Hoşgeldiniz!

zıplayan

Zıplayan Top Nasıl Yapılır | Evde Zıplayan Top Yapımı | EvcilikTV 07:57
Zıplayan Top Nasıl Yapılır | Evde Zıplayan Top Yapımı | EvcilikTV 74.359 izlenme - 2 yıl önce Zıplayan top nasıl yapılır? Evde zıplayan top yapımını sizler için gösteriyorum. Yapımı oldukça basit olan bu zıplayan toplarla oynamak çok eğlenceli :)
AlkışlarlaYaşıyorum Tarihinin Gelmiş Geşmiş En İyi Memeleri 03:22
AlkışlarlaYaşıyorum Tarihinin Gelmiş Geşmiş En İyi Memeleri 91.185 izlenme - 2 yıl önce 3 yıldır görüşmüyordum kendisiyle, bana bu videoyu çekip göndererek sürpriz yapmış canımın içi, sağ olsun. Kendisi dostum olur beyler, yavşamayın hemen.
Zıplayan Arabaların Kavgası 06:23
Zıplayan Arabaların Kavgası 49.023 izlenme - 4 yıl önce Zıplayan Arabaların Birbirini Yenme Mücadelesini Görünce Çok Şaşıracaksınız
Ortamlarda Bir Alkışlarlayaşıyorum Üyesi 00:10
Ortamlarda Bir Alkışlarlayaşıyorum Üyesi 28.659 izlenme - 2 yıl önce o içimizden biri. hangimiz böyle bakmazdık ki.. gözlerimize tercüman olmuş arkadaş teşekkür ediyorum, cuma geliyor beyler cumaya kadar biraz ısınalım dedim.
Trt Canlı Yayınında Kameraya Zıplayan Adam    00:05
Trt Canlı Yayınında Kameraya Zıplayan Adam 12.322 izlenme - 2 yıl önce Ülkenin özeti bu olmalı sanki oyun oynanıyo adama bak ya neyse bakalım bu adama siz ne diceksiniz Yeni videolar için kanalıma abone olun
Zıplayan Oyun Hamuru 11:55
Zıplayan Oyun Hamuru 1.392 izlenme - 4 ay önce Hazal ve Serra zıplayan oyun hamurunu çok sevdi. Bakalım zıplayan oyun hamurundan bize neler yapacaklar?
Dambusters Baskını’nda Kullanılan Zıplayan Bomba (1943) 00:48
Dambusters Baskını’nda Kullanılan Zıplayan Bomba (1943) 1.027 izlenme - 2 ay önce Zıplayan Bomba düşük irtifadan düşürülüp su yüzeyinde kayarak barajları tahrip etmesi için tasarlanan İngiliz uçak tasarımcısı Barnes Wallis tarafından icat edilmiş. Mayıs 1943’te İkinci Dünya Savaşı sırasında, Almanya'nın sanayi bölgesi Ruhr'ın merkezinde iki barajın zıplayan bombayla tahrip edilmesi planlanıyor. Saldırının Mayıs ayında yapılmasının sebebi barajlardaki suyun en yüksek seviyede olması ve sonucunda en fazla hasarın verilebileceği zaman olmasıymış. Möhne Barajı ve Sorpe Barajı'ndan iki ana baraj, Eder Nehri üzerindeki Eder Barajı ikincil bir hedef olarak tespit ediliyor. Aylarca süren eğitimden ve hazırlıktan sonra, üç formasyona bölünmüş olan uçaklar 17 Mayıs 1943'te saat 9'dan sonra, radar algılamasını önlemek için 30 metre yükseklikte uçuyorlar. Möhnesee barajı, saldırılardaki en büyük darbeyi alıyor, hidroelektrik üretimi yapan güç yok ediliyor ve elektriksiz kalan Almanların Ruhr'daki silah üretimi kısıtlanmış oluyor. İki santral tahrip ediliyor ve oluşan selde 1600 kişiyi ölüyor, bir dönüm arazi tahrip oluyor. Dambusters baskını başarılı olmasına rağmen sekiz uçak düşüyor (düşürülüyor), 53 kişi ölüyor, üç pilot Almanlar tarafından rehin alınıyor. Görüntülerde göreceğiniz üzere Kral George VI, mürettebatı tebrik ediyor. Baskından çeyrek asır sonra, zıplayan bombayı icat eden adam Sir Barnes Wallis'e, bir hatıra hediye ediliyor.
Zıplayan Penis 00:30
Zıplayan Penis 22.773 izlenme - 8 yıl önce zıp zıp zıplayan penis. yandan kurmalı. şimdi eğlence zamanı.
Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven 02:58
Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven 4.821 izlenme - 2 yıl önce Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
Zıplayan Balık 00:15
Zıplayan Balık 23.089 izlenme - 9 yıl önce zıplayan balık güzel kızları böyle korkuttu
Kralı Gelse (Cover) 01:45
Kralı Gelse (Cover) 16.691 izlenme - 10 yıl önce alişan'ın kralı gelse ( aynalı tahir) adlı parçasına yapılmış kısa metrajı gönül yolculuğudur.
Zıplayan Balık Güzel Kızları Korkuttu! 00:15
Zıplayan Balık Güzel Kızları Korkuttu! 4.881 izlenme - 9 yıl önce zıplayan balık güzel kızları korkuttu!
İneklerin Meme İle İmtihanı 00:25
İneklerin Meme İle İmtihanı 1.719 izlenme - 3 yıl önce İnekleri bile kıskandıracak büyüklükte göğüsleri olan ablamız kostukça ikizleride ahenk ve horon tepiyor. İnekler'in verdiği tepkiyi izliyoruz..
Hem Koşan Hem Zıplayan Robot Geliştirdiler... 01:47
Hem Koşan Hem Zıplayan Robot Geliştirdiler... 1.394 izlenme - 3 yıl önce Hem Koşan Hem Zıplayan Robot Geliştirdiler...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
bass üzerinde zıplayan kedi 00:25
bass üzerinde zıplayan kedi 2.956 izlenme - 8 yıl önce bass üzerine zıplayan kedi
Bıngıldayan Meme Odaklı Klip Çekmek 03:30
Bıngıldayan Meme Odaklı Klip Çekmek 1.609 izlenme - 2 yıl önce güzel bir parçaya oldukça iştah açıcı güzel bir klip de çekmişler lakin sonu pek de mutlu sonla bitmemiş, o neyy lannn dedirtmişler illa ki. sonunu kessemiydim acebağ?
Iphone İle Slow Motion Keyfi 00:52
Iphone İle Slow Motion Keyfi 2.245 izlenme - 3 yıl önce Millet artık hit için ne yapacağını şaşırmış vaziyette, artık bu telefon reklamlarına bir şekilde dur demek lazım galiba, yoksa bunun durulacağı yok. İphoneun batsın ermiyesice.
zıplayan kedi boncuk 01:40
zıplayan kedi boncuk 1.926 izlenme - 6 yıl önce zıplayan kedi boncuk
Onlarda & Bizde Cam Testi 00:23
Onlarda & Bizde Cam Testi 1.344 izlenme - 3 yıl önce Malum meşhur bizim cam testerları ve son derece ağır darbelere dayanıklı bir camı test eden abimiz. Test edişleri aynı olmayabiliyor işte.
zıplayan araba 00:48
zıplayan araba 1.450 izlenme - 8 yıl önce
zıplayan araba 01:00
zıplayan araba 1.844 izlenme - 9 yıl önce denemeye kalmayın:)))))))))))
Heryerden Hoplayan Zıplayan Gençler 02:25
Heryerden Hoplayan Zıplayan Gençler 1.219 izlenme - 4 yıl önce Heryerden Hoplayan Zıplayan Gençler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ziplayan Arabalar (Low Rider Max) 06:38
Ziplayan Arabalar (Low Rider Max) 1.691 izlenme - 10 yıl önce ziplayan arabalar (low rider max)
Çıplak Vücutla Kaktüsün Üzerine Atlayan İşsiz Adam 01:35
Çıplak Vücutla Kaktüsün Üzerine Atlayan İşsiz Adam 1.125 izlenme - 5 yıl önce Videoyu çeken arkadaşlarımızın amacının ne olduğunu bilmiyorum ama bir taraflarının kaşındığı kesin izliyoruz efenim.
zıplayan arabalar1 06:38
zıplayan arabalar1 1.103 izlenme - 10 yıl önce
kurbağalar 02:12
kurbağalar 897 izlenme - 7 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
copp_er zıplayan pick up 00:54
copp_er zıplayan pick up 1.075 izlenme - 9 yıl önce copp_er den zıplayan pick up hip hop gösterisi yenibosnalı gençten
uykusunda zıplayan şeker kız 02:03
uykusunda zıplayan şeker kız 1.124 izlenme - 9 yıl önce bu videoyu mutlaka izlemelisiniz çok şeker ve tatlı bebeğin uyurken bile zıpzıpta zıplaması
Zıplayan Araba 00:26
Zıplayan Araba 1.426 izlenme - 10 yıl önce
zıplayan kamıyon hehe 00:19
zıplayan kamıyon hehe 983 izlenme - 9 yıl önce gajksbsj