Hoşgeldiniz!

Zıplamak Videoları İzle

Güzelin Hazin Sonu 00:06
Güzelin Hazin Sonu 78.961 izlenme - 4 yıl önce ))
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 02:22
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 24.767 izlenme - 1 yıl önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bir mağaza açılışında mağaza sahibinin sahneye çıkardıkları bikinili kızlar dikkatleri üzerine çekebilmek için sahneye zorla bir adam atarlar ve olaylar gelişir.
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 25.725 izlenme - 2 yıl önce Bu kız trambolinde zıplarken aniden kaçırıveren bir kız,belliki havada bi rahatlama geldi veya heyecan yaptı.Durdurmaya çalıştı ama iş işten geçmişti.Çünkü yayından çıkan ok gibidir çiş durduramazsın.Açıklama yeterki galiba.
Lego Dolu Trambolinde Zıpladık - Acı Veren Kapışma 04:04
Lego Dolu Trambolinde Zıpladık - Acı Veren Kapışma 6.717 izlenme - 5 ay önce Bu videoda çok acı veren bir oyun oynuyoruz. Arkadaşlarımız bir trambolini legolarla doldurup üzerinde zıpladılar. Bakalım ne kadar can acıtan bir challenge olacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Gökdelen Üzerinde Bisiklet Gösterisi - Oleg Cricket 02:10
Gökdelen Üzerinde Bisiklet Gösterisi - Oleg Cricket 2.249 izlenme - 3 ay önce Oleg Cricket isimli parkur sporcusu bir gökdelenin üzerinde bisikletle yaptığı gösteri yürekleri ağza getiriyor.
über zıplayış 00:06
über zıplayış 22.686 izlenme - 4 yıl önce
Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 00:42
Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 42.133 izlenme - 4 yıl önce Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 00:58
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 12.724 izlenme - 3 yıl önce Bu sevimli köpek evin bebeğini zıplamayı öğretmeye kararlı. Her eve lazım dediğimiz cinsten olan bu sevimli nasıl zıplama köpek, bakın bebeğe nasıl zıplama dersi veriyor.
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 00:13
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 12.475 izlenme - 3 yıl önce Sokakta koşarken önüne gelen adamın üzerinden atlayan ineğe çok şaşıracaksınız. Bir ineğin bu kadar zıplayabildiğini ilk defa göreceksiniz.
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 00:40
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 2.958 izlenme - 7 ay önce Arap yağı bulduğu zaman ... sürermiş. Farklı eğlenceler aradığı zamanda değişik şeyler keşfedermiş.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 03:17
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 2.448 izlenme - 8 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
Oyun Oynarken Yere Çakılmak 00:06
Oyun Oynarken Yere Çakılmak 9.599 izlenme - 4 yıl önce Oyun Oynarken Yere Çakılmak
Cristiano Ronaldo Kadar Zıplayabilir Misin? 01:50
Cristiano Ronaldo Kadar Zıplayabilir Misin? 6.545 izlenme - 3 yıl önce 2011 yılında laboratuvar koşullarında Cristiano Ronaldo 263cm yükseklikteki topa kafa vurmayı başarmıştı, şimdi bunu sokakta insanların başarıp başaramayacağını araştırıyorlar.
Kanguruya Özenen Köpek 00:57
Kanguruya Özenen Köpek 2.679 izlenme - 2 yıl önce Megan isimli bu köpek otların arasında önünü görebilmek için bir kanguru edasıyla zıplıyor. Bu komik anları sahibi kayda almayı başarıyor.
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 02:12
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 4.533 izlenme - 3 yıl önce Yaramaz arkadaşımız kendince bir eğlence buluyor ve tahminimizce sahibinin atıığı köpükleri, balonları yakalamak için çıldırıyor. Her zaman birisini yaraladığıyla ilgili haber görecek değiliz.
Sabrina Salerno - Hot Girl (+18) 03:21
Sabrina Salerno - Hot Girl (+18) 3.734 izlenme - 2 yıl önce Tombiktolarıyla yıllara meydan okuyan Sabrina Salerno'dan bol aksiyon içeren yerinde durmayan bir performans, o anlar yönetmenin de gözünden kaçmamış. 1:21 ve 2:35'te hemen ekrana yansıtmış.
Kaburga Kıran Zıplayış 00:09
Kaburga Kıran Zıplayış 2.360 izlenme - 2 yıl önce Metro istasyonunda rayların üzerinden karşıdan karşıya atlamak isteyen genç başarısız oluyor ve büyük ihtimalle kaburgalarından da oluyor.
