Hoşgeldiniz!

Zoe Saldana Videoları İzle

Kadın Sunucunun Göğüslerini Elledi 00:37
Kadın Sunucunun Göğüslerini Elledi 5.623 izlenme - 6 yıl önce avatar filmindeki neytiri karakteri ile ünlenen ünlü aktris zoe saldana 33 katıldığı televizyon programında kadın sunucunun göğüslerini elledi
Infinitely Polar Bear (2014) Fragman 02:00
Infinitely Polar Bear (2014) Fragman 1.520 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı Infinitely Polar Bear filminin resmi fragmanı. Mark Ruffalo ve Zoe Saldana filmin başrolünde yer alıyorlar.
Rosemary's Baby (2014) Fragman 01:00
Rosemary's Baby (2014) Fragman 828 izlenme - 2 yıl önce NBC'nin 2014'te yayınladığı 2 bölümlük mini dizisi Rosemary's Baby fragmanı. Dizide Patrick J. Adams ve Zoe Saldana başrolde.
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 03:31
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 2.722 izlenme - 7 yıl önce avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com
Guardians of the Galaxy Fragman (Hayran Yapımı) 01:13
Guardians of the Galaxy Fragman (Hayran Yapımı) 780 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Zoe Saldana, Chris Pratt, Lee Pace gibi isimlerin yer alacağı Marvel'ın yeni filmi Guardians of the Galaxy filminin hayran yapımı fragmanı.
Avatar'ın devam filmleri geliyor 01:17
Avatar'ın devam filmleri geliyor 671 izlenme - 3 yıl önce 2009 yılında vizyona giren, sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran Avatar'ın ikinci filmi Aralık 2016'da sinemalarda olacak. Diğer iki film ise 2017 ve 2018 yıllarında sinemaseverlere buluşacak. Devam filmleri için ilk filmin başrol oyuncuları Sam Worthington ve Zoe Saldana ile de anlaşıldı.
Colombiana (2011) Fragman 02:27
Colombiana (2011) Fragman 409 izlenme - 3 yıl önce
Galaksinin Koruyucuları Fragman (Marvel's Guardians of Galaxy Trailer) 02:30
Galaksinin Koruyucuları Fragman (Marvel's Guardians of Galaxy Trailer) 577 izlenme - 3 yıl önce Galaksinin Koruyucuları 1 Ağustosta sinemalarda ...Galaksinin uzaylılar tarafından istila edilmesiyle birlikte, sıra dünyamıza gelmiştir. Peki istila altında olan dünyayı kim kurtaracaktır? Kendi türlerinden hayatta kalan son uzaylı süper kahramanlar...
Blood Ties Fragman 01:45
Blood Ties Fragman 665 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Clive Owen, Billy Crudup, Austin Williams, Mila Kunis, Marion Cotillard, Zoe Saldana, James Caan gibi isimlerin yer aldığı Blood Ties filminin resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:17
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 669 izlenme - 4 yıl önce J.J. Abrams yönettiği Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Star Trek Into Darkness Bilinmeze Doğru Türkçe Altyazılı Fragmanı (2013) 01:57
Star Trek Into Darkness Bilinmeze Doğru Türkçe Altyazılı Fragmanı (2013) 328 izlenme - 4 yıl önce Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Out of the Furnace - Benimle Problemin Mi Var Sahnesi 01:02
Out of the Furnace - Benimle Problemin Mi Var Sahnesi 205 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Christian Bale'ın yer aldığı Out of the Furnace filminden "Benimle problemin mi var?" sahnesi.
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:30
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 314 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini J.J. Abrams'ın yaptığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 02:18
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 210 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan uzun fragmanı.
Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı Fragman 2 (2013) 01:15
Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı Fragman 2 (2013) 175 izlenme - 4 yıl önce Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 00:47
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 221 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru (Star Trek into darkness) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 01:16
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 170 izlenme - 4 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
The Book of Life Official Trailer #2 (2014) - Zoe Saldana Animated Movie HD 02:29
The Book of Life Official Trailer #2 (2014) - Zoe Saldana Animated Movie HD 62 izlenme - 3 yıl önce The Book of Life Official Trailer #2 (2014) - Zoe Saldana Animated Movie HD
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 00:42
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 124 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin kirk karakterinin özel videosu.
Erkeklerden Bıktım, Farklı Yönelimlere Açığım! 02:40
Erkeklerden Bıktım, Farklı Yönelimlere Açığım! 59 izlenme - 4 yıl önce 'Avatar' filmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Zoe Saldana 'Allure' dergisine kapak oldu. 'Avatar' filmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Zoe Saldana 'Allure' dergisine kapak oldu. Dergiye konuşan oyuncu, ilginç açıklamalar yaptı. Şu sıralar kendisi gibi ' Hollywood yıldızları' ile birlikte olmaktan yorulduğunu ifade eden Saldana, erkeklerle beraber olmak istemediğini söyleyerek farklı yönelimlere açık olduğunu söyledi.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 00:43
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 49 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Spock karakterinin özel videosu.
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 00:32
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 45 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana gibi isimlerin yer aldığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin San Francisco sokaklarındanki kovalamaca sahnesi.
Exclusive Gamora Character Profile - Guardians of the Galaxy (2014) - Zoe Saldana Movie HD 01:19
Exclusive Gamora Character Profile - Guardians of the Galaxy (2014) - Zoe Saldana Movie HD 14 izlenme - 3 yıl önce Exclusive Gamora Character Profile - Guardians of the Galaxy (2014) - Zoe Saldana Movie HD