Hoşgeldiniz!

zincirlikuyu

Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 1.828 izlenme - 3 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 06:01
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 3.472 izlenme - 7 yıl önce ozo1/müslüm gürses/zincirlikuyu/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 1.558 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 648 izlenme - 2 yıl önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Müslüm Gürses - Ağlanmaz mı Sensiz Geçen Günlere (1989) 05:30
Müslüm Gürses - Ağlanmaz mı Sensiz Geçen Günlere (1989) 509 izlenme - 3 yıl önce Müslüm Gürses'in 1989 çıkışlı "Zincirlikuyu" isimli albümünde yer alan ve pek bilinmeyen bir parçasıdır. Askerde arkadaşın doldurttuğu "anonslu kaset" in içinden çıkan ve bir metal dinleyicisi olarak beni bile etkileyen bu güzel yorumu Müslüm Baba'nın sesinden dinliyoruz efendim.
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 422 izlenme - 2 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 01:59
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 832 izlenme - 3 yıl önce Zincirlikuyu Metrobüs durağında Kolektif Öğrenciler, Bilal Erdoğan için "Akbilim Boş Bilal, Akbil Bassana" tezahüratları ile yapılan yolsuzluğa karşı tepkilerini dile getirmişler. Ufak bir ayrıntıyı vermek istiyorum: 01:33 deki abimizin bakışları dikkatlerden kaçmıyor. AKP'li herhalde, AKP.. Hırsız olan..
Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Stranbej Yusuf Gowend 15:58
Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Stranbej Yusuf Gowend 375 izlenme - 4 yıl önce Özel Anlarınızı Bizimle Özelleştirin Hayal Etmek Sizden Tasarlamak Bizden 0537 886 83 45 0532 657 43 04
Mezarlık, Tanıtım Ve Yatırım ( Ece Erken İçerir ) 00:57
Mezarlık, Tanıtım Ve Yatırım ( Ece Erken İçerir ) 453 izlenme - 3 yıl önce Eğer siz de yatırım yapmayı düşünüyor fakat "neye bağlasam da sermayeyi kediye yüklemesem" diyorsanız, bu tanıtımı izlemeden karar vermeyin derim. Şöyle manzaralı, ulaşımı kolay bir taşınmaz sonuçta sizin de hakkınız efenim..
Bunuda Yaptılar! 00:57
Bunuda Yaptılar! 579 izlenme - 5 yıl önce Ohaa Bunuda Yaptılar Daha Neler Göreceğiz..
Müslüm Gürses - Zincirlikuyu (Radyo Damarex) 08:24
Müslüm Gürses - Zincirlikuyu (Radyo Damarex) 147 izlenme - 3 yıl önce www.damarex.com “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz. Beydağı nın başında da duman bulunmaz Ah aman aman Kara baht yorulur da gönül yorulmaz ah aman Ey de suna boylum aman aman Benim yarimin de şu dünya da eşi bulunmaz ah aman Aman aman aman Derdimi dökeyim de yeşil otlara ah aman Ey de suna boylum aman aman Ah bu felek aşina felek Kendi başına felek ah aman aman Ah akıbet kuş kondurur kardaş Mezar taşına felek Mezar taşına felek Derdimi dökeyim de yeşil otlara ah aman Ey de suna boylum aman aman aman
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 00:55
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 267 izlenme - 4 yıl önce Eski Fenerbahçe Kulübü başkanlarından Ali Şen’in trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen’in cenazesi toprağa verildi.
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 224 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Kemal Sunal’sız 16 yıl 01:06
Kemal Sunal’sız 16 yıl 79 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, ölümünün 16’ncı yılında mezarı başında anıldı. Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki anma törenine, Sunal’ın eşi Gül ve oğlu Ali Sunal ile yakınları, sanatçının Vefa Lisesi’nden sınıf arkadaşları ve sevenleri katıldı. Kur’an-ı Kerim okunması ve hatim duası edilmesinin ardından Sunal’ın mezarına çiçekler bırakıldı.
Metrobüsten Boşalan İnsan Sürüsü 00:39
Metrobüsten Boşalan İnsan Sürüsü 154 izlenme - 3 yıl önce Söğütlüçeşme'den Zincirlikuyu'ya gelen insanları trafik ve yoğunluk saatlerinde metrobüsten inerken saydık 1.Kapı 25 2.Kapı 44 3.Kapı 43 4.Kapı 21 Maşallah bayram yeri.
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 06:01
Müslüm Gürses-Zincirlikuyu 187 izlenme - 7 yıl önce demirey06/müslüm gürses/zincirlikuyu/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/müslüm gürses le gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 111 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
Zincirlikuyu'da Tekme Tokat Metrobüs Kavgası 01:42
Zincirlikuyu'da Tekme Tokat Metrobüs Kavgası 20 izlenme - 2 yıl önce Zincirlikuyu'da iki kadının "metrobüs sırası" kavgası cep telefonu kamerasına yansıdı. Kavga sırasında bir kadının diğerine tekme attığı görüldü. Edinilen bilgilere göre olay, Zincirlikuyu Metrobüs durağında dün akşam iş çıkışı saatlerinde yaşandı. Metrobüs sırası bekleyen bir kadın ile genç kız arasında sözlü tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olay yerine önce güvenlikçiler, ardından da polis geldi. Ancak polis bile öfkeli kadını sakinleştiremedi. Genç kıza saldırmaya çalışan kadın, bir anlık boşluktan yararlanarak harekete geçti. Polislere durumu anlatan genç kıza arkasından tekme atan kadına vatandaşlar da tepki gösterdi. Öfkeli kadın, kendisini uzaklaştırmak için kolundan çeken bir kişiye de, "Kadına el kalkar mı" diyerek tepki gösterdi. Birbirinden şikayetçi olan kadınlar, polis otosuyla karakola götürüldü.
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 73 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 00:55
Ali Şen'den Canezaede İmama Patladı 68 izlenme - 4 yıl önce Eski Fenerbahçe Kulübü başkanlarından Ali Şen’in trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen’in cenazesi toprağa verildi.
Sence Kim :)) 01:05
Sence Kim :)) 72 izlenme - 9 yıl önce http://www.zincirlikuyukartingpark.com/
1. Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Resul Şekerci Gowend 15:43
1. Zincirlikuyu Hıdırellez Şenlikleri Resul Şekerci Gowend 44 izlenme - 4 yıl önce Özel Anlarınızı Bizimle Özelleştirin hayal Etmek Sizden Tasarlamak Bizden 0537 886 83 45 0532 657 43 04
Metrobüs Arızası Yolcuları Perişan Etti! Uzun Kuyruklar Oluştu 02:36
Metrobüs Arızası Yolcuları Perişan Etti! Uzun Kuyruklar Oluştu 3 izlenme - 9 ay önce Avcılar'dan Zincirlikuyu istikametine giden bir metrobüste arıza meydana geldi. Uzun kuyruklar oluşturan arızalı metrobüs çekici tarafından kaldırılırken, metrobüs yolu normale döndü.
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 01:42
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 10 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs nedeniyle cuma günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.
Zincirlikuyu İstikametine Giden Bir Metrobüs Arızalandı 01:42
Zincirlikuyu İstikametine Giden Bir Metrobüs Arızalandı 1 izlenme - 9 ay önce Zincirlikuyu istikametine giden bir metrobüs arızalandı İSTANBUL - Zincirlikuyu istikametine giden bir metrobüs arızalandı.