Hoşgeldiniz!

Zıplama Videoları İzle

Zıplama Oyunu - Subway Surfers 03:50
Zıplama Oyunu - Subway Surfers 117.831 izlenme - 3 yıl önce Zıplama Oyunu - Subway Surfers Subway Surfers, 2013 yılında çıkmış spor-aksiyon türü Android ve İos platformlarında oynanabilen geniş tabanlı video oyunudur. Oyun tekrar entegre edilerek değişik ülkelere gidilebilmekte tren yolunda koşarak altınları toplayıp en yüksek puanı yaparak arkadan koşan bekçi ve köpeğinden kaçma esasına dayalı olup ilerledikçe hızlanmaktadır.
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 00:23
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 5.099 izlenme - 1 ay önce Ziyaretçilerin attığı eti arkadaşına kaptırmamak için zıplayıp kapan aç gözlü kaplanı izliyoruz arkadaşlar.
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 01:57
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 13.119 izlenme - 3 ay önce Bu oyunu da Neşe Hanım'dan öğrendim. Bu sefeer içine küçük toplar ve sürpriz yumurtalar doldurduğumuz su şişelerini sırtımıza ters olarak taktık. Sonraa zıplaaa, salllaaaa, toplar düşsün. Nerede hareket orada bereket felsefesini benimseyen çocuklarımız için harika bir oyun. Büyük kasların gelişimi desteklensin o haldeee zıplaaa! Aslında bir de içine geri doldurmak isterken toplar döküldüğü için problem çözme becerisi, zihinsel akıl yürütme gibi becerilerin gelişimi desteklenecekti ki babadan süper bir öneri geldi "amuda kalkın!!!" Oldu canım gel sen amuda kalk diyor buradan kendisine en kalbi duygularımla sevgilerimi yolluyorum! Ben amuda kalkamadığım için bütün lise hayatım kabusa dönmüştü yaa! Beden eğitimi dersinden neredeyse kalıyordum. Bir de kasadan takla vardı off ya düşününce bile içim daraldı. Şu anda hiç bir sporla uğraşmıyorsam nedeni beni amuda kaldırmak isteyip, zayıf not verenlerdir diyorum. İşte bakın öğretmen tutumu nasıl önemli rezil de yapıyor vezir de. Bu paylaşım sonunda sorulabilecek olası sorulara da cevap vereyim. O sürpriz yumurtalar yılların birikimi. Yıllarca yedim onları sırf biriktirip oyunlar yapmak için. Ben Demir'e yedirmiyorum ama yedirene de laf etmem. Hiç çikolata yemiyor mu, arada yiyor ama çok değil. İki minik kare yiyebilir diyor doktoru. Her gün değil tabi. Alt komşu rahatsız olmuyor defalarca sordum. Hatta hiç sesiniz gelmiyor bile dedi. Onun da Demir'le yaşıt kızı var hepimiz kendi gürültümüzde kayboluyoruz sanırım. Sehpaya gelince Demir için tehlikeli değil. Evde onun için yeterince özgür alan var. 4 yaşına geldi artık çevresine dikkat ederek hareket etmeyi öğrenmeli. Bu beden farkındalığını da geliştiriyor sonuçta. Yeni yürümeye başladığında sivri köşeler için önlem almıştık ama çok şükür artık büyüdü... Hıııı bir de sürekli benimle oynamıyor. Akşamdan akşama 1-1,5 saat oynuyoruz. Ama birlikte çok eğleniyoruz. Sevgiyle, neşeyle kovalarımızı dolduruyoruz. Sanırım tüm olası sorulara cevap verdim. O zamaaan gidip ayaklarımı uzatayııım, biraz keyif yapayım :D
Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu 02:06
Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu 49.518 izlenme - 2 yıl önce Zıplayarak Balon Şişirme Oyunu Slav ülkelerinde bir düğün eğlencesi olarak, oturduğu yerde zıplayarak balon şişirme oyunu.
