Hoşgeldiniz!

Zıplamak Videoları İzle

Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 00:04
Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 228.147 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Gökdelen Üzerinde Bisiklet Gösterisi - Oleg Cricket 02:10
Gökdelen Üzerinde Bisiklet Gösterisi - Oleg Cricket 2.204 izlenme - 2 hafta önce Oleg Cricket isimli parkur sporcusu bir gökdelenin üzerinde bisikletle yaptığı gösteri yürekleri ağza getiriyor.
Güzelin Hazin Sonu 00:06
Güzelin Hazin Sonu 78.959 izlenme - 4 yıl önce ))
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 02:22
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 24.335 izlenme - 11 ay önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bir mağaza açılışında mağaza sahibinin sahneye çıkardıkları bikinili kızlar dikkatleri üzerine çekebilmek için sahneye zorla bir adam atarlar ve olaylar gelişir.
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 25.081 izlenme - 2 yıl önce Bu kız trambolinde zıplarken aniden kaçırıveren bir kız,belliki havada bi rahatlama geldi veya heyecan yaptı.Durdurmaya çalıştı ama iş işten geçmişti.Çünkü yayından çıkan ok gibidir çiş durduramazsın.Açıklama yeterki galiba.
über zıplayış 00:06
über zıplayış 22.686 izlenme - 4 yıl önce
Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 00:42
Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 42.120 izlenme - 4 yıl önce Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 00:58
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 12.699 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli köpek evin bebeğini zıplamayı öğretmeye kararlı. Her eve lazım dediğimiz cinsten olan bu sevimli nasıl zıplama köpek, bakın bebeğe nasıl zıplama dersi veriyor.
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 00:40
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 2.953 izlenme - 5 ay önce Arap yağı bulduğu zaman ... sürermiş. Farklı eğlenceler aradığı zamanda değişik şeyler keşfedermiş.
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 00:13
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 12.474 izlenme - 2 yıl önce Sokakta koşarken önüne gelen adamın üzerinden atlayan ineğe çok şaşıracaksınız. Bir ineğin bu kadar zıplayabildiğini ilk defa göreceksiniz.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 03:17
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 2.446 izlenme - 6 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
Cristiano Ronaldo Kadar Zıplayabilir Misin? 01:50
Cristiano Ronaldo Kadar Zıplayabilir Misin? 6.542 izlenme - 3 yıl önce 2011 yılında laboratuvar koşullarında Cristiano Ronaldo 263cm yükseklikteki topa kafa vurmayı başarmıştı, şimdi bunu sokakta insanların başarıp başaramayacağını araştırıyorlar.
Oyun Oynarken Yere Çakılmak 00:06
Oyun Oynarken Yere Çakılmak 9.599 izlenme - 4 yıl önce Oyun Oynarken Yere Çakılmak
Kanguruya Özenen Köpek 00:57
Kanguruya Özenen Köpek 2.640 izlenme - 2 yıl önce Megan isimli bu köpek otların arasında önünü görebilmek için bir kanguru edasıyla zıplıyor. Bu komik anları sahibi kayda almayı başarıyor.
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 02:12
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 4.531 izlenme - 3 yıl önce Yaramaz arkadaşımız kendince bir eğlence buluyor ve tahminimizce sahibinin atıığı köpükleri, balonları yakalamak için çıldırıyor. Her zaman birisini yaraladığıyla ilgili haber görecek değiliz.
Kaburga Kıran Zıplayış 00:09
Kaburga Kıran Zıplayış 2.359 izlenme - 2 yıl önce Metro istasyonunda rayların üzerinden karşıdan karşıya atlamak isteyen genç başarısız oluyor ve büyük ihtimalle kaburgalarından da oluyor.
Sabrina Salerno - Hot Girl (+18) 03:21
Sabrina Salerno - Hot Girl (+18) 3.608 izlenme - 2 yıl önce Tombiktolarıyla yıllara meydan okuyan Sabrina Salerno'dan bol aksiyon içeren yerinde durmayan bir performans, o anlar yönetmenin de gözünden kaçmamış. 1:21 ve 2:35'te hemen ekrana yansıtmış.
