Hoşgeldiniz!

Zımbırtı Tv Videoları İzle

Balon 1 00:40
Balon 1 44 izlenme - 1 yıl önce Merhaba ben Tolgahan bu ilk videom ve kanalımın ismi Zımbırtı TV. Bu ilk videomda bir balonu iğne yardımıyla patlattım. Tedbir almadığım ve ne olacağını bilmediğim için etraf ıslandı...
Taş Kağıt Makas 01:48
Taş Kağıt Makas 32 izlenme - 1 yıl önce Sefa ile birlikte taş kağıt makas oynadık. Yarışmamız cezalıydı. Bakın bakalım kim kazanmış.
Su İçme Yarışması (Hileli) 00:53
Su İçme Yarışması (Hileli) 30 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar altıncı videomda Yasin ile birlikte bir yarışma yaptık. Yarışma hileli olduğundan dolayı ben kazandım. İlerleyen zamanlarda hilesiz olanını da yapacağız. İyi seyirler.
Parmak Güreşi 02:05
Parmak Güreşi 22 izlenme - 1 yıl önce Sefa ile birlikte ikinci yarışmamız. İlkini şuradan izleyebilirsiniz: https://www.izlesene.com/video/tas-kagit-makas/9146416 bakalım bu seferkini kim kazanmış?
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 03:00
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 34 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar dördüncü videom ile karşınızdayım. Bu videomda sosis balondan nasıl kılıç yapabileceğinizi gösterdim. İyi seyirler.
Balon 4 01:00
Balon 4 16 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar 12. videom ile karşınızdayım. Bu videoda yine bir balon patlattım. Bu seferkini çekiç ile patlattım. Bir dahali videomda zımbırtılarla ilgili bir video gelecek. İyi seyirler... :)
Balon #2-Donmuş Balon 02:47
Balon #2-Donmuş Balon 16 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar bir balon videosu ile daha karşınızdayım. Bu seferki donmuş bir balon. İyi seyirler...:)
Çizi Yeme Yarışması 05:32
Çizi Yeme Yarışması 11 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar dokuzuncu videomla karşınızdayım. Yine bir yarışma yaptık, bu seferki çizi yeme yarışması. Çizi tuzlu olduğu için tüm paketi bitirmek oldukça zor oldu. Bakın bakalım kim kazanmış :)
Power Bank Kutu Açılışı 03:24
Power Bank Kutu Açılışı 12 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşkar beşinci videomda size bir kutu açılışı yaptım. İyi seyirler.
Sopa Tutma Yarışması 02:36
Sopa Tutma Yarışması 10 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar yedinci videomla karşınızdayım! Bu videomda Yasin ile birlikte bir yarışma daha yaptık. Bakın bakalım kim kazanmış. İyi seyirler:)
Balon 3 01:14
Balon 3 8 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar on birinci videom ile karşınızdayım. Bu videomda bir balonu mum kullanarak patlattım. İyi seyirler...
Odamda Bulduğum Zımbırtılar 04:21
Odamda Bulduğum Zımbırtılar 4 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar! 13. videomda sizlerle odamda bulduğum zımbırtıları paylaştım. İyi seyirler...