Hoşgeldiniz!

zıplama

20 Yaşındaki Gencin Akıllara Zarar Zıplama Yeteneği 01:45
20 Yaşındaki Gencin Akıllara Zarar Zıplama Yeteneği 12.461 izlenme - 2 ay önce 20 yaşındaki Dexton Crutchfield isimli gencin şaşkınlık yaratan zıplama yeteneği kameraya böyle yansımış.
Zıplama Oyunu - Subway Surfers 03:50
Zıplama Oyunu - Subway Surfers 121.621 izlenme - 4 yıl önce Zıplama Oyunu - Subway Surfers Subway Surfers, 2013 yılında çıkmış spor-aksiyon türü Android ve İos platformlarında oynanabilen geniş tabanlı video oyunudur. Oyun tekrar entegre edilerek değişik ülkelere gidilebilmekte tren yolunda koşarak altınları toplayıp en yüksek puanı yaparak arkadan koşan bekçi ve köpeğinden kaçma esasına dayalı olup ilerledikçe hızlanmaktadır.
Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu 02:06
Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu 51.363 izlenme - 3 yıl önce Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu Slav ülkelerinde bir düğün eğlencesi olarak, oturduğu yerde zıplayarak balon şişirme oyunu.
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 01:57
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 15.692 izlenme - 10 ay önce Bu oyunu da Neşe Hanım'dan öğrendim. Bu sefeer içine küçük toplar ve sürpriz yumurtalar doldurduğumuz su şişelerini sırtımıza ters olarak taktık. Sonraa zıplaaa, salllaaaa, toplar düşsün. Nerede hareket orada bereket felsefesini benimseyen çocuklarımız için harika bir oyun. Büyük kasların gelişimi desteklensin o haldeee zıplaaa! Aslında bir de içine geri doldurmak isterken toplar döküldüğü için problem çözme becerisi, zihinsel akıl yürütme gibi becerilerin gelişimi desteklenecekti ki babadan süper bir öneri geldi "amuda kalkın!!!" Oldu canım gel sen amuda kalk diyor buradan kendisine en kalbi duygularımla sevgilerimi yolluyorum! Ben amuda kalkamadığım için bütün lise hayatım kabusa dönmüştü yaa! Beden eğitimi dersinden neredeyse kalıyordum. Bir de kasadan takla vardı off ya düşününce bile içim daraldı. Şu anda hiç bir sporla uğraşmıyorsam nedeni beni amuda kaldırmak isteyip, zayıf not verenlerdir diyorum. İşte bakın öğretmen tutumu nasıl önemli rezil de yapıyor vezir de. Bu paylaşım sonunda sorulabilecek olası sorulara da cevap vereyim. O sürpriz yumurtalar yılların birikimi. Yıllarca yedim onları sırf biriktirip oyunlar yapmak için. Ben Demir'e yedirmiyorum ama yedirene de laf etmem. Hiç çikolata yemiyor mu, arada yiyor ama çok değil. İki minik kare yiyebilir diyor doktoru. Her gün değil tabi. Alt komşu rahatsız olmuyor defalarca sordum. Hatta hiç sesiniz gelmiyor bile dedi. Onun da Demir'le yaşıt kızı var hepimiz kendi gürültümüzde kayboluyoruz sanırım. Sehpaya gelince Demir için tehlikeli değil. Evde onun için yeterince özgür alan var. 4 yaşına geldi artık çevresine dikkat ederek hareket etmeyi öğrenmeli. Bu beden farkındalığını da geliştiriyor sonuçta. Yeni yürümeye başladığında sivri köşeler için önlem almıştık ama çok şükür artık büyüdü... Hıııı bir de sürekli benimle oynamıyor. Akşamdan akşama 1-1,5 saat oynuyoruz. Ama birlikte çok eğleniyoruz. Sevgiyle, neşeyle kovalarımızı dolduruyoruz. Sanırım tüm olası sorulara cevap verdim. O zamaaan gidip ayaklarımı uzatayııım, biraz keyif yapayım :D
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 00:23
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 5.400 izlenme - 9 ay önce Ziyaretçilerin attığı eti arkadaşına kaptırmamak için zıplayıp kapan aç gözlü kaplanı izliyoruz arkadaşlar.