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 01:47
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 2.706 izlenme - 2 yıl önce Gene düşman kalesini dağıtmak için yola çıkan yenilmez kahraman Cücü önce takla atarak olimpiyat rekorur kırarcasına düşmanları ekarte eder. Karşılaştığı ses efektli karatecileri karşıysa siyah kuşağın nimetlerinden faydalanacaktır.
Köpekten Bebeğe Zıplama Dersi 00:26
Köpekten Bebeğe Zıplama Dersi 3.162 izlenme - 3 yıl önce Zıpzıpa bağlı bebeğe zıplamayı köpek öğretiyor. Akıllı köpeğin verdiği uğraşa şaşıracaksınız. Bebek zıplamayı öğreniyor mu ? videomuzu sonuna kadar izleyip görebilirsiniz. Daha fazla video için takip etmeyi unutmayın.
günün kazası 00:39
günün kazası 5.907 izlenme - 7 yıl önce günün kazası eğlenceye devam
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 00:35
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 3.127 izlenme - 2 yıl önce Tamam anlarız sevinirsin ama o ne biçim bir sevinmektir be ablacığım. Bir yarışma programı sonunda kazandığını duyunca, sanki arkadan köpek kovalarcasına koşan, ve haliyle o sevinçle gözü hiç bir şey görmeden, atlayan ablamıza geçmiş olsun diliyoruz.
Yalçın Çakır Zıpladı ! 01:59
Yalçın Çakır Zıpladı ! 1.756 izlenme - 2 yıl önce Flash TV’de yayınlanan "Pozitif Reality" programında bu da oldu.Eşi sakat kalınca baldızıyla birlikte olduğu iddia edilen Mustafa, yayına bağlanınca stüdyoda bulunan ve o ana kadar sürekli celallenen ailenin tepkisi daha da arttı.Konuklarını sakinleştiremeyen ve sözü de sık sık kesilen Yalçın Çakır sonunda öfkeden patladı ve "Bir dakika be..." diyerek sinirinden olduğu yerde zıpladı...Üzülerek söylüyorum böyle giderse bu program Yalçın Çakır ı sağlığından edecek...
AŞIRI GERÇEKÇİ 5D PARKUR OYUNU ! 12:16
AŞIRI GERÇEKÇİ 5D PARKUR OYUNU ! 1.267 izlenme - 9 ay önce Daha çok değişik ve bağımlılık yapan oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayalım Gereksiz Army ! TeamSpeak adresimize gelerek benimle konuşabilirsiniz;ts3.gereksizoda.com ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda eski ama harika bir oyun olan ClusterTruck ile karşınızdayım !
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız!  00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 1.074 izlenme - 2 yıl önce Trambolinde heyecanla zıplarken aniden altına kaçırıveren kızın komik halleri. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 01:10
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 2.458 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın abimizle başlayan fantastik sıçrama merakının diğer iki temsilcisi İrfan Atasoy ve Tamer Yiğit'in farklı filmlerde yaşadıkları inanılmaz sıçrama deneyimini izleyeceksiniz. Filmler sırasıyla, "Ölmek Var Dönmek Yok" ve "Şehitler". İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy için de; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88291/inanilmaz-dovusen-adam-irfan-atasoy-aytekin-akkaya
Fenomen Köpek Yine İnterneti Salladı 00:15
Fenomen Köpek Yine İnterneti Salladı 2.791 izlenme - 4 yıl önce Daha önce birçok enteresan video ile internetin adeta fenomeni
Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam 03:29
Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam 2.106 izlenme - 4 yıl önce Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam
Iphone İle Slow Motion Keyfi 00:52
Iphone İle Slow Motion Keyfi 2.100 izlenme - 3 yıl önce Millet artık hit için ne yapacağını şaşırmış vaziyette, artık bu telefon reklamlarına bir şekilde dur demek lazım galiba, yoksa bunun durulacağı yok. İphoneun batsın ermiyesice.
 Zıplayarak Fotoğraf Çektireyim Derken 00:15
Zıplayarak Fotoğraf Çektireyim Derken 1.067 izlenme - 3 yıl önce Düğün fotoğrafı çektiren gelin ve yakın arkadaşları, iskelede zıplayarak fotoğraf çektirmek isterken az kalsın göle düşeceklerdi
Kalecinin ilginç gol sevinci! 00:15
Kalecinin ilginç gol sevinci! 2.055 izlenme - 4 yıl önce Muteba Kidiaba golden sonra ilginç bir gol sevincinde bulunuyor.