Hoşgeldiniz!

zikir

Beatbox ile Zikir Yapmak 00:24
Beatbox ile Zikir Yapmak 3.814 izlenme - 2 gün önce Rabbimizi yanımıza çağırmayı yani Zikir'i Beatbox modelinde yapan insanları izliyoruz.İyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Süper Zikirli İlahi Mutlaka Dinle !! 03:06
Süper Zikirli İlahi Mutlaka Dinle !! 398.624 izlenme - 1 yıl önce Süper ilahiyi görünütleriyle, zikirle izliyoruz. Daha fazla dini içerik kanalımızda yer almaktadır. Ziyaret etmeyi unutmayınız.
Tuncer Yolal - Derdime Dermana Geldim ( İlahi ) 06:15
Tuncer Yolal - Derdime Dermana Geldim ( İlahi ) 125.223 izlenme - 5 ay önce
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 01:13
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 2.197 izlenme - 2 gün önce Nurani Tarikatı her sohbetlerini 1 dakikalık saygı zikiri ve ardından İstiklal Marşı zikiri ile açıyorlarmış maşallah çok milliyetçi bir tarikat iyi zikirler diliyorum.
Kadiri Dergahından Efsane Zikir 21:52
Kadiri Dergahından Efsane Zikir 2.790 izlenme - 2 gün önce Yeni Türkiye'de gün geçmesin ki her türlü olay yaşanıyor. Burada da evde bulunan yürekli mümin ordusu 20 dakikadan fazla bir süre ile efsane bir zikir çekiyorlar. İbretle izliyoruz. NOT: ''21 dakika bunu mu izleyeceğiz amk salağı'' diyeceğinizi bildiğim için yarısında falan başlayın ya da izlemeyin amk izlememekte de haklısınız.
Şiş Batırmalı Zikir 02:01
Şiş Batırmalı Zikir 1.259 izlenme - 2 hafta önce Video ile ilgili açıklama yapacağım ama benimde herhangi bir fikrim olmadığı için açıklama yapamıyorum. Videoyu izleyip de neden böyle bir şey yaptıklarını bilen bir arkadaş illaki çıkar diye düşünüyorum.
Zikir Böyle Yapılır 00:50
Zikir Böyle Yapılır 79.139 izlenme - 2 yıl önce Kadiri Tarikatı Faruki Kolu Zikri
Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir 15:04
Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir 20.434 izlenme - 1 yıl önce Uşşaki Dervişlerinden Cuma Gecesinde Muhteşem Zikir
Celaleddin Ada - Halkayı Zikir 05:37
Celaleddin Ada - Halkayı Zikir 96.728 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı: Celaleddin Ada ilahiler.us Puanı: 5/5 ilahiler Türü: zikirli ilahiler ilahi Sözleri: Ey kalbim Allah de , kükre Vakit zikretme vakti Oturdum halkaya, zikre Başladım rabbime şükre Oturdum halkaya zikre Başladım rabbime şükre Ey kalbim Allah de kükre Vakit zikretme vaktidir Ey kalbim Allah de kükre Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Hayde zikre yanar bağrım Bu der rabbimi ararım Budur benim son kararım Vakit zikretme vaktidir Budur benim son kararım Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Resulumden güzel bir haz Zikir kalpte bırakmaz pas Allah’a en güzel niyaz Vakit zikretme vaktidir Allah’a en güzel niyaz Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimizi zikirle yoğurdum İsminle huzuru buldum Vakit zikretme vaktidir Dilden aldım kalbe vurdum Nefsimi zikirle yoğurdum Vakit zikretme vaktidir Vakit zikretme vaktidir… Etiketler: yeni ilahiler Bugün ben şahımı gördüm ilahisi dinle, Celaleddin ada 2013 albümü, Çıkış yakalayan ilahiler, Yeni ilahi albümleri, Zikretme vakti ilahisi mp3 dinle sözleri,indir
Harika Bir Zikir Hergün En Az 1 Kere Dinleyin. 04:50
Harika Bir Zikir Hergün En Az 1 Kere Dinleyin. 26.818 izlenme - 2 yıl önce zikir
Zikir Munajat - Ustaz Dzulkarnain Hamzah 21:47
Zikir Munajat - Ustaz Dzulkarnain Hamzah 22.680 izlenme - 2 yıl önce
Allah diyelim Zikir edelim Şükür edelim 03:06
Allah diyelim Zikir edelim Şükür edelim 83.439 izlenme - 4 yıl önce En sevdiğim ilahilerden biri.Tüm müslümanlara salatu-selam olsun )
 Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 33.460 izlenme - 2 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
efsun zikir 04:54
efsun zikir 58.522 izlenme - 6 yıl önce zikri şifa
Allah Diyelim Zikir Edelim 09:11
Allah Diyelim Zikir Edelim 28.675 izlenme - 2 yıl önce Allah'ın (C.C.) isimleriyle (99) birlikte. Sözleri: Yanık gönüller, Cilalı kalpler, Hakk’ı sevenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Cezbeye giren, Şeyhini düşünen, Kırklar, yedilerle Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Secde edenler, Hali bilenler, Virdi çekenler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim. Ey Kadiri’ler, Gizli Nakşi’ler, Ehl-i Tarik’ler, Zikir edelim. Allah diyelim, Zevke girelim, Şükür diyelim, Zikir edelim.
