Hoşgeldiniz!

Zincirlikuyu Videoları İzle

Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 1.548 izlenme - 2 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 06:01
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 3.446 izlenme - 7 yıl önce ozo1/müslüm gürses/zincirlikuyu/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 549 izlenme - 1 yıl önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 366 izlenme - 1 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
Müslüm Gürses - Ağlanmaz mı Sensiz Geçen Günlere (1989) 05:30
Müslüm Gürses - Ağlanmaz mı Sensiz Geçen Günlere (1989) 438 izlenme - 2 yıl önce Müslüm Gürses'in 1989 çıkışlı "Zincirlikuyu" isimli albümünde yer alan ve pek bilinmeyen bir parçasıdır. Askerde arkadaşın doldurttuğu "anonslu kaset" in içinden çıkan ve bir metal dinleyicisi olarak beni bile etkileyen bu güzel yorumu Müslüm Baba'nın sesinden dinliyoruz efendim.
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 01:59
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 790 izlenme - 2 yıl önce Zincirlikuyu Metrobüs durağında Kolektif Öğrenciler, Bilal Erdoğan için "Akbilim Boş Bilal, Akbil Bassana" tezahüratları ile yapılan yolsuzluğa karşı tepkilerini dile getirmişler. Ufak bir ayrıntıyı vermek istiyorum: 01:33 deki abimizin bakışları dikkatlerden kaçmıyor. AKP'li herhalde, AKP.. Hırsız olan..
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 1.367 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Stranbej Yusuf Gowend 15:58
Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Stranbej Yusuf Gowend 367 izlenme - 3 yıl önce Özel Anlarınızı Bizimle Özelleştirin Hayal Etmek Sizden Tasarlamak Bizden 0537 886 83 45 0532 657 43 04
Bunuda Yaptılar! 00:57
Bunuda Yaptılar! 553 izlenme - 4 yıl önce Ohaa Bunuda Yaptılar Daha Neler Göreceğiz..
Mezarlık, Tanıtım Ve Yatırım ( Ece Erken İçerir ) 00:57
Mezarlık, Tanıtım Ve Yatırım ( Ece Erken İçerir ) 260 izlenme - 2 yıl önce Eğer siz de yatırım yapmayı düşünüyor fakat "neye bağlasam da sermayeyi kediye yüklemesem" diyorsanız, bu tanıtımı izlemeden karar vermeyin derim. Şöyle manzaralı, ulaşımı kolay bir taşınmaz sonuçta sizin de hakkınız efenim..
Kemal Sunal’sız 16 yıl 01:06
Kemal Sunal’sız 16 yıl 75 izlenme - 11 ay önce Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, ölümünün 16’ncı yılında mezarı başında anıldı. Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki anma törenine, Sunal’ın eşi Gül ve oğlu Ali Sunal ile yakınları, sanatçının Vefa Lisesi’nden sınıf arkadaşları ve sevenleri katıldı. Kur’an-ı Kerim okunması ve hatim duası edilmesinin ardından Sunal’ın mezarına çiçekler bırakıldı.
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 00:55
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 253 izlenme - 3 yıl önce Eski Fenerbahçe Kulübü başkanlarından Ali Şen’in trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen’in cenazesi toprağa verildi.
Müslüm Gürses - Zincirlikuyu (Radyo Damarex) 08:24
Müslüm Gürses - Zincirlikuyu (Radyo Damarex) 104 izlenme - 2 yıl önce www.damarex.com “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz. Beydağı nın başında da duman bulunmaz Ah aman aman Kara baht yorulur da gönül yorulmaz ah aman Ey de suna boylum aman aman Benim yarimin de şu dünya da eşi bulunmaz ah aman Aman aman aman Derdimi dökeyim de yeşil otlara ah aman Ey de suna boylum aman aman Ah bu felek aşina felek Kendi başına felek ah aman aman Ah akıbet kuş kondurur kardaş Mezar taşına felek Mezar taşına felek Derdimi dökeyim de yeşil otlara ah aman Ey de suna boylum aman aman aman
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 216 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Metrobüsten Boşalan İnsan Sürüsü 00:39
Metrobüsten Boşalan İnsan Sürüsü 129 izlenme - 3 yıl önce Söğütlüçeşme'den Zincirlikuyu'ya gelen insanları trafik ve yoğunluk saatlerinde metrobüsten inerken saydık 1.Kapı 25 2.Kapı 44 3.Kapı 43 4.Kapı 21 Maşallah bayram yeri.
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 06:01
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 180 izlenme - 6 yıl önce demirey06/müslüm gürses/zincirlikuyu/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/müslüm gürses le gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime
Zincirlikuyu'da Tekme Tokat Metrobüs Kavgası 01:42
Zincirlikuyu'da Tekme Tokat Metrobüs Kavgası 17 izlenme - 9 ay önce Zincirlikuyu'da iki kadının "metrobüs sırası" kavgası cep telefonu kamerasına yansıdı. Kavga sırasında bir kadının diğerine tekme attığı görüldü. Edinilen bilgilere göre olay, Zincirlikuyu Metrobüs durağında dün akşam iş çıkışı saatlerinde yaşandı. Metrobüs sırası bekleyen bir kadın ile genç kız arasında sözlü tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olay yerine önce güvenlikçiler, ardından da polis geldi. Ancak polis bile öfkeli kadını sakinleştiremedi. Genç kıza saldırmaya çalışan kadın, bir anlık boşluktan yararlanarak harekete geçti. Polislere durumu anlatan genç kıza arkasından tekme atan kadına vatandaşlar da tepki gösterdi. Öfkeli kadın, kendisini uzaklaştırmak için kolundan çeken bir kişiye de, "Kadına el kalkar mı" diyerek tepki gösterdi. Birbirinden şikayetçi olan kadınlar, polis otosuyla karakola götürüldü.
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 106 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 73 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 00:55
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 65 izlenme - 3 yıl önce Eski Fenerbahçe Kulübü başkanlarından Ali Şen’in trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen’in cenazesi toprağa verildi.
Sence Kim :)) 01:05
Sence Kim :)) 72 izlenme - 8 yıl önce http://www.zincirlikuyukartingpark.com/
1. Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Resul Şekerci Gowend 15:43
1. Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Resul Şekerci Gowend 38 izlenme - 3 yıl önce Özel Anlarınızı Bizimle Özelleştirin hayal Etmek Sizden Tasarlamak Bizden 0537 886 83 45 0532 657 43 04
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 01:42
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 10 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs nedeniyle cuma günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.