Jeff Hardy Vs. Randy Orton 00:39
Jeff Hardy Vs. Randy Orton 88.812 izlenme - 9 yıl önce bir swanton bomb klasiği...JEFFF HARDYYY
Yavaş Çekimin Güzellikleri 00:40
Yavaş Çekimin Güzellikleri 20.579 izlenme - 4 yıl önce Yavaş çekimde meme zıplatmaca
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar Üçüncü 00:25
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar Üçüncü 30.581 izlenme - 10 yıl önce en komik kaza çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 00:09
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 11.104 izlenme - 4 yıl önce
Survivor Yeni Sezon 01:59
Survivor Yeni Sezon 4.309 izlenme - 11 ay önce En çok ne hoşuma gidiyor biliyor musunuz? Oyun seçmesi! "anne parkur yapalım mı?", "anne sinema partisi yapalım mı?", "anne sayıları yere atalım, müzik açalım" Oyyyy sen istersin de yapmaz mıyım yaa? 3,5 yaşından sonra oyun seçmeye başladı, o kadar mutlu oluyorum ki oyunları hatırlamasına. Bugün de parkur istedi yaptık, ama sen de yap demesi yok mu? Hadi sehpayı atlattık da, nasıl sığacağım o sandalyenin altına hesap edemiyor tabi yavrucak. Neyse neyse konuya dönelim. Parkur yapıyor musunuz? Büyük kas motor gelişimi harika destekliyor. Koyun sandalyeleri sehpaları birinin üstünden geçsin birinin altından, sürünsün, zıplasın, tırmansın azıcık enerjisini atsın. Çocuklar en en en çok hareketli oyunları sevdiklerine göre haydi bakalım vur patlasın çal oynasın!!!
Elife Yeni Zıplama Havuzu 14:21
Elife Yeni Zıplama Havuzu 1.542 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
168cm.lik zıplama 00:19
168cm.lik zıplama 14.885 izlenme - 9 yıl önce 168cm.lik zıplama
BMW M3 - Uçarak Zıplama 00:07
BMW M3 - Uçarak Zıplama 7.065 izlenme - 4 yıl önce Rallide pilot gazı bırakmayınca bu görüntü ortaya çıkıyor..
Gecenin Bi Yarisinda... Ne Beklersin Ki:) 03:10
Gecenin Bi Yarisinda... Ne Beklersin Ki:) 26.030 izlenme - 10 yıl önce can dostlarim bunlar benİm hepsİ bİras manyak amaa napalim bea öle olmadanda mal gİbİ hayatin tadi cikmio kİ:)
olduğu yerde zıplayınca :)) 00:20
olduğu yerde zıplayınca :)) 10.154 izlenme - 8 yıl önce nası bir atlama o
çılgınlık ta son nokta 00:39
çılgınlık ta son nokta 9.830 izlenme - 7 yıl önce çılgınlık budur
Zıplamayı Öğrenen Yavru Tavşan 00:07
Zıplamayı Öğrenen Yavru Tavşan 3.810 izlenme - 3 yıl önce Herşey zamanla öğrenilir deneme yanılma yöntemiyle bu tavşanda aynısını yapıyor deniyor ama beceremiyor.
Tüfeksiz Hareketleri Serisi - Bol Memeli Hareket 00:53
Tüfeksiz Hareketleri Serisi - Bol Memeli Hareket 6.012 izlenme - 3 yıl önce Joey Fisher isimli bu ablamızın star hareketli jimnastiğini görünce aklıma ordu tüfeksiz hareketler 12. hareket geldi sizle de paylaşayım dedim. hadi bakalım 31 tekrar, başlaaaa!
Lebron James En Yüksek Zıplamaları 06:18
Lebron James En Yüksek Zıplamaları 4.374 izlenme - 4 yıl önce Zıplama konusunda 2 kez dünya rekoru kıran ve hala da şampiyonluğu elinde tutan Lebron James karşınızda.