Kadiri Zikir 15:31
Kadiri Zikir 31.351 izlenme - 2 yıl önce Kadiri Zikir
Yeni Yıla Zikir Çekerek Girdiler 00:36
Yeni Yıla Zikir Çekerek Girdiler 3.648 izlenme - 1 ay önce Sakarya'da faaliyet gösteren Osmanlı Ak Dergah Derneği üyesi yaklaşık 75 kişi, yeni yıla yılbaşı kutlamalarına tepki olarak Kent Meydanında dergahın hocası Molla Mustafa Hoca önderliğinde ilahiler eşliğinde Hadrah Zikri çekerek girdiler.
Celaleddin Ada Halkayı Zikir 06:49
Celaleddin Ada Halkayı Zikir 45.009 izlenme - 3 yıl önce
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 01:35
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 6.137 izlenme - 3 ay önce Tahminin 10 yaşlarında olan bu küçük cemaat mensubu kendi yaşındaki çocuklara vaaz veriyor.
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 04:28
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 33.370 izlenme - 1 yıl önce Abdurahman Önül Zikirli İlahi Dini, İslami Videolara İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Bismillahirrahmanirrahim Zikir 02:41
Bismillahirrahmanirrahim Zikir 18.472 izlenme - 2 yıl önce bismillahirrahmanirrahim zikir
İlahi   Feyzullah Koc - Mekke Ile Medıne 03:30
İlahi Feyzullah Koc - Mekke Ile Medıne 21.032 izlenme - 2 yıl önce Bu Fotoslayt Trabzon Grıll Tarafından Yasınaga61 13.04.2008 Tarıh Ile Yaptırılmıstır. ( Bulunan Türkiye Haritasinin Sag Alt Köseye Bakiniz... ) Lütfen Emege ...
Harika Zikirli İlahi 05:10
Harika Zikirli İlahi 10.393 izlenme - 12 ay önce Dostlar Kervanı İlahi Ezgi Facebook Sayfası Gölgesinde otur amma Yaprak senden incinmesin. Temizlen de gir mezara Toprak senden incinmesin. Yollar uzun, yollar ince Yol kısalır aşk gelince Yat kurban ol İsmail’ce Bıçak senden incinmesin. Burdayım de ararlarsa Doğru söyle sorarlarsa Tabutuna sararlarsa Bayrak senden incinmesin. İl göçsün göçtüğün vakit Yol yansın geçtiğin vakit Suyundan içtiğin vakit Kaynak senden incinmesin. Toz konmasın sakın sana Hakkı geçer halkın sana Gücenmesin yakın sana Uzak senden incinmesin..
Defli Zikirli İlahi - Benim Gönlüm Zikir İster 07:31
Defli Zikirli İlahi - Benim Gönlüm Zikir İster 2.853 izlenme - 2 ay önce Defli Zikirli İlahi.... Benim gönlüm zikir ister.... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler 06:10
Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler 2.663 izlenme - 2 ay önce Mustafa Yılmaz - Ya İlahi Zikirli İlahiler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 04:28
Abdurrahman Önül - Zikirli İlahi 19.072 izlenme - 2 yıl önce Abdurahman Önül Süper İlahi Zikirli Zikirli İlahi
zikir yapan papagan 02:42
zikir yapan papagan 54.159 izlenme - 6 yıl önce zikir yapan papagan
zikir çeken papağan 02:42
zikir çeken papağan 44.843 izlenme - 6 yıl önce zikir çeken papağan
Zikirde Nirvanaya Ulaşmak 08:04
Zikirde Nirvanaya Ulaşmak 4.952 izlenme - 4 ay önce Kahta Adıyaman tarikatının düzenlediği zikir tüm müslümanları bu tarika girmek için imrendirdi. Daha fazla söz söylemeden imrendiren zikir şölenini izleyelim efem.
aklı başında bir zikir sahnesi 02:18
aklı başında bir zikir sahnesi 52.822 izlenme - 6 yıl önce kurtlar vadisi ırak filminden bir sahne