Hoşgeldiniz!

zira

Zeki Müren Dokunma Kalbime Zira (Tasplak Kayit) 02:50
Zeki Müren Dokunma Kalbime Zira (Tasplak Kayit) 431 izlenme - 5 yıl önce
dokunma kalbime - aliye erdem 03:22
dokunma kalbime - aliye erdem 396 izlenme - 7 yıl önce
Askere Yapılan Stres Testi 01:30
Askere Yapılan Stres Testi 75 izlenme - 2 yıl önce Hangi devlete,gruba bağlı ve nerede gerçekleşiyor hiçbir fikrim yok ama hiç alışılagelmedik bir test,izliyoruz efenim. Not:Video 2 yıllık,internetimi de yeni bağlatmadım.
Başbakanı 'Diktatör geliyor' diyerek karşıladı! 00:45
Başbakanı 'Diktatör geliyor' diyerek karşıladı! 10 izlenme - 1 yıl önce Letonya'nın başkenti Riga'da gerçekleştirilen Avrupa Birliği Doğu Ortaklığı Zirvesi'ne, Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker damga vurdu. Zira Juncker, Macaristan Başbakanı Viktor Orban sahneye çıktığı esnada, “Diktatör geliyor” ifadesini kullanarak şaşkınlık yarattı. Russia Today’de yer alan habere göre, sahneye çıktıktan sonra Orban’ı bir kez daha “Diktatör” diyerek selamlayan Juncker, başbakanla tokalaşmanın ardından yanağına da hafifçe vurdu. Orban ise bu şakaya gülerek karşılık verdi.
CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! - İhlas Haber Ajansı (İHA) 00:17
CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! - İhlas Haber Ajansı (İHA) 5 izlenme - 1 yıl önce CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! Cip açık köprüden böyle uçtu. Fransa’da açılıp kapanabilen köprüyü kullanan bir araç nehre uçtu. Zira köprü henüz kapanmamıştı. CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! Cip açık köprüden böyle uçtu. Fransa’da açılıp kapanabilen köprüyü kullanan bir araç nehre uçtu. Zira köprü henüz kapanmamıştı.
Adil Değilsiniz Zira Yumurtanızı Pişirmek İçin Bu Memleketi Yakıyorsunuz 04:38
Adil Değilsiniz Zira Yumurtanızı Pişirmek İçin Bu Memleketi Yakıyorsunuz 2 izlenme - 2 yıl önce Adil Değilsiniz Zira Yumurtanızı Pişirmek İçin Bu Memleketi Yakıyorsunuz