Jeff Hardy Vs. Randy Orton 00:39
Jeff Hardy Vs. Randy Orton 88.802 izlenme - 8 yıl önce bir swanton bomb klasiği...JEFFF HARDYYY
Survivor Yeni Sezon 01:59
Survivor Yeni Sezon 3.727 izlenme - 4 ay önce En çok ne hoşuma gidiyor biliyor musunuz? Oyun seçmesi! "anne parkur yapalım mı?", "anne sinema partisi yapalım mı?", "anne sayıları yere atalım, müzik açalım" Oyyyy sen istersin de yapmaz mıyım yaa? 3,5 yaşından sonra oyun seçmeye başladı, o kadar mutlu oluyorum ki oyunları hatırlamasına. Bugün de parkur istedi yaptık, ama sen de yap demesi yok mu? Hadi sehpayı atlattık da, nasıl sığacağım o sandalyenin altına hesap edemiyor tabi yavrucak. Neyse neyse konuya dönelim. Parkur yapıyor musunuz? Büyük kas motor gelişimi harika destekliyor. Koyun sandalyeleri sehpaları birinin üstünden geçsin birinin altından, sürünsün, zıplasın, tırmansın azıcık enerjisini atsın. Çocuklar en en en çok hareketli oyunları sevdiklerine göre haydi bakalım vur patlasın çal oynasın!!!
Yavaş Çekimin Güzellikleri 00:40
Yavaş Çekimin Güzellikleri 19.712 izlenme - 3 yıl önce Yavaş çekimde meme zıplatmaca
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 00:09
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 10.900 izlenme - 4 yıl önce
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar Üçüncü 00:25
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar Üçüncü 30.570 izlenme - 9 yıl önce en komik kaza çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde
BMW M3 - Uçarak Zıplama 00:07
BMW M3 - Uçarak Zıplama 7.004 izlenme - 3 yıl önce Rallide pilot gazı bırakmayınca bu görüntü ortaya çıkıyor..
168cm.lik zıplama 00:19
168cm.lik zıplama 14.883 izlenme - 9 yıl önce 168cm.lik zıplama
çılgınlık ta son nokta 00:39
çılgınlık ta son nokta 9.829 izlenme - 6 yıl önce çılgınlık budur
Gecenin Bi Yarisinda... Ne Beklersin Ki:) 03:10
Gecenin Bi Yarisinda... Ne Beklersin Ki:) 26.028 izlenme - 9 yıl önce can dostlarim bunlar benİm hepsİ bİras manyak amaa napalim bea öle olmadanda mal gİbİ hayatin tadi cikmio kİ:)
olduğu yerde zıplayınca :)) 00:20
olduğu yerde zıplayınca :)) 10.139 izlenme - 7 yıl önce nası bir atlama o
Zıplamayı Öğrenen Yavru Tavşan 00:07
Zıplamayı Öğrenen Yavru Tavşan 3.745 izlenme - 2 yıl önce Herşey zamanla öğrenilir deneme yanılma yöntemiyle bu tavşanda aynısını yapıyor deniyor ama beceremiyor.
Zıplayan Top Yapmışlar 00:15
Zıplayan Top Yapmışlar 1.228 izlenme - 6 ay önce Bugün eve gelince bir baktık Demir bahçede. Almış eline kocaman bir basket topu "anne bak siyah top abilerin" diye diye oynuyor. Ee dedim bakalım top saydırabilecek mi eliyle.. Ama bu top çok ağır tabii. Zor oldu ama bir kaç başarılı deneme yaptı valla. Çok da mutlu oldu, heyecanlandı... Top sektirmek deyip geçmemek lazım, büyük kas motor gelişimini harika destekliyor. Ciddi bir beden koordinasyonu ve dikkat gerektiriyor top sektirmek... Güzel zıplayan plastik bir top alma zamanı gelmiş dostlaar. Top saydırma şampiyonalarııı başlasın o halde...
Lebron James En Yüksek Zıplamaları 06:18
Lebron James En Yüksek Zıplamaları 4.138 izlenme - 3 yıl önce Zıplama konusunda 2 kez dünya rekoru kıran ve hala da şampiyonluğu elinde tutan Lebron James karşınızda.