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 01:47
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 2.685 izlenme - 2 yıl önce Gene düşman kalesini dağıtmak için yola çıkan yenilmez kahraman Cücü önce takla atarak olimpiyat rekorur kırarcasına düşmanları ekarte eder. Karşılaştığı ses efektli karatecileri karşıysa siyah kuşağın nimetlerinden faydalanacaktır.
Köpekten Bebeğe Zıplama Dersi 00:26
Köpekten Bebeğe Zıplama Dersi 3.157 izlenme - 2 yıl önce Zıpzıpa bağlı bebeğe zıplamayı köpek öğretiyor. Akıllı köpeğin verdiği uğraşa şaşıracaksınız. Bebek zıplamayı öğreniyor mu ? videomuzu sonuna kadar izleyip görebilirsiniz. Daha fazla video için takip etmeyi unutmayın.
AŞIRI GERÇEKÇİ 5D PARKUR OYUNU ! 12:16
AŞIRI GERÇEKÇİ 5D PARKUR OYUNU ! 1.258 izlenme - 7 ay önce Daha çok değişik ve bağımlılık yapan oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayalım Gereksiz Army ! TeamSpeak adresimize gelerek benimle konuşabilirsiniz;ts3.gereksizoda.com ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda eski ama harika bir oyun olan ClusterTruck ile karşınızdayım !
günün kazası 00:39
günün kazası 5.907 izlenme - 7 yıl önce günün kazası eğlenceye devam
Yalçın Çakır Zıpladı ! 01:59
Yalçın Çakır Zıpladı ! 1.665 izlenme - 2 yıl önce Flash TV’de yayınlanan "Pozitif Reality" programında bu da oldu.Eşi sakat kalınca baldızıyla birlikte olduğu iddia edilen Mustafa, yayına bağlanınca stüdyoda bulunan ve o ana kadar sürekli celallenen ailenin tepkisi daha da arttı.Konuklarını sakinleştiremeyen ve sözü de sık sık kesilen Yalçın Çakır sonunda öfkeden patladı ve "Bir dakika be..." diyerek sinirinden olduğu yerde zıpladı...Üzülerek söylüyorum böyle giderse bu program Yalçın Çakır ı sağlığından edecek...
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız!  00:30
Trambolinde Zıplarken İşeyen Kız! 1.072 izlenme - 2 yıl önce Trambolinde heyecanla zıplarken aniden altına kaçırıveren kızın komik halleri. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 01:10
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 2.266 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın abimizle başlayan fantastik sıçrama merakının diğer iki temsilcisi İrfan Atasoy ve Tamer Yiğit'in farklı filmlerde yaşadıkları inanılmaz sıçrama deneyimini izleyeceksiniz. Filmler sırasıyla, "Ölmek Var Dönmek Yok" ve "Şehitler". İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy için de; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88291/inanilmaz-dovusen-adam-irfan-atasoy-aytekin-akkaya
Fenomen Köpek Yine İnterneti Salladı 00:15
Fenomen Köpek Yine İnterneti Salladı 2.787 izlenme - 4 yıl önce Daha önce birçok enteresan video ile internetin adeta fenomeni
Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam 03:29
Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam 2.106 izlenme - 4 yıl önce Trambolinde Zıplamaya Farklı Boyut Kazandıran Adam
Iphone İle Slow Motion Keyfi 00:52
Iphone İle Slow Motion Keyfi 2.083 izlenme - 2 yıl önce Millet artık hit için ne yapacağını şaşırmış vaziyette, artık bu telefon reklamlarına bir şekilde dur demek lazım galiba, yoksa bunun durulacağı yok. İphoneun batsın ermiyesice.
 Zıplayarak Fotoğraf Çektireyim Derken 00:15
Zıplayarak Fotoğraf Çektireyim Derken 1.067 izlenme - 3 yıl önce Düğün fotoğrafı çektiren gelin ve yakın arkadaşları, iskelede zıplayarak fotoğraf çektirmek isterken az kalsın göle düşeceklerdi
Kalecinin ilginç gol sevinci! 00:15
Kalecinin ilginç gol sevinci! 2.055 izlenme - 4 yıl önce Muteba Kidiaba golden sonra ilginç bir gol sevincinde bulunuyor.
Yere Düşmenin Bukadarı Olmaz 00:24
Yere Düşmenin Bukadarı Olmaz 4.412 izlenme - 9 yıl önce çocuk resmen yere yapışıyor