Hoşgeldiniz!

ziyaret etmek

Erdoğan Mahmut Efendi Hazretleri Ziyaret Etti 00:57
Erdoğan Mahmut Efendi Hazretleri Ziyaret Etti 3.971 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan Mahmut Efendi Hazretleri ziyaret etti http://www.suskunmedya.com/erdogan-mahmut-efendi-hazretleri-ziyaret-etti/
Cübbeli Ahmet Hoca Mahmut Hoca Efendi Le Görüşüyor 03:45
Cübbeli Ahmet Hoca Mahmut Hoca Efendi Le Görüşüyor 1.813 izlenme - 3 yıl önce Annesinin cenaze namazından önce Fatih Çarşamba'daki İsmailağa Camii'nde, kamuoyunda Mahmud Efendi olarak bilinen Mahmut Ustaosmanoğlu'nu ziyaret eden Cübbeli Ahmet Hoca...
Gang Beast  - Xbox 360 29:10
Gang Beast - Xbox 360 1.244 izlenme - 4 yıl önce 50 izlenme alırsa 2.bölüm'ünü çekicem
Sleeping Dogs Fail (torrent-download-link) Pc 10:00
Sleeping Dogs Fail (torrent-download-link) Pc 807 izlenme - 4 yıl önce Sleeping Dogs Fail (torrent-download-link) Pc
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC Resmi Ziyareti 02:12
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC Resmi Ziyareti 619 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk resmî yurt dışı ziyaretini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gerçekleştiriyor.
İnceleme Regular Show Paint War 10:00
İnceleme Regular Show Paint War 422 izlenme - 4 yıl önce İnceleme Regular Show Paint War
THE Forest bölüm 1 EV YAPTIK 10:00
THE Forest bölüm 1 EV YAPTIK 394 izlenme - 4 yıl önce sizde oyunun sitesinden oyuna yardım edebilirsiniz oyun normalde rasgele bir harita oluşturması lazımdı ama oyun alpha sürümünde oldu için hep aynı haritanın farklı bir yerinde başlıyorsunuz ve buarada videoyu dondurdum ev yaptım eyer evi yaptımı gösterseydim 1 saat'lik video olurdu ve videoyu devam ettirdim İYİ SEYİRLER :)
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 01:34
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 309 izlenme - 3 yıl önce Somuncu Baba'nın torunları film setini ziyaret etti- Hacı Bayram Veli'nin hocası olarak bilinen Şeyh Hamid-i Veli'nin (Somuncu Baba) 17. kuşaktan 6 torunu, dedelerinin hayatını beyaz perdeye taşıyacak "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" filminin setini ziyaret etti- Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz: - "Daha filme başlamadan dualar alıyoruz.
The Forest Bölüm 2 Evi Tamamladık Sonunda 02:18
The Forest Bölüm 2 Evi Tamamladık Sonunda 311 izlenme - 4 yıl önce Serinin Devamı Gelsinmi Yorumlara Yazın İyi Seyirler :)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan'a Geldi 02:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan'a Geldi 262 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan'a geldiAŞKABAT (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'a geldi.
Gang Beast 3 Kişilik Trailer :d 03:09
Gang Beast 3 Kişilik Trailer :d 279 izlenme - 4 yıl önce Çok İyi Olucak :)
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rauf Denktaş’ın Kabrini Ziyareti 03:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rauf Denktaş’ın Kabrini Ziyareti 205 izlenme - 3 yıl önce Ardından KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın kabrini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, anıt özel defterini imzaladı ve deftere şunları yazdı: “Kurucu Cumhurbaşkanı Aziz Denktaş, tüm hayatınızı var oluş mücadelesine adadığınız kahraman Kıbrıs Türk Halkı, dirayetli liderliğinizde gerçekleştirdiği onurlu mücadelesinin en anlamlı eseri olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geleceğe güvenle bakmakta ve kararlı bir şekilde aydınlık yarınlara yürümektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin, bu eşsiz mücadelesinde Kıbrıs Türk Halkı’na karşı ahdi ve tarihî sorumluluğunu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getirme kararlılığını manevi huzurunuzda bir kez daha teyit ederek, aziz hatıranızı şükran ve saygıyla anıyoruz.”
Ağrı - Vali Tekinarslan, Atatürk Maskı Ve Türk Bayrağına Zarar Verilen Okulu Ziyaret Etti  03:33
Ağrı - Vali Tekinarslan, Atatürk Maskı Ve Türk Bayrağına Zarar Verilen Okulu Ziyaret Etti 213 izlenme - 3 yıl önce Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan, Taşlıçay ilçesine bağlı bir köydeki ... Vali Tekinarslan, Atatürk maskı ve Türk bayrağına zarar verilen okulu ziyaret etti - ... yırtılan, Atatürk maskı ve sınıflarına zarar verilen okulu ziyaret etti.
Team Forsess 1 Oynuyoruz Kuzenimle 21:34
Team Forsess 1 Oynuyoruz Kuzenimle 136 izlenme - 4 yıl önce Daha Çok Video İçin Like Ve Yorum Atmayı Unutmayın
Davutoğlu, Dumlupınar Ortaokulu'nu Ziyaret Etti 00:58
Davutoğlu, Dumlupınar Ortaokulu'nu Ziyaret Etti 105 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar - Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu ile Afyonkarahisar'da Dumlupınar Ortaokulunu ziyaret etti.
