Hoşgeldiniz!

zıt

Şeften Annelere 00:21
Şeften Annelere 77.837 izlenme - 5 yıl önce Axess kartı yutan Şef’in annesine yazdığı şiir.
İskender Paydaş Feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 03:54
İskender Paydaş Feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 12.147 izlenme - 4 yıl önce İskender Paydaş feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar (2014) İskender Paydaş feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar Şarkı Sözleri: Beni gözünde büyütceğine Gönlünde büyütseydin Kalbini verseydin bana Gözüm gibi bakardım bende ona fb.com/kadirbaykalprofil Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme fb.com/kadirbaykalprofil Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni Nerdeyse inanıyordum şimdi. fb.com/kadirbaykalprofil Hadi kes ağlamayı yap sağlamayı Dolama şunu diline dedim. fb.com/kadirbaykalprofil Sen şimdi susuyorsun ya sus. Bu yüzden en sevdiğim şarkıdan nefret ettim Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz fb.com/kadirbaykalprofil Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni fb.com/kadirbaykalprofil Güldürme beni gece, gece Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine fb.com/kadirbaykalprofil Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Gösteriş meraklısı seni Aferim budalası.
Zıt Anlamlı Kelimeler Turnuvası - Esenler Atatürk İlkokulu 04:46
Zıt Anlamlı Kelimeler Turnuvası - Esenler Atatürk İlkokulu 3.302 izlenme - 1 yıl önce Öğretmenimizin minikler için hazırladığı güzel turnuvayı izleyelim arkadaşlar.
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 03:54
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 6.594 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri İskender Paydaş'ın 2014 yılı ilerleyen aylarında çıkması beklenen "Zamansız Şarkılar 2" albümünde yer alcak olan Nazan Öncel'in "Zıt Kutuplar" şarkı çok yakında bizlerle olacak. Biz şimdiden haberini verelim dedik, şarkı çıkar çıkmaz sözleriyle birlikte dinlemeye eklenecektir, bizi takipte kalın.
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel) 03:55
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel) 3.472 izlenme - 3 yıl önce İskender Paydaş'ın, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Zamansız Şarkılar 2" albümünden "Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel)" çalışması netd Müzk'te!
Çok Kötü Troll & Reverse Flash Yapıyorum! - Legends İn Minecraft - Bölüm 26 - Azizgaming35 28:14
Çok Kötü Troll & Reverse Flash Yapıyorum! - Legends İn Minecraft - Bölüm 26 - Azizgaming35 2.927 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
arka sokaklar 12 bölüm 01:22
arka sokaklar 12 bölüm 2.625 izlenme - 8 yıl önce arka sokaklar 12 bölüm
HDP'ye Oy Veren Mhp'li Laz Dayı 00:29
HDP'ye Oy Veren Mhp'li Laz Dayı 579 izlenme - 2 yıl önce Önce Sırrı abimizi papatyaya benzeten sonra HDP'nin içinde her türlü çiçeğin olduğundan bahseden Mhp'li dayı, kapanışı Selahattin Başkan'a olan aşkıyla bitiriyor. Belki video için fake diyenler çıkabilir ama eğer sokaklarda siyaset yürütüyorsanız gerçekten bu tarz örneklerle çok karşılaşılabiliyor.
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 03:54
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 788 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri İskender Paydaş'ın 2014 yılı ilerleyen aylarında çıkması beklenen "Zamansız Şarkılar 2" albümünde yer alcak olan Nazan Öncel'in "Zıt Kutuplar" şarkı çok yakında bizlerle olacak. Biz şimdiden haberini verelim dedik, şarkı çıkar çıkmaz sözleriyle birlikte dinlemeye eklenecektir, bizi takipte kalın.
Akbank Zıt İkizleri Yeni Reklamı 01:07
Akbank Zıt İkizleri Yeni Reklamı 712 izlenme - 5 yıl önce akbank zıt ikizleri 2 ci reklamı
Kıvanç Tatlıtuğ & İlker Ayrık Akbank Reklamı 01:33
Kıvanç Tatlıtuğ & İlker Ayrık Akbank Reklamı 980 izlenme - 5 yıl önce KIVANÇ TATLITUĞ & İLKER AYRIK AKBAK REKLAMI
Zıt Anlamlı Kelimeler - Türkçe Eğitim 06:10
Zıt Anlamlı Kelimeler - Türkçe Eğitim 541 izlenme - 4 yıl önce Zıt Anlamlı Kelimeler - Türkçe Eğitim
İskender Paydaş Ft. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 03:54
İskender Paydaş Ft. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 703 izlenme - 4 yıl önce İskender Paydaş feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar Şarkı Sözleri: Beni gözünde büyütceğine Gönlünde büyütseydin Kalbini verseydin bana Gözüm gibi bakardım bende ona fb.com/kadirbaykalprofil Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme fb.com/kadirbaykalprofil Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni Nerdeyse inanıyordum şimdi. fb.com/kadirbaykalprofil Hadi kes ağlamayı yap sağlamayı Dolama şunu diline dedim. fb.com/kadirbaykalprofil Sen şimdi susuyorsun ya sus. Bu yüzden en sevdiğim şarkıdan nefret ettim Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz fb.com/kadirbaykalprofil Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni fb.com/kadirbaykalprofil Güldürme beni gece, gece Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine fb.com/kadirbaykalprofil Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Gösteriş meraklısı seni Aferim budalası.
Zıt Şarkılar 00:47
Zıt Şarkılar 1.216 izlenme - 10 yıl önce işte birbirinin zıttı şarkılarrr...
Mahmut Demirpehlivan İncirliova Zıt Hasan Mpg 03:29
Mahmut Demirpehlivan İncirliova Zıt Hasan Mpg 704 izlenme - 7 yıl önce 1970'li yıllarda incirliova'nın maskotu olan acarlar kökenli nam-ı diğer zıt hasan. uzun yıllar önce vefat etti. namı kaldı. iyi seyirler.incirliova belediyesi önünde 8 mm'lik eski tip kamera ile çekilmiş sonradan dıgıtal ortama çevrilmiş ve seslendirilmiştir.
Akbank Zıt İkizleri 01:33
Akbank Zıt İkizleri 498 izlenme - 5 yıl önce Akbank Zıt İkizleri
Zıt Anlamlı Kelimeler * 2 02:15
Zıt Anlamlı Kelimeler * 2 143 izlenme - 2 yıl önce ZIT ANLAMLI KELİMELER****https://www.youtube.com/watch?v=01Mn6G_WXfY&index=1&list=PLxi8fgYu8SmbZXu0s2s0dvYHWfWjg-GFu EŞ ANLAMLI KELİMELER****https://www.youtube.com/watch?v=mzRfCAEzVBA&list=PLxi8fgYu8SmYRU73WOqD0zOMyEHQnTNVp&index=1 EŞ SESLİ KELİMELER*******https://www.youtube.com/watch?v=fxkGAB3G4to zıt anlamlı kelimeler
 Zıt Erenköy 00:06
Zıt Erenköy 230 izlenme - 4 yıl önce Zıt Erenköy
İskender Paydaş Feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 03:53
İskender Paydaş Feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 233 izlenme - 4 yıl önce Müziği Dinlemek İçin Linke Tıklayınız Zıt Kutuplar Şarkı Sözleri: Beni gözünde büyütceğine Gönlünde büyütseydin Kalbini verseydin bana Gözüm gibi bakardım bende ona Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme fb.com/kadirbaykalprofil Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni Nerdeyse inanıyordum şimdi. Hadi kes ağlamayı yap sağlamayı Dolama şunu diline dedim. fb.com/kadirbaykalprofil Sen şimdi susuyorsun ya sus. Bu yüzden en sevdiğim şarkıdan nefret ettim Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni fb.com/kadirbaykalprofil Güldürme beni gece, gece Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Gösteriş meraklısı seni Aferim budalası.
Kıvanç Tatlıtuğ Ve İlker Ayrık Aynı Reklam Filminde 01:33
Kıvanç Tatlıtuğ Ve İlker Ayrık Aynı Reklam Filminde 306 izlenme - 5 yıl önce Akbank'ın Zıt İkizler adını verdiği kampanyanın ilk reklam filmi.
Akbank - Yemek 03:22
Akbank - Yemek 97 izlenme - 3 yıl önce Sinan Çetin'in yönetmenliğini, Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un başrolünde oynadığı Akbank reklam filmleri serisi...
Zıt İkizler 01:33
Zıt İkizler 71 izlenme - 5 yıl önce Zıt İkizler
Depar - Zıt 03:15
Depar - Zıt 103 izlenme - 5 yıl önce Depar - Zıt - Hediye - Türkçe Rock
İngiliz derin devleti bizi bütün ülkelerle zıt hale getirmeye çalıştı ancak hükümetimiz bu durumu 01:16
İngiliz derin devleti bizi bütün ülkelerle zıt hale getirmeye çalıştı ancak hükümetimiz bu durumu 12 izlenme - 1 yıl önce İngiliz derin devleti bizi bütün ülkelerle zıt hale getirmeye çalıştı ancak hükümetimiz bu durumu düzeltti.
Pikeas Rap - Sağın Solun Hep Zıt 01:21
Pikeas Rap - Sağın Solun Hep Zıt 60 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/pikeasrapwww.myspace.com/pikeasrapwww.herkesdinlesin.com/pikeas_rapwww.pikeasrap.tr.gg
Depar - Zıt 03:15
Depar - Zıt 17 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hediye Çıkış Tarihi: 28.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Bulamazdım bazen anlatacak kelimeler Ömrümün geçtiği küçük bir tünel Çemberin içinde olsan fark etmez Artık anlamsız bana tüm cümleler Yaşamak yanımda ölümse karşımda Yanlış bir seçimmi yaptım ben acaba Kafamdaki sis bulutu dağılmak bilmiyor Aslında bulanık saçlarım rüzgar üflüyor Nefret ve sevgi milimetrik bir çizgi Kimyevi bir hataymış aşk dedikleri Varlığın yokluğun karmaşık duygu, Senin için boş olan benim için dolu Ayıramammı sandın yanlışı doğruyu Herşeyi beklerim senden itin soyu Uzaktayken güzeldim yanında ucube mi Bu zıtlıklara alış yada onlara git
Iskender Payadas feat. Nazan Oncel - Zıt Kutuplar 03:56
Iskender Payadas feat. Nazan Oncel - Zıt Kutuplar 10 izlenme - 2 yıl önce İskender Payadaş feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar http://facebook.com/dmccomtr http://twitter.com/dmccomtr http://instagram.com/dmccomtr
Akbank Commercial ( Zıt İkizler ) Behind The Scenes 02:56
Akbank Commercial ( Zıt İkizler ) Behind The Scenes 5 izlenme - 3 yıl önce AKBANK Commercial ( Zıt İkizler ) Behind The Scenes