Hoşgeldiniz!

Ziyaretçiler Videoları İzle

The V (Ziyaretçiler) - Jenerik (1985) 02:01
The V (Ziyaretçiler) - Jenerik (1985) 1.060 izlenme - 1 hafta önce The V, Türkiye de ki adıyla Ziyaretçiler 80'li yıllarda TRT de dizi olarak yayınlanmıştı. Ülkemizdeki ilk uzaylı yaratık dizilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Uzaylı reptilian ırk dünyayı istila etmişti ve insanlar amansız bir mücadeleye girmişti. Hatırladığım bir diğer şey ise reptilianlar dünyada fare yiyorlardı. Derilerinin altında korkunç yüzleri saklıydı.
TRT'nin Efsane Dizisi - Ziyaretçiler (1989) 45:14
TRT'nin Efsane Dizisi - Ziyaretçiler (1989) 11.510 izlenme - 1 yıl önce 80'li yıllara damgasını vurmuş dizilerden biridir. Türkçe adı ile "Ziyaretçiler. Birde bu abilerimiz ve ablalarımız fareleri spagetti niyetine yutmaları ile meşhurdur. Visitors olarak bilinen "V", Türkçe adıyla Ziyaretçiler, ABD'de 1984'te, ülkemizde ise sonraki yıllarda gösterilmiş, büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Sadece 19 bölüm çekilmesine ve bir sezon oynamasına rağmen kült olan Bir Dizidir.Ülkemizde 88-90 yılları arasında gösterilen bilim kurgu dizisi ziyaretçileri izlemiş olanınız var mı? Gezegenlerindendeki su kaynaklarını tükettikleri için Dünya gezegenine gelen ve işgale başlayan bir uzaylı ırkın öyküsü konu ediliyor. ...
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 00:54
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 1.433 izlenme - 2 yıl önce Almanya'daki bir nüdist grubun Schiele’ye ait 'Naked Men' (Çıplak Adamlar) açtığı nü resim ve heykel sergisi Avusturya'nın başkenti Viyana'da açıldı. Grubun başvurusu kabul edilince Viyana'da 200 erkek ziyaretçi sergiyi çırılçıplak gezdi.
Ziyaretçiler Intro 01:26
Ziyaretçiler Intro 830 izlenme - 2 yıl önce Zamanında TRT'de yayınlanan kertenkele görünümlü uzaylıların, insan kılığına girip(maske takarak) dünyayı işgal ettikleri ve bir takım insanların bu uzaylılara karşı ayaklandığı, hatırımızda kaıan önemli bilimkurgu dizilerden biri. Uzaylıların liderini oynayan hatunu aynı zamanda "Görevimiz Tehlike" dizisinden de hatırlayabilirsiniz.
Ziyaretçiler - Romantik Akşam Yemeği 01:22
Ziyaretçiler - Romantik Akşam Yemeği 479 izlenme - 2 yıl önce Biz burda mumlarla falan romantiklik yaşarken onlarda uzayda romantizimi örümceklerle farelerle yaşıyorlar romantiklikde popi gibidir herkesin farklı bir romantiklik anlayışı vardır, çocukluğumda yalan rüzgarından sonra en çok izlediğim dizidir, fare yeme sahneleri ve güzel kadınlarıyla hafızalara kazınmıştı. Not: Konu başlığını Youtube'dan çaldım. Duygusal Not: Yalan Rüzgarı yerine çizgi filim tercih ederdim ama siz gençler bilmez süperge topuzunun götte bıraktığı iz ve acıyı...
the strangers (2008) ziyaretçiler 02:03
the strangers (2008) ziyaretçiler 1.523 izlenme - 9 yıl önce the strangers (2008) ziyaretçiler film fragmanı
 Heykel Canlanırsa 01:07
Heykel Canlanırsa 494 izlenme - 3 yıl önce Basketbol müzesindeki Carmelo Anthony ziyaretçiler geçerken ani bir hareket yapıp canlanması ilginç tepkilerini sebep oldu
Sanalika Mekanda Resimli Konuşma 05:40
Sanalika Mekanda Resimli Konuşma 172 izlenme - 5 yıl önce
Ziyaretçilerin üzerine s.çan maymun 01:14
Ziyaretçilerin üzerine s.çan maymun 73 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin üzerine s.çan maymun
 İlk Kez Ziyaretçilerin Karşısına Çıkan Sevimli Panda Bei Bei! 01:15
İlk Kez Ziyaretçilerin Karşısına Çıkan Sevimli Panda Bei Bei! 20 izlenme - 1 yıl önce ABD’deki Washington Ulusal Hayvanat Bahçesi’nde 22 Ağustos'ta dünyaya gelen "Bei Bei" ilk kez halkın karşısına çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ziyaretçilerle Tanışan Sevimli Yavru Kızıl Pandalar 01:54
Ziyaretçilerle Tanışan Sevimli Yavru Kızıl Pandalar 22 izlenme - 2 yıl önce Chicago - Lincoln Park Hayvanat Bahçesi'nin yeni misafirleri görücüye çıktı. Clark ve Addison isimli yavru kızıl pandalar kısa sürede gelen ziyaretçilerin kalplerini fethetmeyi başardılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğum Yapan Yunusun O Anları 03:45
Doğum Yapan Yunusun O Anları 6 izlenme - 1 yıl önce Katrl isimli anne yunus akvaryumda doğum sancıları ile dolanmaya başladıktan bir süre sonra başarılı bir şekilde doğumunu gerçekleştirdi. O sırada akvaryumda bulunan şanslı ziyaretçiler ise yunusun doğum anına an be an tanıklık ettiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ziyaretçiler adeta büyülendi 01:00
Ziyaretçiler adeta büyülendi 4 izlenme - 2 yıl önce Ziyaretçiler adeta büyülendi