Bakü - Erdoğan, Haydar Aliyev’in Kabri İle Türk Ve Azeri Şehitliklerini Ziyaret Etti 03:25
Bakü - Erdoğan, Haydar Aliyev’in Kabri İle Türk Ve Azeri Şehitliklerini Ziyaret Etti 110 izlenme - 3 yıl önce Başkent Bakü'de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Cumhurbaşkanlığı Konutu'nda verilen yemeğin ardından, Haydar Aliyev ile önemli Azeri isimlerin kabirlerinin bulunduğu Fahri Hıyaban devlet mezarlığına geçti
Demirtaş, Gülyazı Köyünü Ziyaret Etti 01:23
Demirtaş, Gülyazı Köyünü Ziyaret Etti 83 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Uludere olayının yaşandığı Gülyazı köyünü ziyaret etti.
İnceleme: Dragon City 08:23
İnceleme: Dragon City 94 izlenme - 4 yıl önce Artık İncelemelerde Olacak !!
Yalçın Akdoğan Diriliş Dizisinin Setini Ziyaret Etti 05:25
Yalçın Akdoğan Diriliş Dizisinin Setini Ziyaret Etti 83 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardıcımısı Yalçın Akdoğan, Balkanlardan Ortadoğu'ya Kafkaslara kadar birçok bölgede Türkiye'nin daha çok ve iyi tanınmasında dizilerin önemli katkıları olduğunu ifade ederek, "Gerçekten her bir karakter son derece başarılı, son derece yerinde.
Elazığsporlular, Kimsesiz Çocukları Ziyaret Etti 02:51
Elazığsporlular, Kimsesiz Çocukları Ziyaret Etti 60 izlenme - 3 yıl önce Elazığsporlular kimsesiz çocukları ziyaret etti- Teknik Direktör Özat: "Allah devletimize de bu ülkeyi yöneten insanlara da zeval vermesin.
Destici, Madene Gelerek Vatandaşları Ziyaret Etti 00:53
Destici, Madene Gelerek Vatandaşları Ziyaret Etti 51 izlenme - 3 yıl önce Karaman Ermenek'teki özel şirkete ait maden ocağında su baskını nedeniyle mahsur kalan işçilerin kurtarılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.
Davutoğlu, Kazada Yaralanan Sdü Öğrencilerini Ziyaret Etti 03:22
Davutoğlu, Kazada Yaralanan Sdü Öğrencilerini Ziyaret Etti 56 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Afyonkarahisar'da- Davutoğlu, 25 Ekim'de 9 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında yaralanan öğrencileri hastanede ziyaret ettiAFYONKARAHİSAR (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Afyonkarahisar'da 25 Ekim'de 9 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında yaralanan Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) öğrencilerini hastanede ziyaret etti.
Davutoğlu, Ayşe Gültekin Ve Bebeğini Ziyaret Etti 01:43
Davutoğlu, Ayşe Gültekin Ve Bebeğini Ziyaret Etti 70 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, maden ocağında mahsur kalan Hüseyin Gültekin'in doğum yapan eşi Ayşe Gültekin ve bebeğini, hastanede ziyaret etti.
evliya kabirlerini ziyaret etmek 10:51
evliya kabirlerini ziyaret etmek 98 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv
Bahçeli, Ağlasun'da Asker Adaylarını Ziyaret Etti 01:03
Bahçeli, Ağlasun'da Asker Adaylarını Ziyaret Etti 34 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olamayacağını savunarak, "AKP'ye oy vermiş kardeşlerimize sesleniyorum, siz buna alet olmayın.
Drone Ile Kaplanların Dünyasını Ziyaret Etmek 01:34
Drone Ile Kaplanların Dünyasını Ziyaret Etmek 11 izlenme - 1 yıl önce Drone Ile Kaplanların Dünyasını Ziyaret Etmek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Akademisini Ziyaret Etti 01:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Akademisini Ziyaret Etti 28 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisi'ni ziyaret etti. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriyeli Sığınmacılar İçin 5 Buçuk Milyar Dolar Harcadık 06:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriyeli Sığınmacılar İçin 5 Buçuk Milyar Dolar Harcadık 22 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada, "Adaleti aramak hakkımız değil mi? Ülkemde 1 milyon 700 bin Suriyeli sığınmacı için 5 buçuk milyar dolar yapmış olduğumuz harcama var. Türkiye'ye gelen bir yardım var mı? 250 milyon dolar.
Ankara - Chp Heyeti Anıtkabir'i Ziyaret Etti 04:58
Ankara - Chp Heyeti Anıtkabir'i Ziyaret Etti 24 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP heyeti, CHP'nin 91. yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Süper kahraman TBMM’yi ziyaret etti 01:38
Süper kahraman TBMM’yi ziyaret etti 18 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Bursa’dan gelen ilginç bir misafiri konuk etti. Süper kahraman olduğunu iddia eden Abdul Uzun, bayraklarla donattığı eski model otomobiliyle Meclis’e çeşitli konularda emirler vermeye geldiğini ifade etti.