Tatil Çoşkusu 00:08
Tatil Çoşkusu 7.802 izlenme - 10 yıl önce muhteşem bir şey
Korna Şakası Tavsiye Ederim İzleyin 03:11
Korna Şakası Tavsiye Ederim İzleyin 10.146 izlenme - 10 yıl önce vapur kornası kibi
2015 Polonya Rallisi - En Güzel Atlayışlar 02:19
2015 Polonya Rallisi - En Güzel Atlayışlar 2.009 izlenme - 3 yıl önce Çok güzeller lan, bu arada atlama mı zıplama mı ne deniliyordu lan? Her neyse izleyelim. Açıklamam yine on numara.
Çılgın Goril Zıplama Oyunu Oynadık - Sürpriz Cezalı Oyun Şaşıracaksınız. 13:05
Çılgın Goril Zıplama Oyunu Oynadık - Sürpriz Cezalı Oyun Şaşıracaksınız. 2.031 izlenme - 2 yıl önce Selam arkadaşlar sizlere harika bir video daha hazırladık bu videomuzda kılıçları varile saplıyorsunuz ve gorile denk gelirse goril yerinden fırlıyor :) bu cezalı oyunda ilginç bir ceza var bakalım beğenecekmisiniz?
60 Saniye İçinde Defalarca Zıplayan Köpekbalığı 00:45
60 Saniye İçinde Defalarca Zıplayan Köpekbalığı 1.039 izlenme - 2 yıl önce Köpekbalığının bir kez sudan dışarı zıplaması keyif verici ve eğlenceli olabilir. Fakat bu olay birkaç defa tekrar ederse o eğlencenin yerini korku almaya başlar...
Zıplayan Top Yapmışlar 00:15
Zıplayan Top Yapmışlar 1.465 izlenme - 1 yıl önce Bugün eve gelince bir baktık Demir bahçede. Almış eline kocaman bir basket topu "anne bak siyah top abilerin" diye diye oynuyor. Ee dedim bakalım top saydırabilecek mi eliyle.. Ama bu top çok ağır tabii. Zor oldu ama bir kaç başarılı deneme yaptı valla. Çok da mutlu oldu, heyecanlandı... Top sektirmek deyip geçmemek lazım, büyük kas motor gelişimini harika destekliyor. Ciddi bir beden koordinasyonu ve dikkat gerektiriyor top sektirmek... Güzel zıplayan plastik bir top alma zamanı gelmiş dostlaar. Top saydırma şampiyonalarııı başlasın o halde...
Yatağa Zıplayan Çocuğun Hazin Sonu 00:36
Yatağa Zıplayan Çocuğun Hazin Sonu 187 izlenme - 3 ay önce video
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.179 izlenme - 3 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
İçine Çekirge Kaçmış Sayko Robot - Boston Dynamics 01:08
İçine Çekirge Kaçmış Sayko Robot - Boston Dynamics 1.354 izlenme - 2 yıl önce Hünerlerini videoda gördüğünüz robot Boston Dynamics'e ait.Bu şirketin yaptığı diğer dehşet cengiz robotları internette bulabilirsiniz. Bir hocamızdan aldığım bilgilere göre bu şirkette çalışan 300 tane doktora seviyesinde mühendisi varmış. Ayrıca şirket hiç kimseye bir şey satmıyor, tamamen Amerikan devletinin sübvanse ettiği bir kurum. Bu şekilde geleceğin teknolojisini inşa ediliyormuş.
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 1.040 izlenme - 3 yıl önce Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! Trambolin üzerinde keyifli keyifli zıplarken bir anda pisleyen kızın ağır çekim görüntülerini izleyeceğiz
2 Zıplama Havuzunu Birden Açtık Oynadık, Yoksa Top Havuzu Mu Bunlar Eğlenceli Çocuk Videosu 10:51
2 Zıplama Havuzunu Birden Açtık Oynadık, Yoksa Top Havuzu Mu Bunlar Eğlenceli Çocuk Videosu 371 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw