Havalimanı'nda toplanan bir grup zikir çekti. Grubun zikir videosu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Konuyla ilgili olumlu ve olumsuz yorumlar yapıldı.
Tuncer Yolal - Derdime Dermana Geldim ( İlahi ) 06:15
Tuncer Yolal - Derdime Dermana Geldim ( İlahi ) 174.612 izlenme - 3 yıl önce
Zikir Böyle Yapılır 00:50
Zikir Böyle Yapılır 126.549 izlenme - 4 yıl önce Kadiri Tarikatı Faruki Kolu Zikri
Celaleddin Ada - Halkayı Zikir 05:37
Celaleddin Ada - Halkayı Zikir 114.938 izlenme - 4 yıl önce Sanatçı: Celaleddin Ada ilahiler.us Puanı: 5/5 ilahiler Türü: zikirli ilahiler ilahi Sözleri: Ey kalbim Allah de , kükre Vakit zikretme vakti Oturdum halkaya, zikre Başladım rabbime şükre Oturdum halkaya zikre Başladım rabbime şükre Ey kalbim Allah de kükre Vakit zikretme vaktidir Ey kalbim Allah de kükre Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Hayde zikre yanar bağrım Bu der rabbimi ararım Budur benim son kararım Vakit zikretme vaktidir Budur benim son kararım Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Resulumden güzel bir haz Zikir kalpte bırakmaz pas Allah’a en güzel niyaz Vakit zikretme vaktidir Allah’a en güzel niyaz Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Vakit zikretme vaktidir… Etiketler: yeni ilahiler Bugün ben şahımı gördüm ilahisi dinle, Celaleddin ada 2013 albümü, Çıkış yakalayan ilahiler, Yeni ilahi albümleri, Zikretme vakti ilahisi mp3 dinle sözleri,indir
 Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 69.056 izlenme - 4 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 02:53
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 85.209 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca garip tarikatları ve onların yine garip zikirlerini izledik. Ama sanırım burada durum daha farklı. Hacının her çeşidi var. Kadını, erkeği hepsi bir arada. Tef'lerle kendilerine yeni nesil müzik yaratıp kopmaya başlıyorlar. Kafa sallamaklı, oynamaklı, eğlenmekli mükemmel bir zikir ortamı olsa gerek. Allah'ı Allah'tan ve kitabından başka her yerde arayan bu cahiliye dönemi insanlarına acıdığımı belirtir, yorum sizin der, iyi seyirler dilerim.
Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir 15:04
Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir 26.132 izlenme - 3 yıl önce Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir
Efsun Zikir 04:54
Efsun Zikir 61.342 izlenme - 8 yıl önce zikri şifa
Allah Diyelim Zikir Edelim Şükür Edelim 03:06
Allah Diyelim Zikir Edelim Şükür Edelim 91.194 izlenme - 6 yıl önce En sevdiğim ilahilerden biri.Tüm müslümanlara salatu-selam olsun )
Zikir Munajat - Ustaz Dzulkarnain Hamzah 21:47
Zikir Munajat - Ustaz Dzulkarnain Hamzah 23.620 izlenme - 4 yıl önce
Allah Diyelim Zikir Edelim 09:11
Allah Diyelim Zikir Edelim 36.965 izlenme - 4 yıl önce Allah'ın (C.C.) isimleriyle (99) birlikte. Sözleri: Yanık gönüller, Cilalı kalpler, Hakk’ı sevenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Cezbeye giren, Şeyhini düşünen, Kırklar, yedilerle Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Secde edenler, Hali bilenler, Virdi çekenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Ey Kadiri’ler, Gizli Nakşi’ler, Ehl-i Tarik’ler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim.
Ledün Diliyle Zikir Nedir... 05:02
Ledün Diliyle Zikir Nedir... 52.025 izlenme - 2 yıl önce LEDÜN DİLİYLE ZİKİR NEDİR...
Transtan Göz Gözü Görmeyen Zikir 03:31
Transtan Göz Gözü Görmeyen Zikir 24.185 izlenme - 1 yıl önce DJ'ler baksın biraz ilham alsın kimin kimin elini tuttuğunu görmeden yaptıklarının kemaraya çekildiğinin farkına olmayacak kadar master of trance moduna geçen gruba. Onlar bu kadarını yaptırabiliyorlarmı.
Efendilerinin Mezarı Başında Zikirle Kendini Kaybeden Müritler 08:51
Efendilerinin Mezarı Başında Zikirle Kendini Kaybeden Müritler 7.371 izlenme - 9 ay önce Bir cemaatin müritleri vefat eden efendilerini anmak için mezarının başında toplanmış. Zikirin başlaması ile hepsi ayrı alemlere ulaşmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadiri Zikir 15:31
Kadiri Zikir 36.556 izlenme - 4 yıl önce Kadiri Zikir
Celaleddin Ada Halkayı Zikir 06:49
Celaleddin Ada Halkayı Zikir 45.690 izlenme - 5 yıl önce
Hu Ve Hayy'dan Ümmeti Muhammed İçin Af Dileme... 05:29
Hu Ve Hayy'dan Ümmeti Muhammed İçin Af Dileme... 24.187 izlenme - 2 yıl önce HU VE HAYY'DAN ÜMMETİ MUHAMMED İÇİN AF DİLEME...
zikir çeken papağan 02:42
zikir çeken papağan 49.376 izlenme - 8 yıl önce zikir çeken papağan
Secme Unutulmaz İlahiler 2016 - İlahi 39:10
Secme Unutulmaz İlahiler 2016 - İlahi 12.817 izlenme - 1 yıl önce bilinmeyen ilahiler yada bulmasi zor olan ilahileri paylastik insallah hosnut olursunuz
zikir yapan papagan 02:42
zikir yapan papagan 54.845 izlenme - 8 yıl önce zikir yapan papagan
Harika Bir Zikir Hergün En Az 1 Kere Dinleyin. 04:50
Harika Bir Zikir Hergün En Az 1 Kere Dinleyin. 41.463 izlenme - 4 yıl önce
Ahmet Başak - Onsuz Neyleyim 05:36
Ahmet Başak - Onsuz Neyleyim 25.540 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Başak - Onsuz Neyleyim (ilahi) Şarkı Sözleri (ilahi)__________________: O benim canım Canda cananım Muhammed Nebi Derde Dermanım Görü hicranı Zevkü seyranı Ben bu devranı Onsuz neyleyim...
aklı başında bir zikir sahnesi 02:18
aklı başında bir zikir sahnesi 58.229 izlenme - 8 yıl önce kurtlar vadisi ırak filminden bir sahne
Bismillahirrahmanirrahim Zikir 02:41
Bismillahirrahmanirrahim Zikir 20.693 izlenme - 4 yıl önce bismillahirrahmanirrahim zikir
Seyyid Abdulkadir Geylani Tarikatı Zikiri (İstanbul) 03:25
Seyyid Abdulkadir Geylani Tarikatı Zikiri (İstanbul) 3.395 izlenme - 6 ay önce Yeni bir zikir videosu ile karşınızdayım.Seyyid Abdulkadir Geylani Tarikatı'nın İstanbul'da yaptığı bir zikir arkadaşlar.Bu sefer ise uzun saçlı insanlar ilgi çekiyor.İyi seyirler.
Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler 06:10
Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler 23.508 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 04:28
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 35.634 izlenme - 3 yıl önce Abdurahman Önül Zikirli İlahi Dini, İslami Videolara İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Hasan Dursun- Levlake 2016 Albümü Tanıtım 03:27
Hasan Dursun- Levlake 2016 Albümü Tanıtım 13.423 izlenme - 2 yıl önce hasan dursun levlake 2016 adlı son albümü stüdyo okumaları bitti çok yakında sizlerle olacak sosyal medya adreslerimiz https://www.facebook.com/orhanunluer https://www.instagram.com/orhan_unluer https://www.twitter.com/orhanunluer https://www.yotube.com/orhanunluertv https://www.yotube.com/orhanunluer aboneolu tıklayıp kanalımıza abone olabilirsiniz