Hoşgeldiniz!

zirveye

zirveye giden yol 2011 fragman 02:12
zirveye giden yol 2011 fragman 7.092 izlenme - 5 yıl önce
Zirveye Yolculuk Fragman 03:13
Zirveye Yolculuk Fragman 831 izlenme - 2 yıl önce Zirveye Yolculuk Fragman
Zirveye Tırmanış... 02:04
Zirveye Tırmanış... 1.847 izlenme - 8 yıl önce sanki düz yolda dürüyor...bir an düşecek diye korktum... :)
view from the top 01:31
view from the top 1.772 izlenme - 6 yıl önce zirveye çıkıncaya kadar sakın durma! vıew from the top varoluşunu bir dış hat uçuş görevlisinin parıltılı yaşam tarzında bulmak isteyen idealist kasaba kızı donna jensen'ın gwyneth paltrow gözlerinden anlatılan şaşırtıcı bir komedi ve romantik bir masal. başarıya giden yol nadiren engelsizdir. donna yolculuğuna royalty airlines'ın efsanevi eğitmeni john whitney'in kılavuzluğunda başladığında karşısına tahmininden daha fazla engel çıkar. acaba bu engeller donna'nın düşlerinden vazgeçmes
İnci Caps Video  Derleme (alıntıdır) 07:52
İnci Caps Video Derleme (alıntıdır) 19 izlenme - 5 ay önce merhaba izlesene.comu geliştirme amacımız a biraz daha yaklaştık şuan bu kanalımın 2videosu kanala devam ediyoruz bu sefer size inci casp sunucam diğer videom 112 izlenme aldı suan çok mutluyum yakında youtubeyi geçicez 1-2- sene sonra izlesene.comu yabancılarda kulanıcak yeterki siz desteği bırakmayın yakında yeni caspler gelicek hatta caspten daha fazla çeşit gelicek komik video olan her tür gelmeye başlıycak ama dediğim gibi sizin sadice desteği bırakmamanız gerekiyor bu arada yorumlar bende gözükmüyor bir şey sorarsanız kusura bakmayın onun bir çaresine bakıcam 1000 takipçi olunca video gelme sayısı artıcak hoşçakalın kendinize iyi bakın arkadaşlar (=
Zirveye Çıkma Evreleri - 5 00:24
Zirveye Çıkma Evreleri - 5 44 izlenme - 2 yıl önce Zirveye çıkmak istiyorsanız kısa kısa filmleri izleyin,bizi ılık ılık takip edin. https://www.facebook.com/AygazOtogaz https://twitter.com/AygazOtogaz.
Şehirden Zirveye (Dağ Filmleri Festivali 2015) 01:37
Şehirden Zirveye (Dağ Filmleri Festivali 2015) 23 izlenme - 2 yıl önce Şehirden Zirveye Bursa Dağ Filmleri Festivali'nde... Şehirden Zirveye Şehirden Zirveye Belgesel Sebastian Stiphout ve 9 yaşındaki oğlu Luca’nın alışılmışın dışındaki yolculuklarını anlatıyor. Orjinal Ad : City to Summit Yönetmen : Sebastian Stiphout Yıl : 2013 Ülke : Almanya Dakika : 19 dk. Dil : Almanca Alt Yazı : Türkçe Münih’teki evlerinden çıkan ikili Almanya’nın en yüksek zirvesi olan Zugspitz’e macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Kimi zaman bisikletle, kimi zaman yürüyerek, kimi zaman da kürek çekerek hedeflerine ulaşmaya çalışan baba ve oğul yol boyunca karşılaştıkları engelleri aşarken kendi dünyalarındaki engelleri de aşmayı öğreniyor.
çamur tarlasından zirveye abdullah lafçı 02:51
çamur tarlasından zirveye abdullah lafçı 36 izlenme - 5 yıl önce
Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü Gülben Programı (Gülben Show 28.05.2014) 03:17
Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü Gülben Programı (Gülben Show 28.05.2014) 19 izlenme - 1 yıl önce Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü Gülben Programı (Gülben Show 28.05.2014)
Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü - Demet Akalın'la Müzik Hali (NetD Müzik) 09:46
Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü - Demet Akalın'la Müzik Hali (NetD Müzik) 13 izlenme - 1 yıl önce This is "Demet Akalın'ın Zirveye Çıkış Öyküsü - Demet Akalın'la Müzik Hali (NetD Müzik)" by furkancanhazar on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.