60 Saniye İçinde Defalarca Zıplayan Köpekbalığı 00:45
60 Saniye İçinde Defalarca Zıplayan Köpekbalığı 927 izlenme - 10 ay önce Köpekbalığının bir kez sudan dışarı zıplaması keyif verici ve eğlenceli olabilir. Fakat bu olay birkaç defa tekrar ederse o eğlencenin yerini korku almaya başlar...
2015 Polonya Rallisi - En Güzel Atlayışlar 02:19
2015 Polonya Rallisi - En Güzel Atlayışlar 2.003 izlenme - 2 yıl önce Çok güzeller lan, bu arada atlama mı zıplama mı ne deniliyordu lan? Her neyse izleyelim. Açıklamam yine on numara.
Tatil Çoşkusu 00:08
Tatil Çoşkusu 7.801 izlenme - 9 yıl önce muhteşem bir şey
Korna Şakası Tavsiye Ederim İzleyin 03:11
Korna Şakası Tavsiye Ederim İzleyin 10.090 izlenme - 9 yıl önce vapur kornası kibi
Tüfeksiz Hareketleri Serisi - Bol Memeli Hareket 00:53
Tüfeksiz Hareketleri Serisi - Bol Memeli Hareket 3.799 izlenme - 2 yıl önce Joey Fisher isimli bu ablamızın star hareketli jimnastiğini görünce aklıma ordu tüfeksiz hareketler 12. hareket geldi sizle de paylaşayım dedim. hadi bakalım 31 tekrar, başlaaaa!
Çılgın Goril Zıplama Oyunu Oynadık - Sürpriz Cezalı Oyun Şaşıracaksınız. 13:05
Çılgın Goril Zıplama Oyunu Oynadık - Sürpriz Cezalı Oyun Şaşıracaksınız. 1.185 izlenme - 12 ay önce Selam arkadaşlar sizlere harika bir video daha hazırladık bu videomuzda kılıçları varile saplıyorsunuz ve gorile denk gelirse goril yerinden fırlıyor :) bu cezalı oyunda ilginç bir ceza var bakalım beğenecekmisiniz?
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.155 izlenme - 3 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 975 izlenme - 2 yıl önce Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! Trambolin üzerinde keyifli keyifli zıplarken bir anda pisleyen kızın ağır çekim görüntülerini izleyeceğiz
İçine Çekirge Kaçmış Sayko Robot - Boston Dynamics 01:08
İçine Çekirge Kaçmış Sayko Robot - Boston Dynamics 1.137 izlenme - 2 yıl önce Hünerlerini videoda gördüğünüz robot Boston Dynamics'e ait.Bu şirketin yaptığı diğer dehşet cengiz robotları internette bulabilirsiniz. Bir hocamızdan aldığım bilgilere göre bu şirkette çalışan 300 tane doktora seviyesinde mühendisi varmış. Ayrıca şirket hiç kimseye bir şey satmıyor, tamamen Amerikan devletinin sübvanse ettiği bir kurum. Bu şekilde geleceğin teknolojisini inşa ediliyormuş.
Hulk Müthiş Zıplama Oyunu Oynama Videosu 01:52
Hulk Müthiş Zıplama Oyunu Oynama Videosu 1.528 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/cizgi-film-oyunlari/hulk-muthis-ziplama.html Son yılların en güçlü ve sevilen kahramanlarından birisi olan Hulk kahramanımızın bir çok oyununa katılabilmek için yukarıdaki linkimizi kullanabilirsiniz.
Güzel Atlama 00:44
Güzel Atlama 3.182 izlenme - 9 yıl önce cesaretten daha fazla yetenek lazım
Taklacı Güvercin Jason Statham 02:33
Taklacı Güvercin Jason Statham 987 izlenme - 2 yıl önce En hareketli aksiyon filmlerinin son yıllarda ki aranılan ismi olan İngiliz Jason abimizin geçlik yıllarını izliyoruz.
İman Gücüyle Pilates Yapan Dede 04:09
İman Gücüyle Pilates Yapan Dede 1.708 izlenme - 3 yıl önce Dede gaza gelmiş bir şekilde bir yandan Allah diyor diğer yandan pilates topunun üzerinde sekiyor. Her yerine kuvvet dedeciğim. Dedeye sahip çıkalım bu arada.