Hoşgeldiniz!

Zimbabwe

Hakemle futbolcu tekme tokat birbirine girdi 00:13
Hakemle futbolcu tekme tokat birbirine girdi 947 izlenme - 2 yıl önce Zimbabwe'de oynanan bir maçta,maçın hakemi rakibine sert girdiği için bir futbolcuya kırmızı kar gösterdi. Kararı beğenmeyen futbolcu hakeme saldırınca ortaya bu görüntüler çıktı.
Kıtlıkta Görkemli Doğum Günü Partisi Veren Cumhurbaşkanı 00:53
Kıtlıkta Görkemli Doğum Günü Partisi Veren Cumhurbaşkanı 203 izlenme - 2 yıl önce Kıtlıkta görkemli doğum günü partisi veren Cumhurbaşkanı Kıtlıkta görkemli doğum günü partisi veren Zimbabwe Cumhurbaşkanı'na muhaliflerden büyük tepki geldi.
Dünyada 4 Sınırı Birleştiren Tek Nokta 04:08
Dünyada 4 Sınırı Birleştiren Tek Nokta 188 izlenme - 3 yıl önce Burası Zambezi Nehri... Zambiya'dan Bostwana'ya bu motorlu köprüyle geçiyoruz. Burasını daha ilginç kılan diğer bir durum ise bu sınır, dünyada dört ülkeyi birleştiren tek nokta olması. Batı Namibya, güney Botswana, kuzey Zambiya, doğu Zimbabwe ve hatta 3 km. daha git Kuzey batı Angola.
Zimbabwe Cumhurbaşkanı Böyle Düştü 01:09
Zimbabwe Cumhurbaşkanı Böyle Düştü 52 izlenme - 3 yıl önce Etiyopya ziyaretinden dönen Mugabe, havalimanında Zimbabwelere seslendi. Yaptığı konuşmanın ardından merdivenlere yönelen Mugabe, aşağı inerken yere düştü. 21 Şubat'ta 91'inci yaş gününü kutlayacak olan Zimbabwe lideri, koruma ve yardımcılarının desteğiyle yerden kalktı, ardından da limuzinine bindirildi. Mugabe düşerken, yanındaki korumaların müdahale etmekte ağır kaldığı görüldü.
Roderick Mutuma, : O penaltı bu kez olmadı! 00:50
Roderick Mutuma, : O penaltı bu kez olmadı! 15 izlenme - 2 yıl önce Zimbabveli genç oyuncu Roderick Mutuma, dünyanın konuştuğu Messi - Suarez penaltısını yapmaya çalıştılar ama bu kez olmadı. genç oyuncu takım arkadaşına pası verdi ama rakip takım oyuncuları bunu sezdi ve topa vurmasına izin vermediler...
The Cool Crooners Of Bulawayo - I Van Enkulu (Zimbabwe) 02:54
The Cool Crooners Of Bulawayo - I Van Enkulu (Zimbabwe) 13 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Swing Around The World Çıkış Tarihi: 12.09.2005